جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: امن ترين كشور دنيا...

نوشته
    283
    صلوات
    14
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 17 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3

امن ترين كشور دنيا...

به گزارش تیم اینستاگرام سینماصد حسام نواب صفوی در اینستاگرامش چنین نوشت :

نيروهاي ايراني رسم مسلماني رابه جا آورند و مردم اروپا را نجات دهند.من همين الان رسيدم به خانه به ايران، قرار بود تمام شهرهاي اروپا را ببينم ،اما اگر بخواهم به عنوان يك شاهد عيني براي شما تعريف كنم مردم در اروپا در خانه حبس شده اند دو روز در فرودگاه بودم تمامي پروازها دقيقه به دقيقه پر ميشد همه ميخواستند فقط فرار كنند در خيابان وقتي راه ميرفتم هر لحظه هر كسي از كنارم رد ميشد احساس ميكردم همان لحظه انتحاري خود را منفجر ميكند. من از قلب شهرهاي اروپا ميآيم، مردم بسيار وحشتزده اند همه جا پليس مستقر است اما به نظر من گروه تروريستي داعش هيچ ترسي از پليس اروپا ندارد امروز وقتي به ايران رسيدم لذت امنيت را حس كردم هر چند كه فكر ميكردم محال است به ايران برسم اگر وضع به همين منوال پيش برود چيزي از اروپا باقي نميماند از نيروهاي امنيتي و دفاعي ايران تقاضا ميكنم امنيت اروپا را به عهده بگيرند و اين انسانها را از وحشت و تكه تكه شدن و مرگ نجات دهد و رسم اسلام واقعي را به جا بياورند .چون اين گروه تروريستي فقط از نيروهاي ايران وحشت دارند خوشحالم كه امروز را در امن ترين كشور دنيا سپري ميكنم و در بين شما هستم.

امن ترين كشور دنيا...

مــــولاي غريبــــــم!

اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

دل مـــــن دانـــد

و مـــــــن دانــــــم و

تنــــها دل مــــــن ...

جهت تعجیل در فرج امام زمان (عج) صـــلـــوات

2.  

نوشته
    146
    صلوات
    5
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    11 پست
    حضور
    23 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محب المهدی نمایش پست
    به گزارش تیم اینستاگرام سینماصد حسام نواب صفوی در اینستاگرامش چنین نوشت :

نيروهاي ايراني رسم مسلماني رابه جا آورند و مردم اروپا را نجات دهند.من همين الان رسيدم به خانه به ايران، قرار بود تمام شهرهاي اروپا را ببينم ،اما اگر بخواهم به عنوان يك شاهد عيني براي شما تعريف كنم مردم در اروپا در خانه حبس شده اند دو روز در فرودگاه بودم تمامي پروازها دقيقه به دقيقه پر ميشد همه ميخواستند فقط فرار كنند در خيابان وقتي راه ميرفتم هر لحظه هر كسي از كنارم رد ميشد احساس ميكردم همان لحظه انتحاري خود را منفجر ميكند. من از قلب شهرهاي اروپا ميآيم، مردم بسيار وحشتزده اند همه جا پليس مستقر است اما به نظر من گروه تروريستي داعش هيچ ترسي از پليس اروپا ندارد امروز وقتي به ايران رسيدم لذت امنيت را حس كردم هر چند كه فكر ميكردم محال است به ايران برسم اگر وضع به همين منوال پيش برود چيزي از اروپا باقي نميماند از نيروهاي امنيتي و دفاعي ايران تقاضا ميكنم امنيت اروپا را به عهده بگيرند و اين انسانها را از وحشت و تكه تكه شدن و مرگ نجات دهد و رسم اسلام واقعي را به جا بياورند .چون اين گروه تروريستي فقط از نيروهاي ايران وحشت دارند خوشحالم كه امروز را در امن ترين كشور دنيا سپري ميكنم و در بين شما هستم.

بیگ لایک

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری