جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: کسی که دوست دارد پیامبر شود!

نوشته
    141
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

کسی که دوست دارد پیامبر شود!

با سلام و درود خدمت دوستان
    امروز در وبلاگی دیدم که در پاسخ به مناظراتی که از قبل داشتیم همچین پستی برای حقیر درج شده بود
    گفتم که بد نباشد که نظر دوستان در این کانون را هم راجع به این مرقومه جویا شوم
    مطالعه بفرمایید;
    من از خوابیدن خسته شدم بیش از نیمی از عمرم را خواب بودم توصیه می کنم که شماهم بیدار شوید!
    دوست خوب من من اینها را نوشتم که تو رنج بیهوده نبری و استدلالی از این دست نداشته باشی!
    آنچه را که تو پست ترین عمل دانسته ای برخلاف نظر پیامبر عظیم الشان اسلام است!که فرموده من از دنیای شما 3 چیز را بیشتر دوست دارم خروس!عطر!و زن!
    احتمالاً زن را برای لالایی گفتن دوست تر !نمی داشته!بگذریم!
    اینکه انسان از بدو آفرینش دچار جهل بوده و ترس از ناشناخته داشته شکی در آن نیست.اصولاً دلیل پیدایش خدا چیزی جز جهل و ترس آدمی نبوده تا ناشناخته ها را به نیروهای ماوراء طبیعی نسبت دهد.خدا هم از این قاعده مستثنی نیست.من با بودن خدا یا نبودن خدا،با دین و مذهب مشکلی نداشته و ندارم.اما مشکل آنزمان آغاز میشود که هر دینی خود را حق مطلق میداند و نمایندگان خدا در آن دین همه را غیر از خود و پیروانشان گمراه میخوانند!و بودن این اندیشه موجب نفاق تفرقه جنگ و کشتار و خونریزی میشود!
    وقتی که شما بنام خدا حکومت را در دست گرفتید و در راه آن خدا جهاد کرده غارت اموال مردم را غنیمت میشمارید!کشتار در راه آن خدا جهاد نام گرفته و برترین اعمال!می شود قاتلین مجاهدین فی سبیل الله نامیده میشوند و نه تنها مجازات نمی شوند بلکه اجر دنیوی(بخوانید غارت مال و منال مغلوبین بعنوان غنیمت) و اخروی(بهشت و حور و ...)نیز می گیرند!اینجاست که آدم کشی شریف ترین شغل و پیشه میشود!
    اگر خداوند اینقدر به سرنوشت انسان علاقه مند بود بهتر این بود که برای خوشبختی او راهی را برگزیند که به سرمنزل مقصود برسد(مثلاً انسان ها را فطرتاً خوب می آفرید تا همه به بهشت سرازیر شوند!) نه که رسول را بفرستد تا مردم را راهنمایی کنند آنوقت پیامبران معجزه کنند تا مردم قبول کنند که اینان فرستاده خدا هستند و تازه با همه این تفاصیل به مقصود خود نرسند!شما که معتقد نیستید پیامبران به اهداف خود دست پیدا کرده اند؟!تکلیف پیروان مسیحیت و یهودیت از دیدگاه مسلمانان که مشخص است و آنان گمراه هستند!چرا که به محمد ایمان نیاوردند!حال به اسلام بنگرید که به!به! عجب شیر تو شیریست!72 فرقه که هر یک فقط خود را برحق میدانند!به نظر شما دلیل اینهمه تشتت و انشعاب چیست!غیر از اینست که هرکسی که فرقه ای درست کرده معتقد بوده که در راه و روش دیگران نقصی هست!و دین در اصل و اساس ناقص و معیوب بوده!که هر کس به زعم خود تلاش کرده نواقص و معایب آن را با تفسیر خود و فرقه سازی برطرف کند؟!
    این خود نشان دهنده شکست خوردن خداوند از مقصود و هدف خویش که همانا به سرمنزل هستی رساندن بشر است!
    این خدایی که تو می گویی و محمد داعیه دار رسالت اوست به هدف خود نرسیده و می بایست اکثر اولاد بشر را راهی جهنم کند!می بینی چه بامزه است!کار لغو و بیهوده!
    آیا شما شنیده اید که گروهی معتقد باشند 2*2 میشود 5 و گروهی بگویند می شود 7؟
    نه چون این علم است و دانش!قطعیت دارد و اثبات شده اما راه رسیدن به خدا به قول مارمولک به تعداد آدمهاست!یعنی هر راهی به خدا! ختم میشود!و همه هم مدعی درست بودن راه و روش خود!
    و این ممکن نیست که همه در عین حال درست بگویند!
    اسلام هم چیزی بیشتری از سایر ادیان ارائه نکرده هرچه که محمد گفته عیسی!و موسی!و بودا و زرتشت هم گفته!محمد معنویت بیشتر یا متفاوتی ارائه نکرده!تکرار مکررات!اصولا ً خدا با ارسال دینهای مختلف به نسبی بود علم و آگاهی خود اعتراف کرده!سعی کرده با گذشت زمان ادیان کاملتری (مانند اسلام!) تدارک ببیند!با فرستادن هر دین جدیدی اعتراف کرده که در مرحله قبل شکست خورده به هر دلیلی شما قبول کنید!بفرمایید ادیان گذشته تحریف شده اند !قبول است چشم بسته قبول است!
    ای کاش خداوند با فرستادن اولین دین همین تصمیم را می گرفت!کدام تصمیم ؟!که دین ارسالی را از هرگونه تحریف توسط این بشر نفهم!ناتوان و عاجز! مصون بدارد!خوشبختانه بلاخره این خدا عقل قد داد! و چنین تصمیمی را گرفت!تصور کنید هنوز هم خداوند به این نتیجه نمی رسید و امروز تولد دویست و چهل و هشت هزارمین پیامبر را جشن می گرفتیم!!!عجب مکافاتی میشد!
    راستی که عجب حکایتی می شد!
    خدایی وجود ندارد !
    تا حالا فکر کرده ای که اینهمه پیامبر در خاورمیانه چکار می کنند!؟چرا در جایی دیگر پیامبری ظهور نکرده!چرا همه یهودی هستند الا گل سرسبدشان که اون هم بلاخره نسبش به ابراهیم خلیل!پدر بزرگ یهودیان می رسد!؟شاید مردمان سایر بلاد لیاقت نداشته اند!؟یا نه اندیشه پیامبر تراشی در خاورمیانه خریدار داشته!چه شده که دیگر پیامبری ظهور نکرده!و کسی همچین ادعایی را مطرح نمی کند!؟همه که مسلمان نیستند که معتقد باشند محمد آخرین پیامبر است!پس چرا کسی در این زمانه همچین ادعایی ندارد!؟
    چرا؟
    من می گویم چون بشر به اندازه ای رشد کرده صاحب عقل و معرفت شده که به پیامبران نیازی نباشد!و امروزه هرکه چنین ادعای کند همه اورا دیوانه می نامند!
    چه شده که سالهاست خدا با آدمیان قهر کرده نه معجزه ای می کند و نه عذاب و عقوبتی!؟اگر زلزله ای بیاید همه میدانند که فعل و انفعالات درون زمین است!راستی چرا وقتی که حجاج یوسف کعبه را خراب کرد خدا بیاری خانه اش نشتافت و ابابیلش را نفرستاد؟
    خدا آدمیان را فراموش کرده یا نه بشر دیگر به چنان خدای قهاری باور ندارد و آنچه باقی مانده تتمه خرافات و جهل موروثی پداران ماست!
    همانطور که شما امروزه سخافت و جهل بت پرستان و آتش پرستان و گاو پرستان می خندید فرداهای دیگر کسانی به سخافت و جهالت اندیشه های کنونی ما خواهند خندید!
    روزی خواهد رسید که انسان خودش را باور کند و دیگر به خدا و پیامبری محتاج نباشد!
    بر شما بشارت باد چنین روزی!
    راستی چه چیز مانع میشود که اگر من ادعای پیامبری کنم شما باور نکنید!یا اینکه بگویم دیشب به معراج رفتم و در عرض چشم بهم خوردنی و بازشدن لای دری از تهران به لندن رفتم!

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری