جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: عکس العمل نصرانیان در برابر ادعای قرآن به بشارت انجیل به حضرت محمد (ص)

نوشته
    164
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 15 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

عکس العمل نصرانیان در برابر ادعای قرآن به بشارت انجیل به حضرت محمد (ص)

هو الحق

وَإِذْ قَالَ عِيسَى ابْنُ مَرْيَمَ يَا بَنِي إِسْرَائِيلَ إِنِّي رَسُولُ اللَّهِ إِلَيْكُم مُّصَدِّقًا لِّمَا بَيْنَ يَدَيَّ مِنَ التَّوْرَاةِ وَمُبَشِّرًا بِرَسُولٍ يَأْتِي مِن بَعْدِي اسْمُهُ أَحْمَدُ فَلَمَّا جَاءهُم بِالْبَيِّنَاتِ قَالُوا هَذَا سِحْرٌ مُّبِينٌ

و هنگامى را كه عيسى پسر مريم
    اى فرزندان اسرائيل من فرستاده خدا به سوى شما هستم تورات را كه پيش از من بوده تصديق مى‏ كنم و به فرستاده‏اى كه پس از من مى‏ آيد و نام او احمد است بشارتگرم پس وقتى براى آنان دلايل روشن آورد گفتند اين سحرى آشكار است

سوره صف آیه 6

اگر امروز با یک مسیحی درباره بشارت انجیل به پیامبری حضرت محمد (ص) بحث کنیم به کل این مساله را انکار می کند و می گوید در هیچ جای انجیل چنین مطلبی دیده نمی شود. اگر هم بگوییم این مطلب در انجیل بوده و تحریف شده می گوید اصلا نیازی به تحریف نبوده. همان طور که در تورات بشارت به حضرت مسیح (ع) هست اما یهودیان عقیده دارند که عیسی ناصری مسیح موعود نیست ما هم می توانستیم چنین تعبیری داشته باشیم. وقتی در هیچ جای انجیل چنین مطلبی نیست پس بشارتی هم در کار نبوده

واکنش نصرانیان زمان پیامبر (ص) به آیاتی که درباره آن ها نازل می شد، چه بوده است؟

2. تشکر

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری