صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم

نوشته
    1
    مورد تشکر
    1 پست
    حضور
    22 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

دوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم

سلام من پسری 18 ساله هستم و ازدواج رو خیلی دوس دارم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم چون ان ها مرا مسخره میکنند البته کس خاصی را سراغ ندارم از کل ازدواج خوشم می اید .. حالا به نظر شما من چه کنم

نوشته
    3,772
    صلوات
    1
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    9,365 پست
    حضور
    137 روز 13 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    17

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

[COLOR=inherit !important]

[/COLOR]
    سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی

عشق محمد بس است و آل محمد

نوشته
    215
    مورد تشکر
    1,068 پست
    حضور
    7 روز 3 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام و احترام
    اولا چرا ترس؟!
    مطلب بعدی اینکه برای ازدواج تا چه قدر آمادگی دارین؟! صرف دوست داشتن که دلیل نمیشه! چون همه جوانان در این سن دوست دارن ازدواج کنن!
    باید عاقلانه فکر کنین!
    در عین حال اگر فکر تمام جوانب را کرده اید و توانایی مدیریت اقتصادی زندگی را دارین، بنابراین می تونین بتدریج با مادرتون درمیان بگذارید و رفته رفته پدر هم مطلع خواهد شد!
    توصیه می شود قبل از ترس و مسائل دیگر و رضایت یا عدم رضایت پدر و مادرتون بهتر است خودتان هم در مورد شروع زندگی فکر کنین و با نگاه عمیق به این مسائل بپردازید و حتی بهتر است یک مشاوره حضوری هم در این رابطه داشته باشید.

نوشته
    371
    مورد تشکر
    1,501 پست
    حضور
    4 روز 21 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلام بر ابراهیم هادی نمایش پست
    سلام من پسری 18 ساله هستم و ازدواج رو خیلی دوس دارم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم چون ان ها مرا مسخره میکنند البته کس خاصی را سراغ ندارم از کل ازدواج خوشم می اید .. حالا به نظر شما من چه کنم
    بهشون بگو هرچی درس میخونم نمیفهمم ^__^

نوشته
    371
    مورد تشکر
    1,501 پست
    حضور
    4 روز 21 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

ببخشید الان بر فرض اینکه پدرمادرتون موافقت کردن شما درحال حاضر شغلتون چیه ؟؟؟ آیا پول کافی برای اداره یک خانواده رو دارید؟ پول اجاره و خوراک و پوشاک و قبض و ... بعدشم شیرخشک و پوشک بچه ......زود تصمیم نگیر که بعدا یه عمر پشیمون نشی

نوشته
    6,313
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    24,816 پست
    حضور
    67 روز 8 ساعت نامشخص
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام
    برادر عزیز و ارجمندم برای اینکه یک راهنمائی درست و حسابی بشوی با برادرانی صحبت کن که تجربه لازم را دارند یعنی کسانی که خواستگاری رفته اند و هنوز موفق نشده اند|!
    بعدش شما هنوز خیلی جوانی به خودت رحم کن!!!
    اگر موادر زیر را توانستی فراهم کنی میتوانی برای ازدواج اقدام کنی!
    1-ابتداء سعی کن درست را تا جایی که می توانی تمام کنی! نمی دانم دانشجو هستی یا نه اگر هستی درست را تمام کن و بعد اقدام کن.درسته که الان خیلی از جوانان ما مدرک بالایی دارند ولی کار به سختی پیدا می شود...وقتی بیفتی دنبالش می فهمی چون اگر کار پیدا کنی یا قبلا توسط دختر!!!! یا پسری اشغال شده یا با پارتی یا با شایستگی!اگر مدرکت را بگیری ضرر نمی کنی خیلی جاها ممکنه به تجربه و مدرک تحصیلی شما نیاز اشته باشند.بعدش خانواده ها روی مدرک کمی حساسند و دوست دارند دامادشان تحصیلات عالیه داشته باشند
    2-کار:مهمترین چیزی که باید برای اون فکر کنی!اگر کار نداری اصلا فکرش را هم نکن!اگر بیکار باشی و بروی خواستگاری اول مسخره ات می کنند همان دختر خانم با حالت تمسخر و توهین آمیز بهت نگاه می کنه و تیکه بهت می اندازه!بعدش ماشاءالله دخترهای الان و امروزی توقع دارند پسر حداقل ماهی 5 میلیون درآمد داشته باشه.....ولی هیچگاه از خودشان سوال نمی کنند که الان کدام شغل در جامعه ما حقوق پنج میلیونی دارد.اصلا بهت توجه نمی کنند فقط پول!!!!طرف زشت و بدچهره باشد ولی قربونش برم پول را داشته باشه
    3-توانائی تامین حداقل اجاره یک منزل را داشته باشی!کمترین پول پیش الان 20 میلیون به بالا است! دو دو تا چهارتا کن ببین چنین پولی الان داری یا نه!
    و ده ها مطلب دیگر که اگر تحقیق کنی بهش می رسی! خواستی شماره تماست را به خصوصی من بفرست تا برات بیشتر توضیح بدهم.البته اگر وقت آزاد داشته باشم چون سرم خیلی شلوغه و مدام سرکارم
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    1,771
    صلوات
    270
    تعداد دلنوشته
    9
    مورد تشکر
    6,746 پست
    حضور
    21 روز 19 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط سلمان فارسی نمایش پست
    سلام
    برادر عزیز و ارجمندم برای اینکه یک راهنمائی درست و حسابی بشوی با برادرانی صحبت کن که تجربه لازم را دارند یعنی کسانی که خواستگاری رفته اند و هنوز موفق نشده اند|!
    1-ابتداء سعی کن درست را تا جایی که می توانی تمام کنی! نمی دانم دانشجو هستی یا نه اگر هستی درست را تمام کن و بعد اقدام کن.درسته که الان خیلی از جوانان ما مدرک بالایی دارند ولی کار به سختی پیدا می شود...وقتی بیفتی دنبالش می فهمی چون اگر کار پیدا کنی یا قبلا توسط دختر!!!! یا پسری اشغال شده یا با پارتی یا با شایستگی!اگر مدرکت را بگیری ضرر نمی کنی خیلی جاها ممکنه به تجربه و مدرک تحصیلی شما نیاز اشته باشند.بعدش خانواده ها روی مدرک کمی حساسند و دوست دارند دامادشان تحصیلات عالیه داشته باشند
    2-کار:مهمترین چیزی که باید برای اون فکر کنی!اگر کار نداری اصلا فکرش را هم نکن!اگر بیکار باشی و بروی خواستگاری اول مسخره ات می کنند همان دختر خانم با حالت تمسخر و توهین آمیز بهت نگاه می کنه و تیکه بهت می اندازه!بعدش ماشاءالله دخترهای الان و امروزی توقع دارند پسر حداقل ماهی 5 میلیون درآمد داشته باشه.....ولی هیچگاه از خودشان سوال نمی کنند که الان کدام شغل در جامعه ما حقوق پنج میلیونی دارد.اصلا بهت توجه نمی کنند فقط پول!!!!طرف زشت و بدچهره باشد ولی قربونش برم پول را داشته باشه
    3-توانائی تامین حداقل اجاره یک منزل را داشته باشی!کمترین پول پیش الان 20 میلیون به بالا است! دو دو تا چهارتا کن ببین چنین پولی الان داری یا نه!
    و ده ها مطلب دیگر که اگر تحقیق کنی بهش می رسی! خواستی شماره تماست را به خصوصی من بفرست تا برات بیشتر توضیح بدهم.البته اگر وقت آزاد داشته باشم چون سرم خیلی شلوغه و مدام سرکارم

سلام و عرض ادب
    ماشالله,شما که سنگ تموم گذاشتید

جناب سلمان حرف هاتون متین و قابل حترام ولی کاش یک ذره با لحن بهتری خانم ها رو خورد و خاکشیر می کردید یا حداقل تو خصوصی بهشون میگفتید
    ویرایش توسط مدیر اجرایی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ در ساعت ۱۸:۵۷ دلیل: لطفا مراعات فرمائید
    خدایا هر چه سریعتر تابستان را به دانش آموزان عنایت بفرما(آمین)

نوشته
    3,201
    صلوات
    8000
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    23,204 پست
    حضور
    71 روز 13 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    152

نقل قول نوشته اصلی توسط منتظرمهدی زهرا نمایش پست
    جناب سلمان حرف هاتون متین و قابل حترام ولی کاش یک ذره با لحن بهتری خانم ها رو خورد و خاکشیر می کردید یا حداقل تو خصوصی بهشون میگفتید
    ایشون ظاهرا از اول با خانمها میونه ی خوبی ندارندوس دارم ازدواج کنم ولی میترسم به پدر و مادرم بگم

الانه ک آقایون پر توقع تر هستن ک

خدایا.....

یاریم کن نگاهم در افق این فضای مجازی..."جز برای تو" نبیند

وانگشتانم "جز برای تو" کلیدی را فشار ندهند...

نوشته
    371
    مورد تشکر
    1,501 پست
    حضور
    4 روز 21 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلمان فارسی نمایش پست
    سلام
    برادر سلمان کیه که از پول بدش بیاد
    ببخشید ولی همه دخترا که مثل هم نیستن
    اونی که شما رفتید خاستگاریش و ازتون چنین انتظاری داشته احتمالا درآمد باباش میلیاردی بوده و الا شما اگه برید خاستگاری یه دختر که باباش کارمنده مطمئن باشید به همون حقوق پایه هم راضی میشه

نوشته
    1,771
    صلوات
    270
    تعداد دلنوشته
    9
    مورد تشکر
    6,746 پست
    حضور
    21 روز 19 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط melody نمایش پست

برادر سلمان کیه که از پول بدش بیاد
    ببخشید ولی همه دخترا که مثل هم نیستن
    اونی که شما رفتید خاستگاریش و ازتون چنین انتظاری داشته احتمالا درآمد باباش میلیاردی بوده و الا شما اگه برید خاستگاری یه دختر که باباش کارمنده مطمئن باشید به همون حقوق پایه هم راضی میشه
    از این ب بعد مشاوره های ازدواجتون رو لطفا ی جای دبگه انجام بدید
    خانوم ها هم تو این سایت هستن و فک میکنم ی حق و حقوقی دارن
    ویرایش توسط مدیر اجرایی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ در ساعت ۱۸:۵۸ دلیل: لطفا مراعات فرمائید
    خدایا هر چه سریعتر تابستان را به دانش آموزان عنایت بفرما(آمین)

11. تشکرها 3

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری