صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: قسم دروغ به حضرت ابوالفضل (ع) و ریختن آبرو

نوشته
    18
    مورد تشکر
    31 پست
    حضور
    4 روز 25 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

تعجب قسم دروغ به حضرت ابوالفضل (ع) و ریختن آبرو

روز 2 مهر ماه 96 تو ماه محرم

خانوم 90 ساله به دورغ به حضرت ابوالفضل چند بار قسم خورد من وارد خونش شدم و گشوارهاشو و وسایل منزلشو ازش دزدیم

گفتم من کربلا بودم تازه اومدم گفتن دزدی می کنی می ری کربلا

مگه میشه دزدی کرد و امام حسین تو رو بطلبه به کربلا ؟

کسی که از قضا شدن نمازش وحشت داره دنبال مال حرام می ره ؟

من کربلا می رم ولی دیگه پامو حرم حضرت ابولفضل نمی زارم چون به اسمش قسم خوردن و ابروی منو بردن
    یا حضرت ابوالفضل این رسمش نبود من زائرت حرمت بودم درست نبود به اسمت با آبروی من بازی کنن

یه شب الکی موندن کلانتری نمازم قضا شد
    همون شب همسایه ها دیدن منو گرفتن آبروم رفت و روزش هم اومدن خونمونو بازرسی کردن دیدن که راس میگم ولی آبروم تو محله رفت
    چرا حضرت ابوالفضل جوابشو نمیده ؟

آبروی مومن کشکه

پس کسی را که خداوند مدافع او است چگونه انسان به خود جرأت می‌دهد که پرده‌اش را بدرد و رازش را فاش کند یا عیبش را آشکار سازد، و یا بی دلیل به او تهمت وارد نموده و آبروی او را بریزد و به حیثیّتش صدمه برساند(سوره حج آیه38).

اتفاقی ماشین منو گشتن
    چون فندک اسلحه بود بردنم کلانتری
    مورد خاصی نبود

از اون طرف خونه یه خانوم 90 ساله که حدود چند کیلومتر از محله ما فاصله داره سرقت شده بود آوردنش دید دستم دستبند هم گفت دزد همینه که همینه
    3 بار به حضرت ابوالفضل قسم دروغ خورد که منو شناخته و من دزدم
    و منو شب تا صبح نگه داشتن کلانتری و آبروم رفت بعدش اومدن خونمون گشتن دیدن که دزد نیستم باز تو محله آبروم رفت

منی که نمازم قضا نمیشد تو کلانتری به اجبار قضا شد
    منی که یه ریال حرام نخورم چرا باید این بالاها سرم بیاد

پس چرا حضرت ابوالفضل جوابشو نمیده ؟

گناهی که حرمت آن بالاتر از حرمت تخریب خانه خداست!

حرمت مومن از حرمت کعبه بالاتر است

ویرایش توسط معین : ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ در ساعت ۱۲:۲۹

نوشته
    5,259
    مورد تشکر
    10,768 پست
    حضور
    172 روز 12 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    1
    گالری
    18

با نام و یاد دوست

قسم دروغ به حضرت ابوالفضل (ع)  و ریختن آبرو

کارشناس بحث: استاد مسلم
    سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی

عشق محمد بس است و آل محمد

قسم دروغ به حضرت ابوالفضل (ع)  و ریختن آبرو

3. تشکرها 2

نوشته
    609
    مورد تشکر
    1,746 پست
    حضور
    27 روز 22 ساعت نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

بسم الله الرحمن الرحيم

با سلام و احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط Persianhb نمایش پست
    من کربلا می رم ولی دیگه پامو حرم حضرت ابولفضل نمی زارم چون به اسمش قسم خوردن و ابروی منو بردن
    یا حضرت ابوالفضل این رسمش نبود من زائرت حرمت بودم درست نبود به اسمت با آبروی من بازی کنن

چشم هام رو لحظه ای بستم و خودم رو جای شما گذاشتم، حق با شماست، اینکه به کسی تهمت زده شود و آبرویش به خطر بیفتد خيلی سخت است، فشار درونی زیادی به انسان وارد می کند، من از این بابت شما را درک میکنم، اما آگاهی ما محدود است نمیتوانیم به این سادگی در خصوص رفتار اهل بیت(ع) قضاوت کنیم و از آنها دلگیر شویم.
    بنده چند نکته عرض می کنم خواهش می کنم ناراحتی خودتان را نسبت به این مسئله کنترل کنید و این نکات را با دقت مطالعه بفرمایید(ممنونم)

نکته اول:
    مردم در قدیم دستشان را میدادند تا به زیارت حضرت عباس(ع) بروند، شما به خاطر یک تهمت و قسم دروغ دل از عباس(ع) بریده اید؟! اتفاقا اینطوری خیلی به اهل بیت(ع) نزدیک تر شدید چون آنها هم خیلی تهمت شنیدند.
    برای نزدیک شدن به کسی سنخیت لازم است، باید زخم زبان شنید، باید بگویند تو که کربلا می روی چرا؟! اتفاقا اینها انسان را در نگاه اهل بیت(ع) محبوب تر میکند، آنچه که زخم های خود ابالفضل(ع) را برایش شیرین میساخت همین بود که این زخم ها به خاطر حسین(ع) بود!

آنچه که عباس(ع) را در نگاه ما عزیز کرده و آنچه عاشورا را جاودان کرده همین صبر عظیمشان است، اینکه تهمت خروج از دین به آنها زده شد و مردانشان کشته و زنانشان به اسارت برده شد و این زنان و کودکان داغدیده، آواره این شهر و آن شهر شدند، این همه ظلم همه به خاطر یک تهمت بود!(تهمت خروج از دین)

الان با این اتفاق آیا احساس نمی کنید به عباس(ع) نزدیک تر شده اید؟! احساس نمی کنید بهتر عباس(ع) را درک می کنید؟ چرا حالا که به او شبیه تر شده اید و زمینه برای همدلی بیشتر و نزدیکی بیشتر شما به اهل بیت(ع) فراهم شده، می خواهید قهر کنید؟!

نکته دوم:
    عزت و آبرو دست خداست، چرا گمان می کنید با حرف مردم کسی عزیز و آبرومند و یا ذلیل و بی آبرو میشود؟! مگر به وعده خداوند باور ندارید که فرمود:
    «تُعِزُّ مَنْ تَشاءُ وَ تُذِلُّ مَنْ تَشاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلى‏ كُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدير»؛ هر كس را بخواهى، عزت مى‏دهى و هر كه را بخواهى خوار مى‏كنى. تمام خوبيها به دست توست تو بر هر چيزى قادرى‏.(آل عمران:26)
    و نیز می فرماید:
    «لِلَّهِ الْعِزَّةُ وَ لِرَسُولِهِ وَ لِلْمُؤْمِنينَ وَ لكِنَّ الْمُنافِقينَ لا يَعْلَمُون‏»؛ عزت مخصوص خدا و رسول او و مؤمنان است ولى منافقان نمى‏دانند.(منافقون:8)

بنی امیه با تمام توان رسانه ای شان از جعل حدیث گرفته تا تهمت و دروغ پراکنی بر علیه علی(ع) آمدند تا آن حضرت را در نگاه مردم ذلیل کنند، و علی(ع) در مقابل هیچ دفاعی از خویش نکرد، هیچ گامی برای محبوبیتش برنداشت، حتی نان و خرمایی که میبرد مخفیانه میبرد، اما خدا به وعده اش عمل کرد، امروز مسلمان و غیر مسلمان مرید علی(ع) شده اند، خدا خُلف وعده نمیکند، آبروی شما وابسته به یک پیرزن 90 ساله و نه هیچ بنی بشر دیگری نیست، اگر خدا بخواهد شما را عزیز کند تمام عالم نمیتوانند آبرویتان را ببرند، به خدا اعتماد داشته باشید.

نکته سوم:
    اما در مورد دفاع از کسانی که ایمان آورده اند خداوند خُلف وعده نمی کند، قطعا خداوند از آبروی شما دفاع خواهد کرد، اما فوریت که در وعده خداوند نیست، خداوند نفرموده کسی که در حق کسی ظلم کند ما فوری آن ظالم را مواخذه و تنبیه می کنیم، بلکه فرموده است: «وَ الْعاقِبَةُ لِلْمُتَّقينَ»؛ و سرانجام (نيك) براى پرهيزكاران است‏.(اعراف:128)
    یعنی پایان کار شما نیکو خواهد بود، همان طور که دیدیم نه علی(ع) در جنگ رسانه ای از دشمنش شکست خورد، و نه پیروزی نظامی یزید بر امام حسین(ع) دوامی یافت، بلکه حکومت خودش، و اصلا دودمان بنی امیه سرنگون شد.

دنیا یک سری قوانین و اقتضائات خاص خودش را دارد، اگر قرار باشد حضرت عباس(ع) هر کسی که به ایشان قسم دروغ می خورد را فورا تنبیه کنند که زمینه امتحان به هم میخورد! انسان ها برای امتحان باید در دنیا اختیار داشته باشند که حتی اگر خواستند بتوانند خود حضرت عباس(ع) را هم شهید کنند! چون دنیا محل امتحان است، نه حسابرسی، همانطور که امام علی(ع) می فرمایند:
    «الْيَوْمَ عَمَلٌ بِلَا حِسَابٍ وَ غَداً حِسَابٌ بِلَا عَمَل‏»؛ امروز روز عمل است بدون حسابرسی، و فردا روز حسابرسی است بدون عمل(ديلمى، حسن بن محمد، ارشاد القلوب، ج1، ص192)

من به شما اطمینان می دهم خود حضرت عباس(ع) بیش از شما به خاطر این قسم دروغ و تهمت ناراحت هستند، یقین داشته باشید، اما باید اقتضائات جهان و اذن الهی در این راستا را هم در نظر داشته باشید. زمانی میتوانید از حضرت عباس(ع) دلگیر باشید که پاسخ ایشان را هم شنیده باشید و قانع نشده باشید.

پس به جای اینکه شنیدن چنین تهمتی شما را از اهل بیت(ع) دور و دلگیر کند باید امری که موجب شبیه شدن به ایشان میشود تلقی شود و احساس کنید که با اهل بیت(ع) هم شکل و هم سنخ شده اید، احساس کنید به آنها نزدیک تر شده اید، باید احساس کنید الان در نگاه ایشان محبوب تر شده اید، و خدا همانطور که آنها را با آبرو و عزیز نگه داشت، شما را نیز عزیز و آبرومند نگه خواهد داشت.

در پناه حق

ویرایش توسط مسلم : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ در ساعت ۱۴:۰۱

نوشته
    18
    مورد تشکر
    31 پست
    حضور
    4 روز 25 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

پرسش

نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست
    بسم الله الرحمن الرحيم

با سلام و احترام

چشم هام رو لحظه ای بستم و خودم رو جای شما گذاشتم، حق با شماست، اینکه به کسی تهمت زده شود و آبرویش به خطر بیفتد خيلی سخت است، فشار درونی زیادی به انسان وارد می کند، من از این بابت شما را درک میکنم، اما آگاهی ما محدود است نمیتوانیم به این سادگی در خصوص رفتار اهل بیت(ع) قضاوت کنیم و از آنها دلگیر شویم.
    بنده چند نکته عرض می کنم خواهش می کنم ناراحتی خودتان را نسبت به این مسئله کنترل کنید و این نکات را با دقت مطالعه بفرمایید(ممنونم)

نکته اول:
    مردم در قدیم دستشان را میدادند تا به زیارت حضرت عباس(ع) بروند، شما به خاطر یک تهمت و قسم دروغ دل از عباس(ع) بریده اید؟! اتفاقا اینطوری خیلی به اهل بیت(ع) نزدیک تر شدید چون آنها هم خیلی تهمت شنیدند.
    برای نزدیک شدن به کسی سنخیت لازم است، باید زخم زبان شنید، باید بگویند تو که کربلا می روی چرا؟! اتفاقا اینها انسان را در نگاه اهل بیت(ع) محبوب تر میکند، آنچه که زخم های خود ابالفضل(ع) را برایش شیرین میساخت همین بود که این زخم ها به خاطر حسین(ع) بود!

آنچه که عباس(ع) را در نگاه ما عزیز کرده و آنچه عاشورا را جاودان کرده همین صبر عظیمشان است، اینکه تهمت خروج از دین به آنها زده شد و مردانشان کشته و زنانشان به اسارت برده شد و این زنان و کودکان داغدیده، آواره این شهر و آن شهر شدند، این همه ظلم همه به خاطر یک تهمت بود!(تهمت خروج از دین)

الان با این اتفاق آیا احساس نمی کنید به عباس(ع) نزدیک تر شده اید؟! احساس نمی کنید بهتر عباس(ع) را درک می کنید؟ چرا حالا که به او شبیه تر شده اید و زمینه برای همدلی بیشتر و نزدیکی بیشتر شما به اهل بیت(ع) فراهم شده، می خواهید قهر کنید؟!

نکته دوم:
    عزت و آبرو دست خداست، چرا گمان می کنید با حرف مردم کسی عزیز و آبرومند و یا ذلیل و بی آبرو میشود؟! مگر به وعده خداوند باور ندارید که فرمود:
    «تُعِزُّ مَنْ تَشاءُ وَ تُذِلُّ مَنْ تَشاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلى‏ كُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدير»؛ هر كس را بخواهى، عزت مى‏دهى و هر كه را بخواهى خوار مى‏كنى. تمام خوبيها به دست توست تو بر هر چيزى قادرى‏.(آل عمران:26)
    و نیز می فرماید:
    «لِلَّهِ الْعِزَّةُ وَ لِرَسُولِهِ وَ لِلْمُؤْمِنينَ وَ لكِنَّ الْمُنافِقينَ لا يَعْلَمُون‏»؛ عزت مخصوص خدا و رسول او و مؤمنان است ولى منافقان نمى‏دانند.(منافقون:8)

بنی امیه با تمام توان رسانه ای شان از جعل حدیث گرفته تا تهمت و دروغ پراکنی بر علیه علی(ع) آمدند تا آن حضرت را در نگاه مردم ذلیل کنند، و علی(ع) در مقابل هیچ دفاعی از خویش نکرد، هیچ گامی برای محبوبیتش برنداشت، حتی نان و خرمایی که میبرد مخفیانه میبرد، اما خدا به وعده اش عمل کرد، امروز مسلمان و غیر مسلمان مرید علی(ع) شده اند، خدا خُلف وعده نمیکند، آبروی شما وابسته به یک پیرزن 90 ساله و نه هیچ بنی بشر دیگری نیست، اگر خدا بخواهد شما را عزیز کند تمام عالم نمیتوانند آبرویتان را ببرند، به خدا اعتماد داشته باشید.

نکته سوم:
    اما در مورد دفاع از کسانی که ایمان آورده اند خداوند خُلف وعده نمی کند، قطعا خداوند از آبروی شما دفاع خواهد کرد، اما فوریت که در وعده خداوند نیست، خداوند نفرموده کسی که در حق کسی ظلم کند ما فوری آن ظالم را مواخذه و تنبیه می کنیم، بلکه فرموده است: «وَ الْعاقِبَةُ لِلْمُتَّقينَ»؛ و سرانجام (نيك) براى پرهيزكاران است‏.(اعراف:128)
    یعنی پایان کار شما نیکو خواهد بود، همان طور که دیدیم نه علی(ع) در جنگ رسانه ای از دشمنش شکست خورد، و نه پیروزی نظامی یزید بر امام حسین(ع) دوامی یافت، بلکه حکومت خودش، و اصلا دودمان بنی امیه سرنگون شد.

دنیا یک سری قوانین و اقتضائات خاص خودش را دارد، اگر قرار باشد حضرت عباس(ع) هر کسی که به ایشان قسم دروغ می خورد را فورا تنبیه کنند که زمینه امتحان به هم میخورد! انسان ها برای امتحان باید در دنیا اختیار داشته باشند که حتی اگر خواستند بتوانند خود حضرت عباس(ع) را هم شهید کنند! چون دنیا محل امتحان است، نه حسابرسی، همانطور که امام علی(ع) می فرمایند:
    «الْيَوْمَ عَمَلٌ بِلَا حِسَابٍ وَ غَداً حِسَابٌ بِلَا عَمَل‏»؛ امروز روز عمل است بدون حسابرسی، و فردا روز حسابرسی است بدون عمل(ديلمى، حسن بن محمد، ارشاد القلوب، ج1، ص192)

من به شما اطمینان می دهم خود حضرت عباس(ع) بیش از شما به خاطر این قسم دروغ و تهمت ناراحت هستند، یقین داشته باشید، اما باید اقتضائات جهان و اذن الهی در این راستا را هم در نظر داشته باشید. زمانی میتوانید از حضرت عباس(ع) دلگیر باشید که پاسخ ایشان را هم شنیده باشید و قانع نشده باشید.

پس به جای اینکه شنیدن چنین تهمتی شما را از اهل بیت(ع) دور و دلگیر کند باید امری که موجب شبیه شدن به ایشان میشود تلقی شود و احساس کنید که با اهل بیت(ع) هم شکل و هم سنخ شده اید، احساس کنید به آنها نزدیک تر شده اید، باید احساس کنید الان در نگاه ایشان محبوب تر شده اید، و خدا همانطور که آنها را با آبرو و عزیز نگه داشت، شما را نیز عزیز و آبرومند نگه خواهد داشت.

در پناه حق

چشم قبول کردم

يا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَيْنِ اِكْشِفْ لى كَرْبى بِحَقِ اَخْيكَ الْحُسَيْن

پیر زن در ادامه سخنانش گفت : 3 روز بود که با حضرت ابوالفضل قهر بودم و نماز نمی خوندم که تا دزد یعنی من دستگیر بشم
    و پسرش گفت : تو اگه کاری نکرده باشی مشخص میشه

چقدر راحت تهمت می زنیم و جوانی را گرفتار می کنیم و بعد ادعا می کنیم که اگر کاری نکرده باشه مشخص میشه

همیشه میگن سر بی گناه تا پای دار میره اما بالای دار نمیره ولی تا حالا کسی به این فکر نکرده که رفتن تا پایه دار برای بی گناه از صد بار مرگ بدتره

در ضمن من زائر عید غدیر و اربعین امام حسین (ع) هستم آیا انصاف است که با زائر امام حسین (ع) اینگونه رفتار شود ؟ پس آن ملائکه که می گویند مواظب زائر امام حسین (ع) است کجاست ؟

من شنیدم از لحظه ثبت نام زائر امام حسین (ع) هستیم

دوستان بزرگوار شما رو قسم به حضرت زهرا (ص) ، به شهدای کربلا مخصوصا طفل 6 ماهه امام حسین (ع) حضرت علی اصغر (ع) دعام کنید

اعمال مجربی برای رفع سریع تهمت و خلاصی از این اتهام بفرمایید.

فعلا اینا رو خوندم

بند56و57) اگر به تهمتی دچار شدید، این دو بند را بخوانید، تهمت از شما دور می شود و شخص تهمت‌ زننده به گرفتاری عجیبی دچار می شود.

70 بار سوره انفطار رو خوندم

از امام صادق علیه السلام نیز منقول است: هر كس این سوره را در هر كاری كه در ماند 70 مرتبه بخواند خلاصی یابد و اگر زندانی نیز این سوره را 70 بار بخواند خلاصی یابد.(6)
    ویرایش توسط Persianhb : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ در ساعت ۱۵:۴۷

نوشته
    609
    مورد تشکر
    1,746 پست
    حضور
    27 روز 22 ساعت نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

يا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَيْنِ اِكْشِفْ لى كَرْبى بِحَقِ اَخْيكَ الْحُسَيْن
    دوستان بزرگوار شما رو قسم به حضرت زهرا (ص) ، به شهدای کربلا مخصوصا طفل 6 ماهه امام حسین (ع) حضرت علی اصغر (ع) دعام کنید
    ان شاالله؛ بنده هم دعا ميكنم ان شاالله خود امام حسين(ع) و حضرت عباس(ع) كه قطعا به شما نظر لطف دارند که شما را برای زیارت اربعین طلبیده اند به حق این ایام از آبروی شما دفاع کرده و عزت شما را بیش از پیش در نگاه دیگران متجلی سازند.
    و البته در استجابت این دعایتان هم شک نداشته باشید، امام حسین(ع) حواسش به محبین و زائرانش هست، خصوصا محبین و زائرین دل شکسته اش!
    ضمنا شما که دلتان شکسته باید ما رو دعا کنید که به شدت محتاج دعا هستیم.

7. تشکرها 2

نوشته
    1,970
    مورد تشکر
    3,041 پست
    حضور
    71 روز 4 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

چشم قبول کردم

پیر زن در ادامه سخنانش گفت : 3 روز بود که با حضرت ابوالفضل قهر بودم و نماز نمی خوندم که تا دزد یعنی من دستگیر بشم
    و پسرش گفت : تو اگه کاری نکرده باشی مشخص میشه

چقدر راحت تهمت می زنیم و جوانی را گرفتار می کنیم و بعد ادعا می کنیم که اگر کاری نکرده باشه مشخص میشه

همیشه میگن سر بی گناه تا پای دار میره اما بالای دار نمیره ولی تا حالا کسی به این فکر نکرده که رفتن تا پایه دار برای بی گناه از صد بار مرگ بدتره

در ضمن من زائر عید غدیر و اربعین امام حسین (ع) هستم آیا انصاف است که با زائر امام حسین (ع) اینگونه رفتار شود ؟ پس آن ملائکه که می گویند مواظب زائر امام حسین (ع) است کجاست ؟

من شنیدم از لحظه ثبت نام زائر امام حسین (ع) هستیم

اعمال مجربی برای رفع سریع تهمت و خلاصی از این اتهام بفرمایید.

فعلا اینا رو خوندم

بند56و57) اگر به تهمتی دچار شدید، این دو بند را بخوانید، تهمت از شما دور می شود و شخص تهمت‌ زننده به گرفتاری عجیبی دچار می شود.

70 بار سوره انفطار رو خوندم

از امام صادق علیه السلام نیز منقول است: هر كس این سوره را در هر كاری كه در ماند 70 مرتبه بخواند خلاصی یابد و اگر زندانی نیز این سوره را 70 بار بخواند خلاصی یابد.(6)
    سلام مظلوم
    حضرت یس و طه ص بحق فرمود : محبت و شفاعت من، نزد قلوب شکسته هست.

ما را هم شفاعت کن، ما هم حدود دو هفته دیگه مهمان معصومین عراقیم، خوشحالت میکنند.

وکیلم و نائب الزیاره برای کسانی که یک یس و طه ص دارند.

کل می اندازیم نسبت به افرادی که رفتند حرمین معصومین و فرقی برایشان حرمت این نام نداشت.
    هنوز اون فلکی که گفتم یادمه
    یا احکم الحاکمین ( خوش بحالمان که در جوانی فهمیدیم )

لک الحمد
    ویرایش توسط کربلائی : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ در ساعت ۱۸:۳۹
    بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
    یا الله و یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی الی دینک
    الهی العفو و لک الحمد

9. تشکر

نوشته
    18
    مورد تشکر
    31 پست
    حضور
    4 روز 25 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

از همه ی بزرگواران که در کربلا یا عازم کربلا و یا در هیئت های عزاداری هستند عاجزانه التماس دعا دارم

لباس حضرت علی اصغر (ع) که به تشبیه لباس علی اصغر (ع) درست کردن
    از یه هیئت بزرگ اومد خونمون یا باب الحوائج بد جور دلم شکسته خودت کمکم کن یکم بعد منم می برم هیئت خودمون

4 ساله نامزدم نتونستم عروسی کنم
    بیکارم و دنبال کاره حلال
    زائر اربعین امام حسین (ع)
    و زیر تهمت ناروای دزدی هستم

سید هستم
    شما رو به حضرت علی اصغر (ع) منو تو این شب ها و روز ها از دعاتون بی نصیب نزارید .
    ویرایش توسط Persianhb : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ در ساعت ۲۰:۳۴

11. تشکرها 2

نوشته
    18
    مورد تشکر
    31 پست
    حضور
    4 روز 25 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

هر کسی امشب بین الحرمین یا حرم های مطهر ائمه هست به جان علی اصغر 6 ماه و حضرت رقیه (ص) دعام کنه
    دعا کنید هر چه زودتر حقیقت کاملا روشن بشه و رفع اتهام بشم
    برادران و خواهران بزرگوارعاجزانه ازتون التماس دعا دارم
    دعا کنید زندگی و سرنوشتم به فردا بستگی داره

یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی

أَنَّ رَسُولَ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَسَلَّمَ کَانَ یَقُولُ عِنْدَ الْکَرْبِ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ الْعَظِیمُ الْحَلِیمُ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ رَبُّ السَّمَوَاتِ وَرَبُّ الْأَرْضِ وَرَبُّ الْعَرْشِ الْکَرِیمِ
    ( رواه البخاری)

( هیچ فرمانروا و فریادرسی نیست جز الله که عظیم و حلیم است .هیچ فرمانروا و فریادرسی نیست جز الله که پروردگار عرش عظیم است.هیچ فرمانروا و فریادرسی نیست جز الله که پروردگارزمین وآسمانها و پروردگار عرش کریم است .)

13. تشکر

نوشته
    18
    مورد تشکر
    31 پست
    حضور
    4 روز 25 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

هر کسی امشب بین الحرمین یا حرم های مطهر ائمه هست به جان علی اصغر 6 ماه و حضرت رقیه (ص) دعام کنه

یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی

أَنَّ رَسُولَ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَسَلَّمَ کَانَ یَقُولُ عِنْدَ الْکَرْبِ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ الْعَظِیمُ الْحَلِیمُ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ رَبُّ السَّمَوَاتِ وَرَبُّ الْأَرْضِ وَرَبُّ الْعَرْشِ الْکَرِیمِ
    ( رواه البخاری)

( هیچ فرمانروا و فریادرسی نیست جز الله که عظیم و حلیم است .هیچ فرمانروا و فریادرسی نیست جز الله که پروردگار عرش عظیم است.هیچ فرمانروا و فریادرسی نیست جز الله که پروردگارزمین وآسمانها و پروردگار عرش کریم است .)

نوشته
    1,970
    مورد تشکر
    3,041 پست
    حضور
    71 روز 4 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

( رواه البخاری)

سلام

اگه مشکلت حل شد، بیا بگو حل شده

مثل بعضیا نباش که فقط مشکلشون را در جمع میگن ولی فرجشون را یکنفره جشن میگیرند.

از طرفی یس و آل یس ، دوست ندارند، جون عزیزاشون را قسم بدید. اگه‌هر حقی باشه اویی که باید ادا کنه میکنه و وکیل هست ولی جون بچه ها و خودشون را نخورید، پیامبر ص اذیت میشه.

مثل امام عصر عج بفرمایید بحق عمه ام‌قسم، نه به‌جون عمه ام‌قسم.
    ظرفیت ما نسبت به حق ائمه سهمی است ولی جان آنها کل حق ، حقدار هست.

یا فارج الهم

انشاالله مشکلا‌ت حل میشه

یا خیر المدعوین
    ویرایش توسط کربلائی : ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ در ساعت ۰۳:۳۵
    بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
    یا الله و یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی الی دینک
    الهی العفو و لک الحمد

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری