جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تناسخ ...

نوشته
    59
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

تناسخ ...

دوستان سلام
    مي خوام در مورد تناسخ بگم ...
    تناسخی که هندوها قبولش دارن ...
    اینکه وقتی طرف مرد روحش در می یاد می ره تو یه جسمه دیگه و این چند بار تکرار می شه !!!
    دوستان من نمی تونم اینو قبول کنم...
    یعنی این جوری زندگی خیلی سخت می شه ...
    ببینید الان ثروتمندترین آدمم بالاخره یه مشکلی داره اگه یه نفر که فقیر بود بمیره... بعد بره تو جسمه ثروتمند که چی این جوری قبلا" اش جبران بشه ...

یکی می گفت من با هیپنوتیزم رفتم تو سه تا زندگیه گذشتم !!!

آخه تو یه انجمنه دیگه این بحث پیش اومد و یکی گفت بعد از مردن روح می ره تو یه جسمه دیگه من چند بار گفتم این ممکن نیست چون خدا گفته شما یه بار می میرید ولی یکی می گفت من دو تاشم قبول دارم یکی می گفت برو کتاب بخونو وفکر کن ...

دوستان بگین که این مسله اشتباست ...
    تناسخ رو می گم...
    التماس دعا ...

2.  

نوشته
    1,076
    مورد تشکر
    5 پست
    حضور
    1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    15

به نام خداوند یکتا سلام بر دوستان خدافقط یک بار کلام خدا و معجزه ی خدا یعنی کتاب قران را هر جوری که میفهمید و با هر زبانی که بیشتر میفهمید بخواند اما بسیار فکر کنید هر چه خدا براب شما لازم میدانسته است در قران هست .ما از دنیا میرویم پس به جایی میرویم اما به دنیا نه بلکه به برزخ تا روز قیامت و در پایان حکم ان روز همگی به اخرت و این بار برای ابدیت دوستان خدا یعنی انسانهای خوب به بهشت و دشمنان خدا یعنی انسانهای بد به جهنم .سوره ی دخان ایه ی 56 - جز ان مرگ اول در دنیا دیگر هیچ طعم مرگ را نمیچشند !سوره ی ص ایه ی 15 - مردم (بعد از مرگ ) دیگر ابدا به دنیا باز نمیگردند ! با یقینم بالاتر از دیدنم میگویم !!! فقط یک بار با روح و جسم به دنیا میاییم و برای مدت اندکی در دنیا زندگی میکنیم و فقط یک بار از دنیا میرویم و با روح در برزخ و جسم در خاک منتظریم تا باز در روز قیامت دوباره روح و جسم با هم ترکیب شوند و در اخرت زندگی کنند اما این بار برای برای همیشه !!!

نوشته
    59
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

پس شمام تناسخ رو قبول ندارین ...
    ممنون ...

نوشته
    1,032
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام خدمت شما کاربران گرامی
    بحث تناسخ در انجمن اخلاق و عرفان مورد بحث و بررسی قرار گرفته است لطفا جهت پاسخ به این لینک مراجعه فرمایید.
    با تشکر
    إِذْ تَلَقَّوْنَهُ بِأَلْسِنَتِكُمْ وَتَقُولُونَ بِأَفْوَاهِكُم مَّالَيْسَ لَكُم بِهِ عِلْمٌ وَتَحْسَبُونَهُ هَيِّنًا وَهُوَ عِندَ اللَّهِعَظِيمٌ
    وَلَوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ قُلْتُم مَّا يَكُونُ لَنَا أَن نَّتَكَلَّمَ بِهَذَا سُبْحَانَكَ هَذَا بُهْتَانٌ عَظِيمٌ

آنگاه كه آن [بهتان] را از زبان يكديگر مى‏گرفتيد و با زبانهاى خود چيزىرا كه بدان علم نداشتيد مى‏گفتيد و مى‏پنداشتيد كه كارى سهل و ساده است بااينكه آن [امر] نزد خدا بس بزرگ بود
    و [گر نه] چرا وقتى آن را شنيديد نگفتيد براى ما سزاوار نيست كه در اين [موضوع] سخن گوييم [خداوندا] تو منزهى اين بهتانى بزرگ است
    سوره نور آيات 16 و 17

حضرت زهرا (س) :
    کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
    :salavat(10):
    رسول اکرم(ص):
    الحیاءحسن و لکن فی النساءأحسن؛
    حیا خوب است ولی برای زنان خوب تر است.

نوشته
    59
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

لینک نیومد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری