جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آيا اگر امام ظهوركنند بر اسارت قدس صبر خواهند كردد ؟

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  26,365
  مورد تشکر
  68,356 پست
  حضور
  22 روز 14 ساعت 29 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  0
  گالری
  8953

  آيا اگر امام ظهوركنند بر اسارت قدس صبر خواهند كردد ؟
  آيا اگر امام ظهوركنند بر اسارت قدس صبر خواهند كردد ؟آيا اگر امام ظهوركنند بر اسارت قدس صبر خواهند كردد ؟آيا اگر امام ظهوركنند بر اسارت قدس صبر خواهند كردد ؟
  آيا اگر امام ظهوركنند بر اسارت قدس صبر خواهند كردد ؟  آيا اگـر امـام زمـان (ع) در مبارك روزی ظهور فرمـاينـد بـراسارت قدس و بر ايـن ظلـم صبر خواهند كرد؟ آيا امام منتـظران و منتظر امروزه‎‎ به حال مظلومان‎‎ فلسطين نمـی گريند؟ آری‎‎ ایبرادران‎‎‎ و خواهران مسلمان در هر جای جهان كه‎‎ به سر می بريد بدانيـد امروز هيچ فريضه ای بالاتر از انتظار نيست و در عرصه‎‎ انتظار نيز هيچ مسئلـه ای واجـب تر از اجابت ندای هلمنناصرينصـرنـیدر صحرای فلسطين نمی باشد.چه خوب‎‎ فرمود بنيانگذار كبيرانقلاب اسلامی حضرت امام‎‎ خمينی (ره) كه روز قدس روز اسلام است و اسرائيل اين غده سرطانی بايـد از بين برود. اين غده‎‎ سرطانـی، معـضلـی اسـت كـه فقـط فلسطين را تهديد نمـی كنـد بـلكـه تـفكـر صهيونيستی، انديشه‎‎ پليدی است كه تلاش مـی كند تا دنيا را به‎‎ جای خداپرستی، به بـت پرستی سوق دهد. اين رژيم‎‎ پليد می خواهد تمام دنيـا را تحـت سلطه خود قرار دهد و يهوديان صهيونيسم را در مقابل‎‎ خداوند، به بتی تبديل كنـد تـا همه اين رژيم را عبادت كنند. اما چرا ما مسلمانان‎‎ بايد از فلسطيـنيـان حمايت كنيم ؟

  1- اگر ما مـنتـظر واقـعـی‎ هستيم‎‎‎ كه‎‎ می باشيم بدون‎ شـك‎ بـدانيـم كـه امروزه ‎‎بزرگترين‎‎ ظلمی ‎ كه دل‎ امام‎ زمان (ع) را می ‎‎آزارد ظلمی است‎ كه‎ در حق‎ فلسطينيـان‎ می‎ رود پس‎ برای ‎ فراهم‎ كردن‎ زمـينـه‎ ظهـور صاحب‎ عصر بايد خود نيز آماده‎‎ پيوستـن‎ بـه كاروان‎ تحكيم‎‎ صلح‎ عدالت‎ جهانی ‎ باشيم. برای ‎ اين‎ كه‎ بتوانيم‎ افتخار در ركاب‎ مصلح‎ بزرگ‎ جهان‎ را داشته‎ باشيم‎ بايد امروزنيـز خود را سربازی از سربازان‎ حضرت‎ ولـی ‎ عصـر (عج) بدانيم‎ و رسالت‎ اين‎‎ سربـازان مبـارزه‎ بـا ظلمی ‎‎ است‎ كه‎ در حـق‎ بـرادران‎ دينـی او در سرزمينهای‎ فلسطين‎ مقدس‎ و در كنـار قبـلـه‎ اول‎ انجام‎ می ‎ شود و بـه‎ مـسجـدی اهـانـت‎ می ‎شود كه‎ پيامبر مـا حضـرت‎ محـمـد (ص) از آنجا به‎‎ معراج‎ رفتنـد.
  2- انـديشـه پـليـد صهيونيستی در محدوده‎‎ فلسطين مظلوم خـلاصـه نمی شود بلكه ‎اين‎‎ توطئه تمام‎‎ جهان اسلام را شامل می ‎‎ شود. آنچه‎‎ كه امروز در فلسطين می گذرد اگر سستی كنيم بـدون شـك در آيـنـده تمام كشورهای اسلامی ‎از جمله ايران عزيز را نيز به فلسطينی ديگر تبديل خواهـد كـرد و در آن‎‎ زمـان ديگـر ديـر خـواهـد بـود كـه بتوانيم اين‎‎‎ غده سرطانی را از درون جهـان اسلام‎‎‎ حذف كنيم و امـروز كـه ملـت مـظلـوم فـلسـطيـن‎‎ بـه‎‎‎ طور همـه جـانبـه بـا ايـن توطئه‎‎‎ مبارزه می‎‎‎ كند بدون شك به راحتی مـی توانيم‎‎ ايـن‎‎ رژيـم نـامشـروع را از بيـن ببريم‎‎ و اگر امروز بجنبيم خـدا نيـز يـار ماست و ما را ياری خواهد كرد. امـا اگـر سستی‎‎ كنيم حجتی برای‎‎ ياری خواستن از خـدا نخواهيم داشت. مردم فلسطين امروز فقط از خود دفـاع نمـی كنند بلكه‎‎ اين‎‎ مظلومان به نمـاينـدگـی از همه جهان اسلام دفاع می كنند قدس و مـسجـد الاقصی و مقدسات فلسطين‎‎‎ ازآن همه مسلمانان است و مبارزه با رژيم نامشروع، غـاصـب و اشغالگر صهيونيستی‎‎ رسالتی است كه‎‎ بر همه مسلمانان‎‎ و در يك كـلام‎‎ مـنتـظران امـام عصر (عج) واجب است.

  3- تفكر صهيونيستی، تـوطئه‎ای اسـت چنـد لايه‎‎ و چند بعدی و بعد اقتصادی آن به مراتب خطرناكتر و پيچيده تر است. حضور اقتصادی ‎‎ رژيم صهيونيستی در كشورهـای اسلامی‎‎ در قالـب جهـانـی سـازی ‎اقتـصـاد و سرمايه‎‎ گذاری‎‎‎ خارجی و نظريه پردازی بـرای اقتصاد ليبرال و آزاد و يك طرفه‎‎ به سـمـت جهان‎‎ غرب يكی از اين راهكـارهـا اسـت كـه متاسفانه ‎تا حـدودی در متـن‎‎ جهـان اسـلام و بسياری‎‎ از كشورهای اسلامی رسوخ پيداكـرده است. صهيونـيسـتهـا امـروزه تمـام تـئوری هـای اقتصاد جهانی‎‎ را فقط به‎‎ سود خود تهيه مـی كنند به‎‎‎‎ طوری كه منافع آن به طور يك طرفه به منافع آنها پيوند می خورد اين امر اگر ادامه يابد استقلال اقتصادی ‎‎ كشورهای اسلامـی را تهديد می كند، امری كه اگر تحقق يـابـد رهائی از آن بسيارمشكل خواهد بود. اميد است‎‎‎ با شناخت كامل از ماهيت رژيم و تفكر صهيونيستی ‎و استراتژيهای حاميان‎‎ ايـن رژيم‎‎، با تمام مسلمانان‎‎ جهـان دسـت‎‎ وحـدت دهيم و با يكپارچگی‎‎ اين غده سرطانـی را از سرزمينهای جهان اسلام‎‎‎ بركنيم و بـت ظلـم و بی‎‎ عدالتی را برای ‎هميشه بـركـنيـم تـا از منتظران‎‎ واقعی ان شاالله محسوب شـويـم و زمينه را برای ظهور منجی عـالـم بشـريـت حضرت امام‎‎‎ زمان (عج) آماده كنيم و بدانيم ‎‎‎ كـه روز قـدس روز اسـلام و حمايت از مردم فلسطين، شفافتريـن جـلـوه انتظار است.

  آيا اگر امام ظهوركنند بر اسارت قدس صبر خواهند كردد ؟


 2. تشکرها 2


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود