صفحه 3 از 3 نخست 123
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم

نوشته
    6,304
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    82 پست
    حضور
    66 روز 20 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط منتظران ظهور نمایش پست
    منظورم از اول یعنی از زمانی ک وارد سایت شدم و مطالب و نظرات شما رو بعضا توی تاپیک های مختلف مطالعه کردم
    سلام
    بله یادمه حتی یکبار شما هم اعتراض کردید که چرا من با خانم ها بدم ول یاون موقع هم توضیح دادم.من بد نیستم منتها برخی از خانم ها کاری می کنند که از حالت عادی خارج شوی و اعتراض کنی.ماشاءالله برخی خانم ها هم که پشت هم می شوند و تند تند پیام می دادند و بد وبیراه می گفتند.من به دل نمی گیرم

صحبتم تناقضی با حریم خصوصی شما داشت؟؟؟
    تناقضی نداشت ولی خواستم بدونید دلیلش چیه!

من فقط خواستم این مطلب رو بگم ک آقایون هم بسیار پرتوقع هستن توقعاتی ک با نبودنشون هم میشه زندگی کردو فقط این بعضی از خانمها نیستند ک توقع بالایی دارند امیدوارم بهتون برنخورده باشه
    باور کنید من خیلی دلم می خواهد چند نمونه از توقعات آقایان را که خانم ها از زبان آقایان را شنیدند بشنوم.من بارها و بارها در تایپیک های قبلی سوال پرسیده ام دریغ از یک جواب صادقانه!باور کنید جدی می گویم
    من خودم چند تا را می دونم و شنیدم که آقایان توقع دارند خانواده دخترخانم پولدار باشه-قد دختر کوتاه نباشه-پوستش سفیده باشه-تحصیلات خوبی داشته باشه و دخترکار کنه!باور کنید همین ها را یادمه.حالا شما بفرمایید چند تا نام ببرید و طفره نروید!

مگه من چندسالمه ک سن وسالی ازم گذشته باشهدوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم سنم رو از روی نوشته هام حدس زدید؟دوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم
    هم از روی نوشته و هم اینکه یکی دو سال پیش یکی از کاربران نام کوچک و سن شما را در یکی از تایپیک ها نام برد که متاسفانه خاطرم نیست کدام تایپیک بود.شما یکسال از من کوچکتر هستید!

پس تجربه دارم و میدونم چی میگم

صحبت بنده کلی بود الان هم همینو میگم بله آقایون پرتوقع شدن ...منظورم شخص شما نبود برادر سلمان فارسی شاید شما جز کم توقعها باشید بلاخره هر قانونی استثنایی داره دیگه...
    بله گاهی اوقات استثناء هم وجود دارد
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    3,193
    صلوات
    8000
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    283 پست
    حضور
    71 روز 6 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    152

نقل قول نوشته اصلی توسط یوسف نمایش پست
    ن جناب سلمان کلی حرف زدن منظور خاصی ندارن در عصر ما بلا نسبت جمع افراد دو رو و سه رو زیادن
    کلیه همکاران ما در کانون یک رو بیشتر ندارن.
    سلام ممنون ک شما بجای ایشون پاسخ دادین خودشون ک این قسمت رو بی جواب گذاشتن ظاهرا

بله من هم افراد دورو زیاد دیدم ولی خب دلیل نمیشه جمع ببندم و بگم تمام آقایون مثلا فلان اداره دورو هستن

بیشتر تامل کنیمدوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم

خدایا.....

یاریم کن نگاهم در افق این فضای مجازی..."جز برای تو" نبیند

وانگشتانم "جز برای تو" کلیدی را فشار ندهند...

دوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم

نوشته
    3,193
    صلوات
    8000
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    283 پست
    حضور
    71 روز 6 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    152

نقل قول نوشته اصلی توسط سلمان فارسی نمایش پست
    سلام
    بله یادمه حتی یکبار شما هم اعتراض کردید که چرا من با خانم ها بدم ول یاون موقع هم توضیح دادم.من بد نیستم منتها برخی از خانم ها کاری می کنند که از حالت عادی خارج شوی و اعتراض کنی.ماشاءالله برخی خانم ها هم که پشت هم می شوند و تند تند پیام می دادند و بد وبیراه می گفتند.من به دل نمی گیرم
    سلام

شما دیدتون ب علت بعضی افراد و کارهاشون منفی شده و ظاهرا قصد ندارین تغییرش بدین وگرنه همه ک مثل هم نیستن و همچنان سالهاست ک رو نظر خودتون اصرار دارین

اور کنید من خیلی دلم می خواهد چند نمونه از توقعات آقایان را که خانم ها از زبان آقایان را شنیدند بشنوم.من بارها و بارها در تایپیک های قبلی سوال پرسیده ام دریغ از یک جواب صادقانه!باور کنید جدی می گویم
    من خودم چند تا را می دونم و شنیدم که آقایان توقع دارند خانواده دخترخانم پولدار باشه-قد دختر کوتاه نباشه-پوستش سفیده باشه-تحصیلات خوبی داشته باشه و دخترکار کنه!باور کنید همین ها را یادمه.حالا شما بفرمایید چند تا نام ببرید و طفره نروید!
    همینهایی ک خودتون شمردین مگه کم توقعاتی هستن؟ چرا حتما باید شاغل باشه؟؟؟مگه وظیفه ی مرد تامین نیاز مالی خانواده نیست؟؟؟چرا الان همه تاکیدشون روی شاغل بودنه؟؟؟

ظاهر ک دیگه بماند ماشااله همه ظاهر پرست و مانکن پسند شدندوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم
    بنظر شما اخلاق و نجابت ی دختر خانم اولویت چندم هست تو انتخاب آقایون؟؟؟چیزی ک الان بنظر من کلا کنار گذاشته شده یا در حد شعار مونده

هم از روی نوشته و هم اینکه یکی دو سال پیش یکی از کاربران نام کوچک و سن شما را در یکی از تایپیک ها نام برد که متاسفانه خاطرم نیست کدام تایپیک بود.شما یکسال از من کوچکتر هستید!
    چ جالبدوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگمچرا من یادم نیست همچین تاپیکی...میشه اسمم رو بفرمایید و بگید بدونم چی خطاب شدمیعنی شما 42 سالتونه؟؟؟

بله گاهی اوقات استثناء هم وجود دارد
    ماهم دلمون ب این استثناءها خوشه و امیدواریم وجود داشته باشه

خدایا.....

نوشته
    6,304
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    82 پست
    حضور
    66 روز 20 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام ممنون ک شما بجای ایشون پاسخ دادین خودشون ک این قسمت رو بی جواب گذاشتن ظاهرا

بله من هم افراد دورو زیاد دیدم ولی خب دلیل نمیشه جمع ببندم و بگم تمام آقایون مثلا فلان اداره دورو هستن

بیشتر تامل کنیمدوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم
    سلام!
    برای این جواب ندادم که منم حرفتون را قبول دارم و دوم اینکه وقتی برادرم آقا یوسف جواب به اون خوبی دادند ترجیح دادم روی نظر ایشان حرفی نزدم.بالاخره داداشمه دیگه!
    نمی دونم چرا اصرار دارید که بگویید تاکید من این است که همه را جمع بستم.اگر من مطلبی گفتم فقط روی فرد یا افراد خاصی بود نه همه!
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

5. تشکرها 3

نوشته
    6,304
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    82 پست
    حضور
    66 روز 20 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام!
    یکبار قبل تر هم گفتم دید من منفی نیست منفی اش کردند!وقتی من می بینم که برخی از خانم ها کارهای ناپسندی می کنند رنج می برم.وقتی می بینم اخلاق در جامعه ما رعایت نمی شود رنج می برم! اگر انسان هوشیار باشد تا دچار چنین افرادی نشود از نظر شما کار اشتباهی است.اگر من می گویم برای این است که کسانی که نمی دانند هوشیار باشند و کسانی که می دانند هوشیار تر!
    خوب توقعاتی که گفتم توقعات خودم نیست منم جاهایی خواندم که خانم ها شاکی بودند به خاطر این توقعات بی جا.....هیچکس کامل نیست ولی می تواند سعی و تلاش کند تا خودش را به جایی برساند که بتوان گفت تا حدودی کامل شده ولی خیلی سخته.
    بعدش برخی از اقایان مخالف کار کردن خانم هستند.یکبار هم در این سایت در موردش بحث شد که یک خانمی کل بحث به اون خوبی را به انحراف کشاند و زد زیر همه چیز.چرا آقایان مخالفند چون می گویند وقتی من کار می کنم و خرج منزل و شما را می دهم چرا بروی و خودت را به سختی بیندازی ولی یکسری مخالف هستند می گویند دخترم باید کار کنه و کمک خرج شوهرش باشه.برخی از خانم ها هم می گویند نه من باید کار کنم و دستم توی جیب خودم باشه.شما آقایان مخالف حضور اجتماعی زنان در جامعه هستید و.....
    اخلاق در رتبه های اول معیار هر کسی است!این دیگه گفتن نداره ولی خوب اگر کسی بهش معتقد نیست که من نباید پاسخگو باشم.
    اگر شما واقعا 43 ساله باشید پس اون نفری که اسم برده شد شما نیستید و شخص دیگری بوده.....بگذارید نام و سن اون طرف هم مختوم بماند

7. تشکرها 2

نوشته
    3,193
    صلوات
    8000
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    283 پست
    حضور
    71 روز 6 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    152

سلام

ممنون از توضیحات برادر یوسف و برادر سلمان فارسی

بله حق با شماست ماهم با توجه به کارهای خیلی از آقایون جامعه دیدمون منفی شده واقعا چی رو میشه دیگه باور کرد اکثرا و تاجایی ک من دیدم حرف و عملشون دوتا هستن
    و بیشتر در حد همون متن های زیبا و شعارهای قشنگ باقی مونده ولی خب بنارو بر خوش بینی میگذاریم

ان شاالله حیا و نجابت اولویت اول همه انتخاب ها باشه چ آقایون چ خانمها

واقعا به کجا داریم میریم...ان شاالله خداکمکمون کنه و سر راه هممون آدمهای خوب قرار بده...هر کی یکی مثل خودش سر راهش قرار بگیره

خدایا
    دل و زبانم را یکی کن
    تا فرشتگانت به چشم منافق نگاهم نکنند!

خدایا.....

صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری