جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: گزینه من قوانین را مطالعه کرده و میپذیرم (به هنگام ثبت نام در سایت ها)

نوشته
    15
    مورد تشکر
    24 پست
    حضور
    10 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    3
    گالری
    0

مطلب گزینه من قوانین را مطالعه کرده و میپذیرم (به هنگام ثبت نام در سایت ها)

با سلام و احترام
    به هنگام ثبت نام در برخی سایت ها هنگام وارد کردن اطلاعات لازم مانند شماره تلفن و رمز گزینه ای وجود دارد با عنوان (من شرایط استفاده را مطالعه کرده و میپذیرم).
    مسئله اینجاست که بدون مطالعه نیز امکان تیک زدن این گزینه وجود دارد. خواستم ببینم قبول کردن یا همون تیک زدن این گزینه بدون مطالعه چه حکمی دارد؟ اصلا به کدوم حکم مربوط میشه به احکام مربوط به کپی رایت؟ یا احکام مربوط به معامله چون راستش اون سایتی که مد نظر بنده است برای کسب درآمد است و اینکه آیا موضوع سایت نیز فرق میکنه؟ چون اون قوانین اصلا مطالعه نمیشه که بدونیم چی هست در این صورت معامله و کسب درامد اشکال دارد؟ ممکنه شرایطی در آن نوشته شده باشد که اگر من آن را انجام ندهم صاحب سایت راضی به درآمد من یا فعالیت من در آن سایت نباشد و این قوانین ممکن است هر چند وقت یه بار عوض شود اینو تو خود قوانین هم ذکر میکنن و اگر من هنگام ثبت نام مطالعه نکرده باشم و بعدا مطالعه کنم نمیفهمم قبلا چی بوده و شاید قبلا اون شرایط را اجرا نکرده ام. کلا تیک زدن اینو گزینه بدون مطالعه و اطلاع در سایت های مختلف با موضوع های مختلف چه حکمی داره. به هنگام ثبت نام در آموزشگاه یا خدمات دولتی یا هنگام اسختدام در هرگونه شغلی ماننده کارمندی یه فرمی میدن و باید اون قوانین رو پذیرفت و امضا زد آیا این مورد با سایت فرق میکند؟ اگر در ابتدا مطالعه شود چه؟
    بنده مقلد آیت الله مکارم هستم اما اگر فتوای سایر مراجع رو هم بفرمایید بقیه دوستان هم استفاده خواهند کرد

ویرایش توسط ..عرفان.. : ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ در ساعت ۱۶:۴۳

نوشته
    15
    مورد تشکر
    24 پست
    حضور
    10 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    3
    گالری
    0

در ضمن در برخی سایت ها این تیک خودش از قبل هست اما میشه برداشت و دوباره زد. گفتم شاید فرق کنه

ویرایش توسط ..عرفان.. : ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ در ساعت ۰۸:۴۲

نوشته
    832
    مورد تشکر
    610 پست
    حضور
    48 روز 1 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    28

سلام
    اینجا کارشناس ها آنلاین نمیشن و فکر نمیکنم کسی ج بده
    شما باید بزنی روی گفتگو با کارشناس که این لینکشه

https://my.pasokhgoo.ir/landing

اینجا فعلا که تعطیله

تا ابد به آنهایی که وقتــی بــی آب شدنــد ...قمقمـــه هــا را خـــاک کردنـــد تـــا ...کمتر یاد آب بیفتند مدیونیم...
    ماشاالله لا قوة الا بالله

saite dorost shod barmigardam

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری