صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: لاک جیغ و ...

نوشته
    1,910
    صلوات
    5880
    تعداد دلنوشته
    52
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    58 روز 1 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    45
    آپلود
    0
    گالری
    288

لاک جیغ و ...

سلام علیکم اعیاد شعبانیه بر همگی مبارک .

لاک جیغ و ...لاک جیغ و ...لاک جیغ و ...لاک جیغ و ...لاک جیغ و ...لاک جیغ و ...

خوب بیاید راجب آرایش کردن صحبت کنیم . نظر بدید لطفا .ببینیم چرا ارایش کردن انقدر به سنین کم تر هم شیوع پیدا کرده و چرا بعضا خانم های چادری ارایش کرده هم کم نمی بینیم . اصلا چرا ارایش ؟ و شما اقایون اگه از خانم با ارایش غلیظ بدتون میاد چرا با نگاه کردنتون خانم را تشویق می کنید ؟ گرچه بعید به نظر میاد از ارایش بدتون بیاد .اما کجا و شرایطشو شما بهمون بگید .

پیشاپیش متشکرم.

لاک جیغ و ...

ویرایش توسط بهار ♥ها : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲ در ساعت ۱۲:۰۱

حدیث قدسی : برای من باش تا من با همه ربوبیتم برای شما باشم. ...
    امام صادق(ع) : : «العبودیه جوهره کنهها الربوبیه؛ ما فقد فی العبودیه وجد فی الربوبیه؛ عبودیت و بندگی حق، جوهری است که کنه و حقیت آن ربوبیت است، آن چه انسان در عبودیت از دست می دهد در ربوبیت به دست می آورد.( مصباح الشّریعه، صفحه ۵۳۶ ، طبق نقل میزان الحکمه، واژه ی عبد).

2.  

نوشته
    2,947
    صلوات
    12328
    تعداد دلنوشته
    15
    مورد تشکر
    347 پست
    حضور
    81 روز 8 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1

سلام .
    من هم دوست دارم بدونم ... آیا آرایش کردن همه مدلیش منع شرعی داره ؟ آخه می دونید ؟! تو مجله ای یک روحانی پاسخگو بودند فرموده بودند اگر به اندازه ی آراستگی باشه و به چشم نیاد مشکلی نداره ! این درسته ؟ مثلا بعضی از خانوم ها می گن برای صاف و یک دست به نظر رسیدن پوست و پوشاندن جای جوش و لک و .... مجبوریم از کرم استفاده کنیم . نظر شما چیه ؟
    من موافقم البته به شرطی که در کنارش هفت قلم دیگه آرایش قرار نگیره ! بعضی دیگه از خانوم ها حتی سایه های رنگی هم به پلک هاشون می مالند ... رژ و لاک وحتی ناخن پاهای بدون جورابشون هم لاک می زنن !! ... اینا دیگه پا رو از حد فراتر گذاشتنه به نظرم و به شدت مخالفم ! در شان یک خانوم مسلمان نیست !

لاک جیغ و ...

" فقط حیدر امیر المومنین است "

نوشته
    1,910
    صلوات
    5880
    تعداد دلنوشته
    52
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    58 روز 1 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    45
    آپلود
    0
    گالری
    288

نمی دونم انگار پسرا دوست دارن خانم رو زیبا ببین حالا این زیبایی واقعی باشه یا با لوازم ارایشی انگار براشون فرقی نداره .بیاید از خودتون دفاع کنید اقایون .درسته ؟

امام صادق(ع) : : «العبودیه جوهره کنهها الربوبیه؛ ما فقد فی العبودیه وجد فی الربوبیه؛ عبودیت و بندگی حق، جوهری است که کنه و حقیت آن ربوبیت است، آن چه انسان در عبودیت از دست می دهد در ربوبیت به دست می آورد.( مصباح الشّریعه، صفحه ۵۳۶ ، طبق نقل میزان الحکمه، واژه ی عبد).

نوشته
    579
    حضور
    15 روز 22 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام
    امروز به شرکتی دعوت شده بودم برای یک پروژه کاری .... مدیر شرکت یک خانوم زیبا-خوشتیپ-آرایش کرده بود. تقریبا همه کارمندانش هم دختران جوان و زیبا و آرایش کرده بودن!!
    تا یکی دوس ساعت بعد از خروجم از شرکت ناخواسته فکرم درگیر بود! و کم مانده بود یک قرارداد کاری اشتباه با آن شرکت برایم به بار آورد!

واقعا الان هم که بهش فکر میکنم باورم نمیشه! (آخه من خیلی ادعا دارم در این زمینه که فریب زن هارو نمیخورم ولی ظهری الکی الکی داشتم خودمو گول میزدم که باهاشون کار کنم!). یا مثلا وقتی میبینم یک جوانی میگه آقا ما نمیتونیم اینهمه دختر رنگارنگ تو خیابون ببینیم و طاقت بیاریم و از این حرفها کفری میشم میگم جمع کنید این مسخره بازی هارو و سرتون رو مثل بچه آدم بندازید پایین و کارتون رو بکنید دیگه! به بقیه چکار دارید شما؟

ولی امروز خدا حسابی ضایعم کرد
    حانوم نکنید این کار هارو .... بنظرم آرایش در حدی که یک ایراد ظاهری مثل همون جای جوش رو بپوشونه خوبی ولی در حدی که جلوه گری کنه نه!

نوشته
    579
    حضور
    15 روز 22 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار ♥ها نمایش پست
    نمی دونم انگار پسرا دوست دارن خانم رو زیبا ببین حالا این زیبایی واقعی باشه یا با لوازم ارایشی انگار براشون فرقی نداره .بیاید از خودتون دفاع کنید اقایون .درسته ؟
    آره درسته ! منم به این نکته پی برده بودم!!
    مثلا پسره اصلا نمیتونه قیافه عادی یک دختری رو تحمل کنه ولی وقتی آرایش میکنه قربون صدقه اش میره! یعنی میدونه این دختره خوشگل نیست ولی وقتی آرایش کرد انگار یادش میره! جالبه!

البته فکر کنم دخترا هم خودشونم همچین حسی دارن! گویا بعضی دخترا واقعا یادشون میره قیافه با آرایش قیافه اصلیشونه یا بی آرایش:d

نوشته
    1,910
    صلوات
    5880
    تعداد دلنوشته
    52
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    58 روز 1 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    45
    آپلود
    0
    گالری
    288

من خودم احساس می کنم ارایش کردن یک نوع دروغ گفتنه . اینکه به قولی گنجشک رنگ کردن و جای قناری گذاشتن درست نیست .ولی خوب ارایش به موقعشو به جاش بدور از گناه وفقط درون خانواده و فقط برای دل خود زن و احیانا اقای همسر فقط اقای همسر نه نامحرمهای دیگه خوبه و لازم .

گرچه الان مردها از خوش غیرتیشون ...

نوشته
    579
    حضور
    15 روز 22 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نظر من دخترانی که آرایش میکنن توجه مردان چشم چران (و حتی مردان بی گناه دیگه که ناخواسته اینهارو میبینن) جلب میکنند ولی در عوض مانع توجه یک جوان پاک که دنبال همسر مناسب میگرده به خودشون میشند!

نوشته
    1,910
    صلوات
    5880
    تعداد دلنوشته
    52
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    58 روز 1 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    45
    آپلود
    0
    گالری
    288

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar نمایش پست
    سلام
    امروز به شرکتی دعوت شده بودم برای یک پروژه کاری .... مدیر شرکت یک خانوم زیبا-خوشتیپ-آرایش کرده بود. تقریبا همه کارمندانش هم دختران جوان و زیبا و آرایش کرده بودن!!
    تا یکی دوس ساعت بعد از خروجم از شرکت ناخواسته فکرم درگیر بود! و کم مانده بود یک قرارداد کاری اشتباه با آن شرکت برایم به بار آورد!

واقعا الان هم که بهش فکر میکنم باورم نمیشه! (آخه من خیلی ادعا دارم در این زمینه که فریب زن هارو نمیخورم ولی ظهری الکی الکی داشتم خودمو گول میزدم که باهاشون کار کنم!). یا مثلا وقتی میبینم یک جوانی میگه آقا ما نمیتونیم اینهمه دختر رنگارنگ تو خیابون ببینیم و طاقت بیاریم و از این حرفها کفری میشم میگم جمع کنید این مسخره بازی هارو و سرتون رو مثل بچه آدم بندازید پایین و کارتون رو بکنید دیگه! به بقیه چکار دارید شما؟

حانوم نکنید این کار هارو .... بنظرم آرایش در حدی که یک ایراد ظاهری مثل همون جای جوش رو بپوشونه خوبی ولی در حدی که جلوه گری کنه نه!
    خوب شاید همینه دیگه دخترا ارایش غلیظ می کنند .شما مومن خدا خدا دوست داشته یک جوان دیگه بود چه می کرد ؟

نوشته
    3,762
    صلوات
    522
    تعداد دلنوشته
    16
    مورد تشکر
    1,376 پست
    حضور
    166 روز 22 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar نمایش پست
    سلام

با سلام
    من خودم یه دخترم اگه دختر ارایش کرده رو ببینم دلم میخواد بشینم بهش خیره بشم چه برسه به اقا

تمام خنده هایم را نذر کرده ام

تا تو همان باشی که صبح یکی از روزهای خدا

عطر دستهایت،

دلتنگی ام را به باد می سپارد...

نوشته
    579
    حضور
    15 روز 22 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

اتفاقا امروز به این فکر میکردم که نکند من زن بگیرم و بعدا باز چشمم به اینطور زنها بیفتد و هوایی بشوم! (تا حالا اینقدر عمیق به این موضوع فکر نکرده بودم!)

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری