جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: سوال در مورد تثلیث ادعائی مسیحیان

نوشته
    14
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

پرسش سوال در مورد تثلیث ادعائی مسیحیان

با سلام خدمت دست اندرکاران گرامی سایت پر محتوای کانون گفتمان قرآن و کاربران ارجمند.من جوانی هستم که تازه با این سایت آشنا شدم و امیدوارم که بتوانم از مطالب این سایت بهره کافی را در جهت شناخت بیشتر خداوند متعال و دین مبین اسلام و ائمه اطهار ببرم.

راستش من سوالی داشتم در مورد مسئله تثلیث مسیحیان که ادعای آن را دارند.چون من در یک برنامه دیدم که یک مبلغ کلیسای تلویزیونی فارسی که کانالهای فراوانی در ماهواره ها دارند میگفت که: ما بر خلاف گفته مسلمانان که ادعا میکنند ما به سه خدا اعتقاد نداریم بلکه به یک خدا معتقد هستیم و مسئله تثلیث برای ما این است که به عنوان مثال هر فرد انسان دارای سه حقیقت و جزء بدن مادی و نفس و روح هستیم و در حالی که جمع این سه میشود یک کل واحد که این سه با هم یک واحد را که یک فرد انسان است مدیریت میکنند یعنی من که با شما صحبت میکنم هم اکنون از این سه جزء هستم ولی شما مرا یک فرد و یک انسان میبینید.
    بنابراین تثلیث یعنی اینکه سه جزء پدر و پسر و روح القدس اجزای یک کل واحد یعنی خداوند هستند و خداوند اراده خود را در زمین و آسمان از طریق عیسی مسیح علیه السلام و روح القدس حاکم میکند.

من میخواستم که اگر کسی میتواند در مورد این اظهارات توضیح دهد و آن را نقد کرده و روشنگری در این مورد بشود.با تشکر

2.  

نوشته
    213
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    16

با سلام به شما دوست عزيز و ضمن خوش‌آمد گويي به شما :

در اين مورد به تاپيك زير مراجعه بفرماييد :

http://www.askquran.ir/showthread.php?t=3459

همچنين در اين بخش مي توانيد مطالب ديگري را نيز در مورد مسيحيت و نقد هاي آن بيابيد .

http://www.askquran.ir/forumdisplay.php?f=205

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری