جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وصبت نامه شهید محمدرضا ابراهیمی

نوشته
    1,268
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    10 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

وصبت نامه شهید محمدرضا ابراهیمی

نام : محمدرضا
    نام خانوادگی : ابراهیمی

وصبت نامه شهید محمدرضا ابراهیمیوصیت نامه شهید وصبت نامه شهید محمدرضا ابراهیمی

بسمه تعالی

این راهی که در آن قدم گذاشته ام راهی است مستقیم بسوی حق تعالی ، درود خداوند بر محمد (ص) و خانواده او باد ، سلام بر چهارده معصوم ، سلام بر سرور شهیدان حسین ابن علی (ع) و با سلام بر آخرین امام خاندان محمدی حضرت مهدی (عج) و با سلام به امام امت و امت شهید پرور ایران.

پس راهی که در آن قدم گذاشته ام راهی است مستقیم بسوی حق تعالی و بسیار خوشحال هستم که در چنین عصری زندگی می کنم که راه کاملا مشخص است و تشخیص حق از باطل روشن است ، امیدوارم که خداوند بزرگ این بنده ضعیف و ناتوان را مورد لطف و مرحمت خود قرار بدهند و گناهانی که مرتکب شده ام به کرامت خود بیامرزد ،

به خداوند توکل کنید که هرچه داریم از اوست و حیات و مرگ ما بدست اوست و همه بسوی او بازگشت میکنیم و چه زیباست که انسان با دست پر به دیدار خداوند برود.

پیام من به خانواده ام این است که دین خدا را یاری کنید تا یاری و نصرت خداوند شامل حال ما باشد و انشاء الله پیروزی نهایی را بدست آوریم تا بتوانیم خود را به یاری دیگران برسانیم و این شناخت را برای اسلام به تمام جهان عرضه کنیم . پدرجان سلام گرم مرا از راه دور بپذیر ،
    درود بر تو مادر خدا بیامرزم که زحمت مرا کشیده و به اینجا رسانیده اید که انشاء ا... خداوند متعال به شما اجر بدهد و در کنار دوستان خود قرار بدهد ،

این نوکر شما شرمنده است که نتوانسته تا بحال کمکی یا لااقل حرفها و نصیحتهای شما راگوش دهد ،
    پدرجان می بخشید که نتوانستم از شما خداحافظی کنم که وظیفه ام بود و تاسف می خورم ، خوب حالا که گذشته است تقاضای این نوکر از شما حلالیت است که انشاء ا... می بخشید و حلالم میکنید ، پدرجان راضی باشی از ما .

سلام بر برادران و خواهران عزیزم که قلبم می تپد برای شما که تا به حال نتوانسته ام با شما باشم ، جوان بدی بودم ولی شما ها بخوبی خودتان مرا ببخشید ، حلالم کنید ، این برادر کوچکتان را ، نه تنها نتوانسته کمکی به شما بکند بلکه درطول زندگیش شما رانیز ناراحت کرده ، حلالم کنید و قدر پدر را بدانید و از خداوند متعال غافل نباشید وهمچنین رسول الله(ص) و ائمه طاهر و خلاصه نائب الامام خمینی را که بر حق است غفلت نکنید و تنها نگذارید .

پدرجان این بنده ذلیل خداوند تعالی از شما تقاضا دارد که امیدوارم این زحمت را بکشید که اگر پاره تنم باقی ماند مرا در قم پیش مادرم و یا در بهشت زهرا دفن کنید ، اگر هیچ نماند هیچ .
    نمی توانم آن طوری که باید و شاید روی کاغذ بیاورم که بعنوان وصیتنامه قرار دهم مرا ببخشید که نمی توانم درست بنویسم . خلاصه از همگی شما ، از فامیل و از همسایگان ، همکاران التماس دعا دارم و طلب عفو می کنم . جمیعا حلالم کنید و می بخشید که سر همه شما درد آوردم و با پیامی از امام خمینی خدا حافظی می کنم : وصبت نامه شهید محمدرضا ابراهیمی
    سعی کنید تا قبل از هرپیشرفتی در انسانیت پیشرفت کنید. « امام خمینی »

والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته محمدرضا ابراهیمی 18/11/1362

شهید محمد رضا موحد دانش
    ای خواهران حجاب و عصمت و پاکدامنی را سرلوحه زندگی خودتان قرار دهید ،
    و همیشه فاطمه وار و زینب گونه زندگی و مبارزه کنید .

2. تشکر

3.  

نوشته
    1,268
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    10 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

پس راهی که در آن قدم گذاشته ام راهی است مستقیم بسوی حق تعالی و بسیار خوشحال هستم که در چنین عصری زندگی می کنم که راه کاملا مشخص است و تشخیص حق از باطل روشن است ، امیدوارم که خداوند بزرگ این بنده ضعیف و ناتوان را مورد لطف و مرحمت خود قرار بدهند و گناهانی که مرتکب شده ام به کرامت خود بیامرزد ،

به خداوند توکل کنید که هرچه داریم از اوست و حیات و مرگ ما بدست اوست و همه بسوی او بازگشت میکنیم و چه زیباست که انسان با دست پر به دیدار خداوند برود.

شهید محمد رضا موحد دانش
    ای خواهران حجاب و عصمت و پاکدامنی را سرلوحه زندگی خودتان قرار دهید ،
    و همیشه فاطمه وار و زینب گونه زندگی و مبارزه کنید .

5. تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری