صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: روز شمارقربانیان ترور در ایران

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,608 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2

  روز شمارقربانیان ترور در ایران
  روز شمار ترور در ایران
  سوم آبان ماه


  روزشمار ترور در ایران
  سوم آبان ماه روز شمارقربانیان ترور در ایران/
  در این روز شانزده تن از ایرانیان توسط تروریست ها ترور شدند.
  
  شهید جواد فروتن

  جواد فروتن در اول مرداد ماه هزار و سیصد و پنجاه و دو در یکی از روستاهای استان خراسان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و کشاورز بود.جواد مجرد، ودر تربت جام سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و شش در شوشتر توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید ارسلان آقایی پور حسن علی ده

  ارسلان آقایی پور حسن علی ده در اول مرداد ماه هزار و سیصد و چهل و هفت در استان گیلان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی و بسیجی بود.ارسلان مجرد و در لنگرود سکونت داشت.وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد وشصت و یک درمسجد صاحب الزمان لنگرود توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید رضا محسنی

  رضا محسنی در دهم دی ماه هزار و سیصد و بیست و نه در در استان فارس بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی و کادر ارتش بود.رضا متاهل،دارای سه فرزند،ودر شیراز سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد وشصت در پایگاه هوایی شیرازتوسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید واحد بامری

  واحد بامری درششم اسفند ماه هزار و سیصد در استان سیستان و بلوچستان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و کارمند بود.واحد متاهل،دارای شش فرزند، و در ایرانشهر سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد و شصت و نه در هودیان ایرانشهر توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید عبدالله آبره

  عبدالله آبره در اول اسفند ماه هزار و سیصد و پنجاه و هفت در یکی از روستاهای استان خراسان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و کشاورز بود.عبدالله مجرد، و در چاهک تربت جام سکونت داشت.وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و شش در شوشتر توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید یوسف خدادادی

  یوسف خدادادی در دوم مهر ماه هزار و سیصد و هفت در استان خراسان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و کشاورز بود.یوسف متاهل،دارای سه فرزند، و درفریمان سکونت داشت.وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و شش در شوشتر توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید محمد خشمن

  محمد خشمن در چهارم مهر ماه هزار و سیصد و سی و دو در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و کارگر بود.محمد متاهل، و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد وشصت و سه در جاده بوکان توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید بهرام عباس پور

  بهرام عباس پور در پنجم خرداد ماه هزار و سیصد و سی و شش در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و شغل آزاد بود.بهرام متاهل، دارای دو فرزند، و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد وشصت و سه درپایگاه خطائی میاندواب توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید غلامعباس آبراه

  غلامعباس آبراه دربیستم شهریور ماه هزار و سیصد و پنجاه در یکی از روستاهای استان خراسان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی و کشاورز بود.غلامعباس متاهل، دارای یک فرزند، و در چاهک تربت جام سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و شش در شوشتر توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید محمد کدخداقادری

  محمد کدخداقادری در اول فروردین ماه هزار و سیصد وده در یکی از روستاهای استان آذربایجان غربی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و کشاورز بود.محمد متاهل، دارای دو فرزند، و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد وشصت و سه درمهاباد توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید فرمان کرمی

  فرمان کرمی در دوم آذر ماه هزار و سیصد و سی در استان کرمانشاه بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و فروشنده بود.فرمان متاهل، دارای سه فرزند، ودر کرمانشاه سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد وپنجاه و هشت دراسلام آباد غرب توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید علی پاشا سورنی

  علی پاشا سورنی در اول فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و دو در استان کرمانشاه بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی و سرباز بود.علی مجرد،و در کرمانشاه سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد وهفتاد و دو درسنقر توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید محمد صادق آبره

  محمد صادق آبره در دهم فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و سه در یکی از روستاهای استان خراسان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی وکشاورز بود.محمد صادق مجرد، و در تربت جام سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و شش در شوشتر توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید علی محمد قدیری


  علی محمد قدیری دراول فروردین ماه هزار و سیصد وشانزده در یکی از روستاهای استان خراسان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی وکشاورز بود.علی محمد متاهل،دارای سه فرزند، و در تربت جام سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و شش در شوشتر توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید علا ساعدی مجد

  علا ساعدی مجد در چهارم خرداد ماه هزار و سیصد و پنجاه و دو در استان قم بدنیا آمد. علا متاهل، و در قم سکونت داشت. وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد و هشتاد و چهار توسط گروههای تروریستی مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید سید مهدی پور هاشمی
  سید مهدی پور هاشمی در استان کردستان بدنیا آمد. وی در بیجار سکونت داشت.وی سرانجام در سوم آبان ماه هزار و سیصد و هشتاد و دو در بیجار توسط افراد ناشناس مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.


  ویرایش توسط شهید علی اصغر پازوکی : ۱۳۸۷/۰۸/۰۴ در ساعت ۱۰:۰۵

 2. تشکرها 3


 3. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,608 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  جمهوري اسلامي ايران از جمله كشورهايي است كه قرباني تروريسم در اشكال مختلف بوده است.
  شهروندان ايراني از ساليان دور با معضل ترور مواجه بودند اما اين روند پس از پيروزي انقلاب اسلامي شدت غيرقابل باور يافت. آمارها نشان مي‌دهد پس از پيروزي انقلاب اسلامي بيش از 5530 شهروند ايراني در عمليات تروريستي جان خود را از دست داده‌اند . كشته شدن صنوف مختلف از جمله كودكان ، زنان ، كشاورزان ، معلمان و ساير مشاغل بخش خصوصي و دولتي و در صورت نظامي بودن در مناطق غير جنگي و بدون داشتن وسايل دفاعي در عملياتهاي غافلگيرانه و به طرز ناجوانمردانه در عملياتهاي مختلف تروريستي، نشان از كور بودن و شاخصي براي تروريستي بودن صرف اين عملياتها به شمار مي‌رود كه تروريستها فقط به خاطر ايجاد فضاي رعب و وحشت در جامعه دست به اين اقدامات غير انساني مي‌زدند.


 4. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,608 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  روزشمار ترور در ایران
  چهارم آبان ماه روز شمارقربانیان ترور در ایران/
  در این روز ده نفر از ایرانیان توسط تروریست ها ترور شدند.
  
  شهید شاهپور دارابی

  شاهپور دارابی در سوم بهمن ماه هزارو سیصد و سی و هشت در استان کردستان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و راننده پایه دوم بود. شاهپور متاهل،دارای دو فرزند،و در سنندج سکونت داشت.وی سرانجام در چهارم آبان ماه هزار و سیصد و شصت و هشت در کامیاران توسط عناصر تروریستی حزب کومله مورد سوء قصد واقع شد وجان سپرد.

  شهید رحمان عینی

  رحمان عینی در اول اردیبهشت ماه هزار و سیصد و چهل و دو در استان اردبیل بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و شغل آزاد بود.رحمان مجرد،و در اردبیل سکونت داشت.وی سرانجام در چهارم آبان ماه هزار و سیصد و شصت ودو درجاده بانه – مریوان توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد وجان سپرد.

  شهید صلاح الدین سیدا

  صلاح الدین سیدا در اول آذر ماه هزار و سیصد و چهل و هفت در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و کارمند بود. صلاح الدین مجرد و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در چهارم آبان ماه هزار و سیصد و شصت وچهار دراشنویه توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد وجان سپرد.

  شهید سعید احمدی

  سعید احمدی در دوم فروردین ماه هزار و سیصد و سی دو در استان کردستان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی بود.سعید متاهل، و در سقز سکونت داشت. وی سرانجام در چهارم آبان ماه هزار و سیصد و شصت وپنج در سقز توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد وجان سپرد.

  شهید عزیزفانحی کنزق

  عزیزفانحی کنزق در هشتم فروردین ماه هزار و سیصد و سی و نه در استان تهران بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و کارگر بود.عزیز مجرد،و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام در چهارم آبان ماه هزار و سیصد و شصت ویک در تهران توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد وجان سپرد.

  شهید احمد طه قادری

  احمد طه قادری دراول فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و چهار در استان کرمان بدنیا آمد. وی بی سواد و کارگر بود.احمد مجرد، ودر کرمان سکونت داشت. وی سرانجام در چهارم آبان ماه هزار و سیصد و شصت ویک درکرمان توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد وجان سپرد.

  شهید یوسف یوسفی

  یوسف یوسفی در اول فروردین ماه هزارو سیصد و چهارده در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی وشغل آزاد بود.یوسف متاهل،دارای سه فرزند،و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در چهارم آبان ماه هزار و سیصد و شصت وسه درپیرانشهر توسط عناصر تروریستی حزب کومله مورد سوء قصد واقع شد وجان سپرد.

  شهید حسین خوش رفتار

  حسین خوش رفتار دراول مهر ماه هزار و سیصد و سی و سه در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و راننده پایه دوم بود.حسین متاهل،دارای پنج فرزند،و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در چهارم آبان ماه هزار و سیصد و شصت وسه درپیرانشهر توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد وجان سپرد.

  شهید محمد حسن سپاهی


  محمد حسن سپاهی در بیست و نه آذر ماه هزار و سیصد و چهل و یک در استان گیلان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و بسیجی بود.محمد حسن مجرد،و در رشت سکونت داشت. وی سرانجام در چهارم آبان ماه هزار و سیصد و شصت دررشت توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد وجان سپرد.

  شهید ناصر علی پور
  ناصر علی پور در استان خراسان رضوی بدنیا آمد. ناصرمجرد،و در چناران سکونت داشت.وی سرانجام در چهارم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و نه توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.


 5. تشکرها 2


 6. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۶
  نوشته
  1,251
  مورد تشکر
  2,247 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  10  جالب بود .....اطلاعات خوبی از اون روزها دادید ....امیدوارم که ادامه داشته باشه.

  زخون هر شهيدي لاله اي رست** مبادا روي لاله پا گذاريم

 7. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,608 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  روزشمار ترور در ایران

  پنجم آبان ماه روز شمارقربانیان ترور در ایران/


  در این روز هشت تن از ایرانیان توسط تروریست ها ترور شدند.
  
  شهید خسرو رسولی
  روز شمارقربانیان ترور در ایران
  خسرو رسولی در چهارده آذر ماه هزار و سیصد و چهل و یک در استان تهران بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی و دانش آموز بود.خسرو مجرد، و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام در پنجم آبان ماه هزار و سیصد وشصت درخیابان برق الستوم تهران توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.
  شهید سید اسماعیل موسوی

  سید اسماعیل موسوی در اول فروردین ماه هزار و سیصد و چهلدر استان خراسان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه و دانش آموز بود.سید اسماعیل مجرد،و در بجنورد سکونت داشت.وی سرانجام در پنجم آبان ماه هزار و سیصد وشصت در مغازه الکتریکی خود در بجنورد توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید محمد علی مشیر صدری

  محمد علی مشیر صدری در ششم شهریور ماه هزار و سیصد و سی و شش در استان اصفهان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات حوزوی و دادیار بود.محمد علی متاهل، دارای دو فرزند، ودر اصفهان سکونت داشت. وی سرانجام در پنجم آبان ماه هزار و سیصد وشصت و دو در اصفهان توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید اکبر یغمور

  اکبر یغمور در پنجم مهر ماه هزار و سیصد و بیست در استان فارس بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و فروشنده بود.اکبر متاهل ،دارای دو فرزند، ودر شیراز سکونت داشت . وی سرانجام در پنجم آبان ماه هزار و سیصد وشصت و سه درشیراز توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید احمد فرجی مقدم سندی

  احمد فرجی مقدم سندی در هفده اسفند ماه هزار و سیصد و چهل در استان گیلان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و بسیجی بود.احمد مجرد،و در رشت سکونت داشت.وی سرانجام در پنجم آبان ماه هزار و سیصد وشصت و یک درسه راهی بازار جم فومن توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید سردار بالنده


  سردار بالنده در اول فروردین ماه هزار و سیصد و سی و پنج در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و شغل آزاد بود.سردار متاهل، دارای چهار فرزند، و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در پنجم آبان ماه هزار و سیصد و پنجاه و نه در اطراف محمد یار نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید رحیم بخش پای بست

  رحیم بخش پای بست در اول شهریور ماه هزارو سیصد و پنجاه و دو در استان سیستان و بلوچستان بدنیا آمد. رحیم مجرد،و در سراوان سکونت داشت.وی سرانجام در پنجم آبان ماه هزار و سیصد و هشتاد و سه توسط افراد ناشناس مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید ابراهیم عنانی
  ابراهیم عنانی در دهم اسفند ماه هزار و سیصد و چهل و دو در استان خراسان جنوبی بدنیا آمد. ابراهیم متاهل،و در بیرجند سکونت داشت.وی سرانجام در پنجم آبان ماه هزار و سیصد و هشتاد در بیرجند توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.


 8. تشکر


 9. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,608 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  روزشمار ترور در ایران
  ششم آبان ماه روز شمارقربانیان ترور در ایران/
  در این روز شش ایرانی توسط تروریستها ترور شدند.
  
  شهید غلام اسماعیلی رود برده

  غلام اسماعیلی رود برده در یازده فروردین ماه هزار و سیصد و چهار در استان گیلان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و کارگر بود.غلام متاهل،دارای هشت فرزند، ودر رشت سکونت داشت.وی سرانجام در ششم آبان ماه هزار و سیصد و شصت در رشت توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید احمد گدرون نژاد

  احمد گدرون نژاد در بیستم تیر ماه هزارو سیصد و یک در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و شغل آزاد بود.احمد متاهل، دارای نه فرزند،و در ارومیه سکونت داشت.وی سرانجام در ششم آبان ماه هزار و سیصد و شصت و پنج درخیابان پیروزی سردشت توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید رضا مراد نسب

  رضا مراد نسب در اول اردیبهشت ماه هزار و سیصد و بیست و سه در یکی از روستاهای استان هرمزگان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و کشاورز بود.رضا متاهل،دارای چهار فرزند، ودر جاسک سکونت داشت. وی سرانجام در ششم آبان ماه هزار و سیصد وهفتاد و دو در جم کن جاسک توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید احمد مجرد

  احمد مجرد در دوازده اردیبهشت ماه هزار و سیصد و چهل و یک در استان هرمزگان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات متوسطه و دانش آموز بود.احمد مجرد،و در بندر عباس سکونت داشت. وی سرانجام در ششم آبان ماه هزار و سیصد و شصت دربندر عباس توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید عبدالرحمان لاهیجانی


  عبدالرحمان لاهیجانی در چهارم آذر ماه هزار و سیصد و سی در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و شغل آزاد بود.عبدالرحمان متاهل، دارای سه فرزند،و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در ششم آبان ماه هزار و سیصد وشصت و پنج درسردشت توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید حسین رئیسی اشتر جانی
  حسین رئیسی اشتر جانی در سال هزار و سیصد و پنجاه و نه در استان اصفهان بدنیا آمد.حسین مجرد،و در فلاورجان سکونت داشت.وی سرانجام در ششم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و هشت در زابل توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.


 10. تشکر


 11. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,608 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  روزشمار ترور در ایران
  هشتم آبان ماه روز شمارقربانیان ترور در ایران/
  در این روز بیست نفر از ایرانیان توسط تروریست ها ترور شدند.
  
  شهید محمد رضا بهفر
  روز شمارقربانیان ترور در ایران
  محمد رضا بهفر در روز چهارم بهمن ماه سال یکهزار وسیصد و.چهل وشش متولد شد. تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت و جهت امرار معاش به شغل آزاد رو آورد. وی در شهرستان ساری سکونت داشت. او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد وشصت ودو در شهرستان بانه مورد سوء قصد سازمان مجاهدین خلق قرار گرفت و به ضرب گلوله اسلحه کمری به شهادت رسید.
  شهید خالد پاک روان

  خالد پاک روان در روزبیست وپنجم شهریورماه سال یکهزار وسیصد وچهل ویک به دنیا آمد. تا دوره ابتدایی تحصیل نمود و شغل آزاد را جهت امرار معاش انتخاب کرد. وی در شهرستان ارومیه ساکن بود. او در روزهشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد وشصت و پنج درپایانه مسافربری شهرستان سر دشت در جریان درگیری مسلحانه با عناصر حزب دموکرات بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

  شهید سید علی حسینی انوری

  سید علی حسینی انوری در روز یکم شهریورماه سال یکهزار وسیصد وبیست وهشت دیده به جهان گشود. تحصیلاتش را تا دوره ابتدایی ادامه داد و از شغل آزاد زندگی می گذرانید.وی ساکن شهرستان تهران بود. سید علی متاهل بود و دو فرزند داشت. او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد وشصت و سه در نارمک تهران هدف سوء قصد عوامل سازمان مجاهدین خلق قرار گرفت وشهید شد.

  شهید ملا حیدر فهیم
  روز شمارقربانیان ترور در ایران
  ملا حیدر فهیم در روز هفدهم دی ماه سال یکهزار وسیصد و بیست وهشت پا به عرصه هستی نهاد. وی تحصیلات حوزوی خود را ادامه داد و به عنوان روحانی به خدمت مشغول شد. ملا حیدر متاهل ودارای پنج فرزند بود. او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد وشصت ودو در شهرستان تهران در پی درگیری مسلحانه با عوامل حزب کوموله بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.
  شهید نادرعلی شفیع خانی

  نادرعلی شفیع خانی در روزاول فروردین ماه سال یکهزار و سیصد وسی وهشت به دنیا آمد. تا دوره متوسطه به تحصیل پرداخت. وی در شهرستان تهران ساکن بود. نادر علی متاهل و صاحب دو فرزند بود. او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و پنجاه و نه در شهرستان ایلام مورد شناسایی وسوء قصد اشرار قرار گرفت و بر اثر اصابت گلوله به فیض شهادت رسید.

  شهید محمد آقا محمدی

  محمد آقا محمدی در روز دوم شهریورماه سال یکهزار وسیصد وسی ودو زاده شد. تا دوره ابتدایی تحصیل نمود وبه شغل کارگری مشغول شد. وی در شهرستان دیواندره سکونت داشت. محمد متاهل بود و یک فرزند داشت. او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و شصت وپنج در شهرستان دیواندره توسط عناصر حزب دموکرات دستگیر و پس از مدتی در حومه شهرستان مهاباد اعدام شد و به شهادت رسید.

  شهید نسرین حبیبی

  نسرین حبیبی در روز دهم شهریورماه سال یکهزار وسیصد و پنجاه ویک متولد شد. وی در شهرستان سنندج سکونت داشت. نسرین هنوز دانش آموز بود و دوارده سال بیش سن نداشت که در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار و سیصد وشصت وسه در شهرستان بانه در پی درگیری مسلحانه با حزب دموکرات بر اثر اصابت گلوله به فیض شهادت رسید

  شهید عباس پیری

  عباس پیری در روز یکم اردیبهشت ماه سال یکهزار وسیصد و سی ودو به دنیا آمد. تحصیلاتش را تا دوره ابتدایی ادامه داد و به کشاورزی مشغول شد. وی در شهرستان سنندج ساکن بود . عباس متاهل بود وسه فرزند داشت. در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و شصت و دو درروستای کوریچه در حومه شهرستان مریوان عناصر حزب دموکرات به منزل او حمله کرده واو را درتاریکی شب مورد اصابت رگبار گلوله قرار دادند و به شهادت رساندند.

  شهید محمد لطفی حق

  محمد لطفی حق در روز دوازدهم مرداد ماه سال یکهزار وسیصد و چهل ویک تولد یافت. تا دوره ابتدایی تحصیل کرد . وی در شهرستان سنندج سکونت داشت. او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و شصت ودو در شهرستان سنندج در جریان درگیری مسلحانه با حزب کوموله بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

  شهید حسین بازرگان

  حسین بازرگان در روز پانزدهم فروردین ماه سال یکهزار وسیصد وچهل وسه متولد شد. تا دوره ابتدایی تحصیل نمود و به شغل کارگری رو آورد. وی در شهرستان سنندج سکونت داشت. او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و شصت وسه در شهرستان مریوان در پی درگیری مسلحانه با حزب کوموله بر اثر اصابت گلوله بهشهادت رسید.

  شهید محمد علیایی

  محمد علیایی در روز دهم شهریورماه سال یکهزار وسیصد و پانزده متولد شد. تا دوره ابتدایی تحصیل کرد و به شغل کشاورزی مشغول شد. وی در شهرستان سنندج ساکن بود. محمد متاهل بود و سه فرزند داشت. او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و شصت و دو در درزمین کشاوزی خود در روستای "عبد الصمدی" در حومه شهرستان مریوان مورد هدف گلوله حزب کوموله قرار گرفت و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

  شهید محمد کریمی

  محمد کریمی در روز یکم خرداد ماه سال یکهزار وسیصد و دو به دنیا آمد. به دلیل مشکلات از تحصیل محروم شد. وی از شغل کارگری امرار معاش می کرد. او درشهرستان سنندج سکونت داشت. محمد متاهل بود وصاحب هفت فرزند بود.او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و شصت و چهار در جاده سنندج- مریوان مورد سوء قصد عناصر حزب دموکرات قرار گرفت و به شدت زخمی و دچار خونریزی شد و ساعاتی بعد در بیمارستان به شهادت رسید.

  شهید یدالله پور رحیمی

  یدالله پور رحیمی در روز یکم فروردین ماه سال یکهزار وسیصد وبیست وسه متولد شد. تحصیلاتش را تا دوره متوسطه ادامه داد و به عنوان کارمند مشغول به کار شد. وی درشهرستان اهواز سکونت داشت. ید اله متاهل و صاحب سه فرزند بود. او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و پنجاه وهشت در شهرستان دزفول در جریان درگیری مسلحانه با عوامل سازمان مجاهدین خلق(منافقین) بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

  شهید محمد سیف الهی اوشانی

  محمد سیف الهی اوشانی در روز بیست ونهم مهرماه سال یکهزار وسیصد وسی ونه دیده به جهان گشود. تا دوره متوسطه به تحصیل پرداخت. و به خدمت مقدس سربازی اعزام شد. او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و شصت در شهرستان مهاباد بر اثر برخورد خودرو با مین به شهادت رسید.

  شهید ثریا احمدی

  ثریا احمدی در سال یکهزار وسیصد وپنجاه ودو متولد شد. به دلیل مشکلات از تحصیل بازماند. وی درروستای" سرریز" شهرستان کامیاران سکونت داشت. وی در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و شصت ودو به همراه خواهرش فریده در روستای محل زندگی خود بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسیدند.

  شهید فریده احمدی

  فریده احمدی در روز دوم اسفند ماه سال یکهزار وسیصد وچهل وهفت به دنیا آمد. به دلیل مشکلات از تحصیل محروم شد. وی در روستای" سرریز" شهرستان کامیاران سکونت داشت. وی در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و شصت ودو بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

  شهید عثمان ازع


  عثمان ازع در روز دهم شهریور ماه سال یکهزارز وسیصد وده دیده به جهان گشود. تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت. وی در شهرستان مریوان ساکن بود. او در روز هشتم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و شصت و چهار در جاده بلبر شهرستان مریوان در جریان درگیری مسلحانه با عناصر حزب کوموله بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

  شهید رسول فدایی حیدری

  رسول فدایی حیدری در بیستم آذر ماه هزار و سیصد و پنجاه و نه در استان چهارمحال و بختیاری بدنیا آمد.رسول مجرد،و در شهر کرد سکونت داشت.وی سرانجام در هشتم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و هشت در زابل توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید محسن عرفانی

  محسن عرفانی در هفدهم مهر ماه هزار و سیصد و پنجاه و پنج در استان چهارمحال و بختیاری بدنیا آمد.محسن مجرد،و در شهر کرد سکونت داشت.وی سرانجام در هشتم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و هشت در زابل توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.

  شهید الیاس خدادادی
  الیاس خدادادی در اول فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و پنج در استان خراسان شمالی بدنیا آمد.الیاس مجرد،و در بجنورد سکونت داشت.وی سرانجام در هشتم آبان ماه هزار و سیصد و هشتاد و پنج توسط افراد ناشناس مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.


 12. تشکر


 13. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,608 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  روزشمار ترور در ایران
  نهم آبان ماه روز شمارقربانیان ترور در ایران/
  در این روز هفت تن از ایرانیان توسط تروریست ها ترور شدند.
  
  شهید محمد صدیق رحیمی
  روز شمارقربانیان ترور در ایران
  محمد صدیق رحیمی در روز یکم فروردین ماه سال یکهزار و سیصد و سی و دو به دنیا آمد. تا دوره ابتدایی تحصیل نمود و به حرفه بنایی مشغول شد. وی در شهرستان سنندج ساکن بود. محمد صدیق متاهل و دارای دو فرزند بود. او در روز نهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت و سه در شهرستان سنندج هدف سوء قصد حزب دموکرات قرار گرفت و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.
  شهید احمد رستگار مقدم

  احمد رستگار مقدم در روز پنجم اسفند ماه سال یکهزار و سیصد و ده متولد شد. تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت و جهت امرار معاش به شغل آزاد رو آورد. وی در شهرستان مشهد مقدس سکونت داشت.احمد متاهل بود و یک فرزند داشت. او در روز نهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در چهار راه عشرت آباد شهرستان مشهد مورد سوء قصد سازمان مجاهدین خلق(منافقین) قرار گرفت و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

  شهید حاج علی غلام حسینی

  حاج علی غلام حسینی در روز در روز یکم فروردین ماه سال یکهزار و سیصد و شانزده دیده به جهان گشود. تحصیلاتش را تا دوره ابتدایی ادامه داد و از شغل مغازه داری زندگی می گذرانید. وی ساکن شهرستان بندرعباس بود. حاج علی متاهل بود و دو فرزند داشت. او در روز نهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در خیابان شریعتی بندرعباس هدف سوء قصد عوامل سازمان مجاهدین خلق(منافقین) قرار گرفت و شهید شد.

  شهید حسین نادر زاده

  حسین نادر زاده در روز یکم بهمن ماه سال یکهزار و سیصد و سی و هشت پا به عرصه هستی نهاد. وی تحصیلات خود را تا دوره ابتدایی گذراند و به خدمت مقدس سربازی اعزام شد.او در شهرستان تکاب سکونت داشت. حسین متاهل و دارای دو فرزند بود. او در روز نهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد پنجاه و نه در شهرستان تکاب در جریان بمب گذاری عوامل سازمان مجاهدین خلق(منافقین) به شهادت رسید.

  شهید احمد آهنچیان

  احمد آهنچیان در روز نوزدهم شهریور ماه سال یکهزار و سیصد و شانزده به دنیا آمد. تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت. وی در شهرستان قوچان ساکن بود.اواز راه فروشندگی امرار معاش می کرد. احمد متاهل و صاحب یک فرزند بود. او در روز نهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در شهرستان قوچان در حال انجام امور روزمره در مغازه اش به ضرب گلوله اسلحه کمری به شهادت رسید.

  شهید گشتاسب نفر


  گشتاسب نفر در روز دهم بهمن ماه سال یکهزار و سیصد و سی و هفت زاده شد. تا دوره ابتدایی تحصیل نمود و به عنوان پاسداربه خدمت مشغول شد. وی در شهرستان شهر کرد سکونت داشت. محمد متاهل بود و دو فرزند داشت. او در روز نهم آبان ماه سال یکهزار وسیصد و شصت و چهار در جاده سنندج توسط عناصر حزب دموکرات بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

  شهید بهمن بدلی افشرد
  بهمن بدلی افشرد در سال هزار و سیصد و سی و پنج در استان آذربایجان شرقی بدنیا آمد.بهمن متاهل، و در تبربز سکونت داشت.وی سرانجام در نهم آبان ماه هزار و سیصد و هشتاد و یک در تبریز توسط افراد ناشناس مورد سوء قصد واقع شد و جان سپرد.


 14. تشکر


 15. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,608 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  روزشمار ترور در ایران
  دهم آبان ماه روز شمارقربانیان ترور در ایران/
  امروز مصادف با سالروز ترور شهید محمد علی قاضی طباطبایی،نماینده امام(ره) در تبریز، و ده نفر دیگر از ایرانیان توسط تروریست ها می باشد.
  شهید محمد علی قاضی طباطبایی

  روز شمارقربانیان ترور در ایران
  محمد علی قاضی طباطبایی در روز دوم اسفند ماه سال یکهزار و دویست و نود وچهار به دنیا آمد. تحصیلات حوزوی را گذراند و به عنوان نماینده امام (ره) در تبریز مشغول به خدمت شد. محمد علی متاهل بود و نه فرزند داشت. او در روز دهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و پنجاه و هشت در خیابان ارتش شهرستان تبریز مورد شناسایی و هدف سوء قصد عناصر سازمان مجاهدین خلق(منافقین) قرار گرفت و بر اثر اصابت گلوله به فیض شهادت نائل شد.

  شهید شریف اشراف


  روز شمارقربانیان ترور در ایران
  شریف اشراف در روز دوم فروردین ماه سال یکهزار و سیصد و شانزده متولد شد. تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت و به کادر ارتش وارد شد. وی در شهرستان شیراز سکونت داشت. او در روز دهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و پنجاه و هشت در شهرستان بانه مورد سوء قصد سازمان مجاهدین خلق(منافقین) قرار گرفت و در جریان درگیری مسلحانه به شهادت رسید.

  شهید نادر نوایی


  نادر نوایی در روز بیست و هشتم اردیبهشت ماه سال یکهزار و سیصد و بیست و نه به دنیا آمد. تا دوره ابتدایی تحصیل نمود. وی در شهرستان مهاباد ساکن بود. نادر متاهل و صاحب دو فرزند بود. او در روز دهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در شهرستان مهاباد در جریان درگیری مسلحانه با عناصر حزب کوموله بر اثر اصابت گلوله به فیض شهادت نائل شد.

  شهید حسن ابراهیمی

  حسن ابراهیمی در روز بیستم اسفند ماه سال یکهزار و سیصد و سی و دو دیده به جهان گشود. تحصیلاتش را تا دوره ابتدایی ادامه داد و از شغل آزاد زندگی می گذرانید. وی ساکن شهرستان سردشت بود. حسن متاهل بود و چهار فرزند داشت. او در روز دهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت و شش در شهرستان سردشت- دولتوه هدف سوء قصد عوامل حزب دموکرات قرار گرفت و به ضرب گلوله اسلحه کمری شهید شد.

  شهید شهناز مسعودی پور

  شهناز مسعودی پور در روز یکم فروردین ماه سال یکهزار و سیصد و سی پا به عرصه هستی نهاد. وی تحصیلات خود را تا دوره ابتدایی ادامه داد.او در شهرستان اهواز سکونت داشت. شهناز مسعودی پور متاهل و دارای دو فرزند بود. او در روز دهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و پنجاه و هشت در شهرستان خرمشهر مورد سوء قصد اشرار قرار گرفت و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

  شهید سید خضر صفوی

  سید خضر صفوی در روز اول بهمن ماه سال یکهزار و سیصد و دوازده به دنیا آمد. تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت و به حرفه کشاورزی مشغول شد. وی در شهرستان رشت ساکن بود. سید خضر متاهل و صاحب دو فرزند بود. او در روز دهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت و یک در منطقه ماسال در جریان درگیری مسلحانه با عناصر حزب کوموله بر اثر اصابت گلوله به فیض شهادت نائل شد.

  شهید سید محمود آثاری


  روز شمارقربانیان ترور در ایران
  سید محمود آثاری در روز هشتم شهریور ماه سال یکهزار و سیصد و سی و دو زاده شد. تا دوره ابتدایی تحصیل نمود و به عنوان کارمند مخابرات مشغول به کار شد. وی در شهرستان زرند- کرمان سکونت داشت. سید محمود متاهل بود و دو فرزند داشت. او در روز دهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در میدان میوه و تره بار شهرستان مهاباد در پی درگیری مسلحانه با عناصر حزب کوموله بر اثر اصابت گلوله به فیض شهادت رسید.
  شهید علی قانع عبادی استاد

  علی قانع عبادی استاد در روز یکم تیرماه سال یکهزار و سیصد و هجده متولد شد. وی تا دوره ابتدایی تحصیل نمود و به شغل خرازی مشغول شد. او در شهرستان تهران سکونت داشت.علی متاهل و دارای یک فرزند بود. او در روز دهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت و یک در تهران نو خیابان میر فخر مورد شناسایی و سوء قصد عناصر سازمان مجاهدین خلق(منافقین) قرار گرفت و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

  شهید خانبابا شکربیگی

  خانبابا شکربیگی در روز نهم خرداد ماه سال یکهزار و سیصد و سه تولد یافت. تا دوره ابتدایی تحصیل کرد. وی در شهرستان کرمانشاه سکونت داشت. خانبابا متاهل بود و هشت فرزند داشت. او در روز دهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و پنجاه و هشت در مسجد صاحب الزمان شهرستان سرپل ذهاب در جریان درگیری مسلحانه با سازمان مجاهدین خلق(منافقین) به فیض شهادت رسید.

  شهید محمد رضا گفتاری

  محمد رضا گفتاری در روز دهم تیر ماه سال یکهزار و سیصد و چهارده متولد شد. تا دوره ابتدایی تحصیل نمود و به شغل آزاد مشغول شد. وی در شهرستان مشهد سکونت داشت. محمد رضا متاهل و صاحب دو فرزند بود. او در روز دهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در خیابان بهار شهرستان مشهد هدف سوء قصد عناصر سازمان مجاهدین خلق قرار گرفت و به شدت زخمی و دچار خونریزی شد و ساعاتی بعد در بیمارستان به فیض شهادت نائل شد.

  شهید علی نصرتی

  علی نصرتی در روز دهم بهمن ماه سال یکهزار و سیصد و چهل و نه متولد شد. تا دوره ابتدایی تحصیل کرد و به شغل کشاورزی مشغول شد. وی در شهرستان سنندج ساکن بود. او در روز دهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت و یک توسط عوامل حزب دموکرات از منزل خود ربوده شد و پس از سه روز در شهرستان سقز اعدام شد و به شهادت رسید.


 16. تشکر


 17. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  3,708
  مورد تشکر
  5,608 پست
  حضور
  15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  2  روزشمار ترور در ایران
  یازدهم آبان ماه روز شمارقربانیان ترور در ایران/
  در این روز یازده تن از ایرانیان شامل ؛ چهار کشاورز، دو پاسدار، دو سرباز، یک کارمند، یک راننده و یک نفر که دارای شغل آزاد بود توسط تروریستها ترور شدند.
  شهید حسین دامن باغ

  حسین دامن باغ در روز دوازدهم اردیبهشت ماه سال یکهزار و سیصد و جهل و یک متولد شد. تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت و به عنوان پاسدار مشغول به کار شد. وی در شهرستان بندرعباس سکونت داشت. او در روز یازدهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در محله سید کامل شهرستان بندرعباس مورد سوء قصد سازمان مجاهدین خلق(منافقین) قرار گرفت و به شهادت رسید.

  شهید حکیم کمانگر

  حکیم کمانگر در روز دوازدهم شهریور ماه سال یکهزار و سیصد و بیست و سه به دنیا آمد. تا دوره ابتدایی تحصیل نمود و به کشاورزی مشغول شد. وی در شهرستان سنندج ساکن بود.حکیم متاهل و صاحب دو فرزند بود. او در روز یازدهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در شهرستان کامیاران در جریان بمب گذاری تروریستی حزب کوموله به فیض شهادت نائل شد.

  شهید بهرام مبارکی

  بهرام مبارکی در روز ششم خرداد ماه سال یکهزار و سیصد و نه دیده به جهان گشود. تحصیلاتش را تا دوره ابتدایی ادامه داد و از کار کشاورزی زندگی می گذرانید. وی ساکن شهرستان کرمان بود.بهرام متاهل بود و دو فرزند داشت. او در روز یازدهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و هفتاد و یک در شهرستان کرمان توسط اشرار به شهادت رسید.

  شهید محمد رحیم رحمانی

  محمد رحیم رحمانی در روز دهم تیر ماه سال یکهزار و سیصد و پنج پا به عرصه هستی نهاد. وی تحصیلات خود را تا دوره ابتدایی ادامه داد و پیشه کشاورزی را برگزید. او در شهرستان کامیاران سکونت داشت. محمد رحیم متاهل و دارای پنج فرزند بود. او در روز یازدهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در جاده لون سادات شهرستان کامیاران در حال انجام امور روزمره درجریان بمب گذاری حزب دموکرات به شهادت رسید.

  شهید خدا مراد گروسی

  خدا مراد گروسی در روز اول فروردین ماه سال یکهزار و سیصد و بیست وپنج به دنیا آمد. تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت و به عنوان پاسدار مشغول به خدمت شد. وی در شهرستان همدان ساکن بود. خدا مراد متاهل و صاحب سه فرزند بود. او در روز یازدهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در شهرستان سنندج مورد سوء قصد حزب دموکرات و به شدت زخمی و دچار خونریزی شد و ساعاتی بعد در بیمارستان به فیض شهادت نائل شد.

  شهید شمس الدین امانی

  شمس الدین امانی در روز هفتم شهریور ماه سال یکهزار و سیصد و سی و هشت زاده شد. تا دوره راهنمایی تحصیل نمود و به خدمت سربازی اعزام شد. وی در شهرستان آبادان سکونت داشت. او در روز یازدهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت و دو در منطقه سوله شهرستان نقده در جریان بمب گذاری تروریستی حزب دموکرات به فیض شهادت رسید.

  شهید ابراهیم رسولی

  شهید ابراهیم رسولی در روز دوازدهم بهمن ماه سال یکهزار و سیصد و یازده متولد شد. وی تا دوره ابتدایی تحصیل نمود و به شغل آزاد مشغول شد. او در شهرستان ارومیه سکونت داشت. ابراهیم متاهل و دارای سه فرزند بود. او در روز یازدهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت و دو در شهرستان سردشت مورد شناسایی و سوء قصد عناصر حزب دموکرات قرار گرفت و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

  شهید محمد محمودی

  محمد محمودی در روز یکم تیر ماه سال یکهزار و سیصد و چهل و سه به دنیا آمد. تحصیلاتش را تا دوره ابتدایی گذراند و به خدمت مقدس سربازی اعزام شد. او در روز یازدهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت و دو در محل خدمت خود در پاسگاه شلوله شهرستان نقده در بمب گذاری تروریستی عناصر حزب دموکرات به فیض شهادت نائل شد.

  شهید سید مسلم حسینی

  سید مسلم حسینی در روز یکم مهر ماه سال یکهزار و سیصد و بیست و نه تولد یافت. تا دوره ابتدایی تحصیل کرد. و به شغل رانندگی مشغول شد. وی در شهرستان سنندج سکونت داشت. سید مسلم متاهل بود و دو فرزند داشت. او در روز یازدهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در جریان بمب گذاری تروریستی حزب دموکرات به فیض شهادت رسید.

  شهید سید خالد نبوی

  سید خالد نبوی در روز دوازدهم اسفند ماه سال یکهزار و سیصد و سی و شش متولد شد. تا دوره ابتدایی تحصیل نمود. وی در شهرستان ارومیه سکونت داشت. سید خالد متاهل و صاحب دو فرزند بود. او در روز یازدهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و پنجاه و هشت در جاده بوکان- مهاباد توسط عوامل حزب کوموله به شهادت رسید.

  شهید سید وجه الدین حسینی

  سید وجه الدین حسینی در روز چهارم تیر ماه سال یکهزار و سیصد و پانزده متولد شد. تا دوره ابتدایی تحصیل کرد و به شغل کشاورزی مشغول شد. وی در شهرستان سنندج ساکن بود. سید وجه الدین متاهل و دارای چهار فرزند بود. او در روز یازدهم آبان ماه سال یکهزار و سیصد و شصت در شهرستان کامیاران درجریان بمب گذاری عوامل حزب دموکرات به فیض شهادت رسید.


 18. تشکر


صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود