جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ذکر شخصی

نوشته
    1
    مورد تشکر
    1 پست
    حضور
    11 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

ذکر شخصی

سلام خدمت همه دوستان و زیارت قبول به همه کسانی که تازه از پیاده روی اربهین برگشتن
    یه فایلی در اینترنت وجود داره که با استفاده از ابجد کبیر فرد و مادرش ذکر شخصی که یکی از اسماء الهی است میده ممنون میشم از همه دوستان که نظرشونو بدن لینکشو در زیر قرار دادم
    http://uploadboy.com/c54ldj7rm4pr/3384//exe
    با تشکر التماس دعا

2.  

نوشته
    3,634
    صلوات
    1
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    812 پست
    حضور
    118 روز 22 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    8

با نام و یاد دوست

ذکر شخصی

کارشناس بحث: استاد

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی

عشق محمد بس است و آل محمد

ذکر شخصی

نوشته
    815
    مورد تشکر
    318 پست
    حضور
    59 روز 10 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک۱۲۳ نمایش پست
    ذکر شخصی

سلام خدمت همه دوستان و زیارت قبول به همه کسانی که تازه از پیاده روی اربهین برگشتن
    یه فایلی در اینترنت وجود داره که با استفاده از ابجد کبیر فرد و مادرش ذکر شخصی که یکی از اسماء الهی است میده ممنون میشم از همه دوستان که نظرشونو بدن لینکشو در زیر قرار دادم
    http://uploadboy.com/c54ldj7rm4pr/3384//exe
    با تشکر التماس دعا
    سلام علیکم
    دو نکته خدمت شما عرض می کنم و امیدوارم کافی باشد:
    1-صحت چنین محاسباتی برای ما مشخص نیست و محاسبات جداول ابجدی و علم اعداد کار ساده ای نیست،لذا نمی شود به این جدول اعتماد کامل داشت.
    2- بر فرض صحت چنین محاسباتی باید عرض کنم پس جایگاه اذن ولی خدا یا همان استاد کجاست؟ ره چنان رو که رهروان رفتند. وادی ذکر چیزی نیست که بشود بدون استاد در آن قدم گذاشت.البته دو استثناء وجود دارد:
    الف- گفتن تمام اذکار و اسماء الهی بدون عدد و به نیت یاد خداوند متعال
    ب- گفتن اذکاری که تعداد یا شرایط دیگر آن در روایات برای عموم معین شده است،مثلا در روایت فرموده اند هر کس فلان مقدار این ذکر را بگوید چنین خواهد شد. این تعیین عدد وقتی توسط معصوم علیه السلام برای عموم بیان شده است دیگر جای چون و چرا برای احدی نمی گذارد.

نتیجه آنکه جداً توصیه می کنم به دنبال چنین اموری از چنین مبادی ای نباشید و بدانید که «
    عَنْ أَبِي عَبْدِ اللَّهِ (ع) قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ (ص): الدُّعَاءُ سِلَاحُ الْمُؤْمِنِ» امام صادق عليه السلام فرمود: رسول خدا (ص) فرمودند: دعاء سلاح مؤمن است.(الكافي، ج ‏2،ص467)

يَأَيهَُّا الَّذِينَ ءَامَنُواْ لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ ،كَبرَُ مَقْتًا عِندَ اللَّهِ أَن تَقُولُواْ مَا لَا تَفْعَلُونَ-سوره مبارکه صف-آیه 2 و 3

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط استاد نمایش پست

سلام علیکم
    1-صحت چنین محاسباتی برای ما مشخص نیست و محاسبات جداول ابجدی و علم اعداد کار ساده ای نیست،لذا نمی شود به این جدول اعتماد کامل داشت.
    2- بر فرض صحت چنین محاسباتی باید عرض کنم پس جایگاه اذن ولی خدا یا همان استاد کجاست؟ ره چنان رو که رهروان رفتند. وادی ذکر چیزی نیست که بشود بدون استاد در آن قدم گذاشت.البته دو استثناء وجود دارد:
    ب- گفتن اذکاری که تعداد یا شرایط دیگر آن در روایات برای عموم معین شده است،مثلا در روایت فرموده اند هر کس فلان مقدار این ذکر را بگوید چنین خواهد شد. این تعیین عدد وقتی توسط معصوم علیه السلام برای عموم بیان شده است دیگر جای چون و چرا برای احدی نمی گذارد.

نتیجه آنکه جداً توصیه می کنم به دنبال چنین اموری از چنین مبادی ای نباشید و بدانید که «
    عَنْ أَبِي عَبْدِ اللَّهِ (ع) قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ (ص): الدُّعَاءُ سِلَاحُ الْمُؤْمِنِ» امام صادق عليه السلام فرمود: رسول خدا (ص) فرمودند: دعاء سلاح مؤمن است.(الكافي، ج ‏2،ص467)
    سلام
    دقیقا درسته!
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    1,284
    صلوات
    17904000
    تعداد دلنوشته
    263
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    9 روز 2 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط استاد نمایش پست

سلام علیکم

باسلام و احترام
    استاد همیشه هست و باید پیوندت را با آن قطع نکنی!
    بهترین استاد، در اوقات نماز بود.
    اما زیرمجموعه استاد، هست که فرمود: در دست داشتن تربت هم اگر قادر به گفتن ذکر نیستید برایتان ذکر محسوب میشود.
    نعمت الهی را کم نشماریم
    کسی که نیتش خیر باشه میتونه با استفاده از این نعمت، شهرش را اداره کنه.
    شوخی نکردم جدی گفتم.
    در دست داشتن تسبیح تربت، لیاقت میخواد و امام معصوم در تمام ما دید.
    اگر از منتظرانیم، داشته باشیم تا کم کم اثراتش را دریابیم
    با مواومت بر اسم ابجد کبیر داده شده میتوان به بطن های موجود وارد شد.
    تنها از خدا بترسی مشکلی نداره
    ما به غیر خدا محتاج نیستیم.(انا لله و انا الیه راجعون- ائمه و معصومین از خدا جدا نیستند)
    میتونی استفاده کنی و بهره اش ا هم ببری
    پیامبر ص فرمود حروف ابجد را یاد بگیریدکه در آن شگفتی هست.
    و قلیل من عبادی الشکور
    یا حق

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری