جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دعا جهت خبردار شدن از مطلبی

نوشته
    11
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    7 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

دعا جهت خبردار شدن از مطلبی

با سلام و خسته نباشید.

بعد از سالها تلاش و به لطف خداوند در جهت حاجتی که داشتم هر کاری که از دست من ساخته بود انجام دادم...
    متاسفانه هیچ راهی برای من وجود ندارد که از نتیجه تحقق یافتن یا نیافتن حاجتم با خبر شوم و تنها چیزی که می دانم این است که اگر تا چند ماه دیگر خبری نشود یعنی احتمالا حاجتم برآورده نشده است...
    مدت شش ماه است که جهت تحقق حاجتم هر روز دعا میکنم و هر روز در اینترنت اخبار مربوط را بررسی میکنم ولی تا به امروز هیچ نشانه ای نبوده...
    راستش دیگه صبرم تمام شده و اینکه هیچ خبری نمیگیرم باعث ناامیدی من شده... خواهش میکنم اساتید لطف بفرمایید اگر دعایی یا کاری جهت خبردار شدن از نتیجه حاجت وجود دارد راهنمایی فرمایید...

با تشکر.

2.  

نوشته
    3,632
    صلوات
    1
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    808 پست
    حضور
    118 روز 20 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    8

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی

عشق محمد بس است و آل محمد

نوشته
    815
    مورد تشکر
    318 پست
    حضور
    59 روز 10 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 4m1r90 نمایش پست
    با سلام و خسته نباشید.

بعد از سالها تلاش و به لطف خداوند در جهت حاجتی که داشتم هر کاری که از دست من ساخته بود انجام دادم...
    متاسفانه هیچ راهی برای من وجود ندارد که از نتیجه تحقق یافتن یا نیافتن حاجتم با خبر شوم و تنها چیزی که می دانم این است که اگر تا چند ماه دیگر خبری نشود یعنی احتمالا حاجتم برآورده نشده است...
    مدت شش ماه است که جهت تحقق حاجتم هر روز دعا میکنم و هر روز در اینترنت اخبار مربوط را بررسی میکنم ولی تا به امروز هیچ نشانه ای نبوده...
    راستش دیگه صبرم تمام شده و اینکه هیچ خبری نمیگیرم باعث ناامیدی من شده... خواهش میکنم اساتید لطف بفرمایید اگر دعایی یا کاری جهت خبردار شدن از نتیجه حاجت وجود دارد راهنمایی فرمایید...

با تشکر.
    سلام علیکم و رحمة الله
    در متون دینی و توسط اساتید معتبر برای منظور شما این دستور العمل وارد شده است:
    روشن شدن امرى

اگر كسى بخواهد مطلبى برايش روشن شود، شب پنجشنبه، دويست و يك مرتبه اين آيه را بخواند:

اَلَمْ تَعْلَمْ اَنَّ اللّه َ يَعْلَمُ ما فِى السَّماءِ وَ الاَْرْضِ، اِنَّ ذلِكَ فى كِتابٍ، اِنَّ ذلِكَ عَلَى اللّه ِ يَسيرٌ (سوره ى حج ، آيه ى 70).

(زاد المعاد / 565)

همچنین برای گشایش کارها این دستور العمل نیز بسیار معتبر و مجرب است:
    فرج و گشايش امر

الف ) امام جواد عليه السلام مى فرمايند: براى فرج و گشايش امور بر خواندن اين دعا مداومت كنيد:

يا مَنْ يَكْفى مِنْ كُلِّ شَى ءٍ، وَ لا يَكْفى مِنْهُ شَى ءٌ، اِكْفِنى ما اَهَمَّنى(1).

ب ) اين دعا را بخواند:

لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ مُفَرِّجُ كُلِّ كَرْبٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ عِزُّ كُلِّ ذَليلٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ غِنى كُلِّ فَقيرٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ قُوَّةُ كُلِّ ضَعيفٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ مَفْزَعُ كُلِّ لَهيفٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كاشِفُ كُلِّ كُرْبَةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ مُنْتَهى كُلِّ رَغْبَةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ رافِعُ كُلِّ حَسَنَةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ دافِعُ كُلِّ سَيِّئَةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ عالِمُ كُلِّ خَفِيَّةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ رَبُّ (وَلِىُّ) كُلِّ نِعْمَةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ خاشِعٌ لَهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ خاضِعٌ لَهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ مُشْفِقٌ مِنْهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ راغِبٌ اِلَيْهِ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ راهِبٌ مِنْهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ قائِمٌ بِه، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ مَصيرُهُ اِلَيْهِ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ مُطيعٌ لَهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ ذَليلٌ لَهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ فَقيرٌ اِلَيْهِ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ مُنيبٌ اِلَيْهِ، وَ الْخَلْقُ كُلُّهُمْ فى قَبْضَتِه، وَ النَّواصى كُلُّها بِيَدِه، وَ الْمَلائِكَةُ مُشْفِقُونَ مِنْ خَشْيَتِه، لَهُ الْحَمْدُ حَمْدًا كَثيرًا طَيِّبًا دائِمًا بُكْرَةً وَ اَصيلاً، وَ صَلَّى اللّه ُ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِه وَ سَلَّمَ تَسْليمًا كَثيرًا(2).

1– (عدّة الداعى / 278 ـ الباقيات الصالحات ، باب چهارم / 369)

2– (الكلم الطيب و الغيث الصيب / 26)

يَأَيهَُّا الَّذِينَ ءَامَنُواْ لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ ،كَبرَُ مَقْتًا عِندَ اللَّهِ أَن تَقُولُواْ مَا لَا تَفْعَلُونَ-سوره مبارکه صف-آیه 2 و 3

نوشته
    22,913
    صلوات
    8500
    تعداد دلنوشته
    52
    مورد تشکر
    847 پست
    حضور
    98 روز 4 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط استاد نمایش پست
    لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ مُفَرِّجُ كُلِّ كَرْبٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ عِزُّ كُلِّ ذَليلٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ غِنى كُلِّ فَقيرٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ قُوَّةُ كُلِّ ضَعيفٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ مَفْزَعُ كُلِّ لَهيفٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كاشِفُ كُلِّ كُرْبَةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ مُنْتَهى كُلِّ رَغْبَةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ رافِعُ كُلِّ حَسَنَةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ دافِعُ كُلِّ سَيِّئَةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ عالِمُ كُلِّ خَفِيَّةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ رَبُّ (وَلِىُّ) كُلِّ نِعْمَةٍ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ خاشِعٌ لَهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ خاضِعٌ لَهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ مُشْفِقٌ مِنْهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ راغِبٌ اِلَيْهِ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ راهِبٌ مِنْهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ قائِمٌ بِه، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ مَصيرُهُ اِلَيْهِ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ مُطيعٌ لَهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ ذَليلٌ لَهُ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ فَقيرٌ اِلَيْهِ، لا اِلهَ اِلاَّ اللّه ُ كُلُّ شَىْ ءٍ مُنيبٌ اِلَيْهِ، وَ الْخَلْقُ كُلُّهُمْ فى قَبْضَتِه، وَ النَّواصى كُلُّها بِيَدِه، وَ الْمَلائِكَةُ مُشْفِقُونَ مِنْ خَشْيَتِه، لَهُ الْحَمْدُ حَمْدًا كَثيرًا طَيِّبًا دائِمًا بُكْرَةً وَ اَصيلاً، وَ صَلَّى اللّه ُ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِه وَ سَلَّمَ تَسْليمًا كَثيرًا(2).
    سلام

خیلی دعای قشنگ و نورانی هست.ممنون ازشما

خیلی ها برای وصول به این امر کلمه ی طیبه لااله الاالله راهفتاد هزارمرتبه تکرارمی کنند بدون هیچ کم و کاستی؛ می گویندبرای کسب مدارج عرفان خوب است

این دعا هم لااله الاالله زیاد داردفکرنمی کنید مجرب باشد؟

نوشته
    11
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    7 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط استاد نمایش پست

سلام علیکم و رحمة الله
    در متون دینی و توسط اساتید معتبر برای منظور شما این دستور العمل وارد شده است...
    سپاس فراوان بابت پاسخ جامع و زیبای شما
    ویرایش توسط 4m1r90 : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ در ساعت ۲۲:۴۱

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری