جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: حوزه علمیه آنلاین

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  87
  مورد تشکر
  323 پست
  حضور
  4 ساعت 2 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  1

  حوزه علمیه آنلاین
  بهره گيري از امکانات آموزش الکترونيکي در دروس حوزوي، از اهداف مدرسه فقاهت است.طلاب با استفاده از اين نرم افزار مي توانند در دروس حوزوي به صورت زنده شرکت کنند.
  در حال حاضر درس آيت الله سبحاني، آيت الله مکارم و آيت الله جوادي آملي هر روز از ساعت 9 صبح تا 13 به صورت زنده پخش مي شود.
  ضمنا درس استاد سيد محمد علي موسوي جزايري (حوزه علميه اهواز)، درس استاد محسن مجتهد شبستري (حوزه علميه تبريز) نيز به صورت زنده پخش مي شود.
  مدرسه فقاهت با هدف دسترسي آسان به درسهاي حوزه هاي علميه و با همکاري موسسه تبيان و صداي بهار پياده سازي مي شود و توسط صداي بهار طراحي شده و اجراء مي گردد.

  مشاهده ساعتهاي پخش درسها

  با اتصال به مدرسه فقاهت مي توانيد در درس هايي که در شبستان سوم مسجد اعظم قم برگزار مي شود، شرکت کنيد و درس را به صورت زنده بشنويد و تصوير استاد را ببينيد براي اتصال به مدرسه فقاهت بايد نرم افزار ارتباط شيعي را دانلود کنيد لذا، اينجا را کليک کنيد و براي مشاهده راهنماي استفاده اينجا را کليک کنيد

  زمان برگزاري درس هاي خارج - مسجد اعظم (پخش زنده)

  حضرت آيت الله سبحاني 9 تا 10 صبح
  خارج اصول
  حضرت آيت الله مكارم شيرازي 10 تا 11 صبح
  خارج فقه (کتاب الحج)
  حضرت آیت الله نوری همدانی 11 تا 12 صبح
  خارج فقه
  حضرت آيت الله جوادي آملي 12 تا 13 صبح
  تفسير قرآن

  زمان برگزاري درس هاي ساير مراکز حوزوي(پخش زنده)
  استاد سيدمحمدعلي موسوي جزايري 11:30 تا 12:30 صبح
  خارج اصول (حوزه علميه اهواز)
  استاد سيدمحمدعلي موسوي جزايري 6:30 تا 7:30 بعد از ظهر خارج فقه (حوزه علميه اهواز) استاد محسن مجتهد شبستري 6 تا 7 بعد از ظهر خارج فقه (حوزه علميه تبريز) استاد جواد فاضل لنکراني 12 تا 12:45 صبح آيات الاحکام
  توجه : درس استاد جزايري، استاد مجتهد شبستري و استاد جواد فاضل در مدرسه فقاهت بخش ساير مراکز حوزوي (که در نسخه قديم نرم افزار با عنوان مدرسه دارالشفاء مشخص شده) پخش مي شود.

  پخش مجدد درس ها به شرح زير انجام مي شود(پخش آفلاين)


  حضرت آيت الله بهجت 7 تا 8 شب خارج فقه حضرت آيت الله سبحاني 8 تا 8:45 شب خارج اصول حضرت آيت الله مكارم شيرازي 9 تا 9:45 شب خارج فقه (کتاب الحج) حضرت آيت الله جوادي آملي 10 تا 10:45 شب تفسير قرآن
  توجه : درس ها متناسب با تقويم درسي حوزه علميه قم پخش مي شود

  مهم:پس از دريافت نرم افزار ارتباط شيعي، براي اتصال به مدرسه فقاهت، از منوي بازشونده مدرسه فقاهت را انتخاب کنيد و براي ارتباط با دفاتر مراجع ، از منوي بازشونده دفاتر به صورت مشترک را انتخاب کنيد حوزه علمیه آنلاین  شما مي توانيد با يكي از كدهاي كاربري user1, user2,user3,user4,user5,user6,user7,user8,user9,us er10
  user11,user12,user13,user14,user15 و پسورد 2 به بخش "دفاتر به صورت مشترک" و "کارشناسان علوم اسلامي"وارد شويد اما براي ورود به "مدرسه فقاهت" لازم است که ثبت نام نماييد.
  کدهاي کاربري مذکور، موقت است و براي استفاده بهتر لازم است که ثبت نام نماييد

  لطفا نقطه نظرات و مشكلات فني (كه با آن برخورد مي كنيد) را به نشاني زير ارسال نماييد info@BaharSound.com
  اتصال به مدرسه فقاهت نرم افزار ارتباط شيعي
  براي دريافت نسخه جديد(4.87)ارتباط شيعي اينجا را کليک کنيد.
  توجه:اگر نتوانستيد از فايل اجرايي استفاده کنيد، اينجا را کليک تا فايل فشرده را دريافت نماييد
  براي مشاهده راهنماي استفاده از برنامه اينجا را کليک کنيد.
  براي دسترس به آرشیو درس ها اينجا را کليک کنيد.
  براي ثبت نام اينجا را کليک کنيد.
  حوزه علمیه آنلاین
  راهنما :
  1- ابتدا نرم افزار را دريافت نماييد
  2- بر روي فايل دريافت شده كليك كنيد تا باز شود
  3- پس از باز شدن بر روي فايل اجرايي ايجاد شده كليك كنيد
  4- از منوي باز شونده، مدرسه فقاهت را انتخاب کنيد
  5- كد كاربري و كلمه عبور را وارد كنيد

  اگر تاکنون ثبت نام نکرده ايد، براي ثبت نام اينجا کليک کنيد.  در اين قسمت امکانات برنامه و چگونگي استفاده از بخشهاي مختلف نرم افزار "ارتباط شيعي" به تفصيل توضيح داده مي شود.
  توصيه مي کنيم که کاربران راهنماي استفاده از برنامه را که به صورت تصويري توضيحات کامل را داده را مطالعه کنند. براي مطالعه راهنماي برنامه اينجا را کليک کنيد تا مشکلي براي استفاده نداشته باشيد
  کاربران اينترنتي که در درس شرکت مي کنند مي توانند اشکال خود را به صورت متني بنويسند و توسط اپراتوري که به عنوان استاديار مي باشد اشکال به صورت گفتاري پرسيده مي شود تا حاضرين در جلسه درس و کاربران اينترنتي آن را بشنوند، سپس استاد پاسخ را بيان مي کند و از اين طريق تفاوتي بين حاضرين در مسجد اعظم قم و کاربراني که در ساير کشور هستند، براي شرکت در درسهاي حوزه علميه قم وجود نخواهد داشت.

  حوزه علمیه آنلاین

  دريافت نرم افزار  راهنما:
  1- ابتدا نرم افزار را از بخش دريافت نرم افزار، دانلود نماييد. پس از دانلود آيکن زير را مشاهده مي کنيد.

  2- بر روي فايل دريافت شده كليك كنيد تا باز شود. بعد از باز شدن شاخه اي به نام eShia مشاهده مي شود.
  3- در داخل شاخه بر روي فايل اجرايي eShia.exe کليک كنيد تا برنامه اجراء شود.
  4- بر روي اتصال به سرور کليد کنيد.
  حوزه علمیه آنلاین
  براي اتصال مي توانيد از كد كاربري user1 يا user2 يا user3 يا user4 يا user5 يا user6 يا user7 يا user8 يا user9 يا user10 يا user11 يا user12 يا user13 يا user14 يا user15 استفاده كنيد و براي كلمه عبور عدد 2 را وارد نماييد.
  حوزه علمیه آنلاین
  توجه: کدهاي بالا، کدهاي عمومي است که هر کاربري که زودتر با آن وصل شود، مي تواند از آن استفاده کند و ممکن است که توسط کاربري اشغال شده باشد و شما نتوانيد از آن استفاده کنيد لذا توصيه مي کنيم که ثبت نام کنيد و با کد خودتان به برنامه وصل شويد.
  نحوه گفتگو
  حوزه علمیه آنلاین
  اگر استاد بر روي خط باشد آيکن به رنگ سبز خواهد بود و گرنه به رنگ خاکستري نمايش داده مي شود.
  حوزه علمیه آنلاین
  با کليک بر روي نام هر کاربر پنجره بالا ظاهر مي شود
  با نوشتن عبارت و کليک بر روي دکمه ارسال (يا زدن کليد Enter) پيغام شما براي کاربر ارسال مي شود
  ارسال پيغام Offline: اگر استاد بر روي خط نباشد مي توانيد پيغام Offline بگزاريد که استاد بعد از بر روي خط آمدن، آن را مشاهده مي کند.
  توجه : اگر با کدهاي کاربري عمومي وارد مي شويد و براي استاد پيغام آفلاين مي گزاريد پست الکترونيکي خود را نيز بنويسيد تا استاد بتواند با شما تماس برقرار کند

  فارسي نويسي (مستقل از نوع ويندوز) : اين برنامه در هر ويندوزي (از ويندوز 98 به بعد) فارسي تايپ مي کند و نياز به نصب برنامه فارسي ساز ندارد و براي تغيير زبان مي توانيد کليدهاي Alt+Shift را فشار دهيد تا بتوانيد انگليسي تايپ کنيد.
  نوشتن انگليسي : با کليک بر روي آيکن انگليسي مي توانيد هم انگليسي تايپ کنيد و هم فارسي. اما در صورتي که ويندوزطرفين با هم سازگار نباشند يا تنظيمات لازم انجام نشده باشد، ممکن است طرف مقابل عبارت را ناخوانا ببيند.
  تغيير رنگ : اگر روي آيکن انگليسي کليک کرده باشيد مي توانيد رنگ عبارتها را تغيير دهيد. توجه داشته باشيد که تغيير رنگ در قسمت "فارسي نويسي مستقل از نوع ويندوز" فعال نيست.
  کلمات آماده : کلمات آماده براي سرعت تايپ و سهولت کاربران آماده شده که با کليک بر روي آنها در محل تايپ اضافه مي شوند.
  ضبط پيغامها : براي دخيره کردن مکالمات متني مي توانيد بر روي "ضبط پيغامها" کليک کنيد و نام فايلي را که مي خواهيد بر روي آن ذخيره کنيد مشخص کنيد. تبادلات متني در شاخه Saved messages ذخيره مي شود.براي مشاهده متنهاي بر روي منوي "پيام" کليک کنيد و قسمت "پيغامهاي ذخيره شده" را انتخاب کنيد و فايل مورد نظر را باز کنيد.
  فعال سازي صدا : در گفتگوي دو نفره براي فعال کردن صدا بر روي آيکن "فعال کردن صدا" کليک کنيد. در اين هنگام پيغامي براي کاربر مورد نظر ارسال مي شود و اگر طرف مقابل بپذيرد، مي توانيد صحبت کنيد.
  ضبط صدا : با کليک بر روي ضبط صدا، تبادلات گفتاري ذخيره مي شود. اگر در گفتگوي دو نفره بر روي ضبط صدا کليک کنيد صدا شما با کاربر مورد نظر ذخيره مي شود و اگر در تالار بر روي "ضبط صدا" کليک کنيد صحبتهاي کاربران حاضر در تالار ذخيره مي شود. براي شنيدن صداي ذخيره شده از منوي "صدا" قسمت "پخش صدا" را انتخاب کنيد و فايل مورد نظر، که در شاخه Saved sounds قرار دارد را انتخاب کنيد و آن را بشنويد. توضيحات بيشتر در قسمت "امکانات جانبي" آورده شده است.
  صحبت پيوسته : با کليک بر روي صحبت پيوسته، ديگر نياز نيست که در هنگام صحبت کردن، بر روي کليد صحبت با ماوس نگه داريد. براي آنکه صدا انتقال پيدا نکند تيک "صحبت پيوسته" را برداريد.
  فعال کردن وب کم : در گفتگوي دونفره فعال سازي وب کم حذف شده است و فقط در تالار گفتگو در صورتي که استاد اجازه دهد کاربران مي توانند وب کم را به اشتراک بگزارند.
  تالارها  حوزه علمیه آنلاین
  با ورود به تالارهاي گفتگو کاربران مي توانند به بحث عمومي با استاد بپردازند.
  فعال سازي صدا: اگر استاد در تالار حضور داشته باشد صداي کاربران قطع مي شود و در صورتي که استاد اجازه دهد، کاربران مي توانند در بحث شرکت کنند.
  فعال سازي وب کم: وب کم با دو شرط به اشتراک گذاشته مي شود. اول آنکه استاد در تالار حضور داشته باشد و دوم آنکه استاد به کاربران اجازه دهد که وب کم را به اشتراک بگزارند.
  ساير امکانات : ساير امکانات تالار مانند ضبط پيغامها، ضبط صدا، صحبت پيوسته، کلمات آماده و .. در بخش "نحوه گفتگوي" توضيح داده شده است.
  امکانات جانبي  حوزه علمیه آنلاین
  براي تست ميکروفن ازمنوي "صدا" قسمت "آزمايش صدا" را انتخاب کنيد و مطابق دستوراتي که در آن مشاهده مي کنيد ميکروفن و بلندگو را تست کنيد.
  توجه:از آنجايي که تعدادي از اساتيد به صورت گفتاري پاسخ مي دهند لذا داشتن بلندگو يا هدست براي کاربران ضروري است و در صورتي که ميکروفن داشته باشيد، پرسش و پاسخ راحتتر انجام مي شود.
  حوزه علمیه آنلاین
  کاربران مي توانند پرسش و پاسخهاي ذخيره شده را از اين طريق مجددا گوش کنند.
  براي شنيدن صداهاي ذخيره شده طبق مراحل زير عمل کنيد:
  1- ابتدا فايل ذخيره شده را باز کنيد
  2- با کليک بر روي کليد "پخش صدا"، فايل ذخيره شده را مي شنويد.


 2. #2
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  87
  مورد تشکر
  323 پست
  حضور
  4 ساعت 2 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  1  سوالهاي متداول  سوال : من از طريق پراکسي به اينترنت وصل مي شوم و برنامه پيغام خطا مي دهد. چکار بايد بکنم؟
  شبكه هاي مبتني بر پراكسي مانع از اتصال اين برنامه مي شوند لذا در مراكزي كه از پراكسي استفاده مي كنند ممكن است نتوانيد از اين برنامه استفاده كنيد.

  سوال : من مي خواهم بدون ثبت نام از برنامه استفاده کنم آيا راهي وجود دارد؟
  براي اتصال مي توانيد از كدهاي عمومي استفاده کنيد.از کد هاي كاربري زير مي توانيد استفاده كنيد
  user1 يا user2 يا user3 يا user4 يا user5 يا user6 يا user7 يا user8 يا user9 يا user10 و در قسمت كلمه عبور، عدد 2 را وارد كنيد.

  سوال : آيا اساتيد به صورت گفتاري نيز پاسخ مي دهند؟
  بله . براي ارتباط گفتاري با اساتيد، ميكروفن و بلندگو لازم است.

  سوال : براي چک کردن بلند گو ميکروفن در برنامه راهي پيش بيني شده است؟
  بله. براي چك كردن بلندگو و ميكروفن از منوي "صدا" ، قسمت "آزمايش صدا" را انتخاب كنيد و طبق مراحل آن پيش رويد.

  سوال : آيا براي استفاده از اين برنامه هزينه اي بايد پرداخت کنيم؟
  خير. استفاده از اين نرم افزار رايگان است.


  نرم افزار مدرسه فقاهت امکان ذخيره کردن درس ها و مباحثات را نيز دارد تا کاربران بتوانند براي دفعات مکرر درس استاد را بشنوند.


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۸۶
  نوشته
  262
  مورد تشکر
  267 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  0  من ثبت نام کردم ولی وارد نمیشه! همه اش میگه نسخه ی جدیدشو دانلود کن! دانلودم کردم ولی بازم همین ارور و میده! میشه بگین مشکلش چیه؟
  "کسی که خواب است را میتوان بیدار کرد،
  اما کسی که خود را به خواب زده هرگز!"
 4. تشکرها 3


 5. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۸
  نوشته
  79
  مورد تشکر
  179 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  277
  آپلود
  0
  گالری
  0  یکی به من بگه من که هیچی نمی دونم از کدوم درس باید شروع کنم؟اصلا این اسمایی که میگن خارج فقه و داخل فقه و روی فقه و ... نمی دونم یعنی چی!کمک!خیلی دوست دارم تو کلاسا شرکت کنم.تورو خدااااااا.......................
  (محمدطه)

  دلداری خدا رو ببین:
  "فلا یحزنک قولهم انانعلم ما یسرون و ما یعلنون"
  (یس)
  آیا باز هم غمگینی!؟


 6. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۷
  نوشته
  78
  مورد تشکر
  169 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad taha نمایش پست
  یکی به من بگه من که هیچی نمی دونم از کدوم درس باید شروع کنم؟اصلا این اسمایی که میگن خارج فقه و داخل فقه و روی فقه و ... نمی دونم یعنی چی!کمک!خیلی دوست دارم تو کلاسا شرکت کنم.تورو خدااااااا.......................
  دروس حوزوی سه دوره مقدمات،سطح و خارج دارد.

  مقدمات و سطح ده سال طول می کشد.هر سال یک «پایه» است.طلبه پایه 4 یعنی 4 سال است که درس طلبگی می خواند.
  بعد از ده سال وارد خارج فقه می شوند و بنا به موضوعی که علاقه دارند سر درس استاد مربوطه که از بزرگان حوزه هستند حاضر می شوند.

  دروس
  • سال اول
   • اخلاق(1)
   • الصمدية
   • الهداية في النحو
   • عقائد(1)
   • تاریخ(1)
   • صرف ساده
   • منطق(1)
   • نحو مقدماتى

  • سال دوم
   • اخلاق(2)
   • عقائد(2)
   • تاریخ(2)
   • منطق(2)
   • منطق(3)
   • قرآن(2)
   • نحو (2)
   • نحو (3)

  • سال سوم
   • بلاغت
   • اخلاق (3)
   • عقائد(3)
   • تاریخ(3)
   • قرآن(3)
   • نحو(4)
   • نحو(5)

  • سال چهارم
   • اصول(1) الموجز
   • عقائد(4) بداية المعارف
   • تاريخ(4) سیره پیشوایان
   • قرآن(4) گزیده تفسیر نمونه
   • فقه(1) شرح لمعة
   • فقه(2) شرح لمعة

  • سال پنجم
   • اصول(2) اصول الفقه
   • عقائد(5) بداية المعارف
   • تاریخ(5) سیره پیشوایان
   • قرآن(5) گزیده تفسیر نمونه
   • فقه(3) شرح لمعة
   • فقه(4) شرح لمعة

  • سال ششم
   • حکومت اسلامی
   • اصول(3) اصول الفقه
   • آشنايى با فلسفه
   • آیین نگارش - بر بال قلم
   • تاریخ(6) دادگستر جهان
   • قران(6)علوم قرآنی مختصر التمهید
   • فقه(5) شرح لمعة
   • فقه(6) شرح لمعة

  • سال هفتم
   • فلسفه - بدایة الحکمة
   • اصول - رسائل
   • عقاید- محاضرات في الالهیات
   • تفسیر جوامع الجامع
   • فقه(1) مکاسب
   • فقه(2) مکاسب

  • سال هشتم
   • اصول(1) رسائل
   • اصول(2) رسائل
   • رجال -کلیات في علم الرجال
   • عقاید- محاضرات في الالهیات
   • تفسیر جوامع الجامع
   • فقه (3) مکاسب

  • سال نهم
   • اصول - کفایة الاصول
   • رجال -کلیات في علم الرجال
   • تفسير - المیزان
   • فقه(4) مکاسب
   • فقه(5) مکاسب
   • فلسفه - نهاية الحکمة

  • سال دهم
   • اصول (1) کفایة الاصول
   • اصول (2) کفاية الاصول
   • اصول الحدیث و احکامه
   • تفسير - المیزان
   • فقه (6) - مکاسب
   • فلسفه - نهاية الحکمه  برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به :

  http://www.hawzah-online.com/hawza/
  ویرایش توسط سائل : ۱۳۸۸/۰۸/۰۸ در ساعت ۲۲:۵۱
  مولای یا مولای....انت المعطی و انا السائل...
  و هل یرحم السائل الا المعطی...


 7. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۸
  نوشته
  79
  مورد تشکر
  179 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  277
  آپلود
  0
  گالری
  0

  مقدمات
  برای گذراندن مرحله ی مقدمات باید چیکار کنم؟؟؟؟؟چطور باید درساشو یاد بگیرم.تو حوزه آنلاین باید کجا دنبالش باشم؟ کمکم کنید و راهنماییم کنید.
  ممنونم
  (محمدطه)

  دلداری خدا رو ببین:
  "فلا یحزنک قولهم انانعلم ما یسرون و ما یعلنون"
  (یس)
  آیا باز هم غمگینی!؟

 8. تشکرها 2


 9. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  نوشته
  3
  مورد تشکر
  10 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0

  پرسش
  سلام
  بنده سارا 26 ساله هستم
  دوست دارم در حوزه درس درس بخوانم اما نمی دانم چه در س هایی را برای آزمون ورودی باید بخوانم .
  لطفا به من کمک کنید .
  جریان حوزه آنلاین چیه؟
  آیا به همان معتبری است؟
  ویرایش توسط saramkf : ۱۳۸۸/۰۸/۱۳ در ساعت ۲۰:۱۳

 10. تشکرها 2


 11. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  637
  مورد تشکر
  2,146 پست
  حضور
  11 ساعت 38 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  41  نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad taha نمایش پست
  یکی به من بگه من که هیچی نمی دونم از کدوم درس باید شروع کنم؟اصلا این اسمایی که میگن خارج فقه و داخل فقه و روی فقه و ... نمی دونم یعنی چی!کمک!خیلی دوست دارم تو کلاسا شرکت کنم.تورو خدااااااا.......................
  سلام بر محمد طاهای بزرگوار

  محمد طاهای عزیز، نرم افزار معرفی شده توسط دوست بزرگوارمون ( نرم افزار ارتباط شیعی )، قابلیت های متعددی داره ولی در قسمت دروس حوزه همونطوری که ایشون فرموده اند این طوری نیست که تمام دروس حوزه رو تدریس کنن بلکه فعلا برخی از دروس حوزه رو به صورت زنده در این نرم افزار تدریس می کنند که معمولا برای سطوح بالای حوزه است نه برای کسی که بخواهد دروس حوزه را از ابتدا شروع نماید.

  اما این لینکی رو که دوستمون سائل براتون گذاشته رو یه سری بهش بزنید. امیدوارم به اون چیزی که دوست دارید دست پیدا کنید.

  نقل قول نوشته اصلی توسط سائل نمایش پست


  سر بلند باشید

  ویرایش توسط مدافع : ۱۳۸۸/۰۸/۱۳ در ساعت ۲۱:۲۴
  لا یستیقن القلب أن الحق باطل ابدا
  و لا یستیقن أن الباطل حق أبدا

  قلب هیچ وقت یقین به حق بودن باطل و یا باطل بودن
  حق نمی نماید امام صادق علیه السلام

  *************
  و السلام علي من اتبع الهدى
  و درود بر هر آنكه ( بدون تعصب) به دنبال حق است و پذيراى آن سوره طه / آیه 47 12. تشکر


 13. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  637
  مورد تشکر
  2,146 پست
  حضور
  11 ساعت 38 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  41  نقل قول نوشته اصلی توسط saramkf نمایش پست
  سلام بنده سارا 26 ساله هستم دوست دارم در حوزه درس درس بخوانم اما نمی دانم چه در س هایی را برای آزمون ورودی باید بخوانم . لطفا به من کمک کنید . جریان حوزه آنلاین چیه؟ آیا به همان معتبری است؟
  سلام بر خواهر بزرگوار، سارا خانم گرانقدر.

  حوزه آنلاین یک محیط مجازی برای مرور درسهای حوزه است و سایت صدای بهار و یا ارتباط شیعی یک محیط با کارآیی های متفاوت از جمله پخش دروس خارج برخی بزرگان است. به همین خاطر اینها به هیچ وجه حوزه ی علمیه ی رسمی به حساب نمی آیند و شما برای اینکه بتوانید به صورت رسمی از دروس حوزه ی علمیه بهرمند باشید باید به سایتهایی که وابسته به حوزه های علمیه ی خواهران هستند سری بزنید و اطلاعات مورد نیازتان را از آنجا به دست آورید. برای نمونه من دو لینک برایتان می گذارم که بتوانید با مراجعه به آنجاها از اطلاعات بهتری بهرمند گردید.


  سایت مرکز مدیریت حوزه ی علمیه ی خواهران  و سایت جامعه الزهراء ( س )  سر بلند باشید

  ویرایش توسط مدافع : ۱۳۸۸/۰۸/۱۳ در ساعت ۲۳:۲۰
  لا یستیقن القلب أن الحق باطل ابدا
  و لا یستیقن أن الباطل حق أبدا

  قلب هیچ وقت یقین به حق بودن باطل و یا باطل بودن
  حق نمی نماید امام صادق علیه السلام

  *************
  و السلام علي من اتبع الهدى
  و درود بر هر آنكه ( بدون تعصب) به دنبال حق است و پذيراى آن سوره طه / آیه 47 14. تشکرها 2


 15. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۸۶
  نوشته
  262
  مورد تشکر
  267 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط blue sky نمایش پست
  من ثبت نام کردم ولی وارد نمیشه! همه اش میگه نسخه ی جدیدشو دانلود کن! دانلودم کردم ولی بازم همین ارور و میده! میشه بگین مشکلش چیه؟
  یعنی همه پستها جواب داشت جز پست من؟؟؟!!
  بله!! خیلی ممنون!
  "کسی که خواب است را میتوان بیدار کرد،
  اما کسی که خود را به خواب زده هرگز!"
 16. تشکر


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود