صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم

نوشته
    6,359
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    24,929 پست
    حضور
    68 روز 10 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط منتظرمهدی زهرا نمایش پست
    سلام و عرض ادب
    ماشالله,شما که سنگ تموم گذاشتید
    چیزه دیگه ای نبود بفرماایید؟
    به خودت رحم کن و....

جناب سلمان حرف هاتون متین و قابل حترام ولی کاش یک ذره با لحن بهتری خانم ها رو خورد و خاکشیر می کردید یا حداقل تو خصوصی بهشون میگفتید
    سلام!
    سنگ تمام نگذاشتم تازه خیلی از مطالبم را نگفتم!
    نمی دونم چرا ما قدرت تفکر نداریم نمی دانم چرا ما این قدر به موضوعات نگاه سطحی داریم نمی دانم چرا ما تعقل نمی کنیم.اگر جایی جمله ای خواندید و یا شنیدید مگر مخاطبش شما خانم ها هستید؟مگر وحی منزله که هر آقاای هر چی گفت مخاطبش خانم ها هستند و باید سریع جواب بدهید؟
    به خودت رحم کن هزار تا معنی داره!
    اولیش یعنی اینکه به خودت رحم کن چون داری خودت را در چاه تباهی می اندازی!آینده ات را خراب می کنی.هیچی دختری حاضر نیست خودش را دستی دستی بدبخت کنه و زن پسری بشود که نه سواد دارد نه می تواند مسکن تامین کند نه کار دارد نه پشتوانه
    به خودت رحم کن برای دخترها هم هست!!!! ولی از اونجائی که خانم ها مخصوصا اونهایی که هنوز ازدواج نکرده اند زود قضاوت می کنند سریع اون حرف را به خودشون گرفتند....
    اگر من بخواهم حرف بزنم تا دلتون بخواهد می تونم نکته و حرف بزنم ولی الان می دونم خیلی بهتون برخورده.البته تقصیر من نیست بلکه تقصیر خودتونه که زاویه دیدتون همیشه نسبت به همه آقایان بدبینه!
    این متن مربوط به همه اون خانم هایی است که اعتراض کردند و دارند
    ویرایش توسط مدیر اجرایی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ در ساعت ۱۸:۵۹
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

2. تشکرها 2

نوشته
    6,359
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    24,929 پست
    حضور
    68 روز 10 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط منتظران ظهور نمایش پست

دوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم
    ایشون ظاهرا از اول با خانمها میونه ی خوبی ندارندوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم

الانه ک آقایون پر توقع تر هستن ک
    سلام!
    یعنی من از اول با خانم ها مشکل داشتم؟
    از اول یعنی دقیقا از کی؟ لابد این سوال را هم از خودتون پرسیدید که چرا مشکل داشتم؟یا شاید خانم ها با من مشکل دارند!
    نمی دونم کلمه انسان چقدر براتون آشناست یا اصلا می دونید انسان کی هست و چه حق و حقوقی داره!
    خیلی زیاد شنیدم که خانم ها اعتراض می کنند وقتی در خیابان راه می رفتیم انواع اقسام متلک ها و کلمات زشت را به ما می گویند و آقایان حریم شخصی ما را نقص می کنند حتی در شبکه های اجتماعی نیز در امان نیستیم و این دقیقا برعکس نیز هست البته اگر منطقی که شما دارید اون را قبول داشته باشه!
    من هم یک حریم شخصی و خصوصی دارم و توقع دارم که رعایت بشه(البته این موضوع برای قدیمه نه الان)ولی وقتی می بینم خانم های باصطلاح مذهبی با نام های کاربری مذهبی تر وگول زننده در پیام خصوصی پیام دوستی خارج از عرف می دهند یا شماره تماس می دهند یا تقاضای ازدواج)این کارها باعث تنفر شدید من از خانم ها می شود.خانمی که در خصوصی اون طوری پیام می دهد ولی بعدش می آید برای خوب جلوه دادن خود پیش خانم ها و کاربران دیگر چنان رفتار می کند و قلم فرسایی می کند که انگار آدم فکر می کند خواهر مریم مقدس است من از این دو رویی نفرت دارم!!!
    اصلا تمایلی ندارم که آبروی کسی را ببرم ولی دوست دارید شماره تماس اون خانم ها با نام کاربری اون ها را داخل همین صفحه بگذارم تا ببینید که راست می گویم یا دروغ! امتحانش مجانیه!!! ولی من اهلش نیستم.آبروی مردم برای من ارزش داره.....
    من قبلا یکبار مفصلا برای شما از مزاحمت های خانم ها براتون گفتم!!! البته اگر خاطر مبارک باشد
    بعدشم شما که سن و سالی ازتون گذشته و تجربه دار هستید.امکانش هست یک چند تا از اون توقعات بی جای آقایانی که به خواستگاری شما آمده اند را بشنویم!
    راستیتش گویا شما علم غیب دارید و می دانید که همه پر توقع هستند لابد می دانید توقع من چیست می خواهم بشنوم که توقع من چیست؟؟؟چون منم جزء همان آقایانی هستم که نام بردید...
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    6,359
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    24,929 پست
    حضور
    68 روز 10 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط melody نمایش پست

برادر سلمان کیه که از پول بدش بیاد
    ببخشید ولی همه دخترا که مثل هم نیستن
    اونی که شما رفتید خاستگاریش و ازتون چنین انتظاری داشته احتمالا درآمد باباش میلیاردی بوده و الا شما اگه برید خاستگاری یه دختر که باباش کارمنده مطمئن باشید به همون حقوق پایه هم راضی میشه
    سلام!اتفاقا پول یا پولدار بودن یک امتیاز بسیار خوبیه.هیچکس از پول بدش نمی آید!کی گفته پول بده!!!
    مگه من گفتم همه دخترا مثل هم هستند؟ من هیچ وقت نگفتم این جمله برای من نیست!!! به من ربط ندهید.
    نه اتفاقا یک خانه خیلی سطح پایین بودند.پدرش کارگربود.یک خانواده بدبخت که جنبه این را نداشتن که یک رفتار مناسب داشته باشند!
    بعدش به من توصیه نکنید که چه کار کنم یا نکنم من خودم خوب می دونم چه کار کنم.

5. تشکرها 2

نوشته
    6,359
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    24,929 پست
    حضور
    68 روز 10 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط منتظرمهدی زهرا نمایش پست
    اصن این چیز ها ب درک کاش طرف مقابل کمی ادب و احتراتم میفهمیدند
    از این ب بعد مشاوره های ازدواجتون رو لطفا ی جای دبگه انجام بدید
    خانوم ها هم تو این سایت هستن و فک میکنم ی حق و حقوقی دارن
    سلام!
    این چیزها به درک!!!
    یعنی این کلمه با ادب و با احترامی بود؟
    خودتون را کنترل کنید!
    یکی از وظایف سایت مشاوره دادن در تمامی زمینه های موجود در سایت است
    مگر ما حق و حقوق خانم ها را نقض کردیم؟

7. تشکر

نوشته
    13,561
    صلوات
    1006
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    30,254 پست
    حضور
    147 روز 19 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    121

سلام خدمت بزرگواران .درمورد سوال کاربر نظربدید لطفا .کاربر اومد مشاوره بگیره وراهنمایی بشه .نه درکانون گروه بندی بشه وبه بحث و... برسه. اینجا اینطوری برخورد بشه بعد باید انتظار نداشته باشیم کاربر یه جای دیگه مشاوره اشتباه بشه. نقد خوبه اما نه همجا‌.داستان شماره وپیشنهاد و... برای بیشتر افراد دراین سایت و سایت های مذهبی وغیرمذهبی پیش میاد ولی بزرگورانی کنید این چیزها رو در جمع نفرمایید ‌. از بزرگواران بابت اینکه وسط صحبت هاشون پیام دادم عذرخواهی میکنم .یاعلی

بدی کردیم، خوبی یادمان رفت

ز
    دلها لای روبی یادمان رفت

به ویلای
    شمالی خو گرفتیم

شهیدان جنوبی یادمان رفت

شادی روح
    شهدا “صلوات”

نوشته
    6,359
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    24,929 پست
    حضور
    68 روز 10 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شهید گمنام نمایش پست
    درمورد سوال کاربر نظربدید لطفا .
    سلام!
    اگر بگذارند ما نظرمون را دادیم.

نقد خوبه اما نه همجا‌
    مثلا کجاها باید نقد کنیم؟

داستان شماره وپیشنهاد و... برای بیشتر افراد دراین سایت و سایت های مذهبی وغیرمذهبی پیش میاد ولی بزرگورانی کنید این چیزها رو در جمع نفرمایید ‌.
    من خیلی وقت بود داخل سایت نمی اومدم.متاسفم که هنوزم بعد از گذشت چندین سال هنوزم سایت کانون گفتگوی قرآن درست نشده!
    ویرایش توسط مدیر اجرایی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ در ساعت ۰۸:۰۹

10. تشکرها 2

نوشته
    13,561
    صلوات
    1006
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    30,254 پست
    حضور
    147 روز 19 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    121

نقل قول نوشته اصلی توسط سلمان فارسی نمایش پست
    سلام!
    اگر بگذارند ما نظرمون را دادیم.

مثلا کجاها باید نقد کنیم؟

بی ادبی یک خانم باعث شد بیان کنم.
    من خیلی وقت بود داخل سایت نمی اومدم.متاسفم که هنوزم بعد از گذشت چندین سال هنوزم سایت کانون گفتگوی قرآن درست نشده!
    سلام خدمت برادر عزیز آقا سلمان عزیز.برادر عزیز قصد بی ادبی نداشتم وندارم واز ارادت خودم بهت خبر داری منظور از نقد اینکه صحبت دوست کاربرمون نقد وبحث بشه و از مسایل متفرقه پیش نیاد.البته دوستان چه آقایان وچه خانمها باید ظرفیت انتقاد رو ببرن بالا. هر نقدی میشه دوستان به خودشون نگیرین توهرقشری خوب وبد ویا پرتوقع وکم توقع وجود داره پس جبهه گیری نکنید .تعصبات الکی باعث میشه خوب مطالب سنجیده نشه و برداشت دقیق هم از جوابها نشه.یاعلی

بدی کردیم، خوبی یادمان رفت

ز
    دلها لای روبی یادمان رفت

به ویلای
    شمالی خو گرفتیم

شهیدان جنوبی یادمان رفت

شادی روح
    شهدا “صلوات”

نوشته
    6,359
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    24,929 پست
    حضور
    68 روز 10 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام خدمت برادر عزیز آقا سلمان عزیز.برادر عزیز قصد بی ادبی نداشتم وندارم واز ارادت خودم بهت خبر داری منظور از نقد اینکه صحبت دوست کاربرمون نقد وبحث بشه و از مسایل متفرقه پیش نیاد.البته دوستان چه آقایان وچه خانمها باید ظرفیت انتقاد رو ببرن بالا. هر نقدی میشه دوستان به خودشون نگیرین توهرقشری خوب وبد ویا پرتوقع وکم توقع وجود داره پس جبهه گیری نکنید .تعصبات الکی باعث میشه خوب مطالب سنجیده نشه و برداشت دقیق هم از جوابها نشه.یاعلی
    سلام!دقیقا درسته دمت گرم!
    ما هم ارادت داریم عزیز

نوشته
    3,205
    صلوات
    8000
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    23,261 پست
    حضور
    71 روز 16 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    152

سلام!
    یعنی من از اول با خانم ها مشکل داشتم؟
    از اول یعنی دقیقا از کی؟ لابد این سوال را هم از خودتون پرسیدید که چرا مشکل داشتم؟یا شاید خانم ها با من مشکل دارند!
    نمی دونم کلمه انسان چقدر براتون آشناست یا اصلا می دونید انسان کی هست و چه حق و حقوقی داره!
    خیلی زیاد شنیدم که خانم ها اعتراض می کنند وقتی در خیابان راه می رفتیم انواع اقسام متلک ها و کلمات زشت را به ما می گویند و آقایان حریم شخصی ما را نقص می کنند حتی در شبکه های اجتماعی نیز در امان نیستیم و این دقیقا برعکس نیز هست البته اگر منطقی که شما دارید اون را قبول داشته باشه!
    من هم یک حریم شخصی و خصوصی دارم و توقع دارم که رعایت بشه(البته این موضوع برای قدیمه نه الان)ولی وقتی می بینم خانم های باصطلاح مذهبی با نام های کاربری مذهبی تر وگول زننده در پیام خصوصی پیام دوستی خارج از عرف می دهند یا شماره تماس می دهند یا تقاضای ازدواج)این کارها باعث تنفر شدید من از خانم ها می شود.خانمی که در خصوصی اون طوری پیام می دهد ولی بعدش می آید برای خوب جلوه دادن خود پیش خانم ها و کاربران دیگر چنان رفتار می کند و قلم فرسایی می کند که انگار آدم فکر می کند خواهر مریم مقدس است من از این دو رویی نفرت دارم!!!
    اصلا تمایلی ندارم که آبروی کسی را ببرم ولی دوست دارید شماره تماس اون خانم ها با نام کاربری اون ها را داخل همین صفحه بگذارم تا ببینید که راست می گویم یا دروغ! امتحانش مجانیه!!! ولی من اهلش نیستم.آبروی مردم برای من ارزش داره.....
    من قبلا یکبار مفصلا برای شما از مزاحمت های خانم ها براتون گفتم!!! البته اگر خاطر مبارک باشد
    بعدشم شما که سن و سالی ازتون گذشته و تجربه دار هستید.امکانش هست یک چند تا از اون توقعات بی جای آقایانی که به خواستگاری شما آمده اند را بشنویم!
    راستیتش گویا شما علم غیب دارید و می دانید که همه پر توقع هستند لابد می دانید توقع من چیست می خواهم بشنوم که توقع من چیست؟؟؟چون منم جزء همان آقایانی هستم که نام بردید...
    سلام

منظورم از اول یعنی از زمانی ک وارد سایت شدم و مطالب و نظرات شما رو بعضا توی تاپیک های مختلف مطالعه کردم
    صحبتم تناقضی با حریم خصوصی شما داشت؟؟؟

من فقط خواستم این مطلب رو بگم ک آقایون هم بسیار پرتوقع هستن توقعاتی ک با نبودنشون هم میشه زندگی کردو فقط این بعضی از خانمها نیستند ک توقع بالایی دارند امیدوارم بهتون برنخورده باشه
    شما دقیقا منظورتون از دورویی با بنده بود؟؟؟از من درویی دیدیدن؟؟؟

میبینید آدم میتونه هر چیزی رو به خودش بگیره و ناراحت بشه ولی دلیلی نداره... من خداروشکر به خودم اطمینان دارم

مگه من چندسالمه ک سن وسالی ازم گذشته باشهدوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم سنم رو از روی نوشته هام حدس زدید؟دوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم خب پس من جای خواهر بزرگ شما هستم پس تجربه دارم و میدونم چی میگم

صحبت بنده کلی بود الان هم همینو میگم بله آقایون پرتوقع شدن ...منظورم شخص شما نبود برادر سلمان فارسی شاید شما جز کم توقعها باشید بلاخره هر قانونی استثنایی داره دیگه...

ویرایش توسط منتظران ظهور : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ در ساعت ۱۴:۵۲
    خدایا.....

یاریم کن نگاهم در افق این فضای مجازی..."جز برای تو" نبیند

وانگشتانم "جز برای تو" کلیدی را فشار ندهند...

نوشته
    10,472
    صلوات
    76100
    تعداد دلنوشته
    44
    مورد تشکر
    54,647 پست
    حضور
    161 روز 2 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    625

نقل قول نوشته اصلی توسط سلام بر ابراهیم هادی نمایش پست
    سلام من پسری 18 ساله هستم و ازدواج رو خیلی دوس دارم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم چون ان ها مرا مسخره میکنند البته کس خاصی را سراغ ندارم از کل ازدواج خوشم می اید .. حالا به نظر شما من چه کنم
    درود اگر وضع مالی پدر شما خوب است و در خود توانایی فکری جسمی و عقلی برای تشکیل خانواده را میبینید موضوع توسط یکی از اعضای فامیل ک با ایشون راحتر هستید با خانواده مطرح کنید اگر کسی رو ندارید موضوع را در یک نامه با پدر و مادر خود بیان کنید!

نظر شخصی من:
    شما اول برو سربازی
    بعد کار پیدا کن
    بعد مخاطب خاص رو خودت یا خانواده پیدا کنید و بعد ان شالله با فرد مناسب خودتان ازدواج کنید.

با سن شما بدون تحصلیو تجربو کار و مخاطب خاص زن گرفتن درست نیست من جای پدرت باشم بهت زن نمیدم

بعدش به من توصیه نکنید که چه کار کنم یا نکنم من خودم خوب می دونم چه کار کنم.
    دادا چرا میزنی بچه ک زدن نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط منتظران ظهور نمایش پست
    شما دقیقا منظورتون از دورویی با بنده بود
    ن جناب سلمان کلی حرف زدن منظور خاصی ندارن در عصر ما بلا نسبت جمع افراد دو رو و سه رو زیادن
    کلیه همکاران ما در کانون یک رو بیشتر ندارن.

ویرایش توسط یوسف : ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ در ساعت ۱۴:۲۹
    عشـــــــــق یعنی لحظه ای دریاشدن
    عشق یعنی باخداتنهاشدن
    عشــــــــــق یعنی حسرت پروانه ها
    عشق یعنی گریه آلاله هـــــــا
    عشــــــــــق یعنی خاک هنگام سجود
    عشق یعنی شکردربودونبود
    عشــــــــق یعنی تشنه لب سقاشدن
    عشق یعنی غرق این معناشدن

ختم قرآن گروهی هر ماه برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر(عج)

دسترسی آسان به احادیث تصویری چهارده معصوم علیه السلام

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری