صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تکامل چت باکس به محیط گفتگوی سودمند

شروع کننده موضوع

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

تکامل چت باکس به محیط گفتگوی سودمند

و علیکم
    جدیدا و قدیما دیدی داری مث آدم توی چت باکس حرف میزنی یهو می بینی یه مدیر اجرایی از خدا بی خبر یا یه مدیر از مدیر اجرایی بی خبر میاد فرتی حرفتو پاک می کنه. اینکه پاک می کنه می دونی دقیقا معنیش چیه؟ معنیش اینه که (ببخشید) تو غلط کردی حرف زدی.
    البت اونا ببخشید نمیگن. تازه چهارتا فحش هم میدن.
    هر چی هم میگیم و راه میدیم کسی عمل نمی کنه. یعنی حال عمل کردن بهشو ندارن.
    اصل حرف من همیشه این بوده که: هدف را باید در وضوعات دنبال کرد و چت باکس رو باید بذارن برای زنگ تفریح. اما خب ما توی اسلام ایرانی زنگ تفریح نداریم. یا بشینیم گریه کنیم یا راه به راه توی چت باکس بیایم صلوات بفرستیم و وا مصیبتا بگیم.
    حالا مدیر سایت که بدبخت حرف گوش کن بالاییاست و دستش بسته ست. مدیر اجرایی از مدیر سایت بدبخت تر حرف گوش کن بالاییا و مدیر سایته. مدیران اعمال قانون دیگه هم که بدبخت اندر بدبخت هستند و ....
    نمیدونم چه حکمتیه نمیشه روبه رو با این بچه های بالا دو کلوم حرف بزنیم ببینیم اینا حرف حسابشون چیه؟ آقا لطفا این حرفای من بده یکی از اینا بخونه و بگو خودش جواب بده.
    حالا صحبت من با بچه های بالا اینه (ارجاع بدین): عزیز جان چرا قرتی بازی در میاری؟ شما از اول بچه بالا بودی؟ توی جامعه زندگی نکردی؟ به روز نیستی؟داری مردم رو از اونور پشت بوم میندازی ننه.
    حالا من نمیدونم روحانی جوون هم بینتون هست یا نه ولی شما که یه عمر زندگی کردی و دیگه شور و نشاط جوانی رو نداری. این بنده خداهای جون چه گناهی کردن که باید پا به پای شما پیر بشن؟ جوان شور و نشاط میخواد.( اگه اینجا پیدا نکنه میره یه جا که بتونه پیدا کنه. شما اومدی بخاطر خودخواهی خودت اسلام رو بدنام کردی، جوان های مردم رو منحرف کردی، نشاطشونو گرفتی و ... که چی؟ که بگی " آری ما توانستیم سایت رو کنترول کنیم"
    چطوره قوانین اسلامی هر جا که روحانیون دوست داشته باشند قابل تغییر هستش ( بخاطر مسائل روز) وقتی می بینن اوضاع خیطه باید عصر حجری زندگی کنیم؟
    چطور صیغه می کنین چهل تا چهل تا و بعدش ده میلیون جوون رو عزب اغلی گذاشتین. بعد اینجا میاین صحبت از دین و وفاداری و قرتی گری می کنین؟
    آقا ما صد بار محروم و اخراج شدیم بذار ایندفه اخراج ابدی بشیم حداقل از دست شماها راحت شیم. ولی نکنین این کارا رو. والا روز قیامت باید بخاطر همین اوباشی جواب پس بدین. بخدا شما الکی دارین فکر می کنین برای اسلام قدم برمیدارین. قدم برداشتن این نیست به ولله.
    آقا قبول دارم که اسلام دین جنگ و جدل و ناسازگاریه ولی دیگه نه تا این حد که خون ملت رو توی شیشه کنین.
    خونمون به جوش اومد. یکی یه سرُم یخی به ما تزریق کنه.

2.  

شروع کننده موضوع

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

خب حالا این صحبت های بالا رو بخونین یه کم به خودتون بیاین. ما که جوونیمون توی کانون به هدر رفت.حداقل این جوونا رو دریابین. بفهمینشون. البته اگه دیگه جوونی باقی مونده باشه. سایت های دیگه پر از دختر و پسرای دوازده سال تا 18 سال هستش. کانون رو چرا باید افرادی توی این سن بیان توش؟ مگه جذابیت داره؟ نداره دیگه
    واسه همینه الان دختر دوازده ساله چهل تا دوس پسر داره و بلعکس.
    بیاید چهارتا شوخی کنین و بین این چهارتا شوخی یه حرف معنی دار بزنین که طرف دین رو یاد بگیره.
    روحانیون ما رو نگاه کن تو رو خدا
    کارشناسامون رو ببین.
    دختر دوازده ساله سوال ازش می پرسه که مثلا: نماز مستحبی بیتره یا واجب؟
    بعد کارشناسه میاد دو صفحه طول می کشه و کلمات نا مفهوم عربی میگه که مطمئنم خودشم نمیدونه معنیشون چیه. این تازه قبل از بسم الله هستش. بسم الله که میخواد بگه خودش سه تا پاراگراف میشه. بعد یه کلمات قلمبه سلمبه میگه که باید دکترا داشته باشی تا بتونی اینا رو بفهمی.( تازه شاید بفهمی ) که این جملات شونصد و سی صفحه طول می کشه
    یکی نیست بهش بگه کارشناسی به اینه که بتونی روان و قابل فهم حرف بزنی و در کوتاه ترین جملات مقصود رو برسونی.
    والا من خودم چند بار به خودم گفت داش سیا بیا توکه از دنیای بیرون و درون هیچی حالیت نی. بیا حرفای چهارتا کارشناس رو بخون یه چی بره توی مخ داشته ت. به جون خودم نباشه، به جون سلمان، همین که میخوام بخونم اصلا یه جور حرف زدن این کارشناسا که آدم رغبتی برای خوندن نداره.
    بیاین منو کارشناس ولگرد شناسی بکنین ببینین فردا چنتا ولگرد تحویلتون میدم. از دین هیچی حالیمون نی ولی آدمیت حالیمونه.
    شاعر در بیتی مبتذل می فرماید: تن آدمی شریف است به جان آدمیت ..... وَ در این زمانه هم نیست یهَ دانهَ آدمیت
    والا اینقد که ما حرف زدیم اگه یه صدمشو برای اوباما گفته بودیم الان امام جمعه شده بود.

شروع کننده موضوع

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

خب حالا صحبت ما در مورد چت هستش
    اینکه چت برداشته بشه کار درستی به نظر نمی رسه اما اینکه یه عده بیان قرتی بازی کنن و فرت و فرت صلوات بفرستن یا بیان قربون صدقه هم برن هم کار خوبی نی.
    گفتیم بیایم در روز یا هر دو روز یا ... یه بحث مفید راه بندازیم و در موردش صحبت کنیم بلکه یه چی یاد بگیریم. حالا بجز سیاست، از هر چی میشه حرف زد. البت ما سعی می کنیم بیشتر دور و بر مطالب مذهبی مناسب پرسه بزنیم که در حد درک و فهم خودمون باشه
    شما می تونید نظرتون رو بگید
    اگه نظرها به حد کافی نباشه یعنی کسی طالب بحث نیست و صرفا بخاطر قرتی گرایی میان چت کانون و چت بسته میشه

نوشته
    1,910
    صلوات
    5880
    تعداد دلنوشته
    52
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    58 روز 1 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    45
    آپلود
    0
    گالری
    288

خیلی خوبه .خوب هر هفته یک موضوع باشه .
    مثلا یک هفته درباره معاد یک هفته درباره نماز و یا مسائل خانواده و ....

حدیث قدسی : برای من باش تا من با همه ربوبیتم برای شما باشم. ...
    امام صادق(ع) : : «العبودیه جوهره کنهها الربوبیه؛ ما فقد فی العبودیه وجد فی الربوبیه؛ عبودیت و بندگی حق، جوهری است که کنه و حقیت آن ربوبیت است، آن چه انسان در عبودیت از دست می دهد در ربوبیت به دست می آورد.( مصباح الشّریعه، صفحه ۵۳۶ ، طبق نقل میزان الحکمه، واژه ی عبد).

نوشته
    74
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    6 روز 19 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام... آقا این بحث کردن در چت فکر نکنم مورد پسند بالا دستی ها باشه...آخ می دونید...حالا شما فرض کن یک هفته قراره در مورد معاد بحث بشه...حالا یکی مخالف و منتقد معاد باشه...به فرض...می آد یک چند تا شبهه و یا حرف حساب می زنه...اما از جناح مخالف و یا منتقد....حالا کاربرا نمی تونن پاسخ بدن....بعد چی می شه..بحث بالا می گیره....باس کارشناس بیاد...بعد فکر کن مدیر ارجاع می آد...چت رو می بنده و می گه چت به کارشناس مثلا استاد طاها ارجاع داده می شود...تا پاسخ استاد.صبور باشید...
    ویرایش توسط پاریس : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ در ساعت ۰۷:۵۰

شروع کننده موضوع

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

موضوع بحث از قبل مشخص میشه در نتیجه در مورد مسائلی که میخوایم بحث کنیم در موقع مقرر کارشناسی که در مورد موضوع تبحر داره هم توی چت باید باشه تا به سوالات پاسخ بده.
    دیگه کارشناسان اینقده الاف میچرخن توی سایت حداقل یه کار مفید هم انجام بدن بد نی
    هر کی هم چرت بگه پرت میشه بیرون تا چرت و پرتش کامل بشه

نوشته
    2,639
    صلوات
    1749
    تعداد دلنوشته
    22
    مورد تشکر
    322 پست
    حضور
    214 روز 20 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    47
    آپلود
    6
    گالری
    53

سلام
    خوب موضوعش نباید شبهه دار یا شبهه برانگیز یا پاسخ به شبهه باشه
    باید یه چیزی باشه که کارشناس نخواد

حالا مگه قراره چت بسته بشه؟

نوشته
    874
    صلوات
    142
    تعداد دلنوشته
    3
    مورد تشکر
    351 پست
    حضور
    288 روز 13 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    34
    آپلود
    0
    گالری
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش عشق نمایش پست
    نمیدونم چه حکمتیه نمیشه روبه رو با این بچه های بالا دو کلوم حرف بزنیم ببینیم اینا حرف حسابشون چیه؟ آقا لطفا این حرفای من بده یکی از اینا بخونه و بگو خودش جواب بده.
    حالا صحبت من با بچه های بالا اینه (ارجاع بدین): عزیز جان چرا قرتی بازی در میاری؟ شما از اول بچه بالا بودی؟ توی جامعه زندگی نکردی؟ به روز نیستی؟داری مردم رو از اونور پشت بوم میندازی ننه.
    حالا من نمیدونم روحانی جوون هم بینتون هست یا نه ولی شما که یه عمر زندگی کردی و دیگه شور و نشاط جوانی رو نداری. این بنده خداهای جون چه گناهی کردن که باید پا به پای شما پیر بشن؟ جوان شور و نشاط میخواد.( اگه اینجا پیدا نکنه میره یه جا که بتونه پیدا کنه. شما اومدی بخاطر خودخواهی خودت اسلام رو بدنام کردی، جوان های مردم رو منحرف کردی، نشاطشونو گرفتی و ... که چی؟ که بگی " آری ما توانستیم سایت رو کنترول کنیم"
    چطوره قوانین اسلامی هر جا که روحانیون دوست داشته باشند قابل تغییر هستش ( بخاطر مسائل روز) وقتی می بینن اوضاع خیطه باید عصر حجری زندگی کنیم؟
    سلام بر جناب سیاوش عشق
    صرف نظر از مسائلی که مطرح فرمودید اجازه بفرمائید بخشی از قوانین چت باکس را برایتان بیاورم که فصل الخطاب همه بحث ها خواهد بود
    لازم به ذکر هست که این قوانین در مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی تدوین و مورد تایید مدیران ارشد می باشد

قوانین چت
    1.دادان مشخصات ممنوع است.
    2.طرح بحث های سیاسی ممنوع است.
    3.پاسخگویی به سئولات دینی از ناحیه کاربران و همکاران در چت باکس ممنوع است و باید به تاپیک ها و توسط کارشناسان ارجاع شود
    4.دادان لینک سایت و وبلاگ های شخصی و خارج از مرکز ملی در چت باکس ممنوع است.
    5.جر و بحث و کل کل کاربران در چت باکس ممنوع است.
    6.در صورت عدم توجه کاربران به تذکرات مدیران کاربر خاطی مسدود می شود.
    7.گفتن جک و لطیفه های سخیف در چت باکس ممنوع است.
    8.طرح مشکلات ، گزارش ها و انتقادات و پیشنهادات باید به صورت خصوصی برای مدیران سایت ارسال شود
    9.استفاده مکرر و مداوم از شکلک ها ممنوع است
    10.توجه به تذکرات مدیران و ناظران چت باکس لازم و ضرور است.
    11.مدیران چت باکس تنها موظفند دلیل مسدود شدن کاربر را برای خود کاربر و به صورت خصوصی بگویند.
    12.رعایت ادب و اخلاق اسلامی و نیز حدود شرعی بین محرم و نامحرم و پرهیز از هر گونه شوخی با نامحرم لازم و ضروری است و در خطابات باید موازین شرعی رعایت شود.
    13. در صورت تکرار تخلف کاربر در چت باکس آیدی ایشان برای همیشه مسدود خواهد شد.
    14. رعایت تمامی قوانین مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی و انجمن گفتگوی دینی در چت باکس لازم می باشد.
    15. استفاده یک فرداز آیدی های متعدد در چت باکس ممنوع است.
    16. انتقادات و نقد مراکز و نهاد های فرهنگی و دولتی و خصوصی و افراد حقیقی و حقوقی در سایت و چت باکس ممنوع است

برخی از کاربردهای چت باکس
    1.ارسال پیام های فوری به همکاارن و کاربران.
    2.دادان لینک و تبلیغات درون خود انجمن گفتگوی دینی و سایر سایت های مرکز ملی
    3.راهنمایی سریع کاربران تازه وارد توسط همکاران و کاربران قدیمی.
    4.سلام و احوال پرسی کاربران با یکدیگر.
    5.بحث بر سر یه موضوع علمی و دینی و تعامل نظر در چار چوب ضوابط و قوانین چت باکس آزاد است.

موفق باشید

شروع کننده موضوع

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

خب خوبه این تاپیک خیلی زود نتیجه داد ......... درشو گِل بگیرین بره پی کارش. همینه دیگه. دوستان عزیز من یه پیشنهاد دارم لطفا همه بهش عمل کنند. پیشنهادم هم اینه شما 5 درصد احتمال بدین همه ی حرفایی که در مورد اسلام، روحانیون، ایران، اسلام ایرانی و مسائلی از این قبیل که در کشورهای دیگه تبلیغ میشه و ما فکر می کنیم، درست باشه و شما با دیده ای بازتر دنبال کنین این موضوعات رو تا ببینیم واقعا حرفای برخی رسانه های خارجی درست تره یا رسانه های ما. به هر حال هیشکی نماد بگه ماست من ترشه

شروع کننده موضوع

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

ویرایشگرم خرابه نمیشه نقل قول کرد. در پاسخ به خانم کبری: به نظر شما چطوره بیایم یه قل دو قل بازی کنیم؟ یا مثلا بیایم راجه به اینکه نماز چند رکعته صحبت کنیم. ها؟ خوبه دیگه، همه شیعه هستیم و نظرمون اینه که نماز رو باید سه بار خوند. تازه اگه یه سنی اینجا باشه میگه نماز رو باید 5 بار خوند .عصر و عشا رو باید جدا از ظهرو مغرب خوند.و عدالت دینی ما ایجاب می کنه که کاربر رو از چت و سایت اخراج کنیم،چنتا فحش هم بهش بدیم.(البت در دسترس نیست وگرنه خونش حلال میشه). مگه غیر از اینه؟ بحث کردن مزیتش اینه که آدم یه چیزی بر اطلاعاتش اضافه بشه و چالش در ذهنش بوجود بیاد.

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری