صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: کاری می کنیم که ایرانی ها زنان شان را به نمایش بگذارند!

نوشته
    283
    صلوات
    14
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 17 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3

کاری می کنیم که ایرانی ها زنان شان را به نمایش بگذارند!

بسم الله..

از زمانی که ماهواره اختراع شده تاکنون حدود ۲۰ هزار شبکه ماهواره‌‌ای در جهان فعال است. این در حالی است که کشور استرالیا با ۷/۶ میلیون کیلومتر مربع مساحت تنها دارای ۵ شبکه تلویزیونی هر یک با چند کانال در سطح ملی است و مردم این کشور برای دیدن شبکه های دیگر باید هزینه پرداخت کنند.

در کانادا نیز این وضعیت وجود دارد. مردم این کشور با پرداخت هزینه اشتراک معمولی تنها قادر به دیدن چند کانال هستند و برای دیدن برنامه های ورزشی، تفریحی و علمی باید هزینه بیشتری پرداخت کنند. نکته جالب این است که با وجود پرداخت هزینه تلویزیون توسط مردم، باز هم تمامی کانال ها به شکل وحشتناکی در بین برنامه های خود اقدام به پخش آگهی می کنند. بینندگان تلویزیون در انگلستان، برای هر خانه سالیانه حدود ۱۵۰ پوند عوارض می دهند. در کشورهای دیگر نیز این روند وجود دارد.

اما سوال این جاست که چرا در حالی که یک میلیارد نفر چینی زبان و ۸۰۰ میلیون نفر فرانسوی زبان در دنیا داریم، فارسی زبانان، بر تمامی‌ آن‌ها ترجیح دارند و با هزینه های زیاد این تعداد شبکه رایگان را در اختیار ما قرار می دهند؟

در کل جهان ۳۰۰ ماهواره تلویزیونی فعال است، که از این تعداد ۱۱۶ ماهواره فضای ایران را پوشش می‌دهند. شبکه‌های فارسی‌زبان که فقط برای فارسی‌زبانان و خصوصاً ایرانی‌ها برنامه تولید و پخش می‌کنند، هم‌اکنون به بیش از ۱۶۰ کانال رسیده است.

اما ماهواره‌هایی که در فضای ایران فعالند، امکان دریافت حدود ۱۸ هزار شبکه تلویزیونی را فراهم کرده‌اند و از این تعداد حدود ۲ هزار شبکه را با دیش‌های معمولی می‌توان با کیفیت بالا دریافت کرد.

مــــولاي غريبــــــم!

اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

دل مـــــن دانـــد

و مـــــــن دانــــــم و

تنــــها دل مــــــن ...

جهت تعجیل در فرج امام زمان (عج) صـــلـــوات

2.  

نوشته
    283
    صلوات
    14
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 17 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3

بررسی‌ها نشان می‌دهد، در بین این شبکه‌ها:

*380 کانال به صورت شبانه روزی در حال پخش موسیقی، کلیپ، رقص، آهنگ‌های درخواستی و کنسرت هستند.
    *حدود هزار و ۲۰۰ شبکه در خلال برنامه‌های خود، کلیپ‌ها و شوهای موزیکال پخش می‌کنند.

*حدود ۸۰ شبکه به نمایش مد و لباس اختصاص دارند.

شبکه‌های فارسی‌زبان در ابتدای راه‌اندازی، بیشتر موضوعات سیاسی را دنبال می‌کردند، لکن هم‌اکنون وارد حوزه فرهنگ شده، تغییر و تحولات فرهنگی را به صورت هدفمند در ایران دنبال می‌کنند. اما موسسان این شبکه ها چه کسانی هستند و چرا این هزینه ها را پرداخت می کنند؟

نخست‌وزیر اسرائیل از آمریکا خواست تا تغییر رژیم را در دو کشور عراق و ایران دنبال کند، و این کار را در عراق با حمله نظامی و در ایران با پخش برنامه‌های تلویزیونی ماهواره‌ای با محتوای غربی انجام دهد. وی گفت جریان فرهنگ عامیانه غربی به داخل ایران، می‌تواند منجر به براندازی جمهوری اسلامی شود.

بنیامین نتانیاهو با اشاره به وجود هزاران دیش ماهواره در ایران، به «کمیته اصلاح دولتی» [یک نهاد دولتی در آمریکا] گفت که آمریکا می‌تواند با پخش سریال‌های شبکه فاکس که «افراد زیباروی جوان را در وضعیت‌های متنوعی از برهنگی نشان می‌دهند که زندگی‌های فریبنده و مادی‌گرایانه و رابطه‌های بی قید و شرط دارند» یک انقلاب را علیه حکومت این کشور برانگیزد.

وی به این کمیته گفت: «با پخش این سریال ها جوانان ایرانی دلشان از این لباس‌های دلپسند، استخرها و زندگی‌های پر زرق ‌و برق که در این سریال‌ها می‌بینند خواهند خواست.»

هم چنین چندی پیش مدیر عامل شبکه فارسی زبان فارسی وان (farsi1) مهمان برنامه صدای آمریکا (VOA) بود. وقتی مجری برنامه از او پرسید: برنامه آینده شما چیست؟ او گفت تا سال ۲۰۲۰ کاری می کنیم که مردهای ایرانی خودشان زن هایشان را برای نمایش دادن از خانه بیرون بفرستند.

مجری برنامه گفت: مگر می شود مردهای ایرانی با آن همه غیرت این کار را بکنند؟

در جواب این سوال مهمان برنامه گفت: وقتی در آب صد درجه یک قورباغه را بیندازی یک دفعه بیرون می پرد، چون خیلی داغ است، اما وقتی یک قورباغه را در آب خنک بیندازی، برایش خیلی خوب است و وقتی آرام آرام آب جوش بیاید، قورباغه با اینکه گرمش است و می خواهد بیرون بپرد اما دیگه توانی برای بیرون پریدن ندارد. ما کاری می کنیم که زن های ایرانی آرام آرام تا جایی پیش بروند که دیگر خودشان بدانند که راهی برای برگشت ندارند.

گردانندگان این شبکه ها چه کسانی هستند و چه کسانی از این شبکه ها حمایت می کنند؟

مــــولاي غريبــــــم!

اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

دل مـــــن دانـــد

و مـــــــن دانــــــم و

تنــــها دل مــــــن ...

جهت تعجیل در فرج امام زمان (عج) صـــلـــوات

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

میگن یه روز یه آدم نخطه داری شیطان رو دید که چنتا افسار دستشه و داره قدم زنان تو خیابون راه میره. ازش می پرسه این افسارها رو برا چی می خوای دادا؟ گفت اینا رو میخوام باهاشون چندتا آدم خفن رو افسار کنم و از راه به درشون کنم. آدم نخطه دار می پرسه : خب کدوم از اینا مال منه؟ شیطان میگه: بره عامو تو خودت بی افسار هم همیشه پیش خودمی
    .........
    حالا قضیه ی ما ایرانی ها همینجوره. اصلا نیاز نیست غربی ها کاری کنند، ما خودمون داریم تیشه به ریشه ی خودمون میزنیم.

نوشته
    2,947
    صلوات
    12328
    تعداد دلنوشته
    15
    مورد تشکر
    347 پست
    حضور
    81 روز 8 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1

سلام .
    متاسفانه مردم ما خودشون دونسته و ندونسته دارن کاری می کنن که اصالت ایرانی بودن از بین بره !
    یادش بخیر وقتی که بچه بودیم و حتی نمی دونستیم ویدیو چیه ؟ همون موقع ها که داشتنش و بودنش ممنوع بود ! همون وقتا که مردامون غیرت داشتند ... زن هامون پر از حجب و حیا بودن ... ارزش زن به نجابتش بود ..به حجابش ..به حیاش ... نه سرو ظاهرش که به نمایش بذاره و عین خیالشم نباشه که داره با این کار چه بلایی سر خودش و دیگر خانواده ها میاره ... یادمه اون وقتا مادرا همین که بچه هاشون ، منظورم پسراشونه بزرگ می شدند اینقدر شرم و حیا داشتند که اگر تو خونه آرایش می کردند و به خودشون می رسیدند و لباس های آنچنانی می پوشیدند همه رو کنار می ذاشتند و چقدر جلوی پسر رعایت می کردند به این بهونه ی مهم که پسر بزرگ تو خونه دارم....نمی خوام چشم و گوشش باز بشه ...الان چی ؟ رعایت می کنیم ؟ اصلا ماهواره می ذاره این چیزا رعایت بشه که بچه هامون دچار بلوغ زودرس نشن ؟ می ذاره مانع از سقوط بچه هامون بشیم ؟ تو خونه نذاشتیم بیرون از خونه چی ؟ متاسفانه همه جا وجود داره ! خیلی سخته کنترل کردن بچه ها با این وضعیت فرهنگ جامعه .. فرهنگی که دیگه اون حجب و حیای قشنگی که گفتم امل بودن و بی کلاسی محسوب میشه ... لباسهای پوشیده جزو بی سلیقگی و لباس های مارک دار خارجی که گاهی حتی نمی دونیم چیزی بر خلاف دینمون روش نوشته شده رو با کلاس می دونیم ! آخه کدوم کلاس می تونه نمره ی قبولی داشته باشه وقتی که استادش خانوم فاطمه زهرا (س) نباشه ؟ وقتی استادش امیر المومنین (ع ) نباشه ؟؟ لعنت به همه ی این شبکه های ماهواره ای که زنان و مردان ما دارن اونا رو الگوی خودشون قرار می دن و روز به روز از شرف و انسانیت بیشتر و بیشتر فاصله می گیرن ! وای به حال نسل آینده ...
    به امید ظهور حضرت مهدی (عج ) و پاک شدن هرچه بیشتر و بهتر دنیامون با نظارت ایشون صلوات ختم بفرمایید .
    از اینکه عرضم طولانی شد عذر خواهی می کنم .

" فقط حیدر امیر المومنین است "

نوشته
    682
    صلوات
    4500
    تعداد دلنوشته
    12
    حضور
    29 روز 21 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    4

سلام
    البته جا داره یه نکته ای رو هم عرض کنم همینجا
    نقل قول نوشته اصلی توسط يافاطمه نمایش پست
    از زمانی که ماهواره اختراع شده تاکنون حدود ۲۰ هزار شبکه ماهواره‌‌ای در جهان فعال است. این در حالی است که کشور استرالیا با ۷/۶ میلیون کیلومتر مربع مساحت تنها دارای ۵ شبکه تلویزیونی هر یک با چند کانال در سطح ملی است و مردم این کشور برای دیدن شبکه های دیگر باید هزینه پرداخت کنند.

در کانادا نیز این وضعیت وجود دارد. مردم این کشور با پرداخت هزینه اشتراک معمولی تنها قادر به دیدن چند کانال هستند و برای دیدن برنامه های ورزشی، تفریحی و علمی باید هزینه بیشتری پرداخت کنند. نکته جالب این است که با وجود پرداخت هزینه تلویزیون توسط مردم، باز هم تمامی کانال ها به شکل وحشتناکی در بین برنامه های خود اقدام به پخش آگهی می کنند. بینندگان تلویزیون در انگلستان، برای هر خانه سالیانه حدود ۱۵۰ پوند عوارض می دهند. در کشورهای دیگر نیز این روند وجود دارد.
    این چیزی که میفرمایید حقیقت داره لکن نه به این صورت
    یعنی درسته که بابت این شبکه ها ازشون هزینه گرفته میشه ، اما دقیقا بخاطر همین هزینه هاس که کسی تو خونه ش تلویزیون نداره و تمام مردم به صورت آنلاین و رایگان از طریق اینرنت تمام شبکه های ماهواره های ما و دیگر شبکه ها رو دنبال میکنند.
    خب میگن همیشه انسان رو از یه چیزی منع کنی از جای دیگه هوش و ذکاوت خودش رو به کار میگیره

اونجا درسته که تلویزیون پولیه
    ولی در عوض اینترنتشون بسیار کم هزینه تر و در عین حال بسیار پر سرعت تر از اینجاست
    درواقع واضح تر بخوام بگم سرعتشون در مقایسه با سرعت اینترنت ما نجومیه!!!
    چندی پیش خبرش رو شنیدم که در آمریکا سرعت اینترنت 10 گیگ بر ثانیه داره برای اولین بار عرضه میشه!! اونوقت ما اینجا هنوز تو کیلوبایت موندیم!!
    خب مردم میبینن نمیتونن اینترنت داشته باشن ، به جاش ماهواره وارد خونه هاشون میکنن

دوست عزیز
    ایران کشوریه که پر هزینه ترین و کم سرعت ترین اینترنت رو داره

یعنی شما هزینه ی اضافه پرداخت میکنی که مثلا اینترنت پر سرعت داشته باشی ، که همون هزینه به نسبت سایر کشور ها بسیار گرون محسوب میشه و در عین حال سرعتی که بهت میدن در مقایسه با همون کشور ها یه جور فاجعه س!!
    قبول دارید که بیش از 90درصد اخبار و اطلاعات جهان از طریق نت منتشر میشه؟!
    خب چه انتظاری از مردم میشه داشت وقتی یه همچین امکانات عظیمی رو ازشون میگیرن؟! اینکه بی خبر بمونن؟! اینکه از جهان فاصله بگیرن؟!
    اینکه اکتفا کنن به خبرهایی که ساعت 20 و 21 و 22 و نیمه شب بامداد از تلویزیون پخش میشه؟؟؟
    شما میدونید بالای 50درصد کسانی که ماهواره ها رو میرن تو خونه ها نصب میکنن ، کاملا به صورت تجربی نصب ماهواره رو یاد گرفتن؟!!
    میدونی این یعنی چی؟!

یادش بخیر یه استادی داشتیم که یه بار یه جمله ی خیلی قشنگ گفت هنوز که هنوزه یادم مونده!
    گفت انسان موجودیه که وقتی نسبت به چیزی احساس نیاز کنه حتما میره دنبالش
    تمام اختراعاتی که در جهان صورت میگیره زمینه ش نیازه!! نیاز! تلفن اختراع شد چون انسان نیاز داشت!! موبایل اختراع شد چون نیاز داشت!! برق اختراع شد چون نیاز به روشنایی داشت!! و همینطور الی آخر....

مردم ایرانم وقتی از اینترنت محرومن نیاز به آگاهی دارن!! رو میارن به ماهواره اول بخاطر شبکه های سیاسیش!!
    بعد یکم میگذره میبینن کسل کننده شده
    ادامه میدن.... میرن میبینن عه؟ به به... چه شبکه های قشنگی اینجاس.. چه سریال های قشنگی... چه کلیپ های قشنگی... چه لباس هایی... چه خونه هایی... و ....
    هیچ کس.... تاکید میکنم هیـــــــــــچ کس در ابتدا بخاطر اینکه بشینه سریال های مبتذل و رقص و آواز نگاه کنه ماهواره رو وارد خونه ش نمیکنه!!!
    وقتی طرف میره به صورت تجربی یاد میگیره !! یعنی انقدر تو خونه ش ماهواره لازم داشته که هی میرفته رو پشت بوم خونه ماهواره رو پس و پیش میکرده و بالاخره راه و چاه اومده دستش!! بعدشم از همین طریق واسه نان آوری استفاده کرده!!

اما سوال این جاست که چرا در حالی که یک میلیارد نفر چینی زبان و ۸۰۰ میلیون نفر فرانسوی زبان در دنیا داریم، فارسی زبانان، بر تمامی‌ آن‌ها ترجیح دارند و با هزینه های زیاد این تعداد شبکه رایگان را در اختیار ما قرار می دهند؟
    میدونید چرا؟!
    چون اونا در عوض اینرنتشون اونقدری هست که کفاف همه ی اینا رو بده!!
    دیگه اگه تو ایران تلویزیون و ماهواره رو هم بخوان بابتش پول بگیرن بنظرت صدای مردم در نمیاد؟!!
    چین؟؟؟؟؟ فرانسه؟؟؟؟؟
    اینا یکی از بهترین کشور ها در عرصه ی تکنولوژی محسوب میشن!!! چطور اینا رو با خودمون مقایسه کنیم؟؟؟
    در جواب این سوال مهمان برنامه گفت: وقتی در آب صد درجه یک قورباغه را بیندازی یک دفعه بیرون می پرد، چون خیلی داغ است، اما وقتی یک قورباغه را در آب خنک بیندازی، برایش خیلی خوب است و وقتی آرام آرام آب جوش بیاید، قورباغه با اینکه گرمش است و می خواهد بیرون بپرد اما دیگه توانی برای بیرون پریدن ندارد. ما کاری می کنیم که زن های ایرانی آرام آرام تا جایی پیش بروند که دیگر خودشان بدانند که راهی برای برگشت ندارند.

اینی که شما میگین درسته
    ولی این که ما این جمله رو بخوایم به مردم فقط نشر بدیم راهش نیست....
    این چیزا باید ریشه ای بررسی بشه... باید ببینیم چرا مردم رو میارن به این چیزا؟؟؟
    من عقیده ی خودمو اون بالا نوشتم
    با محدود کردن.. با گفتن این چیزا ، وضع کشور ما درست نمیشه

چقدر ماهواره ها رو جمع کردن؟! چقدر دیش ها رو پرت کردن پایین؟؟
    چی شد؟؟؟ درست شد؟؟؟ چقدر گفتن ماهواره حرام!!! کانال های مبتذل حرام!! چی شد؟؟؟؟ چی عایدمون شد؟؟؟
    هیچی!! همین آش و همین کاسه!! روز به روز بلکه بدتر !!!
    این جمله ای که از مدیر شبکه ی فلان گذاشتید رو من و شما و امثال ما شاید متوجه بشن... ولی به خرج همه ی مردم فکر میکنید میره؟!
    میخواین همین الان من یه تعدادی از دوستانم رو مثال بزنم که با خوندن همین جمله از ته دل میخندن؟!؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط بی ریا نمایش پست
    یادش بخیر وقتی که بچه بودیم و حتی نمی دونستیم ویدیو چیه ؟ همون موقع ها که داشتنش و بودنش ممنوع بود ! همون وقتا که مردامون غیرت داشتند ... زن هامون پر از حجب و حیا بودن ... ارزش زن به نجابتش بود ..به حجابش ..به حیاش ... نه سرو ظاهرش که به نمایش بذاره و عین خیالشم نباشه که داره با این کار چه بلایی سر خودش و دیگر خانواده ها میاره ...

خواهر من
    این صحبت ها مال وقتیه که این تکنولوژی ها نبود
    نه اینکه فقط واسه ما نباشه!! واسه همه نبود!!! تو هیچ کجای دنیا نبود!!
    اما الان ، ما تقریبا تو همین وضعیت به سر میبریم در حالیکه بقیه دارن و ما نداریم!!
    واقعا با همه ی این تفاسیر میشه انتظار حجب و حیا از مردم داشت؟!
    انتظار غیرت؟؟؟
    انتظار شعور و مذهب؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش عشق نمایش پست
    اصلا نیاز نیست غربی ها کاری کنند، ما خودمون داریم تیشه به ریشه ی خودمون میزنیم.
    احسنت بر شما.. تیشه به ریشه زدن یعنی همین!!
    خودمون مردمو از دین دور کردیم... خودمون محدود کردیم... خودمون همه چیزو منع کردیم...
    اونوقت الان مردم دارن از اونور بوم میفتن!!
    ویرایش توسط نگاه19 : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ در ساعت ۱۵:۲۴
    نیا نیا گل نرگس ، جهان که جای تو نیست
    دو صد ترانه به لب ها ، یکی برای تو نیست

نیا نیا گل نرگس، تو را به خاک بقیع
    که شهر ما ، نَه مهیای گامهای تو نیست

نیا نیا گل نرگس ، دعای عهد کجاست؟
    نه این نماز جماعت به اقتدای تو نیست

نیا نیا گل نرگس، به مادرت زهرا
    کسی برای شهادت به کربلای تو نیست

نیا نیا گل نرگس، فدا شوی مولا

برای عصر عجیبی که خواستار تو نیست

نوشته
    2,947
    صلوات
    12328
    تعداد دلنوشته
    15
    مورد تشکر
    347 پست
    حضور
    81 روز 8 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1

منم عرض نکردم برای الانه ..افسوس می خورم که چرا دیگه نیست !!
    من این حرفو قبول ندارم که خودمون مردم رو از دین و ایمون کردیم و بهشون سخت گرفتیم. حتما لازمه که سخت می گیرن .. وقتی نمی تونن از ماهواره و اینترنت درست استفاده کنن ! منم خودمو جدا از این مردمی که می گم نمی دونم ولی متاسفانه سوء استفاده کردناشونو دیدم که می گم .
    شبکه های ماهواره ای چه سودی می تونه داشته باشه که نبودش بشه کمبود ؟ من با ماهواره مخالفم چون دارم میبینم بنیاد خانواده ها رو سست کرده و از هم پاشیده ! هیچ نکته ی مثبتی هم تا به حال نه دیده و نه شنیدم که در شبکه های ماهواره ای پیدا شده باشه !
    ملتی که جنبه نداره از تکنولوژی و آزادیش درست استفاده کنه همون بهتر که از این امکانات بهره مند نشه هرچند که متاسفانه میبینیم طرف محتاج نون شبه اما دیش ماهواره و بساط فسادش علمه ! ...
    خیلی از افراد بی سواد رو دیدم که ماهواره دارن اینا می خوان از سیاست سر در بیارن به نظرتون ؟ از جهان علم و دانش ؟ یا فقط برای سرگرمی استفاده می کنن ؟ سرگرمی های ماهواره هم که کاملا مشخصه چیه .. پس تاکید نکنید که هیچ کس برای دیدن سریال و .. ماهواره رو انتخاب نمی کنه !!
    گذشته هایی که می گم یادش بخیر مردم خیلی بهتر از الان زندگی می کردن .. دین اسلام بیشتر تو زندگی هامون جریان داشت .. راحت می شد از مردا غیرت و از خانوما حجاب توقع داشت ! از وقتی پای ماهواره و آزادی و فرهنگ و ... به میون اومد اوضاع روز به روز خراب تر شد ! و من موافقم با اینکه تا سال 2020 چنین اتفاقی می افته مگه اینکه به خودمون بیایم و یه جو غیرت خرج کنیم !!
    حق با شماست تا اوضاع اینه نمیشه هم از مردم توقع داشت که همونی بشن که باید !!

" فقط حیدر امیر المومنین است "

نوشته
    682
    صلوات
    4500
    تعداد دلنوشته
    12
    حضور
    29 روز 21 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    4

ملتی که جنبه نداره از تکنولوژی و آزادیش درست استفاده کنه همون بهتر که از این امکانات بهره مند نشه هرچند که متاسفانه میبینیم طرف محتاج نون شبه اما دیش ماهواره و بساط فسادش علمه ! ...
    متاسفانه این حقیقتی که میفرمایید خیلی تلخه....

یه مثلی هس که میگه آب که از سر گذشت چه یه وجب چه صد وجب!!!
    حکایت وضع الانِ مردم ماست...
    علت بیشتر شدن فساد روز به روز همینه... طرف میگه من که تا اینجا پیش رفتم چه اشکالی داره یه قدم دیگه هم برم... و همینجوری میشه که یهو به خودش میاد و میبینه کار از کار گذشته...

ماهواره هم همین بود!
    الان بله ... حق با شماست...
    دیگه تو هر خونه ای شده جزء لوازم ضروری... من هم مخالفم... بسیار شدید هم مخالفم... اما دلم میخواد ریشه یابی کنم که واقعا چی داره مردم رو روز به روز به اینجا میکشونه؟!
    که به قول شما بی سواد ها هم ماهواره دار بشن!! اما ..
    آیا از اول همین بود؟!
    سالها قبل رو خاطرتون هست؟! اون وقت ها که تازه ماهواره تک و توک داشت وارد خونه ها میشد؟!
    من اون موقع ها رو میگم... همون وقت ها هم باور نمیکنید که من چه خانواده های مذهبی ای رو دیدم که برای نصب ماهواره اقدام کردند...
    اینها بنظرتون برای سرگرمی میخواستن استفاده کنن؟!

الان که اینهمه بی غیرتی زیاد شده... بی عفتی زیاد شده... مگه اینها همین مردمی نبودن که یه زمانی ادعا داشتند؟!
    پس چرا به اینجا کشیده شدن؟!
    فقط بخاطر بی جنبگی؟؟ من اینطور فکر نمیکنم...اگه ما بی جنبه ایم تمام دنیا هم بی جنبه ن...
    ولی عملا میبینیم که اونا دارن کار خودشونو میکنن و این وسط ذهن مردم ماست که روز به روز داره بیشتر مسموم میشه

هیچ نکته ی مثبتی هم تا به حال نه دیده و نه شنیدم که در شبکه های ماهواره ای پیدا شده باشه !
    نکته ی مثبت؟؟؟؟
    نکته ی مثبت که هیچ... اینا همه ش توطئه س!!
    طرف اونور دنیا نشسته پشت دوربین چنان میگه <مردم ما> !! که یکی نیست بهش بگه آخه تو که انقد حس مردم دوستی و وطن دوستی داری واسه چی پاشدی رفتی ؟؟؟
    که حالا اونور دنیا بشی واسه ماها دایه ی مهربون تر از مادر؟؟ که بیای ذهن مردم رو شستشو بدی ؟؟؟

من نمیگم الان وقت آزادی دادنه... نه... اگه الان آزادی به مردم داده بشه فاجعه میشه!!!
    اما همون اوایل قدم ها رو تا حدی اشتباه برداشتیم...
    شما یه نگاهی به تاریخ بعد از انقلاب بندازین ... اون زمان ها که جنگ بود... با اینکه قحطی بود... با اینکه از همه نظر در مضیقه بودیم
    ولی چرا همه چیز خدایی بود؟؟ چرا جوون ها خوش غیرت بودن؟!
    چون دغدغه ها فرق میکرد خواهرم...

من یه جوون دهه ی هفتادم
    همین دهه ای که همه ازش مینالن... همین دهه ای که نسلش الان در معرض شدید فساد قرار داره... همین دهه ای که جوون ها امیدشون رو به زندگی از دست دادن
    چرا نسل من باید به اینجا برسه؟؟؟
    من و هزاران جوون هم تراز من هستن کار ندارن... پول ندارن... کشور از تحصیلات عالیه اشباع شده!! اون دوره ها لااقل کار هم نبود درس میخوندن به امید اینکه زندگی رو سر و سامون بدن
    الان دیگه دکتر مملکت هم بی کار نشسته کنج خونه
    میتونه ازدواج کنه؟؟؟ نه!
    میتونه یه سر پناه واسه زندگی فراهم کنه؟؟ نه!!
    خب این جوون اینهمه انرژی رو کجا تخلیه کنه؟؟؟ کجا از نیرو و قدرت جوونیش استفاده کنه؟؟؟

بی دین و ایمانی از همین چیز ها نشأت میگیره... از احساس خلأ... از حس تهی بودن... از حس اینکه امیدی به زندگی نداره
    با یه حقوق بخور نمیر (تازه به فرض اینکه کار داشته باشه) چند سال باید جون بکنه تا بتونه واسه زن و زندگیش یه آلونک فراهم کنه؟؟؟
    خب وقتی پولش به این چیزا نرسه ... بشینه تو خونه چیکار کنه؟؟
    چقدر خدا رو صدا بزنه.. چقدر دعا کنه.... چقدر خودشو از دامن گناه حفظ کنه؟؟

من کاملا با حرف های شما موافقم... ولی میگم اگه مردم به اینجا رسیدن.. باید بهشون حق داد!!
    هیچ چیزی بی دلیل نیست... هیچ دافعه ای الکی به وجود نمیاد...
    یه چیزی باعث شده مردم از دین دفع بشن... یه چیزی باعث شده مردم به ماهواره و امثال اینها جذب بشن...
    باید فکری به حال نسل ما کرد!

نوشته
    42
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 7 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نگاه19 نمایش پست
    من نمیگم الان وقت آزادی دادنه... نه... اگه الان آزادی به مردم داده بشه فاجعه میشه!!!
    اما همون اوایل قدم ها رو تا حدی اشتباه برداشتیم...
    شما یه نگاهی به تاریخ بعد از انقلاب بندازین ... اون زمان ها که جنگ بود... با اینکه قحطی بود... با اینکه از همه نظر در مضیقه بودیم
    ولی چرا همه چیز خدایی بود؟؟ چرا جوون ها خوش غیرت بودن؟!

بزرگترین بدبختی زمانی اتفاق میفته که افراد احمق ، بشن تصمیم گیرنده برای افراد عاقل

نوشته
    74
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    6 روز 19 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نگاه19 نمایش پست
    طرف اونور دنیا نشسته پشت دوربین چنان میگه <مردم ما> !! که یکی نیست بهش بگه آخه تو که انقد حس مردم دوستی و وطن دوستی داری واسه چی پاشدی رفتی ؟؟؟
    که حالا اونور دنیا بشی واسه ماها دایه ی مهربون تر از مادر؟؟ که بیای ذهن مردم رو شستشو بدی ؟؟؟
    سلام....
    در جواب این سوالتون که نوشتید چرا پاشده رفته....عرض کنم....رفته چون مجبور بوده...گرامی مگر بر فرض من بر انتقادی بر این نظام داشته باشم می تونم انتقادام رو راحت بر مردم منتشر کنم؟آیا این اجازه به من داده می شود که شبکه شخصی ای داشته باشم و در آن انتقاد کنم؟؟؟قطعا خیر...همین حالا کم نیستن اشخاصی که نسبت به قوانینی سخت منتقد هستند ولی سکوت کرده اند و اگر صدا کنند باید تاوان بدهند...خوب طبیعی هست که طرف پا می شود می رود خارج...البته من خارج رفته ها را دفاع نمی کنم....خیر !به نظرم خیلی هاشان افراطی و عناد دارند!!!ولی به هر حال این ور قضیه هم باید دید...این عدم آزادی را هم باید دید...آیا کسی می تواند در ایران باشد و اجازه داشته باشد حرف آنها را بزند و اما هیچ تاوانی نبیند...؟و دست بگذارد روی مسائل مهم و حیاتی و مشکلات اساسی کشور؟
    ویرایش توسط پاریس : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ در ساعت ۲۲:۲۸

نوشته
    682
    صلوات
    4500
    تعداد دلنوشته
    12
    حضور
    29 روز 21 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    4

علیکم السلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط پاریس نمایش پست
    این عدم آزادی را هم باید دید
    در ابتدای امر بله...
    طرف سالها تو زندان میمونه بعدم پناهندگی میگیره و پا میشه میره
    اونجا با یه گروه مثلا سیاسی بُر میخوره
    و شروع میکنه به اقدامات خودش
    تا چه وقت؟! فوقش چند ماه اول!!!
    بقیه ش دیگه رنگ و بوی منفعت طلبی پیدا میکنه!

من یه مثالی خدمت شما عرض کنم
    چندین ماه پیش ماجرای اسید پاشی رو یادتونه چه بازار داغی برداشته بود؟؟؟
    چقدر چهره ی مملکت رو خراب کردن؟؟
    چقدر بی اعتمادی به وجود آوردن؟؟
    اون شبکه ی از خدا بی خبر ، من و تو ، برگشته بود میگفت خب وقتی اینهمه بی امنیتی تو کشور هست... چرا اعتراض نکنیم؟
    هیچ میدونین ایرانی های مقیم فلان کشور ، به نشونه ی اعتراض کلاه کاسکت سرشون میکنن؟؟؟
    شما هم بیاین اینکارو بکنین
    چالش کلاه کاسکت راه بندازین!!

آخه یکی نیس بگه ، تو این وسط چیکاره ای؟؟ چیکاره ای که داری چند مورد اسید پاشی رو که ثابت شده از روی دشمنی شخصی بوده ، به نام امر به معروف و نهی از منکر و مبارزه با بدحجابی تموم میکنی!!!!
    چقدر چهره ی اسلام رو خراب کردن اون روزا؟!
    حالا من یه چیزی میپرسم... واقعا بنظر شما چه لزومی داشت که اون اسید پاشی اصفهان رو اونقدر بزرگ جلوه بدن؟؟؟
    مگه سالهای قبل موارد اسید پاشی در کشور رخ نداده بود؟؟
    انقدر بزرگش کردن؟؟ نه...
    بی بی سی... صدای آمریکا... من و تو... و هر شبکه ای از این قبیل رو براتون مثال بزنم ، در اون روزها صدر خبر هاش ماجرای اسید پاشی بود!!!
    چرا همشون شده بودن دایه ی مهربون تر از مادر؟؟؟
    چرا انقدر دلسوزی میکردن واسه دخترای ایران؟؟
    فقط چون تو ایران اجازه ی مخالفت نداشتن و نمیتونستن اعتراض کنن؟؟؟ خیر... منفعت طلبی پشت این قضایا هست...

قبل از اسید پاشی 93 ، آخرین خبر اسید پاشی مربوط به سال 91 و در مشهد بود
    که همه ی این موارد ، تسویه حساب شخصی بوده
    من تو اون دوره ، میدونید چه آدمهایی رو دیدم که فقط بخاطر این شایعات به حکومت بدبین شدن؟؟

مردم ما ، یه همچین آدمهایی هستن... بالای 80 درصدشون دهن بینن... تحلیل پشت خبرهاشون ندارن
    اونور هم یه سری آدمهای منفعت طلب و سودجو نشستن تا اون روی سکه رو به مسئولین نشون بدن
    که بگن ببینین چه راحت میشه مردم رو خام کرد... چه راحت میشه موج آزادی خواهی راه انداخت...

من قبول دارم نمیشه اعتراض کرد...
    اما این مسائلی که شیوع پیدا میکنه هم بی تاثیر نیست...همین هاست که معترضین رو به وجود میاره
    وگرنه 80درصد مردم ما دهن بین تر از این حرفان که خودشون به این نتیجه برسن که بخوان موجی خلاف حکومت راه بندازن...
    پارسال خبر آزادی های یواشکی زنان رو نمیدونم شنیده بودید یا خیر...
    یه صفحه ای رو این زن ملعون ، مسیح علی نژاد تو فیسبوک راه انداخته بود که مثل همین اسید پاشی چقدر سر و صدا کرد...چه موج عظیمی از مردم لایکش کردن
    متاسفم واقعا واسه مردمی که تا این حد کمبود دارن و آزادی رو تو بی حجابی و نداشتن شال و روسری و مانتو میبینن
    بنظر شما این آدم دل میسوزونه واسه این مملکت؟؟
    مسیح علی نژاد کی بود؟؟ یه روزنامه نگار بود تو ایران... رفت اون ور... چرا رفت؟؟ چون حق اعتراض نداشت... چون مطالبش به مزاج همه خوش نمیومد... اینو من قبول دارم!
    ولی فکر میکنید الان هم همون حس دلسوزی رو نسبت به ایران داره؟؟

بدبختی مملکت ما از همین هاست برادر من...
    دشمن اونقدر داریم.. که هرچقدرم بخوایم مردم رو آگاه کنیم... تهش خودمون خراب میشیم

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری