صفحه 3 از 3 نخست 123
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مشکل مهم پیدا کردن دختر چادری واقعی و مناسب برای ازدواج

نوشته
    6,426
    مورد تشکر
    25,124 پست
    حضور
    70 روز 6 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط saharandishe نمایش پست

سلام بزرگوار
    البته واسطه داریم تاواسطه
    بنده خودم با معرفی ازدواج کردم,واسطه های محلی که هردوخانواده رومیشناسندبهترین نوع واسطه ها هستند.
    خطاب به هردوگروه خانومها وآقایان: سخت گیری بیش ازحد ازدواجتون رو به تعویق میندازه,حساسیت روی ریز موضوعات و...
    اول توکل کنید,بعدنمازاستخاره بخونید وبعد حسابی تحقیق کنید(ازعیوب کوچک ونقص های جزیی و کم اهمیت هم چشم پوشی کنید)
    مثلا اگرشما در30 سالگی باکسی ازدواج کنید که که تفاهم 60 درصدی باشما دارد,بعد از ازدواج وساختن زندگی شما درچهل سالگی به تفاهم80 درصدی باهم میرسید
    اما اگرشمابه دنبال فردی باشید که ازهمان ابتدا باشماتفاهم هشتاد درصدی داشته باشد تا چهل سالگی فقط باید بگردید ,وچون چنین شخصی نادراست مجبورید به 60 درصد تفاهم رضایت بدهید و درچهل سالگی تازه ازدواج کنید وبعد درشرایط مشابه مثال بالا درپنجاه سالگی به تفاهم 80 درصدی میرسید ,پس بی خودی وبا حساسیت های زیاد فاصله ی خوشبختی وداشتن زندگی آرام وزیبا رو ازخودمون دورنکنیم.
    این صرفا نظروتجره ی شخصی بنده هست
    سلام!
    ممنونم از پاسختون خواهر بزرگوارم ولی متنی را که نوشتید به درد یک جوان 19 الی بیست ساله می خوره.بنده همه اینها را می دانم مشکل سر مسائل ریز نیست مشکل خیلی جدی تر از این حرفها است!من پیشنهاد می کنم تا در مورد یک موضوعی اشراف کامل ندارید و کل جریان را نمی دانید این قدر زود قضاوت نکنید و نظر ندهید.شاید حرفم رک باشه ولی از پیام دلسوزانتون ممنونم.
    تمام مطالبی را که گفتید بنده خیلی خوب بر آن واقفم.ممنونم از لطفتون
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    89
    مورد تشکر
    370 پست
    حضور
    3 روز 7 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلمان فارسی نمایش پست
    سلام!
    ممنونم از پاسختون خواهر بزرگوارم ولی متنی را که نوشتید به درد یک جوان 19 الی بیست ساله می خوره.بنده همه اینها را می دانم مشکل سر مسائل ریز نیست مشکل خیلی جدی تر از این حرفها است!من پیشنهاد می کنم تا در مورد یک موضوعی اشراف کامل ندارید و کل جریان را نمی دانید این قدر زود قضاوت نکنید و نظر ندهید.شاید حرفم رک باشه ولی از پیام دلسوزانتون ممنونم.
    تمام مطالبی را که گفتید بنده خیلی خوب بر آن واقفم.ممنونم از لطفتون
    سلام بزرگوار البته بنده فقط ز نقل قول مطلب شما ستفاده کردم وخطابم هم به خانم ها بود وهم به آقایانی که گیرشان نقص کوچک است, قصد جسارت به شخص شمارا نداشتم.

أُفَوِّضُ أَمْرِی إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ بِالْعِبَادِ

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین

«حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر»

نوشته
    6,426
    مورد تشکر
    25,124 پست
    حضور
    70 روز 6 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط saharandishe نمایش پست

سلام بزرگوار البته بنده فقط ز نقل قول مطلب شما ستفاده کردم وخطابم هم به خانم ها بود وهم به آقایانی که گیرشان نقص کوچک است, قصد جسارت به شخص شمارا نداشتم.
    سلام!خواهر بزرگوارم شما تاج سر بنده هستید.منم قصد جسارت نداشتم فقط جهت اطلاع عرض کردم.اگر بخواهم در مورد ازدواج صحبت کنم درد خیلی زیاده!
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری