جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: انتقاد و نظر و پیشنهاد و درخواست

نوشته
    8
    مورد تشکر
    57 در 8 پست
    حضور
    6 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

انتقاد و نظر و پیشنهاد و درخواست

با سلام و عرض ادب و احترام
    بنده به تازگی عضو سایت شما دوستان عزیز شده ام و بدنبال گرفتن پاسخ سوالاتم بودم. ولی در کمال ناباوری امیدی و با ناراحتی باید از سایت شما خارج شوم به دلایلی که خدمت شما دوستان عزیز عرض میکنم.
    اول اینکه پاسخ سوالات را سریع و بروز و با تایید پاسخ علما ارائه نمیشود.
    دوم اینکه سایت از سرعت بالایی برخوردار نیست . و متاسفانه نمای ظاهری سایت بسیار بی محتوا و نا زیباست. و همچنین در صفحه سایت پر شده است از مطالب مختلف که کاربران را به اشتباه انداخته و باعث کلافگی و خستگی کاربران میشود.
    سوم اینکه برای دیدن پیام ها باید از هفت خان رستم گذر کرد تا بتوان پیام شخصی و ارسالی توسط دیگران را مشاهده کرد . و همچنین با این سختی نیز نمیتوان پیامی را دید. و همچنین مشکلات متعدد دیگری در رابطه با مشاهده پیام ها و جواب ها
    چهارم اینکه مسئولین این سایت و انجمن گفتگو محور در طراحی و برنامه ریزی سایت بهیچ وجه رعایت استانداردهای تعریف شده برای این فعالیت ها را جهت رفاه کاربران و آسانی و سهولت در انجام امور و شرکت در گفتگو و پاسخ دادن را رعایت نکرده اند . و با حفظ ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز عرض کنم که مسئولین محترم این سایت و انجمن صرفا فقط قصد راه اندازی این سایت را داشته اند و به کیفیت و کمیت سایت و صفحه مورد نظر کاری نداشته اند و در راه بهبود و پیشرفت این سایت قدمی سازنده برنداشته اند.
    پنجم اینکه این گونه صفحات و انجمن ها بدلیل تعدد کاربران و تعدد زیاد سوالات و موضوعات باید از نظر بصری و از نظر سهولت کاربری دارای بهترین کیفیت و سرعت باشند فلذا از شما تقاضا دارم نسبت به تغییر کلی و اساسی در ماهیت سایت و انجمن کوشش نمایید و تمام تغییرات را اعمال نمایید تا با این فرآیند باعث افزایش کاربران و همچنین استاندارد سازی سایت و افزایش و تخصصی کردن سوالات و پاسخ ها و مباحث شوید .
    ششم اینکه در حال حاضر اگر سایت ها و انجمن های گفتگو محور و پاسخگو در فضاهای اجتماعی و با استفاده از اپلیکیشن های اجتماعی این مهم را انجام میدهند و اکثریت این گروه ها موفق بوده و با اقبال و استقبال کاربران و اعضاء مواجه شده اند و به نتایج و پاسخ های خوبی دست یافته اند و این امر باعث اثر بخشی بیشتر در زمینه تبلیغات و اشاعه درست و بهتر علوم و مباحث دینی و مذهبی شده است و برای دفاع و ترویج مذهب شیعه بهترین نتیجه را میتوان گرفت . پس با عرض این موضوعات از شما خواهشمندم نصبت به راه اندازی گروه تخصصی دینی با همین مباحث ارائه شده در سایت و با همین اعضا و همچنین اعضای جدید در اپلیکیشن پر کاربرد و بروز تلگرام اقدام نمایید و مطمئنا با افتتاح گروه گفتگو محور دینی در تلگرام به بهترین نتیجه خواهید رسید و تمامی اعضا و دوستان نیز با این خواسته موافق هستند و رضایت دارند.
    در پایان از شما سپاسگذار هستم و امیدوارم تمامی مسائل گفته شده را مورد بررسی و رسیدگی و پیگیری قرار دهید و جهت بهبود کیفیت این سایت و انجمن تلاش نمایید و در زمینه افتتاح گروه تلگرام نیز هرچه سریعتر اقدام کنید.و بنده در این زمینه آماده هرگونه همکاری و فعالیت با شما دوستان عزیز هستم و امیدوارم از کمک اینجانب نیز استفاده کنید.
    لطفا پاسخ و پیگیری این موضوعات و موارد را به ایمیلم ارسال کنید.منتظر پاسخ شما هستم.
    با تشکر و دعای خیر برای شما شاد و پیروز باشید.
    علی (ع) حق هست و حق با علی (ع)هست .
    الهم عجل لولیک الفرج

2. کانون گفتگوی قرآنی

کانون گفتگوی قرآنی

لیست موضوعات جهت اطلاع رسانی

3. لیست موضوعات تصادفی این انجمن :
  4.  

نوشته
    21,793
    صلوات
    8400
    دلنوشته
    51
    دلنوشته
    مورد تشکر
    31,869 در 9,978 پست
    حضور
    91 روز 11 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    1
    وبلاگ
    8

سلام و خوشامدگویی ان شاء الله درجمع دوستان کانون گفتگوی قرآنی لحظات خوب و خوشی داشته باشید

درپاسخ به نظرات شما باید با کسب اجازه از بزرگان چند نکته را یادآوری شوم

سال82بودکه کامپیوتر نیمه عهد سنگی!!را خریداری کردم و یکی از علاقمندان وب سایت ها انجمن ها و سایت های علمی ادبی و تاریخی و فرهنگی و هنری و ...بیشتر با توجه به رشته ی تحصیلی ام الهیات و ادبیات بودم.

مدیرارشد مدیرتالار مدیرانجمن حتی مدیرویرایش پروفایل!!ناظرسایت و...علاقمندی من به بودن درجمع دوستان همیشه مانند خواندن یک دعای زیبا از مشاهده ی باران در روز بهاری است این را گفتم که بدانید تازگی دراین انجمن ها حضور نیافته ام

اما بعد:

نقل قول نوشته اصلی توسط Baranno نمایش پست
    اول اینکه پاسخ سوالات را سریع و بروز و با تایید پاسخ علما ارائه نمیشود.
    خداوکیلی کدام پاسخ را کامل نمی دانید کدام پرسش مال شماست تا من تمام کانون و دوستان را به سمت سوال شما مانند رودخانه خروشان و دریای بیکران خلیج همیشه فارس گسیل دارم و تا قانع نشده اید دست برندارم؟!

بخش های گوناگون درکانون وجود دارد خیلی وقتها تا نزدیک اذان صبح حداقل چهار نفر از مسئولین وخادمان حضور دارند ماه مبارک رمضان که همه شب نشینی ها در کانون برپابود و چت باکس غلو می کرد

شما سوال بفرمایید ما همه تشریف فرما می شویم!!

بیشتر انجمن ها هم مدتی طول می کشد تا مسئولین برای پاسخ گویی بیایند تعدادی هم که پاسخ گو هستند مطلب را خوانده اند و نظری می نویسند اما کانون گفتگوی قرآنی باید اساتید حضور داشته باشند و دوستان هم همکاری لازم را ارائه می دهند.

دوم اینکه سایت از سرعت بالایی برخوردار نیست . و متاسفانه نمای ظاهری سایت بسیار بی محتوا و نا زیباست. و همچنین در صفحه سایت پر شده است از مطالب مختلف که کاربران را به اشتباه انداخته و باعث کلافگی و خستگی کاربران میشود.
    تصویر زیبای رحل قرآن بارنگهای صورتی و قرمز و سفید و طرح زیبای قرآنی کجا خسته کننده است؟!

اتفاقا وقتی به کانون گفتگوی قرآنی وارد می شویم انگار طرح جلد کتاب قرآن و بینش اسلامی دوره متوسطه را ورق می زنیم

دید خودتان را از نو و نگاهی تازه با نیمه ی پر لیوان برصفحه بیفکنید دنیایتان دگرگون خواهد شد!

سوم اینکه برای دیدن پیام ها باید از هفت خان رستم گذر کرد تا بتوان پیام شخصی و ارسالی توسط دیگران را مشاهده کرد . و همچنین با این سختی نیز نمیتوان پیامی را دید. و همچنین مشکلات متعدد دیگری در رابطه با مشاهده پیام ها و جواب ها
    سرعت دانلود صفحه برای شما پایین است وگرنه دریافت شده که کلیک می کنید به پاسخ ها می رسیدچه بسا نیازی به خواندن پیامها هم نباشد شما مطلبی ارسال کرده اید و از قبل می دانید دریافت شده نقل قول شماست کاری به پیام ها ندارید!!مستقیم به بخش ارسالی ها بروید!

چهارم اینکه مسئولین این سایت و انجمن گفتگو محور در طراحی و برنامه ریزی سایت بهیچ وجه رعایت استانداردهای تعریف شده برای این فعالیت ها را جهت رفاه کاربران و آسانی و سهولت در انجام امور و شرکت در گفتگو و پاسخ دادن را رعایت نکرده اند . و با حفظ ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز عرض کنم که مسئولین محترم این سایت و انجمن صرفا فقط قصد راه اندازی این سایت را داشته اند و به کیفیت و کمیت سایت و صفحه مورد نظر کاری نداشته اند و در راه بهبود و پیشرفت این سایت قدمی سازنده برنداشته اند.
    سلام جو کانون و محیط کانون با مدیریت خوب و دلنشین اعضا و همدلی و همراهی به خوبی ارائه می شود ما کاربران و همکارانی داریم که مستقیم دوست دارند حرفهای مدیر را بشنوند باورکنید بیشتر وقتها خود مدیریت در جمع هستند و شما ان شا ء الله بعد ازمدتی که همکاری با ما را پیداکردید به عمق این جو و محیط دلنشین قرآنی پی خواهیدبرد.

حضور دوستان در تلگرام کانون گفتگوی قرآنی نیز موید این مساله است که شما از مابقی قضایا به دلیل ارسالهای کم بی اطلاع هستید

تعدد کاربران و تعدد زیاد سوالات و موضوعات باید از نظر بصری و از نظر سهولت کاربری دارای بهترین کیفیت و سرعت باشند
    بیشتر انجمن ها 2کاربر و صفر مهمان هستند!!یا صفر کاربر و 12مهمان!!کانون گفتگوی دینی و کانون گفتگوی قرآنی از این نظر استثناست

در زمینه تبلیغات و اشاعه درست و بهتر علوم و مباحث دینی و مذهبی شده است و برای دفاع و ترویج مذهب شیعه بهترین نتی
    نرم افزارها و اندروید ها و لوازم کانون در کافه بازار و سایت های مدارس حتی یافت می شود کافیست اندکی سرچ کنید

خوشحالیم که حرفتان را شنیدیم خوشامد صمیمانه دوستان کانون گفتگوی قرآنی را پذیرا باشید.

التماس دعا

نوشته
    995
    صلوات
    14
    دلنوشته
    1
    دلنوشته
    صلوات را خدا گفت در شان مصطفی گفت صل علی محمد صلوات بر محمد اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    مورد تشکر
    6,725 در 978 پست
    حضور
    36 روز 4 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    25
    آپلود
    7
    گالری
    386

الهی انطقنی بالهدی و الهمنی التقوی
    با سلام
    و تشکر از پیشنهادات حضرتعالی
    اول: اینکه سوالات گاهی جواب مختصر و گاهی هم طولانی می خواهد و بحمدالله کارشناسان کانون از علما و مدرسین حوزه و دانشگاه هستند
    در جایی اگر سوالی غیر عالمانه جواب داده شده با ذکر ادرس به مدیر محترم سایت یا مدیر مدیر محترم اجرایی ارجاع دهید
    دوم:با قالب جدید مشکل افت سرعت به نظر خودم که تجربه قبل و بعد هر دو قالب دارم خوب شده قاعدتا اگر این مشکل مکرر گزارش داده شود همین طور ولی انچه به نظر می آید تا الان گزارش مکرر نداشته ایم مدیر محترم فنی و همکارشون در این مورد می توانند بازخوردهای بعد قالب جدید را بیان نمایند.
    در موردنمای ظاهری انچه در انجمن های مختلف گنجانده شده به مرور زمان و به حسب سوالات کاربران است
    سوم:در سایت های مطرح معمولا باید ابتدا کاربر تازه وارد بتواند معمولا بیست پست بگذارد تا پیام خصوصی و موارد استفاده سایت برایش باز گردد و الا به نظر بنده سنگ روی سنگ بند نمیشه
    و کاربری که بنا به دلایل مختلف آیدیش بن و مسدود شده می تواند اغراض و دشمنی اش و از تاپیک گرفته تا پیام خصوصی شدید اللحن ارسال نماید.
    چهارم:همه سعی مدیران از ابتدا تا انتها به حسب مقصد سایت که پاسخگویی به سوالات کاربران در موضوعات مختلف بوده ان بخش طراحی گردیده اگر در این زمینه بخش بندی و کمیت و کیفیت مطلب جدیدی به نظرتون می رسه بیان فرمایید قطعا در جلسات مدیران تبیین و کارشناسی می گردد
    پنجم:در قالب جدید سعی شده جنبه های بصری و جذابیت در رنگ محقق گردد و این امر با ورود همکاران افتخاری و مدیران و کارشناسان چکش کاری شده باز هم در این زمینه منتظر پیشنهاد و ارائه راهکار از طرف شما کاربر عزیز هستیم مظمئن باشید روی ان بحث جدی صورت می گیرد و نتیجه در خروجی و قالب های بعدی لحاظ می گردد
    ششم :اپلیکیشن و نرم افزار موبایلی کانون در مراحل پایانی است و در حال حاضر نرم افزاری که خروجی خود سایت هست اماده شده و همان در حال ازمون و خطاست در مورد تلگرام کانون مطالب جذاب برای بیش از سه هزار و سیصد کاربر عضو شده ارسال می گردد
    منتهی گفتگوی تلگرامی مربوط به گروه های دیگر مرکز است که بحمدالله سرعت خوبی در جذب کاربران و پرسش گری داشته و از گروه انجمن های مرکز این مورد و حیطه جداست

ما نیز از پیشنهادات خوب شما تشکر کرده و اماده شنیدن راهکارها در جهت تقویت اسک قران و انجمن های مرکز هستیم
    موفق باشید

نوشته
    8
    مورد تشکر
    57 در 8 پست
    حضور
    6 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

از بزرگواری و پاسخ گویی شما سپاسگذار هستم.
    سوالاتی اعتقادی پرسیدم که امیدوارم سریعا پاسخ دهید.
    موفق و پیروز وشاد باشید.
    یا علی مدد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع