نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در پی اتفاقات اخیر آیا با طرح "تحریم عمره" موافق هستید؟

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

13 86.67%
  • خیر

2 13.33%
صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: سفر حج عمره رسما متوقف شد..

نوشته
    1,655
    صلوات
    15400
    تعداد دلنوشته
    14
    حضور
    22 روز 17 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    4

سفر حج عمره رسما متوقف شد..

به گزارش «شیعه نیوز»، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برنامه‌ای که امروز به مناسبت روز زن در سالن سینمایی این وزارتخانه برگزار می‌شد، از توقف اعزام زائران عمره خبرداد.

جنتی با بیان اینکه پس از مطالعات و بررسی‌های انجام شده به سازمان حج دستور داده شد تا زمانی که این افراد مجرم محاکمه شوند و مورد مجازات قرار بگیرند، فعلا عمره متوقف شود، گفت: پروازهای ایران فعلا تعلیق خواهد شد.
    وزیر ارشاد ضمن اشاره به خدشه به حیثیت عمومی و ارائه واکنش تصریح کرد: با توجه به اتفاقی که افتاده، حیثیت عمومی ملت ایران خدشه‌دار شده است‌ و یک خواست عمومی بین ملت شکل گرفته است و باید واکنشی نشان داده شود.
    جنتی تاکید کرد: بسیاری از مراجع تقلید ابراز نگرانی کردند، مخصوصا اینکه در گذشته هم برخی برخوردها با زائران و روحانیون کاروان‌ها صورت گرفته بود؛ به همین دلیل با توجه به بررسی‌های صورت گرفته تصمیم بر توقف عمره گرفته شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به حادثه فرودگاه جده و تعرض به دو زائر نوجوان اشاره کرد و گفت: درباره حادثه تاسف‌باری که در فرودگاه جده اتفاق افتاده از طریق دیپلماتیک با مقامات سعودی صحبت شده و آنها وعده داده‌اند که این افراد دستگیر شده‌ را مجازات کنند.
    جنتی گفت: آنها حتی تصریح کردند که خاطیان را اعدام می‌کنند، اما در عمل هنوز اتفاقی نیفتاده است. به این ترتیب خدشه‌دار شدن حیثیت عمومی ملت ایران ما را بر این داشت که این تصمیم را بگیریم.

جنتی درباره آماده شدن گزارشی در این باره برای رئیس جمهور، تصریح کرد: هنوز گزارش ارائه نشده، اما تعلیق پروازها و توقف عمره را ابلاغ کردیم. گزارش هم به رئیس جمهور ارائه خواهد شد.

به نظر شما این کار درسته؟؟
    به نظر منم افراد خاطی باید به اشد مجازات برسن ولی این که حج تمتع ترک بشه به نظرتون درسته؟
    به نظرم این حادثه یک توطئه از سمت یهودیت و آل سعود بود برای اینکه ما رو از این فریضه محروم کنند!
    مگر حج یکی از پنج پایه اساسی که اسلام بر آن بنا شده نیست؟! در روایات آمده ترک حج باعث قطع رحمت خداوند و نزول بلا میشود!

چرا اینبار چنین خبری نشر پیدا کرد؟ سال های قبل بارها نظیر این اتفاق را شاهد بودیم اما تنها این اتفاق و در این سال منتشر شد!؟ آل سعود و وهابیت در این سال هایی که عازم حج بودیم توهین و تعرض زیادی نسبت به ما شیعیان انجام دادن چرا الان باید مانع بشیم؟!
    اصلا مگر نشنیدید که بالاترین مرکز تجارت و فروش دختر های ایرانی در دبی است؟ خب چرا سفر به دبی رو منع نمیکنن تا به قولی پول بیشتری به این عرب های دبی ندهیم؟!
    یا اینکه قطعا میدونین که افرادی از ترکیه و کشورهایی نظیر اردن و فرانسه و انگلیس هم در لیست حمایت داعش قرار دارند چرا تنها عربستان را می بینید؟!

امام علی علیه السلام: خدا را! درباره خانه پروردگارتان در نظر داشته باشید تا هستید، آن را خالی نگذارید. زیرا اگر حج متروک شود نظر رحمت خدا از شما قطع خواهد شد. / بحارالانوار ج 96 16

امام رضا علیه السلام : هیچ چیزی را بیشتر از حج مداوم، در بی نیازی و فقر زدائی مؤثر ندیدم./ بحار الانوار، ج 74، ص 318

امام صادق علیه السلام : تا کعبه برپاست دین برپاست. /
    بحار الانوار ج 96 57

امام صادق علیه السلام: هیچ راهی از راههای خدا برتر از حج نیست مگر اینکه مردی شمشیر بردارد و در راه خدا جهاد کند تا شهید گردد. / بحار الانوار ج 96 49

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرج آل محمد و العن اعداء آل محمد اجمعین
    اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا

خدایا به ما ایمانی عطا کن، که باور کنیم همه امور به دست توست
    خدایا ما را به خود واگذار مکن حتی به اندازه لحظه ای کوچک
    خدایا بگیر از ما هر آنچه که تو را از ما می گیرد
    خدایا کمکمون کن تا ایمان، نام و نان برایمان نیاورد
    خدایا شکرت

http://s6.picofile.com/file/81943357...744_4474_b.jpg

2.  

نوشته
    3,622
    صلوات
    1
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    800 پست
    حضور
    118 روز 13 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    8

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد کریم

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی

عشق محمد بس است و آل محمد

نوشته
    538
    مورد تشکر
    21 پست
    حضور
    13 روز 11 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حدیث 74 نمایش پست
    به نظر شما این کار درسته؟؟
    به نظر منم افراد خاطی باید به اشد مجازات برسن ولی این که حج تمتع ترک بشه به نظرتون درسته؟
    سلام علیکم
    نمی دونم متن ا کامل مطالعه فرمودید یا نه، وزیر ارشاد گفتند که عمره تعلیق شده است نه حج تمتع، ومی دانید که آنچه حج واجب است تمتع است نه عمره، وعمره مستحب است. ولزومی ندارد وقتی کسانی که خود را خادم حرمین می دانند اینچنین به حجاج بی احترامی کنند وچنین اعمال شنیعی انجام دهند که انسان از گفتن اسمش هم چندش می شود. عمره برگزار شود واینهمه پول وارزبه جییب سعودی ها واریز شود.

به نظرم این حادثه یک توطئه از سمت یهودیت و آل سعود بود برای اینکه ما رو از این فریضه محروم کنند!
    اینکه به ضرر خودشان است چون از قبل همین عمره سالیانه علی الظاهر آنطور که گفتند ده هزار میلیارد دلار نصیب شان می شود. وبیشترین حجاج عمره را ایران دارد وترکیه هم می فرستد واکثر کشورهای اسلامی مانند ایران برنامه اعزام عمره گذار ندارند.

مگر حج یکی از پنج پایه اساسی که اسلام بر آن بنا شده نیست؟! در روایات آمده ترک حج باعث قطع رحمت خداوند و نزول بلا میشود!
    مراد حج تمتع است نه عمره.

چرا اینبار چنین خبری نشر پیدا کرد؟ سال های قبل بارها نظیر این اتفاق را شاهد بودیم اما تنها این اتفاق و در این سال منتشر شد!؟ آل سعود و وهابیت در این سال هایی که عازم حج بودیم توهین و تعرض زیادی نسبت به ما شیعیان انجام دادن چرا الان باید مانع بشیم؟!
    متاسفانه این از بی عرضگی مسئولان اجرا کننده حج است که در مقابل توهین ها آنقدر نرمی وکرنش از خود نشان دادند که هم عزت حاجی از بین رفت وهم به اعتبار ملی ما ضربه خورد. هم میلیاردها دلار برای وهابی وسعودی خرج کردیم وهم فحش شنیدیم وکارهایی که این آخری دیگر قبیح ترین آنها بود. اگر مسئولان ما همان اول محکم وجدی در مقابل اینها می ایستادند ومدتی این مساله را تعطیل میکردند دیگر شاهد این توهین ها نمی شدیم. به عقیده بنده عامل اصلی این مساله کوتاهی مسئولان مربوطه است. چرا باید در بقیع هم به حاجی ما فحش دهند، به مقدسات وائمه اش توهین کنند وهی کاروانها سفارش کنند که شما چیزی نگویید وزمانی که چیی گفتی راحت زندانیت کنند.
    بعد از این مساله جده اجازه فرود چند هواپیمای ایرانی را نداد. آنها به ملت توهین کردند واین عمل شنیع را انجام دادند، تازه طلبکار هستند. حتما باید مراجع تقلید موضع بگیرند تا وزارت امور خارجه ومسئولان حج وزیارت از خواب بیدار شوند وموضع بگیرند وعمره را تعطیل کنند؟!!!!!!!!

اصلا مگر نشنیدید که بالاترین مرکز تجارت و فروش دختر های ایرانی در دبی است؟ خب چرا سفر به دبی رو منع نمیکنن تا به قولی پول بیشتری به این عرب های دبی ندهیم؟!
    بنده اینکه بزرگترین مال ایران است یا نه خبری ندارم وشاید درست نباشد. ولی به هر حال حتی یک دختر ایرانی هم چنین وادی باشد برای همه ما ننگ است. حالا نمی شود جلوی سفر را گرفت ومردم را در کشور محبوس کرد. ولی باید مسئولان این امور را پیگری کنند وآسیب ها را بشناسند وعلل اینکه دختر ایرانی چرا باید این کارها را انجام دهند شناسایی کنند وبا فرهنگ صحیح جامعه را اداره کنند.
    رهبر فرازانه سالها پیش به دولتمران فرمودند: فرهنگ مظلوم است. وواقعا مظلوم است. چرا دولتمرادان ومراکز فرهنگی ما برای مقابله در حد بضاعت خودشان با فرهنگ غربی ونشر فرهنگ اهل بیت(ع) تلاش لازم را انجام نمی دهند؟!!!!
    مهمتر از فیسبوک وتویتر وشبکه های اجتماعی برای وزراء ودولتمردان ما همین آبرو وحیثیت مسلمانان است. که نباید به این سادگی ها ریخته شود.

یا اینکه قطعا میدونین که افرادی از ترکیه و کشورهایی نظیر اردن و فرانسه و انگلیس هم در لیست حمایت داعش قرار دارند چرا تنها عربستان را می بینید؟!
    در این زمینه جمهوری اسلامی کوتاهی نکرده است ودر عین حمایت از مقاومت ومبارزه با داعش اعتراض خود را هم اعلام کرده است. اما نمی توان سیاست کشورها را بر اساس خواست خود تغییر داد. ودیپلماسی با آنها را تعلیق کرد. د رمورد عربستان اعتراض ما این است که مسئولان ما چرا اینقدر منفعل عمل می کنند؟ اتحاد سر جای خود اما با حفظ عزت داخلی وبیان حقایق، نه منفعلانه.
    ویرایش توسط معین : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵ در ساعت ۱۳:۱۹ دلیل: غلط املائی
    آیت الله جوادی آملی(حفظه الله):
    مشکل ما تحریم نیست، بلکه مشکل ما در توحید است.

نوشته
    269
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    18 روز 15 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نظر من که خوب شد
    چون واقعا اصلا این سبک حج رفتن اصلا خوب نیشت و خیلی بریز و بپاش و هتل های آنچنانی و غذاهای آنچنانی....
    همین قضیه حتی اگه بهانه هم باشه بهانه ی خوبیه...
    بنظرم بعد از حل این ماجرا هم مسئولین باید یه فکری به حال این قضیه بکنن و سبک فرستادن حج رو اصلاح کنن
    مثلا سوغاتی آوردن رو مطلقا ممنوع کنن
    فقط نصف بسشتر هتل های اونجا رو جمهوری اسلامی و حج و زیارت اجاره کرده که درآمدهای آنچنانی برای این رژیم ملعون آل سعوده...
    با یکی دو سال تحریم و تخلیه ی هتل های اونجا و از رونق افتادن بازارشون، خودشون به دست و پای ما می افتن و ...
    واقعا مسئولین در این مورد هم بی عرضگی کردن که هم اقتصادشون رو رونق دادیم هم اینجوری برخورد میشه باهامون و هم اینکه سبک حج رو کاملا عوض کردن طوری که به جای یه سفر زیارتی به نظرم تبدیل به یه سفر سیاحتی نسبتا لوکس شده خیلی وقت پیشا باید جلوی اینطور سفری گرفته می شد و امیدوارم ازین به بعد هم اگه قرار به لغو تعلیق شد، کلا سبکش رو عوض کنن مسئولین
    صبرم از کاسه دگر لبریز است
    اگر این جمعه “نیاید” چه کنم ؟
    آنقدر من خجل از کار خودم
    اگر این جمعه “بیاید” چه کنم ؟
    ----------------------------------
    کلام حق در آیئنه ی تصویر

نوشته
    10,256
    صلوات
    76100
    تعداد دلنوشته
    44
    مورد تشکر
    702 پست
    حضور
    155 روز 11 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    611

یا الله
    سلام
    من قبل از این مورد هم مخالف بودم حج عمره یک عمل مستحبه که برخی از افراد برای منافع مالی تبدیلش کردن به یک امر واجبتر از واجب مردم هم الحمدلله نه نگفت تا تونستن رفتن تا کار به اینجا رسید!!!قبل از این مورد که واقعا جای تاسف داره
    پول حج عمره صرف داعش و القاعده و چاپ کتاب بر علیه شیعیان و ایجاد شبکه های تلویزیون ضد شیعیان میشد(نظر شخصی بنده است )
    به گفت مسئول حج و زیارت در اخبار سراسری شبکه یک هر سال 10 هزار میلیارد تومان معادل بودجه عمرانی کشور از کشور خارج و صرف حج عمره میشه(الله اعلم)

عشـــــــــق یعنی لحظه ای دریاشدن
    عشق یعنی باخداتنهاشدن
    عشــــــــــق یعنی حسرت پروانه ها
    عشق یعنی گریه آلاله هـــــــا
    عشــــــــــق یعنی خاک هنگام سجود
    عشق یعنی شکردربودونبود
    عشــــــــق یعنی تشنه لب سقاشدن
    عشق یعنی غرق این معناشدن

ختم قرآن گروهی هر ماه برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر(عج)

دسترسی آسان به احادیث تصویری چهارده معصوم علیه السلام

نوشته
    832
    صلوات
    2600
    تعداد دلنوشته
    5
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    21 روز 20 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

سراسیمه سلام
    نمیتونم بگم مخالفم چون پدر من با هزار زحمت بلاخره تونسته پوله حج رو جور کنه که با مادرم برن حج بدون هیچ سوغاتی اون هم برای بار اول
    خوب پوله حج واجب رو ندارن
    اون حج ماله پول دارهاست
    نمیتونم بگم موافقم آخه چه معنی میده طرف نوزاد 3 ماهه ببره حج یا بچه 5 ساله رو
    در بردن زائر خانه خدا باید تجدید نظر بشه اون که سنی ازش گذشته یا باره اولش یا اون که دفعه پنجم یا شیشمش هست

از مرگ نترسید از این بترسید که وقتی زنده اید چیزی درون شما بمیرد به نام انسانیت...

نوشته
    682
    صلوات
    4500
    تعداد دلنوشته
    12
    حضور
    29 روز 21 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    4

سلام
    بنظر من در شرایط فعلی حتی حج تمتع هم رفتنش به صلاح نیست....
    باید یه فتوایی با توجه به شرایط زمان داده بشه
    چون اصلا درست نیست
    به جای تحمل اینهمه توهین ها ، یکم هم این بودجه رو واسه خودمون نگه داریم ببینیم اینا چیکار میخوان بکنن واقعا؟!؟
    من از اولش هم عمره رو قبول نداشتم
    کلا با عرب ها مشکل دارم من
    هرچند که بنظرم
    رژیم آل سعود هم مثل عراق یه سردار سلیمانی لازم داره!!
    نیا نیا گل نرگس ، جهان که جای تو نیست
    دو صد ترانه به لب ها ، یکی برای تو نیست

نیا نیا گل نرگس، تو را به خاک بقیع
    که شهر ما ، نَه مهیای گامهای تو نیست

نیا نیا گل نرگس ، دعای عهد کجاست؟
    نه این نماز جماعت به اقتدای تو نیست

نیا نیا گل نرگس، به مادرت زهرا
    کسی برای شهادت به کربلای تو نیست

نیا نیا گل نرگس، فدا شوی مولا

برای عصر عجیبی که خواستار تو نیست

نوشته
    7,382
    صلوات
    500
    تعداد دلنوشته
    8
    مورد تشکر
    13 پست
    حضور
    60 روز 10 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    43
    آپلود
    0
    گالری
    281

سلام علیکم و خداقوت

اول از همه یه تشکر ویژه از حدیث خانم نازنین بابت ایجاد این تاپیک
    بعد یه سپاس عرض ادب خدمت کارشناس محترم جناب کریم گرامی بابت پاسخگویی جامع و کاملشون

منم دوست داشتم نظرم رو اعلام کنم. چون از مدتها پیش نسبت به این اعراب احساس بدی پیدا کردم. و عامل اصلی اش خودشون هستن.
    در سال 81 طی یه سری اتفاقات شگفت، خداوند متعال سفر حج را نصیبم نمود. و بابت اینکه توفیقی حاصل شد که اون اماکن متبرکه رو از نزدیک ببنم ، شاکرم
    ولی این رو هم دیدم که مغازه داران اونجا چگونه بابت چانه زدن با خانم های ایرانی .......
    البته مقصر خودمونیم که اینقده بهشون رو میدیم و واقعا از رفتار بعضی هموطنان گله دارم

بعدش یه بار دیگه خدای متعال درهای رحمت رو برویم گشود و راهی دیار خون و قیام شدم (سال 88)

اونجا به عینه رفتار اعراب رو نسبت ایرانیان دیدم

هربار که نظامیون شون رو میدیدم که تیپ سربازان امریکایی به خودشون گرفتن و بالبخند بهمون نگاه میکنن........ یاد جوانان غیورمون می افتادم و احساس میکردم که دارم به قاتلین اونها نگاه میکنم.

مورد دیگه ای که شدیدا" آزارم میداد تفتیش های مکررشون بود
    انگاری یه مشت تروریست ریختیم تو مملکتشون و میخواهیم خرابکاری کنیم
    قدم به قدم کانکس زده بودن و زنها رو از مردان جدا کرده و توی کانکس های خانم های عرب به طرز فجیعی بازرسی بدنی میکردن
    در طی این سفر و تفتیش ها... چادرم به یه سیم خاردار گرفت و پاره شد. به ناچار از یک دستفروش یک چادر عربی گرفتم و ادامه سفر با چادر عربی انجام شد. و در کمال ناباوری متوجه شدم که تفتیش ها ساده تر و ملایم شدن. حتی گاهی بدون تفتیش رد میشدم. (البته به ظرطی که زبان باز نمیکردم و معلوم نمیشد ایرانی هستم!!)

بعدش توی اینترنت خبری مبنی بر رفتار مأمورین بازرسی امارات با دختران ایرانی دیدم

و از اونحا بود که فهمیدم این اعراب چشم دیدم ایرانیان رو ندارن و در عین حال ما ایرانیان چپ و راست پول توی حلقوم اونا فرو میکنیم.

در ضمن
    اون بالا یه نظر سنجی هم گذاشتن ها

نوشته
    1,655
    صلوات
    15400
    تعداد دلنوشته
    14
    حضور
    22 روز 17 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط *عرفانی* نمایش پست
    سلام علیکم و خداقوت

اول از همه یه تشکر ویژه از حدیث خانم نازنین بابت ایجاد این تاپیک
    بعد یه سپاس عرض ادب خدمت کارشناس محترم جناب کریم گرامی بابت پاسخگویی جامع و کاملشون

منم دوست داشتم نظرم رو اعلام کنم. چون از مدتها پیش نسبت به این اعراب احساس بدی پیدا کردم. و عامل اصلی اش خودشون هستن.
    در سال 81 طی یه سری اتفاقات شگفت، خداوند متعال سفر حج را نصیبم نمود. و بابت اینکه توفیقی حاصل شد که اون اماکن متبرکه رو از نزدیک ببنم ، شاکرم
    ولی این رو هم دیدم که مغازه داران اونجا چگونه بابت چانه زدن با خانم های ایرانی .......
    البته مقصر خودمونیم که اینقده بهشون رو میدیم و واقعا از رفتار بعضی هموطنان گله دارم

بعدش یه بار دیگه خدای متعال درهای رحمت رو برویم گشود و راهی دیار خون و قیام شدم (سال 88)

اونجا به عینه رفتار اعراب رو نسبت ایرانیان دیدم

هربار که نظامیون شون رو میدیدم که تیپ سربازان امریکایی به خودشون گرفتن و بالبخند بهمون نگاه میکنن........ یاد جوانان غیورمون می افتادم و احساس میکردم که دارم به قاتلین اونها نگاه میکنم.

مورد دیگه ای که شدیدا" آزارم میداد تفتیش های مکررشون بود
    انگاری یه مشت تروریست ریختیم تو مملکتشون و میخواهیم خرابکاری کنیم
    قدم به قدم کانکس زده بودن و زنها رو از مردان جدا کرده و توی کانکس های خانم های عرب به طرز فجیعی بازرسی بدنی میکردن
    در طی این سفر و تفتیش ها... چادرم به یه سیم خاردار گرفت و پاره شد. به ناچار از یک دستفروش یک چادر عربی گرفتم و ادامه سفر با چادر عربی انجام شد. و در کمال ناباوری متوجه شدم که تفتیش ها ساده تر و ملایم شدن. حتی گاهی بدون تفتیش رد میشدم. (البته به ظرطی که زبان باز نمیکردم و معلوم نمیشد ایرانی هستم!!)

بعدش توی اینترنت خبری مبنی بر رفتار مأمورین بازرسی امارات با دختران ایرانی دیدم

و از اونحا بود که فهمیدم این اعراب چشم دیدم ایرانیان رو ندارن و در عین حال ما ایرانیان چپ و راست پول توی حلقوم اونا فرو میکنیم.

در ضمن
    اون بالا یه نظر سنجی هم گذاشتن ها

سلام خاله عرفانی عزیز ممنون از شما که نظرتون رو گذاشتین
    درمورد عربستان که نظری ندارم و خودم به شخصه شاهد توهین ها و رفتارهای ناپسندشون بودم و با شما موافقم تقریبا بعضی از هموطنامون هم مقصر هستن؛ و همونطور که کارشناس مربوطه جناب کریم هم گفتن مسئولان اجرا کننده هم مقصر هستن و با این وهابی های ملعون کنار میان و هی میگن هرچی گفتن قبول کنید و سر به سرشون نذارین و...
    و در مورد عراق هم با اینکه این افراد هم مثل بقیه اعراب خودشون رو برتر از بقیه نسل ها و به قولی عجم ها میدونن ولی بازم کنار اومدن با اونا بهتره چون حداقلش اینه که شیعه هستن و مذهبمون یکیه ...
    یک جایی خوندم از علائم ظهور اینه که حج ممنوع میشه؛ و إن شاءالله که این همون نشانه ای باشه که ذکر شده و وعده داده شده , به امید ظهور هر چه زودتر حضرت(عج) و نجات حرم های شریف ائمه از دست این ملعون های وهابی
    یاعلی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرج آل محمد و العن اعداء آل محمد اجمعین
    اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا

خدایا به ما ایمانی عطا کن، که باور کنیم همه امور به دست توست
    خدایا ما را به خود واگذار مکن حتی به اندازه لحظه ای کوچک
    خدایا بگیر از ما هر آنچه که تو را از ما می گیرد
    خدایا کمکمون کن تا ایمان، نام و نان برایمان نیاورد
    خدایا شکرت

http://s6.picofile.com/file/81943357...744_4474_b.jpg

نوشته
    7,382
    صلوات
    500
    تعداد دلنوشته
    8
    مورد تشکر
    13 پست
    حضور
    60 روز 10 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    43
    آپلود
    0
    گالری
    281

موافقم خانمی
    درصد شیعیان در اونجا بیشتره ولی یادمون نره که نسل یزیدیان نیز منقرض نشده و بخش عمده ای از ساکنین اونجا نوادگان سپاه یزید هستن و همون هایی هستن که در طی هشت سال دفاع مقدس جوانان این ملت رو به خاک و خون کشیدن. و متقابلا" اونا مارو به دیده قاتلین جوانان خودشون نگاه میکنن.

در مورد علائم ظهور

خدا کنه
    ان شاءالله

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری