جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: سخنی با ابن جبرین1 / بزرگ مفتی وهابیت

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  505
  مورد تشکر
  1,183 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  0

  سخنی با ابن جبرین1 / بزرگ مفتی وهابیت
  امّت عربی به ابن جبرینی مبتلا شده که جوانان را گول می زند و آنها را در آتش جهنّم می اندازد! در یکی از فتواهایی که همه شنیدند و در جرائد و مجلاّت و شبکه های عنکبوتی پخش شد او می گوید که رافضه (شیعیان) مرتد هستند! و حکم مرتد در اسلام قتل است!!!


  بسم الله الرحمن الرّحیم

  الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الأَرْضِ أُولَـئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ . بقره. 21

  و اما... کیست که نداند ابن جبرین سبب اول و اصلی نفوذ القاعده به عراق است، او با صدور فتواهای شیطانی، بزرگترین گروه از وهابیان تندرو سعودی را دور خود گرد آورده و آنها را با افکار و اعتقادات و فتاوا و نظراتی که تاریخ مصرفش گذشته، به گمراهی کشانده، و برای تحقق اهداف خود راهی جزء جوانان سعودی، که با استناد به یک کلمه مستعار از قرآن کریم "جهاد" گمراه شده اند، پیدا نکرده است. ولی آیا این جماعت حقیقتاً می دانند جهاد چیست؟ آیا او نفوذ و تأثیر خاصّی دارد که توانسته آنها را به آن سمت بکشاند آنگونه که افکار و فتاوای او را می پذیرند و آنچه که او از ایشان می خواهد، اجرا می کنند، به اعتبار اینکه او ولی امر است و اطاعتش واجب می باشد!!!

  ما ابداً کینه ای از ملّت سعودی نداریم. امّا امّت عربی به ابن جبرینی مبتلا شده که جوانان را گول می زند و آنها را در آتش جهنّم می اندازد! در یکی از فتواهایی که همه شنیدند و در جرائد و مجلاّت و شبکه های عنکبوتی پخش شد او می گوید که رافضه (شیعیان) مرتد هستند! و حکم مرتد در اسلام قتل است!!!

  بدینگونه ابن جبرین به گلّه گوسفندان فرمان می دهد و آنها، آنچنان که بره ای مادرش را دنبال می کند، از او پیروی می کنند. این فتوا به عنوان امری واجب الاجرا تلّقی می گردد. آنگاه این فتواها در کشور سعودی عمومی شده و مجّانی در دارالفتوی چاپ می شود! سپس سخنرانان در دانشگاهها جوانان را جمع نموده و به آنها تلقین می کنند که جهاد و قتل رافضه واجب است... باید عراق را آزاد کنیم و یک دولت اسلامی در آن به وجود بیاوریم!!!

  در همین هفته، کنفرانسی در قاهره، به ریاست دکتر عادل عبد الناصر (برادر رئیس جمهور سابق مصر ، جمال عبد الناصر) با مشارکت گروهی از علماء و مورخین و کارشناسان تشکیل شد و همگی آنان تأکید کردند که نظام سعودی حاکم در جزیرة العرب، منبع تروریسم بین المللی در جهان است و این حرفی نیست که تنها سید احمد العباسی (نویسنده مقاله) بگوید!

  ... امروزه سایتهای اینترنتی فراوان تروریسم سعودی، فتواهای جدید دیگری از ابن جبرین ، عضو هیئت بزرگان علمای کشتار و ذبح شیعه و پیروان اهل بیت (ع) منتشر می کنند... جامعه بین المللی باید در برابر این فتواها که علناً به قتل فرمان می دهد، سکوت نکند، امّا با کمال تعجّب سازمانها و مؤسسات مبارزه با تروریسم کاملاً سکوت کرده اند؛ آنها این فتواها را می شنوند و چشمشان را به روی همه اینها می بندند در حالی که می دانند نتیجه این فتاوی کشتار ملّتها است!

  هر چه که ابن جبرین ادعا میکند دروغ و تهمت است... تناقض عجیبیی در ادّعاهای این پیرمرد وجود دارد در حالی که تلاش می کند اختلاف و نفاق را در دلها بکارد. نمی دانم چگونه پیرمردی در سنّ و سال او دروغ می گوید و همه مسلمانان را فریب می دهد و بین شیعه و سنی تفرقه می اندازد! شگفتا از این پیرمرد که نوه شیطان است و از نوشیدن خونهای مسلمانان دست بر نمی دارد...

  ... چگونه کسی که بین طوایف و ملل و مذاهب و ادیان تفرقه می اندازد، با پروردگار روبرو خواهد شد؟ ابن جبرین چگونه به ذهنش فشار می آورد و می گوید رافضیان، یعنی شیعیان مشرکند! در اینجا هیچ توضیح و توجیهی برای این نامگذاری وجود ندارد! مسئله بزرگی که هست، این است که که وی، دلایل و توجیهاتی می آورد و تلاش می کند صدایش را برای عدّه ای ساده لوح که سخنش را راست می دانند، بالا ببرد و افکار عمومی سعودی را به هیجان وادارد تا فتواهای او را بپذیرند، توجیهاتی می آورد تا دلیل کافی و اجازه عملی و شرعی باشد برای جوان سعودی، که به عراق برود و در جهنّم گرفتار شود و بدترین عاقبت را برای خود رقم بزند!

  نمی دانم ابن جبرین این فتواها را از کجا آورده؟ من از این منبر آزاد با او در برابر تمام جهان، درخواست می کنم تا برای درستی حرفهایش دلیلی بیاورد... و گرنه کلام انشایی او فایده ای نخواهد داشت و خالی از هر محتوا خواهد بود. حتی یک دلیل برای صدق کلامش وجود ندارد و فقط برای برانگیختن جوانان عرب است تا به عراق بروند و شهروندان عراقی را بکشند! کجای این جنایات جهاد است؟ من از ابن جبرین می پرسم که مدّتی پیش چه کسی به عملیات (سوق الغزل) دست زد و به دو دختر عقب افتاده که درک و فهم درستی نداشتند، تجاوز کرد... به خاطر اینکه وهابیون خودشان را در برابر این اعمال قانع کنند، می گویند این عمل باعث ورود به بهشت است! آیا این سخن منطقی و درستی است؟... آیا کسی که این فتواها را نوشته یک شیخ مسلمان بوده؟ آیا این کلام شیوخ است؟ آیا کسی که این فتوا را نوشته عاقل بوده یا مجنون؟... هر کاری که او به روش خودش انجام می دهد تماماً اسائه ادب به صحابه محسوب می شود و هیچ دلیلی جز ادّعاهایی بی پایه و اساس ندارد و من برای این فرد(ابن جبرین) که فقط ادّعا می کند، دلیل و برهان می آورم...

  به ابن جبرین می گویم، چه کسی به قران کریم طعنه زده؟ ما یا شما؟ آیا قرآنمان یکی نیست؟ چگونه ممکن است قرآن های ما متفاوت باشد؟

  چه کسی به تو گفت که ما علی (ع) را می پرستیم؟ عجب! آیا عقلت به اینجا رسیده که تصوّر می کنی مردمانی وجود دارند که مخلوقی را عبادت می کنند؟ آیا می دانی، ای ابن جبرین که امام علی (ع) مانند سایه رسول الله (ص) بود، بنده ای از بندگان خدا که به سخن رسول الله گوش می داد و از اوامر او اطاعت می نمود، امّا اگر خوب فکر کنی می فهمی که این تو هستی که مرا مجبور می کنی که بگویم بعضی از صحابه که تو آنها را می شناسی به سخن رسول الله گوش نمی دادند...

  و لیکن ما (شیعیان) که در عاشوراء به عزا می نشینیم به خاطر یادبود واقعه کربلاست که هر ساله به شکلی ناخودآگاه تکرار می شود و به امر شخص خاصّی نیست، بلکه از سر عشق و محبّت و تمسّک به عقیده اهل بیت (ع) است، حالا بگو این کار چه ضرری دارد؟

  سؤالی من این است که ابن جبرین چرا به حجّ خانه خدا می رود ولی در طول زندگی اش ازدواج نکرده؟ آیا ممکن است به جواب این سؤال برسم؟

  می خواهم به تو ای ابن جبرین، یادآور شوم که ما اصحاب دلیل و برهان هستیم، نه مثل شما که به دیگران سخنی به گزاف نسبت دهیم...

  تو ما را متهم می کنی که اهل سنّت را می کشیم و تا حدّ مرگ شکنجه می دهیم. اگر دنبال حقیقت هستی خودت ببین چه کسی آنچه که تو ادّعا کرده ای را انجام می دهد ولی من تو را به خدا و پیامبر (ص) قسم می دهم در برابر تاریخ و حقیقت منصف باشی و بگویی چه کسی بر علیه انسانها تجاوز می کند؟  زیاد به تو سخت نمی گیرم؛ چون می دانم الان مشغول نوشتن فتوایی جدید، با روشی جدید هستی، که با دفعات قبل تفاوت دارد، تا حکم قتل زنان و کودکان شیعه را شرعی و واجب کنی، اما به تو، و هر کسی که عقل و شعور و بینش تو را دارد، این کلام خدای عزّ و جلّ را یادآور می شوم که: {فَإِن حَکَمتُم فَاحکُمُوا بِالعَدل}.

  یادت باشد که خدای عزّ و جلّ روز قیامت حساب سختی از تو خواهد کشید و در برابر او چون موش ترسانی خواهی بود، در حالی که جهنّم در پشت سرت جوش و خروش می کند، آیا آنوقت می توانی به سوراخی بخزی، ای قاتل، چه می کنی؟  نکته:
  یکی از علماء باب گفتگو را با امام جماعت سابق مسجد نبوی باز کرد و آنگاه که مقدار زیادی از دلایلی که در کتابهای خود آنان در مورد حقیقت خلافت علی (ع) هست، آورد، آن امام مسجد نبوی دست این شخص را گرفت و کنار قبر رسول الله برد و فقط یک حرف به او گفت: " اگر این آدم (با اشاره به قبر رسول الله ) برخیزد و همین سخن تو را بگوید هرگز نظر من در این موضوع تغییر نخواهد کرد "... تُسْمِعُ الصُّمَّ أَوْ تَهْدِي الْعُمْيَ وَمَن كَانَ فِي ضَلَالٍ مُّبِينٍ
  السلام علیک یااباصالح المهدی(عج)


  http://www.askquran.ir/picture.php?a...pictureid=2362


 2. #2
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  505
  مورد تشکر
  1,183 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  0

  سخنی با ابن جبرین2 / بزرگ مفتی وهابیت
  آیا غیر از این بود که پیشوای شما (یزید) وحی و اسلام را تماماً انکار می کرد؟ آیا نشنیده ای که می گفت مساجد را برای بندگان بگذار تا در آن ساکن شوند و از خمره شراب بر ما بنوشان که خدا نگفته وای بر کسی که شراب بنوشد، بلکه گفته وای بر نماز گزاران، هیچ کدام از شما از سلف صالحتان انتقاد نکرده اید، از کسانی مثل ولید که قرآن را پرت کرد و پاره نمود.
  به نام گوینده "هَل أنبّئکم بالأخسرینَ عَمَلا...الذین ضَلّ سَعیُهم فی الحیاة الدنیا و هم یَحسَبونَ أنّهُم یحُسنونَ صُنعا"[1]

  می خواهیم به ابن مفتی(ابن جبرین) بگوییم": تو عالمی یا جاهل؟ اگر جاهلی که چه بسیار جاهلانی که در جهل مرکبند و خود خبر ندارند و اگر ادّعای علم داری بگو آیا از مذهب اهل بیت و پیروانش آگاهی داری؟ آیا آنها حسن و حسین را به جای خدای تعالی می خوانند، مگر نه این است که امامان ما می گویند شیعه ما کسی است که تقوای الهی داشته باشد و فقط از او اطاعت کند چگونه ما کسی را به غیر از خدا بخوانیم.

  خدا رسوایت کند! ای دروغگو! چگونه حکم می کنی؟ آیا این سخن خداوند را خطاب به داوود (ع) نخوانده ای (یا داوودُ إنّّا جَعَلناکَ خَلیفةً فی الأرض فَاحکُم بینَ النّاسِ بِالعَدل وَ لا تَتبّع الهَوی فَیُضِلَّکَ عَن سَبیلِ اللهِ[2]) آیا تو عادلانه قضاوت کرده ای، ای شیخ!؟

  روز قیامت به خدا چه می گویی؟ آنگاه که شیعیان جمع شوند و بگویند به ما تهمت کفر زدی، که ما غیر خدا را پرستیدیم و تو ای خدا می دانی که ما هیچ کس را جز تو نمی خوانیم، بلکه پیرو کسانی هستیم که امر تو را اطاعت کردند و تو گفتی (قل لا أسئلکم أجراً إلاّ المودّة فی القربی) تمام روایات گواهی می دهند که منظور از قربی خاندان پیامبر هستند که ما دوستدار آنانیم.

  ما مثل شما جاهلان نیستیم ، تا همانند یکی از بزرگان شما بگوییم: عصای من از محمد بهتر است چون او مرده! در حالی که آن شیخ، خود در سلام نمازش می گوید: "السّلام علیک أیها النبی" چگونه سلام می دهد بر پیامبری که مرده است... بهتر نیست بر عصایش سلام دهد؟! آیا تو ای شیخ! این سخنان را انکار می کنی؟ ما هیچ گاه از شما نشنیده ایم که از کسانی که با خدا و رسول به جنگ برخاسته اند، انتقاد نمایید...

  آیا غیر از این بود که پیشوای شما (یزید) وحی و اسلام را تماماً انکار می کرد؟ آیا نشنیده ای که می گفت مساجد را برای بندگان بگذار تا در آن ساکن شوند و از خمره شراب بر ما بنوشان که خدا نگفته وای بر کسی که شراب بنوشد، بلکه گفته وای بر نماز گزاران، هیچ کدام از شما از سلف صالحتان انتقاد نکرده اید، از کسانی مثل ولید که قرآن را پرت کرد و پاره نمود و گفت:

  أتوعدنی بجبّـار عـنیـد و ها أنا ذاک جـبـار عـنـید

  إذا لاقیت ربّک یومَ حشرٍٍ فقُل یا ربِّ مَزّقَنی الولید!![3]

  ای شیخ! آیا یک آدم عاقل بین شما وجود ندارد!؟ ولا تَحسبنّ الله عَمّا یَعمَلُ الظّالِمون- إنّما نُؤخّرُهم لِیومٍ تَشخَصُ فیه الأبصار مُهطِعینَ مُقنِعی رُؤوسُهم لا یرتدُّ إلَیهم طَرفُهم و أفئدتُهم هَواء[4]- این اعمال فایده ای برایتان ندارد- و قَدِمنا إلى ما عَمِلوُا مِن عملٍ فَجَعلناهُ هَباءً مَنثورا-[5] .

  از خدا بترس ای ابن جبرین! والله اینها که می گویی دروغی بیش نیست. این فتواهایی که می دهی همه دروغ است حاشا که ما غیر خدا را بپرستیم. خدا تو و ما و اهل حق را هدایت کند-أفمن یهدی إلی الحقّ أحقّ أن یتّبع أم من لا یهدی إلاّ أن یهدی فما لکم کیف تحکمون[6] - صدق الله العلی العظیم.
  [1] -{آنان} کسانی اند که کوششهایشان در زندگی دنیا به هدر رفته و خود می پندارند که کار خوب انجام می دهند.104کهف

  [2] - ای داوود!ما تو را در زمین جانشین قرار دادیم؛ پس میان مردم به حق داوری کن واز هوس پیروی مکن که تو را از راه خدا به در کند.26ص.

  [3] -آیا مرا از ستمگر سرکش می ترسانی؟ من آن ستمگر سرکش هستم.

  اگر خدایت را روز قیامت ملاقات کردی، به او بگو ای خدا! ولید مرا پاره کرد.

  داستان از این قرار است که روزی ولید حاکم اموی به مکه رفت و مقابل کعبه قرآن را باز کرد، آیه 59سوره هود آمد که می گوید:" و اتبعوا أمرَ کلّ جبّار عنید" آنگاه ولید از این آیه خشمگین شد و قرآن را پرت کرد و این شعر را گفت" (مترجم).

  [4] -و خدا را ازآن چه که می کنند غافل نپندار، جز این نیست که {کیفر} آنان را برای روزی به تأخیر می اندازد که چشمها در آن خیره می شود. شتابان سر برداشته و چشم بر هم نمی زنند و {از وحشت} دلهایشان تهی است. 42 و 43 ابراهیم.

  [5] -و به هر کاری که کرده اند می پردازیم و آن را {چون} گردی پراکنده می سازیم. 23فرقان.
  [6] -آیا کسی که به سوی حق رهبری می کند سزاوارتر است که پیروی شود یا کسی که راه نمی نماید، مگر آنکه {خود} هدایت شود، شما را چه شده چگونه داوری می کنید؟ 35 یونس.
  السلام علیک یااباصالح المهدی(عج)


  http://www.askquran.ir/picture.php?a...pictureid=2362

 3. تشکرها 2


 4. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۸۷
  نوشته
  46
  مورد تشکر
  87 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  ان الله یهدي من يشاء
  اللهم عجل لوليك الفرج
  قمه زنى حرام و وهن به مذهب است

 5. تشکرها 2


 6. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  982
  مورد تشکر
  768 پست
  حضور
  8 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  به کوری چشم وهابیها شیعه روز به روز قدرتمند تر شده و حقانیت آن برای جهانیان آشکار میگردد. روزی فرا خواهد رسید که زیر پرچم حضرت ولی عصر (عج) به حساب تمامی خائنین به اسلام و پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) رسیده و مذهب شیعه اولین و آخرین مذهب جهانیان خواهد شد.
  اللهم صل علی محمد و آل محمد
  007

 7. تشکرها 2


 8. #5
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  505
  مورد تشکر
  1,183 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  0  بسم الله الرحمن الرحیم

  سران وهابیت بلاخص ابن جیرن ملحددلی بیمار و ومغزی تهی و نفسی سرکش دارند ومهارشان به دست شیطان است وبه هر طرف که اراده کند به دنبال خود میکشد تا اینکه انهارا به سمت دوزخ هدایت نماید تابا اربابشان محمدابن عبدالوهاب در دوزخ همنشین گردند اللهم العن جبت والطا غوتوسلام خدا بر امیر المومنین حضرت علی علیه السلام
  السلام علیک یااباصالح المهدی(عج)


  http://www.askquran.ir/picture.php?a...pictureid=2362

 9. تشکرها 2


 10. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  2,087
  مورد تشکر
  2,686 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0  خداوند تمام گمراهان را به راه راست هدايت فرمايد چه آنان كه از ناداني به گمراهي كشيده شده اند و چه آنان كه با علم به خطا بودن باز بر راه خويش اصرار ورزيده و ديگران را نيز همراه خود مي كنند خداوند آنها را اصلاح كند و در غير اين صورت شرآنها را متوجه خودشان گرداند  بهترين كارها سه كار است:
  تواضع به هنگام دولت ، عفو هنگام قدرت و بخشش بدون منت
  پيامبر اكرم (ص)
  http://www.hamdardi.com/my_documents....com_8.com.jpg 11. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  1,007
  مورد تشکر
  3,000 پست
  حضور
  17 ساعت 3 دقیقه
  دریافت
  12
  آپلود
  0
  گالری
  0  الله
  خدا همه رو هدایت کنه
  اگه دستام خالی باشه وقتی باشم عاشق تو
  غیر دل چیزی ندارم که بدونم لایق تو

  دلمو از مال دنیا به تو هدیه داده بودم
  با تموم بی پناهیم به تو تکیه داده بودم.... 12. تشکرها 2


 13. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۱
  نوشته
  332
  مورد تشکر
  1,083 پست
  حضور
  9 روز 8 ساعت 17 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  47  اللهم العن الکفار و المناقین!
  این شخص مصداق حقیقی کفر به ولایت اهل بیت (ع) است.

  خدایا چنان کن سرانجام کار
  تو خشنود باشی و ما رستگار

 14. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۱
  نوشته
  941
  مورد تشکر
  4,812 پست
  حضور
  15 روز 21 ساعت 14 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وال محمد علیهاالسلام

  ------------------
  أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
  أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
  أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
  أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
  اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

  ================
  "اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"

 15. تشکر


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود