صفحه 2 از 2 نخست 12
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: یه عکس به نفر قبلیت هدیه کن

نوشته
    80
    مورد تشکر
    103 پست
    حضور
    3 روز 20 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    14

یه عکس به نفر قبلیت هدیه کن
    با صبا در چمن لاله سحر می‌گفتم/////////که شهیدان که‌اند این همه خونین کفنان

گفت حافظ من و تو محرم این راز نه‌ایم/////از می لعل حکایت کن و شیرین دهنان

2. تشکرها 2

نوشته
    20
    مورد تشکر
    53 پست
    حضور
    23 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

4. تشکر

نوشته
    80
    مورد تشکر
    103 پست
    حضور
    3 روز 20 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    14

صبحانه در کافی شاپ passager پاریس

6. تشکر

نوشته
    29,115
    مورد تشکر
    40,283 پست
    حضور
    121 روز 15 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaparak1398 نمایش پست
    صبحانه در کافی شاپ passager پاریس
    سلام

خودمونیم هیچ کدوم نون و پنیر خونه ات نمی شه!!

یادمه یه سفری رفتیم گرجستان دعوت یکی از آشنایان همه چیز عالی حتی رستوران که می رفتی وای فای مجانی!! ولی یه غذا که جلوت می زاشتن احساس می کردی دلت می خواد کنار باغچه خونه ات و باصدای گنجشکای سحری بخوری!!

دلت می خواست تو خیابونا قیافه های آشنا می دیدی و سلام می کردی هی روزگار!!

اینم یه عکس برات دوست گلم که اسپم نباشه!!

8. تشکر

نوشته
    80
    مورد تشکر
    103 پست
    حضور
    3 روز 20 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    14

سنجاب ایرانی -- عکس از: کیا مولوی

10. تشکر

نوشته
    20
    مورد تشکر
    53 پست
    حضور
    23 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

امیدوارم بابت عدم رعایت ظوابط تاپیک،برافروخته نشوید و با دیده رحمت بر من ببخشایید.

ارزش و اهمیت هدیه...

اگر با وجود هر گونه مانع و صدماتی که تجربه کرده اید، به این نتیجه رسیده اید که پس از نعمت زندگی ، سلامتی مهمترین و ارزشمند ترین دارایی ما است و زندگی یک هدیه است. هیچ هزینه ای برای به دنیا آمدن و به دنیا آوردن وجود ندارد ، مطمئنا هدیه ی زندگی و درجه ای از فرهیختگی را دریافت کرده اید .چه پاسخی می توان به این هدیه داد، به جز قدردانی؟

قدردانی ما را تشویق می کند تا سخاوتمند باشیم. این احساس قدردانی و سخاوتمندی در سطح بسیار عمیقی در همه ما وجود دارد، زیرا این ساختار اساسی زندگی ما است. در داستان های انسانمدارانه و آیین ها این قدردانی ابراز و آشکار شده است. حتی امروزه نیز این قدردانی ها را در مراسم های مذهبی مانند: ادب و نزاکت پیش از غذا و در تعطیلاتی مانند روز شکرگزاری وجود دارد. متاسفانه، این احساس در کشمکش های روزمره ی زندگی ،گاهی فراموش می شود. حس قدردانی و هراس و شگفتی که از زنده بودن ناشی می شود، بخش مهمی از بازیابی سلامتی هستند که احتمالا ما گمشان کرده ایم. هرچقدر که بتوانیم این احساس حاکم بر زندگی را بیشتر دریابیم، قوی تر و سالمتر نیز می شویم. با تمرین در فرهنگ هدیه دادن می توانم خودم را بیشتر با این قدرت همسان سازم و به دیگران نیز القاء کنم تا این کار را انجام دهند.

هدیه دادن چیزی است که نباید کار مشکل و طاقت فرسایی باشد. باید از قلب برخاسته باشد. وقتی که چیزی را می بخشید نباید انتظار داشته باشید که آن را جبران کنند.همین که به کسی احساس خاص بودن و منحصر به فرد بودن بدهید دلیل خوبی است که بخواهید باز این عمل را تکرار کنید. این عمل به گیرنده ی هدیه می گوید که شما به او فکر می کنید.

12. تشکر

نوشته
    20
    مورد تشکر
    53 پست
    حضور
    23 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با این که دریافت هدیه احساس خوشایندی دارد، اما هدیه دهنده از احساس سربلندی و لذت بیش تری برخوردار می شود. این را نمی توان با ابزارهای مادی سنجید. خوشحالی باز کردن هدیه یک شادی موقت است، اما دادن هدیه احساس رضایت بخشی به انسان می بخشد که ماندگار تر است.

این را وقتی جوانیم یاد می گیریم. به عنوان فرزند، ما والدین مان را با گرفتن نمرات خوب خوشحال می کنیم. یک عمل ساده که می تواند یک پاسخ خوب به همراه داشته باشد. ثابت شده است که عمل هدیه دادن و بخشیدن بیشتر از دریافت کردن باعث خوشحالی می شود.ارزش قیمتی هدیه مهم نیست.

به هر دلیلی که باشد، شکی نیست که همه از دریافت هدیه شاد می شوند! به ویژه هدیه ای که بیانگر مکان وقوع آن است. چنین هدایایی مانند یک تصویر شگفت آور در ذهن می مانند!

بیان کردن "متشکرم" ...

مواردی وجود دارد که شما باید به ازای کمک یا چیزی که دریافت کرده اید، جبران کنید. هدیه دادن عملی است که می تواند نشان دهد که شما سپاسگزارید. وقتی که برای براوردن شادی و نشاط هدیه ای می بخشید گیرنده احساس قدردانی شما را درک می کند.

به عنوان ابرازعشق ...

هدیه دادن عملی است که بیانگر رضایتمندی از خود است. روش خوبی برای تقویت روابط است. اگر در دوستی یا رابطه ای هستید، همیشه باید به آن فرد نشان دهید که چقدر برای شما مهم است. لازم نیست که منتظر فرصتی برای هدیه دادن باشید، هر زمان که شد به او هدیه ای بدهید که یادآور محبت و عشق شماست. در طی سالیان دراز ،شکلات هدیه دادن نماد ابراز عشق تلقی می شود.

تقدیر از افراد خاص ...

درست است که می گویند صدای اعمالتان بلند تر از صدای کلماتتان است. به منظور قدردانی از کسی، هیچ راهی بهتراز هدیه دادن نیست. شما قادرید دیگران را با هدایای ساده خوشحال کنید. لازم نیست که گران قیمت باشد. شما می توانید از پدر و مادر، خواهر، برادر یا هر کسی که برای شما کار خوبی انجام داده است قدردانی کنید. صاحبان شرکت ها و کسب و کار های کوچک نیز می توانند با هدیه دادن از کارکنان خود به خاطر سخت کوشی قدردانی کنند.

14. تشکر

نوشته
    20
    مورد تشکر
    53 پست
    حضور
    23 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

به منظور تبریک زادروز افراد ...

تولد یک فرد نقطه ی عطف ویژه ای است که باید هر سال جشن گرفته شود.برای آن محدودیت سنی وجود ندارد. چه فرد جوان باشد چه بالغ، مهم این است که در روز خاصی به او توجه ویژه ای شود و از اینکه یک سال بزرگ تر شده است احساس خوبی داشته باشد. با دادن یک هدیه در روز تولد یک فرد می توان به او احساس خاص بودن داد.
    (دوست دارم با فردی ملاقات کنم
    که بتوانم کلاهم را به‌نشانه‌ احترام
    از سر بردارم و بگویم:
    متشکرم که متولد شدی،
    هرچه بیشتر زنده باشی،
    بهتر است.

چنین افرادی بسیار کمیاب هستند)

ماکسیم گورکی

به خاطر سپردن تاریخ سالگرد ازدواج، برای زوج ها بسیار مهم است. این حرکت زیبا با دادن هدیه بدست می آید. این تنها یک روش است تا به آن ها نشان دهید که در لحظه های مهم زندگی آن ها به یادشان هستید.

به منظورعذرخواهی ...

زمان هایی هستند که شما اشتباهی انجام داده اید و نمی توانید با گفتن یک معذرت خواهی ساده دل آن شخص را بدست آورید. در چنین موقعیت هایی که کلمات کافی نیستند، با یک هدیه از او بخواهید که شما را ببخشد. این نشان می دهد که شما واقعا از آنچه که انجام داده اید متاسف هستید.

مهم نیست که دلیل هدیه دادن چیست، بهترین هدیه ها آن هایی هستند که از صمیم قلب باشند. برای نشان دادن توجه تان به کسی هیچ راهی بهتر از فرستادن یک هدیه ی دست ساز و مخصوص نیست.

16. تشکر

نوشته
    80
    مورد تشکر
    103 پست
    حضور
    3 روز 20 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    14

صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری