جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: درخواست خاص نرم افزار وسواس برای اندروید

نوشته
    1
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

درخواست خاص نرم افزار وسواس برای اندروید

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    ساخت نرم افزار اندروید وسواس
    مقدمه:

خوبید؟ این ایام رو تسلیت میگم. یه کاری بود که میخواستم خیلی وقت پیش انجام بدم اما سرسری شد دیگه نشد انجامش بدم. بعد، تصمیم گرفتن در این انجمن مطرح کنم که با هم این نرم افزار رو بسازیم، اما دیدم نخیر بعد چند روز بازم دستم نرفت به ایجاد تاپیکش تا امروز. تا امروز که گفــتم شاید در سالروز وفات (شهادت) پیامبر (ص) و امام حسن (ع)، پی این نرم افزار با خصوصیات زیر ریخته بشه و ثوابی در دنیا و آخرت ببریم.
    یک نرم افزار اندروید که با http://joapp.ir ساخته بشه (ساخت نرم افزار اندروید با این اپلیکیشن ایرانی ساده است.
    مقدمه دوم!:
    نمیدونم شاید مشابهش باشه، درباره وسواس هست.
    ببینید من خودم مدتها سر خیس بودن فرش و نجس بودنش اینها مشکل داشتم. یه پیام به سایت آیت الله سیستانی دادم، بعد از مدتی جوابی برام فرستادن که بیش از انتظار من عامیانه و راهگشا بود. توقع نداشتم انقدر زیبا پاسخم رو بدن. البته سوال عمومیت داره و بهرحال پاسخی که من دریافت کردم خیلی خیالم رو از بابت نجاست رات تر کرد.

ما وسواس فکری زیادی داریم.
    در اسامی ائمه و دست زدن به آن، وجود اسم خدا بر روی کاغذ و کتاب داستان بچه ها و برگه امتحانی تا روزنامه ها
    یا مثلا وضو گرفتنامون. مسح سر که بعضیامون نمیدونیم باید بلاخره به پوست سر برسه یا نه و به کتاب ها هم سری نمیزنیم.
    یا مثلا نماز خوندنمون، من از رهبری شنیدم که میگفتن حواس پرتی در نماز طبیعیه و آدم که متوجه این عدم توجه شد باید رو به خدا کنه ... (اینطور که من فهمیدم و برداشت کردم برعکسش میشه: )درصورتیکه شاید بعضیا بخاطر این عدم حواس نماز رو قطع می کنن و از اول میخونن یا کل نماز ذهنشونو درگیر اون حواس پرتی میکنن!
    یا مثلا راه حل های سریع اشتباه در نماز خواندن، که با سجده سهو حل میشه اما ممکنه بعضیا نمازو از اول بخونن.
    سرتونو در نیارم، مثال های دینی و غیر دینی زیادی وجود داره که هردوتاش برای مومن خوب نیست.
    وسواس اول وقت خوندن و نیکی به والدین و و و و وووو.

خصوصیات نرم افزار:
    چیزی که من دوست دارم یک نرم افزار براش بسازم، یک نرم افزار سفت و سخت درباره بدی وسواس نیست با کلی متن درباره مذمت وسواس و اینا، بلکه شاید یک راه حل برای وسواس هست.
    مثلا وسواس در...
    و بعد درباره راه حل اون توضیح بدیم. چی میگن، مثلا استفتا کلی رو بیان کنیم. اگر بنابر احتیاط واجب باشه، اونی رو که ساده تر هست به مخاطب انتقال بدیم.

نمیدونم، امیدوارم بدرستی منظورم رو رسونده باشم. متشکرم از همراهیتون
    ویرایش توسط معین : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ در ساعت ۰۹:۴۰ دلیل: غلط املائی

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری