صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: این پیام فوق العادس خیلی روش فکر کنید !!!پوشش خدایی و حجاب خدایی

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15

  این پیام فوق العادس خیلی روش فکر کنید !!!پوشش خدایی و حجاب خدایی
  به نام خداوند یکتا
  سلام بر دوستان خدا
  من حقیر باز هم میخواهم با یقینم به دوستان خدا ثابت کنم قضیه ی پوشش خدایی و حجاب خدایی را !
  در ابتدا عرض کنم پوشش و حجاب کاملا باهم فرق دارند !!!
  پوشش خدایی
  با کلام خود خدا سوره ی احزاب ایه ی 59 عشق یکتایم میفرمایند : ای پیامبر ! به زنان و دخترانت و زنان با ایمان بگو چادرهای خود را بر خویش فرو پوشند که این کار برای اینکه انها (به عفت وپاکی) شناخته شوند تا از تعریض و جسارت ( هوسرانان ) ازار نکشند برای انان بهتر است .
  باور کنید برای من از روز هم روشن تر است که از 4 گروه زنان فقط یک گروه زیانکار نیستند !!!
  اما 3 گروه زیانکار ! 1- چادریه بد وبی حیا و گناهکار و ... و 2 - غیر چادریه (مانتو و کت وشلوار و ... ) بد وبی حیا و گناهکار و ... و 3 - غیر چادریی (مانتو و کت وشلوار و ... که پوششش مانند پوشش چادر نباشه مثلا مانتو تنگ و و حتی چادر تنگ و... ... ) که باطنش خوب و پاک باشد هم از زیانکاران است ( زیرا ظاهرش را رعایت نکرده ) !!!


  !!!

  و 4 - تنها زنان چادریی یا ( پوششی مانند چادر که پوششش شبیه چادر گشاد باشد و... ) که خوب و پاک و مومن و با حیا و ... باشند رستگارند .
  البته چادر اون اسمیه که برای اینگونه پوشش زنان بکار برده میشه و گرنه میتونه اسمش چادر نباشه و هر چیز دیگری مانند چادر هم باشه که هم شکل و اندازه و هم خود اعضای بدن زن را بپوشاند (مثلا هم خود پا و هم فرم و شکل پایشان را بپوشاند مثل یک مانتو بلند و گشاد با مقنعه ) همان پوشش خدایییه ( تمام ادیان الهی ) است .
  این پیام فوق العادس خیلی روش فکر کنید !!!
  1 - خداوند ظاهر بنده ای را دوست دارد اما باطنش را دشمن 2 - باطن بنده ای را دوست دارد اما ظاهرش را دشمن 3 - ظاهر بنده ای را دشمن میدارد و باطنش را هم دشمن
  4 - ظاهر بنده ای را دوست میدارد و باطنش را هم دوست میدارد !!! مثلا ظاهر دختر چادری یا ( پوششی مانند چادر) که باطنش با ایمان و با حیا باشد و ... و در کل ظاهر و باطنش خدایی باشد را خدا بسیار دوست دارد .
  انشاالله که شما از گروه 4 باشید .
  پوشش با حجاب فرق میکنه پوشش همین نوع لباس پوشیدن و پوشش زن و مرد است که خداوند در قرانش تعریف کرده است ( که همان عورتین است) ! برای مردان از پشت و جلو از زانو تا ناف شکم و برای زنان همه جای بدن الا گردی صورت و مچ دستان به پایین .
  حجاب خدایی
  حجاب از حجب میاد یعنی پرده و حجاب یعنی پرده نشینی که این را هم خداوند در قرانش بیان فرموده است یعنی خداوند فرموده اند زن و مرد کجاها بروند و کجاها نروند !!!
  در سوره ی احزاب ایه ی 33 خداوند میفرمایند : ( ای پیامبر به زنان بگو ) در خانه هایتان بنشینید و ارام بگیرید و مانند دوران جاهلیت خودارایی نکنید و ... !
  البته که بعضی این ایه را فقط به خاندان پیامبر نسبت داده اند اما فقط همین نیست چون خداوند همه را دوست دارد و بد هیچ کسی را نمیخواهد و بهترین ها را برای همه میخواهد و این ماییم که شاید این بهترین ها را نمیفهمیم یا نمیخواهیم و یا دانسته یا ندانسته بد خودمان را میخواهیم !!!
  یکی از معصومین در بهارالانوار به پسرشان یعنی امام بعدی فرموده اند ! ای پسرم تا میتوانی از خانه بیرون نرو مگر برای کار اوجب یا واجب و اگر هم رفتی بسیار مواظب باش که بیرون از خانه پر از گناه و معصیت و .... است !!!!!!!!!!!
  من حقیر بدنم لرزید که وقتی یک امام معصوم به امام معصوم دیگری با اینکه میدانند هر دو معصومند این طور میفرمایند ماها باید چه قدر مواظب ( پوشش و حجاب ) خودمون باشیم !!!!!
  و پس همانطور که زنان باید بیشتر در خانه بمانند و هر جایی نروند مردان نیز هر جایی نباید بروند !
  یه پیامم به خواهرای مومنم بگم که ارزش شما بسیار بالاست و حواستون به ظاهر و باطنتون باشه که هر هرزه ای حق نداره شما را ببینه و هر کاری که خدا فرموده انجام دهید و انجام ندهید ارزش شما را بالاتر برده که شما کالا نیستید بلکه یک انسان ارزشمند و پاک هستید .
  در اخر خدا و اسلام زن و مرد را از لحاظ ارزش کاملا مساوی و برابر میدانند و واقعا هم همین طور است .

  ویرایش توسط e.1_m : ۱۳۸۷/۰۸/۲۷ در ساعت ۱۹:۵۱


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  2,087
  مورد تشکر
  2,678 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0  حجاب درون خيلي مهم تر از حجاب بيرون است
  حجاب بيرون پوسته حجاب است كه براي بايد براي حفظ حجاب درون از آن استفاده كرد ولي اگر درون انساني بي حيايي رخنه كرده باشد ناخودآگاه بيرونش هم تحت تاثير قرار مي گيرد
  بهترين كارها سه كار است:
  تواضع به هنگام دولت ، عفو هنگام قدرت و بخشش بدون منت
  پيامبر اكرم (ص)
  http://www.hamdardi.com/my_documents....com_8.com.jpg


 3. تشکرها 2


 4. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15  كراهت نداشتن پوشش سياه براي زنان
  مرحوم صاحب جواهر فرمود: «روايات مربوطه به كراهت سياه پوشي شامل زنان نميشود.»ايشان در كتاب خود طبق تصريح كتابهاي مقصودي از علماي اماميه،كراهت پوشش سياه را مختص به مردان معرفي نموده زيرا شارع مقدس پوشش غليظ تر و بيش تري براي زنان هنگام مواجهه با نامحرم قرارداده است و رنگ مشكي در مقايسه با رنگهاي ديگر به نحو بهتري پوشش غليظ تر و بيش تر را تامين مي كند
  كراهت پوشش مشكي مختص به مردان آن هم در غير كفش، عمامه و عبا است حتي يكي از فقيهان
  برجسته شيعه به كراهت چادر مشكي فتوا نداده اند بلكه برعكس مراجع تقليد مثل رهبر معظم انقلاب ايت الله خامنه اي به عدم كراهت چادر مشكي تصريح كرده و بعضي نيز مانند آيت الله فاضل لنكراني و آيت الله تبريزي به برتري حجاب با چادر مشكي فتوا داده و فرموده اند : چادر مشكي بهترين نوع حجاب است. [1]
  1- سيد محسن محمودي ، «مسائل جديد از ديدگاه علما و مراجع تقليد» ، ويژه نامه فرهنگ اسلام، بهار سال 1379 ، ج 1، ص 7.  2- ابوالقاسم ، الموسوي خوئي: «مستند عروق الوثقي»، تاليف محمد تقي خوئي، النجف الاشرف، 1404 ، هـ. ق ، 1375، ج 1، ص 129.
  3- سوره مائده (5) آيه 2.
  4- مرتضي مطهري، مساله حجاب، ص 80.
  5- روح الله الموسوي الخميني «تحرير الوسيله» ، ج
  6- محمد تقي، بهجب «رساله توضيح المسائل » قم ، شفق، احكام نكاح، ص 385 ، مساله 937.
  7- سيد محمد رضا ، گلپايگاني: رساله توضيح المسائل، قم انتشارات دارالقران كريم، بي تا، ص 413.
  8- محمد فاضل لنكراني ‹‹ رساله توضيح المسائل ، قم ، انتشارات سرور ،1416 ، ه . ق ص 463 5. تشکرها 2


 6. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15  اميرالمؤمنين (عليه السلام) در رابطه با اين زنان فرموده :
  يَظْهَرُ فى آخِرِ الزَّمانِ وَ اقْتِرابِ السّاعَةِ وَ هُوَ شَرُّ الاَْزْمِنَةِ، نِسْوَةٌ كاشِفاتٌ عارِياتٌ، مُتَبَرِّجاتٌ، مِنَ الدّينِ خارِجاتٌ، فِى الْفِتَنِ داخِلاتٌ، مائِلاتٌ اِلَى الشَّهَواتِ، مُسْرِعاتٌ اِلَى اللَّذّاتِ، مُسْتَحِلاّتُ الْمُحَرَّماتِ، فى جَهَنَّمَ خالِداتٌ.[339] <9.htm>
  در آخر زمان، و نزديكى قيامت، كه بدترين زمانهاست، زنانى ظاهر مى شوند با اين خصوصيات :
  بى حجاب و برهنه از پوشش لازم، جلوه دهنده زينت و زيبائى در كوچه و بازار، خارج از دين، داخل در فتنه، راغب به شهوات، سرعت گيرنده به سوى لذات، حلال شـمرنده محرمات الهى، كه اين زنان با اين اوصاف در جهنم ابدى و دائمى هستند
  على (عليه السلام) در نهج البلاغه فرموده :
  اِنَّ الْبَهائِمُ هَمُّها بُطُونُها، وَ اِنَّ السِّباعَ هَمُّها الْعُدْوانُ عَلى غَيْرِها، وَ اِنَّ النِّساءَ هَمُّهُنَّ زِينَةُ الْحَياةِ الدُّنْيا وَ الْفَسادُ فيها، اِنَّ الْمُؤْمِنينَ مُسْتَكينُونَ، اِنَّ الْمُؤْمِنينَ مُشْفِقوُنَ، اِنَّ الْمُؤْمِنينَ خائِفُونَ.[340] <9.htm>
  همت حيوانات شكم، و همت درندگان مخاصمه و دشمنى با غير، و همت زنان آرايش زندگى و فساد در دنياست.
  اين مردان و زنان باايمانند كه تسليم اوامر پروردگارند، و اهل رأفت و مهربانى، و خداترس هستند.


 7. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15  واقعيتى بهت آور
  در روزنامه پرتيراژ كيهان، كه شماره آن را به ياد ندارم خواندم :
  خانم جوانى، نمونه همانها كه در روايت اميرالمؤمنين آمده، بر اثر آزادى از سبك غربى، و به خاطر آمد و رفت دوستان شوهرش به خانه، و در معرض بودن وى با سر برهنه و بدن نيمه عريان، و رفت و آمد به مجالس مختلط از مرد و زن، با داشتن يك دختربچه سه ساله، دل به جوانى بست، و در آرزوى رسيدن به او برآمد، جوان غرق شهوت، و هرزه بى دين، كه زن جوان شوهردار بيشتر باعث تحريك او شده بود، به زن گفت اين كودك مانع برنامه ماست، بايد از ميان برداشته شود!!
  نزديك به چهار ماه در رابطه با طفل معصوم بين عاشق و معشوقه از خدا بى خبر، و آن دو حيوان صفت درگيرى بود، بناچار مادرى كه كانون مهر و عاطفه، و منبع رحمت و رأفت آفريده شده، بر اثر شهوت، و ميل به آغوش ديگران هويت مادر بودن را فراموش كرد، و دخترك موطلائى و زيبا و بى گناه را به حمام خانه برد و او را با دست جهنمى خود خفه كرد، تا مزاحم شهوت و شهوترانى از ميان برداشته شود، و جوان نامحرم آلوده اى براى چند لحظه به كام دل برسد، و زن شوهردارى در كمال بى عفتى براى چند دقيقه به لذت جنسى دست يابد، و تا ابد دامن آلوده كند، و شوهر بيچاره را براى هميشه به داغى سوزنده، و مصيبتى جانكاه دچار نمايد.
  اگر شوهر اين زن غيرت به خرج مى داد، و از اينكه زن جوان زيبايش آزاد در دسترس هر ديده اى قرار بگيرد، و همه بتوانند او را در زيبائى و زينت و عشوه گرى و طنازى ببينند مانع مى شد، طفلى بى گناه كشته نمى شد، داغى دائمى بر دل پدر قرار نمى گرفت، زن شوهردارى دامن عفتش براى هميشه لكه دار نمى گشت، جوانى بدين صورت به بدبختى و بيچارگى دچار نمى شد، و كانون گرم خانواده اى جوان و تازه ازدواج كرده از هم نمى پاشيد، آرى حجاب مصونيت است نه محدوديت.

  ديدگاه برجستگان غرب نسبت به اوضاع جامعه غربى
  بيزرائيلى از نخستوزيرهاى دولت انگليس، كشورى كه در صف اول فساد و افساد است در مقاله اى نوشت: من در خطر ارتكاب بسى حركات جنون آميز هستم، ولى مى كوشم كه از يكى از آنها حتماً اجتناب كنم، و قدم در آن نگذارم، و آن ازدواج عشقى است، كه در كوچه و بازار، دخترى را ببينم و خوشم بيايد و بگويم اين زن ايده آل من است.
  نابخردان گوهرپاك و باقيمت آفرينش را، از حصار عفت و عصمت، و پوشش و حجاب، به عنوان آزادى بيرون كشيدند، و دست او را در هر برنامه اى كه شهوات اقتضا كند باز گذاشتند، سپس به عنوان فرار از ازدواج عشقى او را دور انداختند، زيرا مشاهده كردند، اين گوهر، قيمت و ارزش خود را از دست داده، و هر لحظه با كسى، و هر زمان در آغوش نامحرمى، و هر آن در برنامه اى خلاف عفت و ادب و مخالف وقار و انسانيت دست و پا مى زند.
  خانم الزيمارى كه از شعرا و نويسندگان كشور سوئد است در مقاله مهمى در روزنامه اكسپرس درباره جامعه اروپا نوشته :
  مردها وفا و صميميت را نمى دانند، با حقه بازى زنان و دختران را به زانو درمى آورند!
  بايد به اين خانم گفت، از زمانى كه جنس زن را به لجن بى عفتى و فضاى بى بند و بارى، و بدحجابى و بى حجابى سوق داديد، و او را به عنوان آزادى، به اسارت شهوات و تمايلات بى قيد و شرط درآورديد، و مردان توانستند او را با بدنى نيمه عريان، و در طنازى و عشوه گرى در هر كجا كه خواستند سهل و آسان ببينند، وفا و صميميت نسبت به همسر خود و خانه و خانواده را از دست دادند، و تبديل به افرادى حقه باز و مكار و حيله گر و كلاهبردار شدند.
  عوارض بدحجابى و بى حجابى، و آزادى زن در روابط با هر كه دلش بخواهد يكى دوتا نيست، و محصولات تلخ اين مسئله عددى كامپيوترى است.
  مردان با ديدن اين مناظره دست از همسران خود كشيدند، و به قول معروف از زير بار مخارج خانه كه مسئوليتى بر دوش آنان بود فرار كرده، و براى ارضاء خود روى به بازار آزاد آوردند، و جوانان بى زن، چون فرونشاندن شعله شهوت را ارزان ديدند، از تشكيل زندگى و ازدواج سر باز زده، دنبال چشم چرانى و صيد ناموس مملكت رفتند، بدينگونه نظام خانواده در غرب و در مقلدان شرقى آنان از هم پاشيد و اوضاعى شبيه اوضاع جنگل بوجود آمد.
  خانم الزيمارى در مقاله خود اضافه مى كند : هم اكنون در سراسر سوئد دوشيزگانى زيبا هستند، كه در آرزوى شوهرند، و بسيارى از آنها اجباراً با مردها دوست مى شوند.
  آرى در انتظار شوهرند ولى شوهر پيدا نمى شود، چون جوانان به هر شكلى كه مايل باشند به جنس زن دسترسى دارند، و خود را نيازمند به ازدواج نمى بينند، و بسيارى از مردان زن دار هم از زن خود جدا شده، تا آزادانه بتوانند به تمايلات خود پاسخ دهند!!
  باز خانم الزيمارى مى نويسد : من به دختران توصيه مى كنم كه پيش از ازدواج با هيچ مردى ارتباط برقرار نكنند.
  چه درخواست مهمى از دختران دارد، درخواستى كه با وضع فعلى زن در جهان، و بى بند و بارى مرد در جامعه غربى عملى نيست، جهان اگر بخواهد به صلاح و سداد برسد، بايد مقررات شرعى و فطرى و انسانى اسلام را در رابطه با زن به اجرا بگذارد، و در رأس همه دستورات، زن را به حجاب و پوشش مناسب بازگرداند، و عفت و عصمت و وقار و حياء او را به او برگرداند، كه در غير اين صورت، راه درمانى براى اين همه مفاسد خانمانسوز وجود ندارد.
  ستمى كه غرب به زن روا داشته، در تاريخ بشر نظير ندارد، نيت و اراده و همت زن را به سوى عشوه گرى و طنازى، و به بيراهه كشيدن مردان، و جلوه كردن در كوچه و بازار و فساد در شئون حيات، جهت داده.
  او را تبديل به كالاى شهوت نموده، و از وجود او براى توليد مال و ثروت، و ارضاء شهوات بهره بردارى مى كند.


 8. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15  برنامه اى از حضرت حسين (عليه السلام)
  نقل شده، حضرت حسين قبل از رفتن به ميدان به حضرت زينب فرمود، تمام زيورآلات زنان را جمع كن، چون من شهيد شدم و دشمن به جانب خيمه ها آمد، آنها را بسوى آنان بريز، اين دنياداران بى خبر، و ماديگرايان بدبخت وقتى مشغول جمع كردن آنها شدند، شما در محل امنى پناه بگيريد تا از ديد نامحرمان دور باشيد!!
  مى گويند به وقت حمله يزيد با چوب خيزران به لب و دندان حضرت حسين (عليه السلام)، كنيزى در دستگاه او حضرت زهرا(عليها السلام) را پريشان و غصه دار در خواب ديد، كه سخت از يزيد و عمل او شكايت مى كند، كنيزك از خواب پريد، و به خاطر ترس و وحشت و اضطراب و دستپاچگى بدون مقنعه و چادر، به مجلس يزيد آمد و فرياد برداشت، يزيد وقتى او را به اين حال ديد با عباى خود او را پوشاند و عربده زد، كه چرا با سر و صورت برهنه به مجلس نامحرمان درآمدى ؟!
  چقدر عجيب است كه يزيد بى دين، شرابخوار، سگ باز، ميمون باز طاقت سر برهنه بودن كنيز خود را نداشت، و با عباى خود او را پوشاند و از مجلس نامحرمان دور كرد، ولى عجيب تر از او مردانى هستند كه نسبت به ناموس خود غيرت نشان نمى دهند، و او را با روى باز و موى باز و در حال آرايش به همه جا مى فرستند و با خود به همه جا مى برند!!
  رسول حق (صلى الله عليه وآله وسلم) درباره غيرت فرمود :
  اِنَّ الْغَيْرَةَ مِنَ الاْيمانِ.[341] <9.htm>
  غيرت از ايمان انسان به خدا و روز قيامت است.
  امام صادق (عليه السلام) فرمود :
  اِنَّ اللّهَ غَيُورٌ يُحِبُّ كُلَّ غَيُور وَمِنْ غَيْرَتِهِ حَرَّمَ الْفَواحِشَ ظاهِرَها وَ باطِنَها.[342] <9.htm>
  همانا خداوند غيور است، و هر غيورى را دوست دارد، و از غيرت اوست كه زشتى هاى ظاهر و باطن را حرام كرده است.


 9. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15  بندگان خدا ! شما و انچه از دنیا ارزو مندید مهمانانی هستید که مدتی معین برای شما قرار داده شده ! بدهکارانی هستید که مهلت کوتاهی در پرداخت ان دارید و اعمال شما همگی حفظ میشود چه بسیارند تلاش گرانی که به جایی نرسند و زحمت کشانی که زیان دیدند .
  در روزگاری هستید که خوبی به ان پشت کرده و میگزرد و بدی به ان روی اورده پیش میتازد و طمع شیطان در هلاکت مردم بیشتر میگردد هم اکنون روزگاری است که ساز و برگ شیطان تقویت شده نیرنگ و فریبش همگانی و به دست اوردن شکار برای او اسان است به هر سو میخواهی نگاه کن ایا جز فقیری میبینی که با فقر دست و پنجه نرم میکند یا ثروتمندی که نعمت خدا را کفران کرده است و با بخل ورزیدن در اداء حقوق الهی ثروت فراوانی گرد اورده است ؟ یا سرکشی که گوش او از شنیدن پند و اندرزها کر است ؟


 10. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15  به نام الله
  سلام علیکم
  ای ... ! همانا تو برای خدا به خشم امدی پس امید به کسی داشته باش که به خاطر او غضبناک شدی این مردم برای دنیای خود از تو ترسیدند و تو بر دین خویش از انان ترسیدی پس دنیا را که به خاطر ان از تو ترسیدند به خودشان واگذار و با دین خود که برای ان ترسیدی از این مردم بگریز این دنیا پرستان چه محتاجند به انچه تو انان را ترساندی و چه بی نیازی از انچه انان تورا منع کردند و به زودی خواهی یافت که چه کسی فردا سود میبرد و چه کسی بیشتر بر او حسد میورزند ؟ اگر اسمان و زمین در های خود را بر بنده ای ببندند و او از خدا بترسد خداوند راه نجاتی از میان ان دو برای او خواهد گشود . ارامش خود را تنها در حق جستجو کن و جز باطل چیزی تورا به وحشت نیندازد اگر تو دنیای این مردم را میپذیرفتی تو را دوست داشتند و اگر سهمی از ان برمیگرفتی دست از تو بر میداشتند ..........!!!


 11. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15  خانم الزيمارى كه از شعرا و نويسندگان كشور سوئد است در مقاله مهمى در روزنامه اكسپرس درباره جامعه اروپا نوشته :
  مردها وفا و صميميت را نمى دانند، با حقه بازى زنان و دختران را به زانو درمى آورند
  !
  بايد به اين خانم گفت، از زمانى كه جنس زن را به لجن بى عفتى و فضاى بى بند و بارى، و بدحجابى و بى حجابى سوق داديد، و او را به عنوان آزادى، به اسارت شهوات و تمايلات بى قيد و شرط درآورديد، و مردان توانستند او را با بدنى نيمه عريان، و در طنازى و عشوه گرى در هر كجا كه خواستند سهل و آسان ببينند، وفا و صميميت نسبت به همسر خود و خانه و خانواده را از دست دادند، و تبديل به افرادى حقه باز و مكار و حيله گر و كلاهبردار شدند و ... 12. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15  ’ جضرت علی : من بودم كه چشم فتنه را درآوردم ، پس از آنكه ظلمت فتنه همه را گرفته بود و بيماري اش داشت همه را هلاك مي ساخت و احدي جز من جرات چنين كاري را نداشت ‘ه از قضاوت عموم و احساسات عوام مومنين نهراسد مصحلت بازي را نشناسد و چهار هزار نفر مقدس و زاهد ، عابد و قاري قرآن را كه سرطان شوم روح و عقل و زندگي و ايمان جامعه اند ، قتل عام كند كه در برابر حق ايستاده اند ، هر چند بي غرض باشند و آلت دست ناآگاه عمر و عاص ها و سياستهاي اموي ! باشد و بي غرض ! بي شعوري نيز خود جرم است ، جرمي به اندازه بي شرفي ! به هر حال آفت حق اند

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. ۞❀۞❀۞آشنایی با شهید فرانسوی دفاع مقدس۞❀۞❀۞
  توسط seyed yasin در انجمن برگی از دفتر زندگی ( زندگی نامه و خاطرات شهدا)
  پاسخ: 7
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۶/۰۴, ۰۷:۵۶
 2. ▐★♥★ ▐داستان هایی از سیرت حضرت امام رضا (ع)▐★♥★ ▐
  توسط ║★║فاطمی║★║ در انجمن اهل بیت و ائمه در قرآن
  پاسخ: 24
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۷/۰۷, ۱۷:۳۸
 3. پاسخ: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۷/۰۲, ۱۱:۲۲
 4. نامه ی زن آمریکایی به زنان ودختران مسلمان
  توسط خادمة المهدی در انجمن حجاب و پوشش اسلامي
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۶/۲۸, ۱۴:۴۷

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود