جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: رابطه در دوران عقد

نوشته
    1
    مورد تشکر
    1 پست
    حضور
    27 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

رابطه در دوران عقد

با سلام حدود 3 هفته است عقد کردم هردو مدهبی هستیم. همسرم خیلی بامحبت و احساسی است از پیام های محبت آمیز و عاشقانه دریغ نمیکنه اما احساس میکنم روابط بین من و همسرم سرد است. ارتباط فیزیکی خیلی محدودی برقرار میکنه.تنها یه روبوسی ساده در ابتدای ورود .گاهی کنارم میشینه و دست دور گردنم میندازه یا دست هم رو میگیریم .جدا خوابیدن همسرم از من نگرانم کرده و به نظرم غیر طبیعیه.فکر نمیکردم یه مرد بتونه بعد ازدواج روی این جور مسائل کنترل داشته باشه.با توجه به اینکه همین روابط محدود هم با گدشت زمان کم کم شکل گرفته به خاطر خجالت یا اعتقادات مدهبیش میتونه باشه یا مشکل داره و ممکنه رغبتی نسبت من نداره؟ این موضوع غیر طبیعی نیست؟لازمه با خودش صحبت کنم یا به مشاور مراجعه کنم؟

2.  

نوشته
    3,610
    صلوات
    1
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    790 پست
    حضور
    118 روز 3 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    8

با نام و یاد دوست

رابطه در دوران عقد

کارشناس بحث: استاد امین

ویرایش توسط معین : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴ در ساعت ۰۶:۱۸
    سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی

عشق محمد بس است و آل محمد

رابطه در دوران عقد

4. تشکرها 2

نوشته
    89
    مورد تشکر
    5 پست
    حضور
    3 روز 10 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام

چنین برخوردی از طرف ایشان می تواند علت های مختلفی داشته باشد. از بین این علت ها، چیزی که از همه احتمالش کمتر است همان مشکلدار بودن ایشان است. لذا بهتر است تا از موارد دیگر مطمئن نشده اید ذهن خود را به این سمت منحرف نکنید.

صحبت کردن به طور مستقیم در این باره ممکن است جلوه خوبی نداشته باشد. مشاوره هم به نظرم کمی زود است؛ چون ممکن است علت چنین رفتاری صرفا خجالت باشد که با گذشت چند هفته دیگر حل خواهد شد. لذا به نظرم اولین قدم برای فهمیدن علت چنین رفتاری از بین بردن موانع است. شما باید با شناختی که از ایشان و خانواده اش دارید حدس بزنید که چه چیزهایی ممکن است علت این رفتار باشد. اگر احساس می کنید از خانواده شما شرم دارد شرایط را طوری فراهم کنید که خانواده نباشند. اگر از شما خجالت می کشد با رفتار و حرف و ... چنین احساسی را از بین ببرید. اگر فرهنگ خانوادگیشان اینطور است سعی کنید اشتباه بودن آن را به ایشان منتقل کنید و ...

با این حال به نظرم اصلا عجله نکنید. نه در تصوراتی که نسبت به ایشان دارید و نه در رفتارها و حرف هایی که به ایشان می زنید. اجازه دهید مدتی بگذرد. گذشت زمان یا مشکل را حل می کند یا علت مشکل را مشخص خواهد کرد. آن موقع اگر هنوز مشکل باقی بود می توان در مورد راهکارش بحث کرد.

پیروز و سربلند

6. تشکرها 2

نوشته
    1,910
    صلوات
    5880
    تعداد دلنوشته
    52
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    58 روز 1 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    45
    آپلود
    0
    گالری
    288

سلام دوست گرامی سه هفته است عقد کردید . به نظرمن حتما خجالت می کشند . زمان لازم است.

حدیث قدسی : برای من باش تا من با همه ربوبیتم برای شما باشم. ...
    امام صادق(ع) : : «العبودیه جوهره کنهها الربوبیه؛ ما فقد فی العبودیه وجد فی الربوبیه؛ عبودیت و بندگی حق، جوهری است که کنه و حقیت آن ربوبیت است، آن چه انسان در عبودیت از دست می دهد در ربوبیت به دست می آورد.( مصباح الشّریعه، صفحه ۵۳۶ ، طبق نقل میزان الحکمه، واژه ی عبد).

8. تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری