صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آماده سازي استاديوم ها براي حضور بانوان جهت تماشاي فوتبال!!!!!!!!!11

نوشته
    2,087
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

آماده سازي استاديوم ها براي حضور بانوان جهت تماشاي فوتبال!!!!!!!!!11

پس از ارسال شكايت دختراني كه براي ديدار سايپا - كروفچي به استاديوم رفته بودند و مسوولان انتظامي مانع ورودشان شدند، اين روزها بحث در مورد چگونگي ورود دختران به استاديوم محل مناقشه جديدي شده است. يكي از دختراني كه آن روز به استاديوم رفته بود، از ارسال شكايت شان به afc مي گويد؛ «شكايت ما كمي دير به afc ارسال شد چون علاوه بر صداهاي ضبط شده و cd تصويري كه داشتيم به بازتاب روزنامه ها هم احتياج داشتيم. اين شكايت ارسال شد و ما همچنان منتظر جواب مسوولان كنفدراسيون فوتبال آسيا هستيم.» اين در حالي است كه كفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال هم در مقام پاسخگويي به اين اتفاق برآمده و به خبرگزاري ايرنا گفته؛ «از لحاظ فدراسيون فوتبال ايران نيز حضور بانوان در ورزشگاه مانعي ندارد اما بايد در بازي هاي بزرگ شرايط لازم براي حضور بانوان در ورزشگاه فراهم شود و به طور كلي از ديد ما مشكلي براي ورود آنان وجود ندارد.» اما او راه براي برون رفت از فشارهاي احتمالي از داخل را نيز باز گذاشته است. جايي گفته است؛ «تعهدي براي حضور زنان در ورزشگاه ها براي تماشاي فوتبال به كنفدراسيون آسيا نداده ايم.»

البته كفاشيان درخصوص عدم تعهدش به afc ادعا كرد؛ «اين فقط يك توصيه از طرف afc بوده تا موضوع را كمي پررنگ تر كنيم و ما هم در جواب گفته ايم در حد توان به توصيه آنها عمل خواهيم كرد.» و آخرين صحبت هاي كفاشيان در همشهري آنلاين هم كمي اميدوارانه تر به نظر مي رسد؛ «حضور زنان در بازي هاي بزرگ فعلاً امكان پذير نيست اما قول مي دهيم براي بازي هاي كوچك تر تمام تلاش مان را بكنيم.» همچنين تلاش براي فراهم كردن شرايط حضور دختران ديگر موردي است كه كفاشيان به آن اشاره كرده است؛ «در ايران براي حضور بانوان در ورزشگاه آزادي طرح هايمان را به مسوولان ورزشگاه داده ايم و از آنها خواسته ايم با فراهم كردن تسهيلات براي خانواده ها، شرايط را فراهم كنند. تاكنون اجازه نداده ايم خانم هاي ايراني به ورزشگاه آزادي بروند، مگر آنكه در بازي خاص ميهمانان خارجي بيايند كه در آن صورت مكاني را براي آنها فراهم مي كنيم،اما حضور در اين ورزشگاه قانوني نشده است.»

براي بسياري از دختران سوال مهم اين است كه شرايط مد نظر كفاشيان چيست؟ كفاشيان تاكيد كرده است؛ «در جايي كه امكانات مناسب نيست بانوان با استقرار مشكل دارند و تسهيلات مناسب از قبيل محل استقرار، اياب و ذهاب، ورود و خروج و... براي آنها در نظر گرفته نشده و حضورشان مشكل ساز است.»

البته بسياري از سالن هاي ورزشي هستند كه زنان مي توانند در آنها حضور پيدا كنند مثل سالن هاي واليبال و بسكتبال كه قسمتي از جايگاه را زنان به خود اختصاص داده اند. با اين تفاسير ظاهراً تنها فوتبال است كه ورزش مردانه است و زن ها حق تماشاي آن را ندارند. اين در حالي است كه كفاشيان هنوز مصر است كه «حضور در اين ورزشگاه ها براي زنان قانوني نشده است.»

بهترين كارها سه كار است:
    تواضع به هنگام دولت ، عفو هنگام قدرت و بخشش بدون منت
    پيامبر اكرم (ص)
    http://www.hamdardi.com/my_documents....com_8.com.jpg

2. تشکر

3.  

نوشته
    332
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

درود دوستان گرامی

باید نخست در بازی هایی که هواداران کم می آیند ، بانوان گرامی به ورزشگاه ها بیایند ، سپس فرهنگ سازی انجام شود.
    و پس از آن می شه بانوان در بازی های پر سروصدا هم به ورزشگاه بیایند

سپاس

نوشته
    1,251
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط rana_ نمایش پست

البته بسياري از سالن هاي ورزشي هستند كه زنان مي توانند در آنها حضور پيدا كنند مثل سالن هاي واليبال و بسكتبال كه قسمتي از جايگاه را زنان به خود اختصاص داده اند. با اين تفاسير ظاهراً تنها فوتبال است كه ورزش مردانه است و زن ها حق تماشاي آن را ندارند. اين در حالي است كه كفاشيان هنوز مصر است كه «حضور در اين ورزشگاه ها براي زنان قانوني نشده است.»
    با سلام
    فکر نکنم چیز مهمی باشدوآش دهن سوزی باشه که ارزش داشته باشد تادختران ایرانی برای رسیدن به آن خود را به آب وآتش بزنند.انصافا دیدن بازی های ورزشی که از تلویزیون پخش می شود راحت تر وبی درد سرتر ومقرون به صرفه تر نیست؟.واز طرفی برا خانمها وخانواده هاشون آرامش خاطر ار بروز مشکلاتی که به وجود می آید همراه ندارد؟چرا این قدر وقت ما بی ارزش شده ومسائل کم ارزش این قدر ارزشمند جلوه داده شده؟
    چه بهایی همه ما چه مردها وچه زنها در مقابل بها دادن به این مسائل بیهوده باید پرداخت کنیم؟
    آیا فکر کده اید چند درصد از تحصیل کرده ها ودارنده گان مدارک بالای تحصیلی به این مسائل اهمیت می دهند؟آیا فکر نمی کنید بهتر باشه منطقی تر برخورد کنیم وآنچه را که نه به درد دنیامون می خوره نه به درد آخرتمون رو اینقدر مهم جلوه مدهیم.( البته عرض کنم من خودم هم به ورزش علاقه دارم وهم ورزش می کنم وحتی در برخی رشته ها...(بماند) پس مخالف دنبال کردن ورزش نیستم.).امیدوارم تن همه سالم باشه چرا که عقل سالم در بدن سالم است.
    موفق باشید
    زخون هر شهيدي لاله اي رست** مبادا روي لاله پا گذاريم

نوشته
    2,087
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

مي دونيد شايد شركت در استاديوم چيز اينقدرها مهمي نباشد ولي تا زماني كه حق انتخاب در مورد يك مسئله را به خودمون ندهند تا زماني كه نگويند شما ها مي توانيد آزادانه تو استاديوم شركت كنيد اونوقت خودمان مصلحت انديشي كنيم و خودمان تصميم بگيريم بريم يا نه اين بحث وجود دارد
    يا علي

بهترين كارها سه كار است:
    پيامبر اكرم (ص)

7. تشکر

نوشته
    398
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    5 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

بابا این حرفا کدومه .من نمی دونم چرا راشون نمی دن استادیوم ....چه گناهی کردن بیچارههااااااااااا

?!who's winner

نوشته
    170
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

امیدوارم این تنها مشکل بعضیها هم حل شه !!! ...... تا زهمنتظریم به مادربزرگاهم اجازه بدن حقشونو بگیرن !!! .......
    ویرایش توسط nanejoon : ۱۳۸۷/۰۷/۲۰ در ساعت ۱۳:۳۱

نوشته
    3
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed450 نمایش پست
    بابا این حرفا کدومه .من نمی دونم چرا راشون نمی دن استادیوم ....چه گناهی کردن بیچارههااااااااااا
    من میدونم چرا..
    دلیلشو خود آقایون بهم گفتن..
    از بس شما پسرا اونجا که میرین هر چی از دهنتون در میاد میگین .شرم که نمیکنین ،دری وری ،فحش و...
    وگرنه دخترا گناهی نکردن..

11. تشکر

نوشته
    1,183
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nanejoon نمایش پست
    امیدوارم این تنها مشکل بعضیها هم حل شه !!! ...... تا زهمنتظریم به مادربزرگاهم اجازه بدن حقشونو بگیرن !!! .......
    نن جون خانوم
    دارمت برو دارمت
    مهدیا کعبه شد از تاب تو بی تاب بتاب

13. تشکر

نوشته
    211
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbooob نمایش پست
    من میدونم چرا..
    دلیلشو خود آقایون بهم گفتن..
    از بس شما پسرا اونجا که میرین هر چی از دهنتون در میاد میگین .شرم که نمیکنین ،دری وری ،فحش و...
    وگرنه دخترا گناهی نکردن..
    من این حرف رو قبول دارم.اما یه توضیح:
    به هیچ عنوان نمیشه استادیوم فوتبال رو با سالن والیبال و بسکت مقایسه کرد.کنترل تماشاچی در این سالنها خیلی راحته اما در استادیوم به اون بزرگی مگه می شه شخصی رو کنترل کرد تازه اون هم کنترل دهنی:biggrin:
    من خودم به هیچ عنوان راضی نمیشم با همسرم یا خواهرم برم استادیم فوتبال.
    قطعاً آقای کفاشیان هم منظورشون از مساعد نبودن اوضاع همین قضیه هست اما نتونسته واضح بیان کنه.
    خدایی کیه جرات داره با خانوادش قدم به این محیط آلوده بذاره؟
    رعنا خانوم شما حاضری بری تو این محیط و هزار تا دری وری و لیچار بشنوی؟هرچقدر هم بخوان زنها و مردها رو جدا کنن اما باز هم صدا رو که نمی تونن جدا کنن.
    در مورد والیبال و بسکت یا کشتی فکر نمی کنم هنوز تیمی در این ورزشها مثل تیمهای فوتبال طرفدار دو آتیشه بی کله داشته باشه.به خاطر همین هم زیاد درگیری و ردیف کردن اموات داور و بازیکن دیده نمیشه.
    این نظر من بود.
    ویرایش توسط احسان زمانی : ۱۳۸۷/۰۷/۲۰ در ساعت ۱۳:۴۳
    اللهم عجل لولیک الفرج
    درود خداوند بر رهبر فرزانه انقلاب
    درود خداوند بر فرمانده شجاع حزب الله

لعنت خداوند بر حکام جنایتکار عرب
    لعنت خداوند بر اسرائیل و حامیانش

15. تشکر

نوشته
    2,087
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nanejoon نمایش پست

ننه جون تو اراده كن خودم دنبال كاراتو مي گيرم پا نداري
    بهترين كارها سه كار است:
    پيامبر اكرم (ص)

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری