صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: قرآن کلام خدا است یا محمد !!!!

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  234
  مورد تشکر
  31 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0

  قرآن کلام خدا است یا محمد !!!!
  درود بر همه .
  این را در جواب آن آقای بی ادبی که در مورد انجیل ما حرف مفت زده می نویسم . چون مطالب خیلی گسترده بود من خلاصه می نویسم چون مطلب خیلی زیاد است و بقیه را بعدا می نویسم . در هر حال همین هم برای جواب او و دیگران کافی است
  موادری که اسلام از اعراب جاهل یاد گرفت و به کار برد .مثل سنگ زدن به شیطان . سعی بین مروه و صفا . وضو گرفتن . محدودیت ازدواج ( البته نه برای خود مؤسس مذهب ) . طواف کعبه و ....
  چهار قرن پیش از میلاد عیسی مسیح منجی هرودت به ما مبگوید عربها دو خدا داشتند orotal - alitat بود . هرودت به سبب بیگانگی متوجه نشده اما در کتاب المعلقات و دیوان لابید که پیش از محمد میزیسته اند نام الله امده است . ( نتیجه اخلاقی یعنی الله نام خداوند اعراب جاهلی بود . پس نتیجه بسیار اخلاقی تر وقتی محمد میگوید الله اکبر یعنی الله از دخترانش لات و منا و عزی بزرگتر است که البته اعراب جاهلی هم این را قبول داشنند ) . محمد تمام موارد را از اعارب گرفت و سنگ سیاه و دیگر چیزهای مقدس همه از باورهای خرافی اعراب بود .و هیچ ربطی به ابراهیم نداشته است .

  در گذشته اعراب بهترین شعرها را به دیوار کعبه می اویختند و هفت معلقات از این جمله اشعار بود . روزی فاطمه آیاتی از قرآن را می خواند که دختر امرالقیص فریاد میزند این ها را محمد ازیکی از اشعار پدر من برداشته و گفته است که از آسمان نازل شده !!!!!!!!!!! این داستان در بین اعراب انقدر معروف است که معلوم نیست چگونه محمدیها باور دارند که در لوح محفوظ !!! قرآن ثبت شده است . ( سوره 1 : 54 --- 31 : 29 ... 46 : 29 ....59:37 ...96:21 ....1:93 ) کپی اشعار ابوالقیص است البته با اندک تفاوتی در افعال !!!!!!!!

  محمد از مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان و و مردم سبا یا یمنی های کنونی بسیار چیز وارد یاد گرفت و به الله چسباند.
  مثال از سبا : از جمله مراسم انها هفت نماز در شبانه روز می باشد که پنج نوبت از آن مطابق با نماز محمدیها بود و ششین وعده در سحر و هفتمین در پایان ششمین ساعت شب . البته برای مسلمین نماز نافله و شب اختیاری است که بنابراین مطابق با نماز مردم سبا میشود!!!!!
  مردم سبا بدون رکوع و سجده بر مردگان نماز میخواندند و ماه روزه انان سی روز است .

  بعضی از مردم سبا از ماندائین ها بودند که میگفتند مسیح عیسی به ظاهر به صلیب کشیده شده و در واقع او به دنیای نور و جاودانگی پیوسته که همین مطالب در قران بسیار تکرار شده ( سوره نسا 159 )

  در مورد یهودیها : اگر داستان ابرایهم و و نمرود و آتش را ببینیم و آنرا با کتاب میدراش یکی از کتب قدیمی یهودیان مقایسه کنید انگاه همه میفهمید که این افسانه خنده دار از کجا امده ( یهودیان داستانهای بچگانه که در تلمود امده و یا سینه به سینه از پدرانشان یاد گرفته اند را مقدس و کلام خدا می دانند و محمد نیز همینطور فکر کرده و اینها را از یهودیان گرفته !!!! البته به نام وحی از الله!!!!!!) از اینکه محمد این داستان را به طور کامل در قرآن نیاورده این است که پیروانش و مردن عرب با این داستان آشنا بوده اند و آن را باور داشته اند . ( توجه کنید ) ( در قران نام پدر ابرایهم آذر امده اما در کتاب یهودی نام او ترا می باشد . یهودیان شرقی گاهی او را زارا می خواندند . احتمالاً محمد این نام را در سوریه شنیده .این لغت در فارسی قدیم ادهر بود که در فارسی جدید آذر به معنی آتش شد . شاید با توجه که این واژه به معنی آتش است یهودیان اشتباه کرده باشند و داستان در آتش افتادن را ساخته اند و محمد فرستاده خدا اینها را از یهودیان گرفته است و در قران اورده )

  رهایی ابراهیم از آتش نتیجه اشتباه یک مفسر است ک (( در ترگوم " 5 کتب اول یهودیان " نوشته جاناتان بن عریل رجوع کنیم نویسنده این کتاب میگوید : اور نام مکانی است که قبل از اینکه ابراهیم به کنعان برود در انجا زندگی میکرد. در حال حاضر این مکان مغیار خوانده می شود لغت اور یا اورو یک واژه بابلی است که به معنی شهر است اما جناتان به این واژه بابلی آشنایی نداشت وبا خود فکر کرد که این واژه هم معنی لغت عبری ار ( ur ) به معنی نور که در عربی به معنی آتش است می باشد . سپس جمله را اینگونه معنی میکند که " من خدایی هستم که تورا از آتش چالدیس رهانیدم " ودر تفسیر آن میگوید خدا آتش را بر ابرایهم سرد کرد و نگذاشت بر او آسیبی وارد شود .
  این داستان از اشتباه معنی کردن یک واژه درست شده . اما خنده دار این است که محمد میگوید این را جبرئیل از طرف الله مدینه برای من اورده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  در مورد داستان ملکه سبا و سلیمان : این داستان هم در ترگوم امده . با اندکی تفاوت . در ترگوم آمده سلیمان تختی داشن که 24 عقاب آنرا حمل میکردند اما در قران امده که عفریته جن اینکار را میکرد . در مورد فرستادن پرنده به دنبال ملکه صبا هر دو تشابه دارند اما در ترگوم جغد است و در قرآن هدهد!!!!!!! این داستان برای ( برادران عرب ) آنقدر باحال بوده که محمد آن را در قران اورده باز هم به نام الله مدینه !!!
  در مورد کلمه جن به معنی خانم یا خانمهاست بخاطر کج فهمی نویسنده و مفسر یهودی انرا به معنی روحهای شیطانی گرفته . و قرآن هم به این دلیل سلیمان را دارای سپاهی می داند که از روح و اشباح و انسانهای گوناگون تشکیل شده است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! این به دلیل آن است که مردم عرب چون تحصیل نکرده بودند و نادان و با داستانهای تلمود بیشتز از انجیل مقدس آشنایی داشتند همه این حرفها را قبول و باور داشتند .

  در مورد هارون و ماروت !! در سوره بقره . بروید بخوانید ... و تفسیر ان هم در عرایض المجالس .. ( جک خوبی است ) این داستان باحال و خنده دار هم از یهود گرفته شده در کتاب میدراش فصل 64 و باز با تفسیر اشتباه در کتاب سفر پیدایش و باز هم این داستان ساخته شده و اشتباه را هم محمد باور کرده !!!!!!!!! و انرا وحی خوانده است !!!!!

  موردی دیگر : اول آیه 170 سوره اراف را بخوانید و سوره بقره آیه 60 تا 86 . . در مورد کوه طور را خدا بالای سر یهودیان گرفت و انها را تهدید کرد !!!!!!!!!!!!!!!! ریشه این داستان از کتاب ابودازار فصل 5 گرفته شده . البته باز هم این داستان بر اثر کج فهمی یک واژۀ انجیلی ساخته شده و البته در دیگر کتب یهود وجود ندارد اما در قران کلام خدای الله مدینه امده است !!!!!!!!! در exod فصل 21 آمده وقتی وقتی موسی قانون را به مردم داد انان در پایین کوه ایستاده بودند اما چون بعضی از عامه یهود به چیزهای عجیب را دوست دارند مثل شماها ، عبارت پائین کوه را ، افراشته شدن کوه بالای سر بنی اسرائیل ترجمه کردند و این داستان قرآن و یهود بخاطر کج فهمی یک واژۀ است . ( از این همه اعجاز قرآن در شگفتممممممممممممممممممممم مممم)

  اعجازی دیگر در مورد گوساله در سوره طه آیه 86 : این آیه شگفت آور را بخوانید . حالا مفسران گفته اند علت جاندار بودن این گوساله آن بود که سامری از رد پای اسب جبرئیل مقداری خاک برداشت و در دهان گوساله ریخت .×!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این داستان مسخره و باز هم مسخره از کتاب pirqeyelize 450 یهودیان گرفته شده است . اما قرآن باز هم جلوتر رفته و گفه این گوساله همانند یک گوساله زنده دارای گوشت و خون بود !!!!!!!!!!!! آنچه محمد نفهمیده و او را گیج کرده واژۀ سامائل است . او نفهمیده که این کلمه در اسطوره های یهودی به معنای فرشته است . محمد سامائل را با سامری که به معنی سامارتیان است اشنباه گرفته . او میدانست که سامارتیان با یهودیان دشمن هستند .پس ساخت گوساله را به او نسبت داد . بدون شک محمد داستان خود را از داستانی که در باره جوربوامپادشاهی که بعدها سامری خوانده شد گرفته است . در داستانها امده که این پادشاه با ساختن گوساله مردم را به گناه واداشت . اما امام اما اما اما شهر سامری سالها پس از مرگ موسی ساخته شده و سامری در زمان موسی اصلا وجود نداشته است !!!!!!!!! بار دیگر یک اشتباه تاریخی الله مدینه و رسولش . باید خاطرنشان کنیم که در کتب یهودیان این هارون است که گوساله را می سازد و حرفی از سامری نیست .

  در مورد سوره بقره آیه 52 و 53 مربوط به مردن و زنده شدن مردم است . این هم از کتاب و افسانه های یهود گرفته شده ( در کتاب سانهدرین ) و اگر بخواهیم ریشه این افسانه قرآنی را پیدا کنیم باید به کتاب exod نگاه کنید

  فعلا همین قدر براتون کافیه اگه بقیه اش هم خواستید بگید براتون می نویسم ..... تا بعد . jesus is lord

 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  211
  مورد تشکر
  176 پست
  حضور
  45 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  موضوع جالبی است.به نظر من بهتر است یکبار برای همیشه دوستان به این موضوع پاسخ دهند.من به شخصه گاها بعضی از آیات قرآن را که میخوانم ، باور کنید که احساس میکنم از خود جدا میشوم و در کمتر کتابی به همچین مطلبی برخورد کرده ام.در این مواقع با خود میگویم که این حقیقتا از کجا آمده؟به نظر من قرآن شگفتی ساز ترین کتاب است.
  در پناه حق
  گویند رمز عشق مگویید و مشنوید
  مشکل حکایتی که تقریر میکنند

  فی الجمله اعتماد مکن بر ثبات دهر
  این کارخانه ایست که تغییر میکنند

  می خور که شیخ وحافظ ومفتی و محتسب
  چون نیک بنگری همه تزویر میکنند

 3. تشکر


 4. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  455
  مورد تشکر
  997 پست
  حضور
  16 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  1  سلام. ابتدا به روش پاسخگویی برخی دوستان مسلمان معترضم. دوست گرامی اول پاسخ شبهات مخالفین را بدهید و بعد انها را از ظهور موعود بترسانید. جالب اینکه شما ایشان را از عذاب اخروی بیم نمیدهی و از مجازات شدن توسط مهدی میترسانید!

  بیایید کاری کنیم که همه بدانند سلاح منطق در دست ماست.


  نخستین سفسطۀ جناب مهاجر، سفسطۀ فرافکنی است. ایشان مدام از این شاخه به آن شاخه پریده اند و لازم است مدیران اجازۀ ادامه این روش را از سوی ایشان ندهند.


  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  این را در جواب آن آقای بی ادبی که در مورد انجیل ما حرف مفت زده می نویسم .
  بدون پاسخ به فرمایشات جناب مهاجر توجه دوستان را به پست زیر از خودشان جلب میکنم، تا خود مخاطبین قضاوت بفرمایند که چه کسی ادب ندارد و چه کسی حرفهای مفت میزند:

  http://www.askquran.ir/showpost.php?...1&postcount=42


  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  درود بر همه .
  چون مطالب خیلی گسترده بود من خلاصه می نویسم چون مطلب خیلی زیاد است و بقیه را بعدا می نویسم . در هر حال همین هم برای جواب او و دیگران کافی است
  هر چه قدر دوست داری شبهات را تکرار کن.این شبهات را بار صدم است که میبینم، ولی حق نداری در یک تاپیک واحد شروع به ایجاد شبهات مختلف کنی زیرا این برخلاف قانون سایت است. برای هر شبهه یک تاپیک مجزا.

  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  موادری که اسلام از اعراب جاهل یاد گرفت و به کار برد .مثل سنگ زدن به شیطان . سعی بین مروه و صفا . وضو گرفتن . محدودیت ازدواج ( البته نه برای خود مؤسس مذهب ) . طواف کعبه و ....
  چهار قرن پیش از میلاد عیسی مسیح منجی هرودت به ما مبگوید عربها دو خدا داشتند orotal - alitat بود . هرودت به سبب بیگانگی متوجه نشده اما در کتاب المعلقات و دیوان لابید که پیش از محمد میزیسته اند نام الله امده است . ( نتیجه اخلاقی یعنی الله نام خداوند اعراب جاهلی بود . پس نتیجه بسیار اخلاقی تر وقتی محمد میگوید الله اکبر یعنی الله از دخترانش لات و منا و عزی بزرگتر است که البته اعراب جاهلی هم این را قبول داشنند ) . محمد تمام موارد را از اعارب گرفت و سنگ سیاه و دیگر چیزهای مقدس همه از باورهای خرافی اعراب بود .و هیچ ربطی به ابراهیم نداشته است .
  سفسطۀ ادعای بدون سند. شما فقط ادعا کردید. هیچ سندی که نشان دهد که این مراسم فقط مخصوص اعراب جاهلی بوده است و نیز ابراهیم هرگز به این اعمال دست نزده است معرفی نکردید.

  در مورد الله اکبر هم در اینجا توضیحات لازم داده شده است: http://www.askquran.ir/showthread.php?t=3692

  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  در گذشته اعراب بهترین شعرها را به دیوار کعبه می اویختند و هفت معلقات از این جمله اشعار بود . روزی فاطمه آیاتی از قرآن را می خواند که دختر امرالقیص فریاد میزند این ها را محمد ازیکی از اشعار پدر من برداشته و گفته است که از آسمان نازل شده !!!!!!!!!!! این داستان در بین اعراب انقدر معروف است که معلوم نیست چگونه محمدیها باور دارند که در لوح محفوظ !!! قرآن ثبت شده است . ( سوره 1 : 54 --- 31 : 29 ... 46 : 29 ....59:37 ...96:21 ....1:93 ) کپی اشعار ابوالقیص است البته با اندک تفاوتی در افعال !!!!!!!!
  سفسطۀ فرافکنی و سفسطۀ ادعای بدون سند. سند شما بر این ادعایتان چیست؟

  در ضمن ما در تاریخ شاعری با نام امرالقیص نداریم. اگر منظورتان امروؤلقیس است پاسخ به شبهات مربوط به شباهت اشعار ایشان به قرآن را در اینجا بخوانید:

  http://antimajus.blogfa.com/post-69.aspx


  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  محمد از مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان و و مردم سبا یا یمنی های کنونی بسیار چیز وارد یاد گرفت و به الله چسباند.

  سفسطۀ ادعای بدون استدلال. شما چطوری میخواهی ثابت کنی این سخنان را؟ بدون شک شما سندی تاریخی دارید که رسما اعلام میکند که حضرت محمد این کار را کرده است!!! پس این سند را به ما هم معرفی کنید.


  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  مثال از سبا : از جمله مراسم انها هفت نماز در شبانه روز می باشد که پنج نوبت از آن مطابق با نماز محمدیها بود و ششین وعده در سحر و هفتمین در پایان ششمین ساعت شب . البته برای مسلمین نماز نافله و شب اختیاری است که بنابراین مطابق با نماز مردم سبا میشود!!!!!
  مردم سبا بدون رکوع و سجده بر مردگان نماز میخواندند و ماه روزه انان سی روز است .
  سفسطۀ ادعای بدون سند. سند این ادعا کجاست؟

  چقدر جالب که خودت میگویی هفت نماز دارند و بعد بهانه میکنی که پنج تا از آنها با زمان نماز ما یکی است که همین را هم هنوز نتوانستی ثابت کنی. هر وقت ثابت کردی جوابت را میدهم.


  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  بعضی از مردم سبا از ماندائین ها بودند که میگفتند مسیح عیسی به ظاهر به صلیب کشیده شده و در واقع او به دنیای نور و جاودانگی پیوسته که همین مطالب در قران بسیار تکرار شده ( سوره نسا 159 )
  سفسطۀ مصادره به مطلوب و سفسطۀ ادعای بدون سند. شما اول ثابت کن مسیح واقعا به صلیب رفته است و بعد ثابت کن سبائیان چنین فرضی داشتند و جز انها هم کی این ادعا را نکرده تا بعد در موردش حرف بزنیم.

  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  در مورد یهودیها : اگر داستان ابرایهم و و نمرود و آتش را ببینیم و آنرا با کتاب میدراش یکی از کتب قدیمی یهودیان مقایسه کنید انگاه همه میفهمید که این افسانه خنده دار از کجا امده ( یهودیان داستانهای بچگانه که در تلمود امده و یا سینه به سینه از پدرانشان یاد گرفته اند را مقدس و کلام خدا می دانند و محمد نیز همینطور فکر کرده و اینها را از یهودیان گرفته !!!! البته به نام وحی از الله!!!!!!) از اینکه محمد این داستان را به طور کامل در قرآن نیاورده این است که پیروانش و مردن عرب با این داستان آشنا بوده اند و آن را باور داشته اند . ( توجه کنید ) ( در قران نام پدر ابرایهم آذر امده اما در کتاب یهودی نام او ترا می باشد . یهودیان شرقی گاهی او را زارا می خواندند . احتمالاً محمد این نام را در سوریه شنیده .این لغت در فارسی قدیم ادهر بود که در فارسی جدید آذر به معنی آتش شد . شاید با توجه که این واژه به معنی آتش است یهودیان اشتباه کرده باشند و داستان در آتش افتادن را ساخته اند و محمد فرستاده خدا اینها را از یهودیان گرفته است و در قران اورده )

  رهایی ابراهیم از آتش نتیجه اشتباه یک مفسر است ک (( در ترگوم " 5 کتب اول یهودیان " نوشته جاناتان بن عریل رجوع کنیم نویسنده این کتاب میگوید : اور نام مکانی است که قبل از اینکه ابراهیم به کنعان برود در انجا زندگی میکرد. در حال حاضر این مکان مغیار خوانده می شود لغت اور یا اورو یک واژه بابلی است که به معنی شهر است اما جناتان به این واژه بابلی آشنایی نداشت وبا خود فکر کرد که این واژه هم معنی لغت عبری ار ( ur ) به معنی نور که در عربی به معنی آتش است می باشد . سپس جمله را اینگونه معنی میکند که " من خدایی هستم که تورا از آتش چالدیس رهانیدم " ودر تفسیر آن میگوید خدا آتش را بر ابرایهم سرد کرد و نگذاشت بر او آسیبی وارد شود .
  این داستان از اشتباه معنی کردن یک واژه درست شده . اما خنده دار این است که محمد میگوید این را جبرئیل از طرف الله مدینه برای من اورده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  سفسطۀ مصادره به مطلوب. شما چگونه ثابت میکنید که این ماجرا افسانه بوده است؟ از کجا میگویید حضرت محمد این ماجرا را از تلمود برداشته است؟ خوب است که یهودیان کتب مقدس خود را ادر اختیار هیچ بنی بشری قرار نمیدهند و تبلیغ را حرام میدانند؛ پس چگونه حضرت محد به این ماجرا پی برده است؟

  سفسطۀ تمسخر.جناب مهاجر شما حق ندارید وحی خوانده شدن قرآن را خنده دار بنامید.


  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست


  در مورد داستان ملکه سبا و سلیمان : این داستان هم در ترگوم امده . با اندکی تفاوت . در ترگوم آمده سلیمان تختی داشن که 24 عقاب آنرا حمل میکردند اما در قران امده که عفریته جن اینکار را میکرد . در مورد فرستادن پرنده به دنبال ملکه صبا هر دو تشابه دارند اما در ترگوم جغد است و در قرآن هدهد!!!!!!! این داستان برای ( برادران عرب ) آنقدر باحال بوده که محمد آن را در قران اورده باز هم به نام الله مدینه !!!
  در مورد کلمه جن به معنی خانم یا خانمهاست بخاطر کج فهمی نویسنده و مفسر یهودی انرا به معنی روحهای شیطانی گرفته . و قرآن هم به این دلیل سلیمان را دارای سپاهی می داند که از روح و اشباح و انسانهای گوناگون تشکیل شده است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! این به دلیل آن است که مردم عرب چون تحصیل نکرده بودند و نادان و با داستانهای تلمود بیشتز از انجیل مقدس آشنایی داشتند همه این حرفها را قبول و باور داشتند .
  خواهشا شما از کجفهمی یهودیان در ترجه سخن نگویید. شما که ماجرای کشتی گرفتن فرشتۀ خدا با حضرت یعقوب را در ترجمۀ عهد عتیقتان تبدیل به کشتی گرفتن خدا و حضرت یعقوب میکنید، لطف کنید و به ترجمه های دیگران را غلط ننامید.

  از این گذشته اصل این مطلب را بیاورید تا ببینیم آیا واقعا در ترجه و تفسیر خطایی صورت گرفته ای خیر.


  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست

  در مورد هارون و ماروت !! در سوره بقره . بروید بخوانید ... و تفسیر ان هم در عرایض المجالس .. ( جک خوبی است ) این داستان باحال و خنده دار هم از یهود گرفته شده در کتاب میدراش فصل 64 و باز با تفسیر اشتباه در کتاب سفر پیدایش و باز هم این داستان ساخته شده و اشتباه را هم محمد باور کرده !!!!!!!!! و انرا وحی خوانده است !!!!!
  سفسطۀ تمسخر. جناب مهاجر مؤدب باشید و داستانهای قرآنی را جک ننامید. هر چه باشد از ...

  سفسطۀ ادعای بدون سند. من نمیدانم شما چطور میخواهید ثابت کنید ماجرای هاروت و ماروت هرگز رخ نداده است. چطور ثابت میکنید که این ماجرا را حضرت محمد از تلمودی برداشته است که یهودیان هرگز اجازۀ دسترسی او را بدان نمیدادند؟

  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست


  موردی دیگر : اول آیه 170 سوره اراف را بخوانید و سوره بقره آیه 60 تا 86 . . در مورد کوه طور را خدا بالای سر یهودیان گرفت و انها را تهدید کرد !!!!!!!!!!!!!!!! ریشه این داستان از کتاب ابودازار فصل 5 گرفته شده . البته باز هم این داستان بر اثر کج فهمی یک واژۀ انجیلی ساخته شده و البته در دیگر کتب یهود وجود ندارد اما در قران کلام خدای الله مدینه امده است !!!!!!!!! در exod فصل 21 آمده وقتی وقتی موسی قانون را به مردم داد انان در پایین کوه ایستاده بودند اما چون بعضی از عامه یهود به چیزهای عجیب را دوست دارند مثل شماها ، عبارت پائین کوه را ، افراشته شدن کوه بالای سر بنی اسرائیل ترجمه کردند و این داستان قرآن و یهود بخاطر کج فهمی یک واژۀ است . ( از این همه اعجاز قرآن در شگفتممممممممممممممممممممم مممم)
  آیه 170 از سوره اراف؟؟ من حس میکنم قصد تمسخر دارید. همینطور شما اعجاز قرآن را در اخر این نقل قول به مسخره گرفته اید. باید مراقب نوع حرف زدنتان باشید.

  در ادامه باید عرض کنم همان سفسطه های فوق الذکر را به کار برده اید و باز هم ادعایتان قابل قبول نیست.


  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  اعجازی دیگر در مورد گوساله در سوره طه آیه 86 : این آیه شگفت آور را بخوانید . حالا مفسران گفته اند علت جاندار بودن این گوساله آن بود که سامری از رد پای اسب جبرئیل مقداری خاک برداشت و در دهان گوساله ریخت .×!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این داستان مسخره و باز هم مسخره از کتاب pirqeyelize 450 یهودیان گرفته شده است . اما قرآن باز هم جلوتر رفته و گفه این گوساله همانند یک گوساله زنده دارای گوشت و خون بود !!!!!!!!!!!! آنچه محمد نفهمیده و او را گیج کرده واژۀ سامائل است . او نفهمیده که این کلمه در اسطوره های یهودی به معنای فرشته است . محمد سامائل را با سامری که به معنی سامارتیان است اشنباه گرفته . او میدانست که سامارتیان با یهودیان دشمن هستند .پس ساخت گوساله را به او نسبت داد . بدون شک محمد داستان خود را از داستانی که در باره جوربوامپادشاهی که بعدها سامری خوانده شد گرفته است . در داستانها امده که این پادشاه با ساختن گوساله مردم را به گناه واداشت . اما امام اما اما اما شهر سامری سالها پس از مرگ موسی ساخته شده و سامری در زمان موسی اصلا وجود نداشته است !!!!!!!!! بار دیگر یک اشتباه تاریخی الله مدینه و رسولش . باید خاطرنشان کنیم که در کتب یهودیان این هارون است که گوساله را می سازد و حرفی از سامری نیست .

  در مورد سوره بقره آیه 52 و 53 مربوط به مردن و زنده شدن مردم است . این هم از کتاب و افسانه های یهود گرفته شده ( در کتاب سانهدرین ) و اگر بخواهیم ریشه این افسانه قرآنی را پیدا کنیم باید به کتاب exod نگاه کنید

  فعلا همین قدر براتون کافیه اگه بقیه اش هم خواستید بگید براتون می نویسم ..... تا بعد . jesus is lord


  دوست عزیز شما همچنان با الفاظ بدی در مورد مقدسات ما صحبت میکنید. من هم میتوانم این سخنان را به پولس برگردانم پس مؤدب باشید.

  سایر سخناننتان هم که با پاسخهای فوق جواب گرفته اند.

  مدیران گرامی لطفا به کاربران خاطی در مورد زیرپا نهادن احترام به مقدسات تذکرات لازم را بدهند

  با سپاس


  ویرایش توسط andishmand : ۱۳۸۷/۰۹/۱۰ در ساعت ۱۷:۴۳

 5. تشکرها 2


 6. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  234
  مورد تشکر
  31 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  این که تازه چیزی نبود عزیز من ... تازه من چیزی ننوشتم که . . چرا شلوغش میکنی . اگه جوابی داری بده . حالا توهین کرد و توطئه شد این حرفها قدیمی شده . بعد هم تو که میگی محمد سواد نداشت پس چطور تلمود را بخوونه . این داستانها در زمان او رواج داشته ( رواج داشته رواج داشته ) و همه میدانستند . پس خیال میکنی می گفتند او شعر میگه و شعرهای ما و داستانهای قدیمی را به اسم وحی آورده چی بوده ؟؟ در مورد اعراف اشتباه لپی بوده . حالا میتونی یه کم آتیش جهنم رو داغتر کنی برای جبران .

 7. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  234
  مورد تشکر
  31 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  هنوز تأثیر از هندوها و زرتشتی ها و سلمان و بلال و ماریه قبطی و ما مسیحیان مانده بود ؟ اما مثل اینکه نمیشه نوشت .

 8. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  هنوز تأثیر از هندوها و زرتشتی ها و سلمان و بلال و ماریه قبطی و ما مسیحیان مانده بود ؟ اما مثل اینکه نمیشه نوشت .
  گفتم که اینها همه حرفهای شیطانه به زودی زود!!! متوجه میشوید
  هنگامي كه عذاب بر بني اسرائيل طولاني شد، چهل صبح به درگاه الهي "ضجه" و "گريه" كردند. پس خداوند به موسي و هارون وحي كرد كه آنها را از ظلم فرعون نجات دهند. پس [به واسطه اين دعا] خداوند 170 سال از دوران عذاب آنها را از بين برد (و در فرجشان تعجیل شد)

  و سپس حضرت صادق سلام الله عليه فرمودند:

  همينگونه شما (شیعیان) نيز اگر عمل نمائيد، خداوند فرج ما را خواهد رسانيد و اگر چنين نكنيد، امر به انتهاي خود مي‌رسد

 9. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  455
  مورد تشکر
  997 پست
  حضور
  16 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  1  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  در مورد جواب شما وقت من باارزش تر است

  :Ghash:

  راه بسیار جالبی(!) را برای فرار از تاپیک برگزیدید ولی پستهای من روی تاپیک میماند و این به منزلۀ رشته شدن پنبۀ شماست عزیزم!

  به هر حال من مانع شبهه افکنی شما هستم!

  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  البته در قران هم چنین اشتباهی شده چون محمد تنها با مسیحیان رافضی برخورد داشت و انان مریم را پرستش میکردند ( که این شرک است ) اما محمد ندانسته است که اینها طرد شده اند از جانب کلیسای جامع مقدس و حالا امده و همن خرافات را وارد قرآن کرده . ما عیسی ررا آنطوری که شما فهمیده اید ، پسر خدا نمیدانیم .
  سفسطۀ تحریف. مسیحیان میگویند عیسی پسر خدا بود و در عین حال خود خدا بود یعنی تجسمی از خدا. قرآن هم هر دوی این سخنان را از آنها نقل میفرماید. آیۀ هفدهم و هفتاد و دوم از سورۀ مائده آشکارا میگوید که مسیحیان مسیح را خدا میدانند و آیه 30 از سوره توبه هم ادعای اینکه مسیح پسر خداست را مطرح میکند.

  جناب مهاجر اگر قرآن در جایی به ادعالی گروه منححرفی از مسیحیان که حضرت مریم مقدس را خدا میدانستند پاسخ دهند ایا نشانگر آنستکه از احوال سایر مسیحیون خبر نداشته است؟

  من خیلی از مقالات همکیشانتان را خوانده ام راستش انچه شما میگویید را قرآن هم ذکر فرموده و پاسخهایی هم داده است.


 10. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  455
  مورد تشکر
  997 پست
  حضور
  16 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  1  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  این که تازه چیزی نبود عزیز من ... تازه من چیزی ننوشتم که . . چرا شلوغش میکنی . اگه جوابی داری بده . حالا توهین کرد و توطئه شد این حرفها قدیمی شده .

  مهمل است. شما حق توهین را ندارید. باید کاملا مؤدبانه در مورد مقدسات سخن بگویید در غیر این صورت با شما برخوردی آهنین میشود.

  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  بعد هم تو که میگی محمد سواد نداشت پس چطور تلمود را بخوونه . این داستانها در زمان او رواج داشته ( رواج داشته رواج داشته ) و همه میدانستند . پس خیال میکنی می گفتند او شعر میگه و شعرهای ما و داستانهای قدیمی را به اسم وحی آورده چی بوده ؟؟

  سفسطۀ نقل قول ناقص. من هرگز نگفتم از انجا که حضرت محمد سواد نداشته نمیتوانسته تلمود را بخواند. من گفتم یهودیان تبلیغ را حرام میدانند و نمیگذارند کسی منابع مقدسشان را بخواند، پس حضرت هرگز نمیتوانستند به نص تلمود دست بیابند.

  سفسطۀ ادعای بدون استدلال. شما اول ثابت کن که حضرت محمد این سخنان را حتما از روی تلمود برداشته است و بعد بیا و از این نظریه دفاع کن.

  در مورد اشعار قدیمی هم باید ثابت کنی منظور کفار دقیقا همین داستانها بوده است ولی خودت را خسته نکن. ادعای اساطیر الاولین را زمانی کفار مطرح کردند که هنوز ماجرای هاروت و ماروت به آتش انداختن حضرت ابراهیم به آتش مطرح نشده بود. زیرا این ماجرا ها در سوره های مدنی نقل شده است ولی این ادعا در سوره های مکی بازتاب داشته است.

  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  حالا میتونی یه کم آتیش جهنم رو داغتر کنی برای جبران .
  سفسطۀ تمسخر. شما حق ندارید دیگران را مسخره کنید.


  نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست
  هنوز تأثیر از هندوها و زرتشتی ها و سلمان و بلال و ماریه قبطی و ما مسیحیان مانده بود ؟ اما مثل اینکه نمیشه نوشت .
  سفسطۀ مظلومنمایی. در سایر تاپیکها مطرح کنید و جواب بگیرید.

  البته لطفا با دلیل! نه فقط ادعا!

  ویرایش توسط andishmand : ۱۳۸۷/۰۹/۱۰ در ساعت ۱۸:۳۸

 11. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15  علمای دین یهود و مسیح با اینکه میدانسیتند حضرت محمد (ص) حق است زیراکه در کتابهایشان امده بود و پیامبرشان هم فرموده بود ! اما باز اکثرا با او به مخالفت پرداختند و فریب شیطان را خوردند ! چه برسه به غیر علماهایشان ! گفتم که وقتی فرمایش پیامبر خودشان را قبول ندارند ....!!!
  ویرایش توسط e.1_m : ۱۳۸۷/۰۹/۱۰ در ساعت ۱۸:۲۶
  هنگامي كه عذاب بر بني اسرائيل طولاني شد، چهل صبح به درگاه الهي "ضجه" و "گريه" كردند. پس خداوند به موسي و هارون وحي كرد كه آنها را از ظلم فرعون نجات دهند. پس [به واسطه اين دعا] خداوند 170 سال از دوران عذاب آنها را از بين برد (و در فرجشان تعجیل شد)

  و سپس حضرت صادق سلام الله عليه فرمودند:

  همينگونه شما (شیعیان) نيز اگر عمل نمائيد، خداوند فرج ما را خواهد رسانيد و اگر چنين نكنيد، امر به انتهاي خود مي‌رسد

 12. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  1,076
  مورد تشکر
  1,084 پست
  حضور
  1 روز 7 ساعت 22 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  15  به نام خداوند یکتا
  سلام بر دوستان خدا

  با کمک خداخیلی ساده به همه ی با خدایان دنیا اسلام را ثابت میکنم .
  این قضیه ی مسلمان بودن همه ی مردم حال حاضر دنیا و در غیر مسلمان بودن زیان کار بودن را در پیام های قبلیم هم توضیح وثابت کرده ام اما به جهت اهمیت موضوع و اینکه کمتر به این مساله ی بسیار مهم توجه میکنند متاسفانه حتی علما !!! باز هم میگویم و ایه ی 85 سوره ی ال عمران را فریاد میزنم چون دوست ندارم همنوعانم در کل کره ی زمین در این اخر زمان زیان کار باشند !!! چون برعکس همگان که متاسفانه به ملیت خیلی اهمیت میدهند مثلا میگویند فقط ما ایرانی ها ! من نه تنها بین همه ی ایرانی ها و ادم ها بلکه بین حیوان و گیاه و جن و فرشته و ادم و ... هم هیچ فرقی نمیبینم مگر به تقوا چه رسد به رنگ و نژاد و ملیت و ... !!!
  واین هم سندش قران سوره ی انعام ایه ی 38 است که خداوند میفرمایند همه ی موجودات مانند بشر هستند و همگی در حال عبادت و تسبیح مند ( مگر بعضی ادم ها و جن های بدی که کفر ورزیدند ) (به جهت اختیاری که خداوند به انسان و جن داده است ) . و همگی به سوی من باز میگردند
  و دلیل دیگر سوره ی انبیا ایه ی 92 و 93 که خداوند می فرمایند از این زمان به بعد (از زمان حضرت محمد به بعد ) دین شما فقط اسلام است ولی مردم باز در ( انتخاب) دین اختلاف دارند !!!
  حالا خیلی ساده اش را هم که قبلا گفتم بگم مثلا چند هزار سال پیش در زمان پیامبری یکی از پیامبران مثلا حضرت نوح دیدید فقط و فقط انان که به دین حضرت نوح ایمان اوردند رستگار شدند و بقیه غرق شدند و کاری هم به این نبود که شاید بعضی ها به دین پیامبران قبلی بودند و فقط کسانی که به دین همان پیامبر همان زمان بودند در امان ماندند !!! زیرا پیامبر قبلی فرموده بودند که به پیامبر بعدی ایمان بیاورید وگرنه زیانکارید !!!
  خداوند ادیانش را برای امتحان و به کمال رساندن ما ادمها از حضرت ادم تا حضرت خاتم به تدریج و برای ما کامل کرد وگرنه خود خداوند که از همان ابتدا کامل و بی نیاز به همه چیز و همه کس است !!! و نافرمانی از پیامبر خدا همان نافرمانی از خداست زیرا پیامبر خدا حرف خدا را میفرماید و همه ی پیامبران پیامبر بعدی و پیامبر اخرین حضرت محمد (ص) را مژده میدادند و یقین دارم در این اخر زمان همه زیانکارند مگر مسلمانان واقعی (نه مسلمانان اسمی) و کاملی که ایمان واقعی اورده و عمل شایسته انجام دهند و اوجبات و واجباتی را که خداوند مشخص کرده را انجام دهند و رسولان و حرف های خدا را از همان اولین تا اخرین یعنی از حضرت ادم تا حضرت مهدی (عج) که ظهورایشان هم انشاالله بسیار نزدیک است را بپذیرند و ایمان بیاورند هم قلبی هم زبانی و هم عملی .
  به یگانگی و بزرگی و عزت و جلال پروردگارم سوگند که تمامی ادیان الهی خوب و مفید و سودمند هم برای دنیا وهم برای برزخ و هم برای اخرت ما انسانها هستند و این انسان های جاهل هستند که ادیان الهی را به غیر از قران تغییر دادند و زیان کار شدند . و در دنیا و کشورهای مسیحی که ان قدر کفر و گناه و بی حجابی و ... وجود دارد از دین پاک مسیح نیست بلکه از مسیحی نمایان سود جو یا نادانان و جاهلان است بلکه مسیح دین پاکی بود !!! و کجای ظاهر و باطن و حجاب حضرت مریم مادر حضرت عیسی مانند اینان است !
  اما پیامی دارم برای شما مسیحیان خوب و یهودیان خوب و دیگر ادیان الهی خوب و کاری به مسیحیان و یهودیان گناهکار ندارم و برایشان دعای فهم حقایق را دارم ! که خداوند یکتایمان پیامبران را از همان ابتدای خلقت مان از حضرت ادم (ع) برای راهنمایی و رساندن ما به کمال افریده است و انها را را یکی پس از دیگری و پشت سر هم برگزید تا زمین یک لحظه از حجت خدا خالی نماند و نخواهد ماند و مردم باید به پیام خدا گوش فرا دهند و همه به دینی روند که در هر زمان فقط یک نفر از سوی خدا به پیامبری مبعوث شده بود یعنی در زمان پیامبری حضرت عیسی همه ی مردم دنیا میبایست فقط مسیحی میشدند اما عده ای فرمان خدا را اطاعت نکردند که مطمئن باشید انها زیان کارانند و یا در زمان حضرت نوح همه باید به همان دین حضرت نوح ایمان میاوردند که دیدید کسانی که ایمان اوردند با حضرت نوح رستگار شدند و همه ی انهایی که ایمان نیاوردند غرق شدند زیان کار شدند و پیامبر اخرین هم 1400 سال پیش حضرت محمد امد و همه ی مردم دنیا باید مسلمان شوند وگرنه خداوند درقران کتاب خودش که همه ی عاقلان وعلمای مسیح و یهود نیز تائید میکنند سوره ی ال عمران ایه ی 85 میفرمایند : هر کس غیر از اسلام دینی اختیار کند هرگز از وی نمی پذیرم و در اخرت از زیان کاران خواهد بود !!!
  یک سوال عقلانی اگر خدا یک مسلمان خوب را به بهشت برد و یک مسیحی خوب را نیز به بهشت برد که هیچ کدام ضرری نمیکنند !!! اما اگر فرمود چرا مسلمان نشدی و زیان کاری چه ؟؟؟!!!اگر فرمود چرا به پیامبر اخرینی که از سوی من امد و ادیان را کامل کرد نپیوستی چه و چرا کلام پیامبر دین خودت را هم قبول نکردی که فرمود خدا فرموده بعد از من به پیامبر بعدی و دین او که مژده داده بود ایمان بیاورید چه ؟؟؟!!!
  معلوم است احتیاط شرط عقل است که در اولی نه مسلمان ضرر میکند و نه مسیحی اما در حالت دوم باز مسلمان ضرر نمیکند اما مسیحی ودیگر ادیان ضرر میکنند !!!
  میخواهم به شما ثابت کنم که موسی به دین خودش و عیسی به دین خودش هم غلط است هم درست !!!
  درست :بله مثلا کسانی که در زمان حضرت موسی بودند و ایمان اوردند و نیکوکار شدند و از دنیا رفتند خدا با همان دین انها را در اخرت میسنجد و بهشتی میکند و همین طور در مورد ادیان قبلی !!!
  غلط : کسانی که در زمان حضرت موسی بودند و در زمان پیامبر بعدی یا خودشان و یا فرزندانشان بودند و فرمان خدا و حضرت موسی و پیامبر فعلیشان را اطاعت نکردند و در همان دین قبلی ماندند و زیان کار شدند و یا کسانی که در این زمان یعنی اخر زمان هستند و مسلمان نیستند !
  اما خداوند میدانست که انسان های جاهل بسیارند و در دین فرقه فرقه میشوند و تعقل نمیکنند . همین الان جمعیت جهان چه قدر است ؟ چه تعداد کمی مسلمانند ؟ و چه تعداد بسیار کمتری مسلمان واقعی و کامل و شیعه هستند ؟ چه تعداد کمی از همین مسلمانان کامل و شیعه خوب به تمام معنا هستند ؟ چه تعداد بسیاری زیان کارانند!؟
  در این اخر زمان هم فقط مسلمانان واقعی و شیعه و کامل و به تمام معنا خوب و پاک و خدایی رستگارند
  ویرایش توسط e.1_m : ۱۳۸۷/۰۹/۱۰ در ساعت ۱۸:۳۲
  هنگامي كه عذاب بر بني اسرائيل طولاني شد، چهل صبح به درگاه الهي "ضجه" و "گريه" كردند. پس خداوند به موسي و هارون وحي كرد كه آنها را از ظلم فرعون نجات دهند. پس [به واسطه اين دعا] خداوند 170 سال از دوران عذاب آنها را از بين برد (و در فرجشان تعجیل شد)

  و سپس حضرت صادق سلام الله عليه فرمودند:

  همينگونه شما (شیعیان) نيز اگر عمل نمائيد، خداوند فرج ما را خواهد رسانيد و اگر چنين نكنيد، امر به انتهاي خود مي‌رسد

 13. تشکر


صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود