جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن

نوشته
    4,903
    صلوات
    1700
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    57 روز 11 ساعت نامشخص
    دریافت
    214
    آپلود
    104
    گالری
    16

ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن

«ویژه نامه ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان»
    «ویژه های صوتی و تصویری»
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متنویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متناشعار و سبک ولادت حضرت علی اکبر - ویژه مداحان
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن منح و منقبت حضرت علی اکبر (ع) - صوتیویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن مولودی ها حضرت علی اکبر (ع) - تصویری
    «اشعار و پیامک»
    از نسل حیدری و دلاورتر از تو نیست
    یعنی پس از علی علی اکبرتر از تو نیست
    منطق قبول داشت که با خلق و خوی تو
    شخصی میان خلق پیمبرتر از تو نیست
    میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام مبارک باد
    «یادگار ی ها»
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متنیادگاری : کاغذ دیواری(WallPaper)
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن اسکرین سیور (Screen Saver):

***دانلود محافظ صفحه
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن تم موبایل :
    «سیره، زندگی نامه و احادیث امام علی النقی علیه السلام»
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن زندگی نامه علی اكبر (ع)درباره شخصیت علی اكبر(ع) گفته شد، كه وی جوانی خوش چهره، زیبا، خوش زبان و دلیر بود و از جهت سیرت و خلق و خوی و صباحت رخسار، شبیه ترین مردم به پیامبر اكرم(ص) بود و شجاعت و رزمندگی را از جدش علی ابن ابی طالب (ع) به ارث برده و جامع كمالات، محامد و محاسن بود...
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن پيامبر دوباره اهل بيت
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن فضایل حضرت علی اکبر(ع)بدون تردید پیوستگى و ارتباط امام حسین علیه السلام با آخرین حجت الهى حضرت بقیة‏اللّه‏ عجل الله فرجه بسیار بارز و در خور تعمّق است؛ چرا كه با بررسى ابعاد مختلف پیوند این دو حجّت الهى به‏خوبى چگونگى فراهم شدن بستر حاكمیّت احكام و ارزشهاى الهى در سرتا سر عالم مشخص مى‏شود...
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن حضرت علی اکبر(ع) الگوی جوانان
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن اعتراف معاویه به شایستگی علی اکبر (ع)
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن علي اکبر (ع)؛ الگوي ايمان و ادب و شجاعت
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متنویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن جوان در قرآن کریمشكستن سد تقليد و جدا شدن از همرنگى با محيط فاسد و داشتن استقلال فكرى در برابر اكثريت گمراه و توجه به اين كه اصولاً انسان بايد سازنده محيط باشد نه ساخته محيط .
    هجرت از محيط آلوده و تحمل انواع محروميت و كاستى ها براى حفظ ايمان.
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متنویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن نگاهى به وصاياى امام على (ع) به جوانانآن حضرت درباره كسانى كه از نعمت جوانى بهره صحيح و كافى نبرده انـد، مى فرمايند: آن هـا در ايـام سلامت بدن سرمايه اى مهيا نـكردند و در اولين فرصت هاى زندگى درس عبرتى نگرفتند، آيا كسى كه جوان است جز پيرى انتظار دارد.
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متنویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن جوان ازمنظر آفتاببه جوانها عرض می کنم: عزیزان من! دنبال تقلید نباشید؛ برروی آن شیوه و راهی که ذهن و اراده و ایمان شما قوی می شود و اخلاق شما پاک و آراسته می گردد، فکر کنید؛ آنگاه شما عنصری خواهید بود مثل یک ستون؛ سقف مدنیت این کشور و تمدن حقیقی این ملت بر آن قرار می گیرد.
    من به شما عرض می کنم، امروز دستگاه های تبلیغاتی فوق مدرن غربی -به خصوص آمریکایی و صهیونیستی- دارند برای ذهنها و فعالیتها و احساسات و اداره¬ی شما طرح عملیات تهیه می کنند؛ خیال نکنید آن ها غافل نشسته اند و...

ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن حضرت علی اکبر (ع) در کلام امام خمینی (ره)
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن امام هادى(ع) و جلوه‏ هاى غديرابوذر گفت: من به دو چشم خويش ديدم و به دو گوش‏خود شنيدم و چنانچه خلاف آن را نقل كنم، نابينا وناشنوا گردم. كه پيامبر(ص)فرمود: على پيشواى نيكان و قاتل كافران است. هر كس او را يارى‏كند...
    ویژه نامه میلاد حضرت علی اکبر با امکانات جستجو در متن چهل حديث منتخب از علی بن محمد الهادی علیه السلامفرمود: حسد موجب نابودى ارزش و ثواب حسنات مى گردد. تكبّر و خودخواهى جذب كننده دشمنى و عداوت افراد مى باشد. عُجب و خودبينى مانع تحصيل علم خواهد بود و در نتيجه شخص را در پَستى و نادانى نگه مى دارد. بخيل بودن بدترين اخلاق است ؛ و نيز طَمَع داشتن خصلتى ناپسند و زشت مى باشد.
    «ویژه نامه سال های گذشته»

اين الفاطميون
    مدعي گويد كه با يك گل نميگردد بهار

من گلي دارم كه عالم را گلستان ميكند
    مینوی من مینای من پیدا و ناپیدای من
    ای منجی گیتی بیا
    مهدی بیا مهدی بیا

2.  

نوشته
    4,903
    صلوات
    1700
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    57 روز 11 ساعت نامشخص
    دریافت
    214
    آپلود
    104
    گالری
    16

سالروز میلاد حضرت علی اکبر صلوة الله علیه
    اَشبَهُ النّاس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً بِرسول الله صلوة الله علیه و آله الطّیّبین الطّاهرین
    بر تمامی دوستان بزرگوار علی الخصوص جوانان عزیز سایت مبارک باد

ویرایش توسط Partofar : ۱۳۹۴/۰۳/۰۸ در ساعت ۰۵:۱۸ دلیل: اصلاج فونت
    اين الفاطميون

ای منجی گیتی بیا
    مهدی بیا مهدی بیا

نوشته
    4,903
    صلوات
    1700
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    57 روز 11 ساعت نامشخص
    دریافت
    214
    آپلود
    104
    گالری
    16

انشاء الله پروردگار متعال مسئولین اجرایی و قانون گذاری را هدایت فرمایید تا به مشکلات مربوط به جوانان عزیز ایران سرفراز بپردازند!
    چراکه در آینده مردم در مورد آنان به قضاوت خواهند نشست و نیز روزی در ورای این دنیا باید جوابگو باشند!
    در جوانیم یکبار گفتم بیایید امسال بودجه یکی از سدها را صرف رسیدگی به مشکلات جوانان نمایید
    ولی گوش نکردند و آن نسل سوخت و ....
    انشاء الله شما سرفراز باشید!

اين الفاطميون

ای منجی گیتی بیا
    مهدی بیا مهدی بیا

5. تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری