صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۶
  نوشته
  793
  مورد تشکر
  2,216 پست
  حضور
  2 ساعت 12 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  13

  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  اين پست فقط وفقط يك يادآوري درقبال وظيفه هاي گروههاي مقاومت است مبادا رنگ سازش بر ما بگيرد مايي كه شعارمان همواره مي جنگيم ومي ميريم ولي سازش را نمي پذيريم بوده است.
  لحظه اي درنگ اينجا غزه هست كينه هاي خيبري
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  وحالا ( وان عدتم عدنا )دشمني كنيد دشمني مي كنيم

  * مهارت در انتخاب مکان اجرای عملیات
  عملیات شهادت طلبانه اخیر در یک مدرسه دینی یهودی واقع در بخش غربی قدس اشغالی صورت گرفت. صدها خاخام یهودی در این مدرسه فارغ التحصیل شده اند. مجری عملیات موفق شد 8 یهودی مشغول به تحصیل در این مدرسه را به هلاکت برساند و 40 تن دیگر را نیز مجروح کند و بدین ترتیب وی توانست اندکی از حزن و اندوه جانکاه اهالی غزه را بکاهد.
  بدون هیچ گونه شک و تردید و به گفته کارشناسان و تحلیل گران سیاسی، مقاومت فلسطین هدف خود را با دقت بسیار بالایی انتخاب کرد. مکانی که در آن عملیات شهادت طلبانه صورت گرفت، به گفته رسانه های گروهی رژیم صهیونیستی، مهمترین مدرسه دینی یهودی از نظر تعالیم و آموزه های افراطی و نیز تعداد دانش آموختگان آن در کرانه باختری به شمار می آید.
  این مدرسه "مرکاز هارف" نام دارد و در سال 1924م. به دست خاخام اعظم "اسحاق کوک" تاسیس شد. "کوک" پایه های فکری صهیونیسم دینی نوین را بنا نهاد. در آغاز فعالیت این مدرسه، خاخام "آهارون برونشتین" ریاست آن را به عهده داشت
  تصوير مجاهد شهادت طلب هشام علاء دركفن

  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  جسد مجاهد شهادت طلب درصحنه عمليات
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  * مخالفت ليبي
  اين در حالي است كه شوراي امنيت پس از وقوع عمليات بيت المقدس غربي براي محكوم كردن اين عمليات نشستي را برگزار كرد اما اين نشست به دليل مخالفت ليبي براي صدور بيانيه محكوميت، با شكست مواجه شد. زلماي خليل زاد ،در اين باره اظهارداشت: واشنگتن از شوراي امنيت خواست كه نشست فوق العاده اي را تشكيل دهد و به محكوم كردن عمليات بيت المقدس غربي اقدام كند.
  آمريكا و اروپا بشدت محكوم كردند!
  سفير آمريكا در سازمان ملل بدون اشاره به عمليات وحشيانه اسراييل در نوارغزه كه تاكنون منجر به كشته شدن بيش از 127 فلسطيني شده است و 20 تن از اين افراد كودك و 15 تن آنها نيز زن بوده اند، با استفاده از شديد ترين الفاظ، آن را محكوم كرد و تأكيد كرد كه سازمان ملل بايد اقدامات لازم جهت متوقف ساختن اين گونه عملياتها را انجام دهد.
  كاندوليزا رايس وزيرخارجه آمريكا نيز با اتخاذ موضعي مشابه تصريح كرد: اين گونه عمليات وحشيانه جايگاهي ميان ملتهاي متمدن ندارد و وجدان دوستداران صلح در جهان را به درد مي آورد!محمود عباس رئيس تشكيلات خودگردان فلسطين نيز اين عمليات را محكوم كرد.

  * عملیات در کانون آموزش تعالیم "صهیونیسم"
  "آیتان هابر" رئیس دفتر اسحاق رابین نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی درباره حمله به این مدرسه می گوید:«قاطعانه می گویم که مبارزان فلسطینی از این رو مدرسه دینی "رکاز هارف" را به عنوان هدف خود انتخاب کردند تا به صهیونیست ها این پیام را برسانند که آنان قادرند حتی کانون آموزش تعالیم "صهیونیسم" و سازمان "گوش ایمونیم" را نیز که از نظر آنان دشمن شماره یک به شمار می آیند، هدف قرار دهند.»
  وی که از اجرای این عملیات بسیار شوکه شده بود و ترس و ناراحتی در چهره او کاملا موج می زد روز گذشته (جمعه 7/3/2008) در مقاله ای نوشت:«مطمئنا مجری عملیات پیش از اجرای عملیات برای مدتی در مدرسه و اطراف آن به گشت زنی پرداخت و مدرسه و فعالیت های یهودیان مشغول به تحصیل و مدرسان را از نزدیک زیر نظر گرفت.»

  تصاوير تروريستهاي كشته شده مدرسه صهيونيستي
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است


  * مدرسه یهودیان افراطی
  منابع عبری می گویند که همه رهبران جنبش "گوش ایمونیم" ـ که یک جنبش مردمی، دینی و افراطی است و در راستای توسعه شهرک های اشغالی در کرانه باختری و نوار غزه و برپایی معبد موهوم بر روی آواره های مسجدالاقصی تلاش می کند ـ همگی از فارغ التحصیلان این مدرسه هستند و این مدرسه نیرو محرکه احداث و بنای شهرک های صهیونیست نشین به شمار می آید.
  دو عضو سابق کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی به نام های "حنان بورات" و "حاییم دروکمان" که ریاست یک مدرسه دینی به نام "اور عتسیون" را عهده دار است در این مدرسه تحصیل می کردند. "الیاکیم لیفانون" موسس شهرک یهودی "الون مويه" در نزدیکی نابلس و نیز "داف لیئور" موسس شهرک یهودی "کریات اربع" در الخلیل نیز فارغ التحصیلان این مدرسه اند.
  "افیشای بن حاییم" روزنامه نگار صهیونیستی روز جمعه طی گزارشی که روزنامه عبری زبان "معاریو" آن را منتشر کرد اظهار داشت که مجری عملیات اخیر، کانون دینی اصلی رژیم صهیونیستی یعنی "مرکاز هراف" را که یکی از موسسات آموزشی پر نفوذ و مهم در اسرائیل پس از سال 1967م. به شمار می آید، هدف قرار داد.»

  * مدرسه دینی و درخواست آن برای جنگی تمام عیار
  "تسفی یهودا کوک" فرزند خاخام "کوک" ریاست این مدرسه را برای سال های متمادی به عهده داشت. دو خاخام افراطی به نام های "موشه لیفنگر" و "الیعاز والدمان" از شاگردان او بودند. "والدمان" می گوید که "کوک" خواستار به راه انداختن یک جنگ تمام عیار دینی بود و وی معتقد بود که به راه انداختن یک چنین جنگی بهترین ابزار برای تحقق ظهور مسیح است.»
  و اما خامام "دیوید سامسون" از شاگردان خاخام "تسفی کوک" گفته است که بنیامین نتانیاهو رهبر حزب "لیکود" دروس خاخام "کوک" را نزد خاخام های اعظم "اسرائیل" به طور منظم و پیوسته فرا می گرفت. وی همچنین خاطرنشان کرده است که پدر نتانیاهو منشی "لجابوتنسکی" بود که با هماهنگی با خاخام "کوک" پدر فعالیت می کرد.
  پس از مرگ "کوک" پسر خاخام "آبراهام شابیرا" مسئولیت تدریس در این مدرسه را تا زمان مرگش در سال 2007م. به عهده گرفت. "شابیرا" در زمنیه توسعه شهرک های یهودی در اراضی فلسطینی و نیز مخالفت قاطعانه اش با پیمان اسلو شخصی شناخته شده و معروف است. او بود که فتوای عدم عقب نشینی از اراضی فلسطینی در کرانه باختری و نوار غزه را برای نظامیان صهیونیست صادر کرد.
  هم اکنون "یعقوب شابیر" فرزند خاخام "آبراهام" ریاست این مدرسه را که بیش از 500 یهودی در آن مشغول به تحصیل هستند، بر عهده دارد.
  مراسم تشييع اجسادصهيونيستي كشته شده دراين عمليات
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است

  * یک موسسه نظامی و نه فقط دینی
  منابع مختلف عبری معتقدند که مدرسه دینی "مرکاز هراف" در همه سطوح ارتش رژیم صهیونیستی از طریق مدارس ویژه "یهودیان حسیدی" نفوذ فوق العاده ای دارد. این مدارس در واقع مراکز آموزش نظامی و تحصیل آموزه های خاخام "کوک" است.

  * مهارت در انتخاب زمان
  عملیات شهادت طلبانه قدس تنها چند روز پس از جنایت هولناک اشغالگران در نوار غزه که به شهادت تاکنون 135 نفر و بیش از 350 زخمی انجامید، صورت گرفت تا بدین ترتیب تاکید کند که مقاومت قادر است امنیت دولت صهیونیستی را که بسیار سست و شکننده است هدف قرار دهد و مهمترین کانون سیاسی و عقیدتی این رژیم را که انسان های افراطی و جنگ طلب را پرورش می دهد نابود سازد. مقاومت همچنین با اجرای این عملیات ثابت کرد که در انتخاب زمان و مکانی که خود انتخاب می کند، دستی توانا دارد.

  * اطلاعات امنیتی دقیق
  عدنان ابو عامر تحلیل گر و کارشناس امور صهیونیسم در گفت و گو با خبرنگار مرکز اطلاع رسانی فلسطین گفت:«پر واضح است که عملیات قدس در زمان و مکانی رخ داد که نشان دهنده اطلاعات امنیتی دقیق مجری آن است، به طوری که صرف نظر از تحولات کنونی فلسطین، شهر قدس و به خصوص بخش غربی آن که به مثابه یک پادگان نظامی برای پلیس و نیروهای مرزبان و دیگر ارگان های امنیتی رژیم صهیونیستی به شمار می آید.» وی در ادامه می افزاید:«اجرای این عملیات در سایه تشدید تدابیر ویژه امنیتی رژیم صهیونیستی هنگام حملات اخیر این رژیم به غزه، امری دور از انتظار حداقل برای صهیونیست ها بود و لذا پیش بینی می شود که اجرای این عملیات در نهایت به سقوط یکی از ارکان اصلی پلیس رژیم صهیونیستی منجر شود.»
  مراسم تشييع اجساد
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است

  * مقاومت به قول خود عمل کرد
  گروه های مقاومت فلسطین پیشتر رژیم صهیونیستی را تهدید کرده بودند که پاسخ جنایات شان در نوار غزه را خواهند داد. این گروه ها همچنین تاکید کردند که در واکنش به این جنایات از همه ابزارها و شیوه ها در زمان و مکان مناسب استفاده خواهند کرد. حال در واقع اجرای این عملیات شهادت طلبانه ثابت کرد که مبارزان فلسطینی در وعده های شان صادق هستند و تنها شعار نمی دهند.
  نظامیان و عناصر امنیتی رژیم صهیونیستی به خوبی معنا و مفهوم این تهدیدها را به ویژه پس از عملیات شهادت طلبانه اخیر گردان های قسام در شهر هسته ای "دیمونا" به خوبی می دانستند. آنان می دانستند که دیگر نمی توان به دیوار نژادپرستانه حایل به عنوان مانعی برای اجرای این گونه عملیات ها دل خوش کرد و به همین خاطر پس از حمله اخیر به نوار غزه تمامی نیروها و جاسوسان خود را برای جلوگیری از وقوع یک چنین عملیات هایی به حال آماده باش کامل درآورده بودند.

  * موفقیت عملیات قدس به رغم دریافت 47 هشدار
  "عامی بن دیوید" یک روزنامه نگار صهیونیستی در مقاله ای که روزنامه عبری زبان "معاریو" روز گذشته (جمعه) آن را منتشر کرد می گوید که عملیات قدس در حالی اجرا شد که منابع پلیس و نیروهای اطلاعات رژیم صهیونیستی از دریافت 47 هشدار درباره وقوع یک چنین عملیاتی خبر داده بودند. به گفته نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی، در این هشدارها سه شهر بئر السبع، ایلات و قدس بیش از همه تهدید شده بودند که اجرای این عملیات در قدس شکستی مفتضحانه برای سرویس های امنیتی و اطلاعات رژیم صهیونیستی با وجود این هشدارها به شمار می آید.
  به گفته "بن دیوید"، در این هشدارها به اجرای عملیات های شهادت طلبانه و انفجار خودروهای بمب گذاری شده و آدم ربایی و ترور شخصیت های مهم اشاره شده بود و نکته قابل توجه این که در هیچ یک از این هشدارها به هدف قرار دادن یک موسسه دینی یهودی هیچ گونه اشاره ای نشده بود. به هر حال این یک شکست مذبوحانه و تلخ برای دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی به شمار می آید.
  در سایه این آماده باش نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی، مقاومت موفق شد به قلب امنیت این رژیم نفوذ کند و از کلیه موانع نظامی و امنیتی بگذرد و بدین ترتیب شادی و سرور را در دل های خانواده های شهدا و مجروحان و کل جهان اسلام به ارمغان بیاورد

  صحنه اي ازكشته هاي عمليات
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  * مهارت در اجرا و شلیک 600 گلوله
  درباره مهارت در اجرای این عملیات باید گفت که صهیونیست ها همچنان از شجاعت و جساتر این مبارز ـ که برخی منابع وی را علاء هشام ابو دهیم 24 ساله از اعضای جنبش اسلامی و ساکن منطقه جبل المکبر در قدس اشغالی معرفی می کنند ـ در شگفت اند. وی به همراه یک قبضه سلاح در یک جعبه مقوایی در حالی خود را به درون این مدرسه دینی رسید که به راحتی توانست از همه تدابیر امنیتی رژیم صهیونیستی گذر کند. این شهادت طلب پس از ورود به مدرسه، به طبقه دوم و سپس به طبقه سوم رفت و در آن جا یهودیان را به رگبار گلوله بست و موفق شد 600 گلوله معادل 20 خشاب گلوله را شلیک کند.

  * یک فیلم هالیوودی واقعی
  "موشه رزمباوم" تحلیل گر امور امنیتی رژیم صهیونیستی در گفت و گو با شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی می گوید که آن چه را که این شهادت طلب فلسطینی انجام داد شبیه فیلم های "اکشن" هالیوود است. قهرمان فیلم وارد مکان مورد نظر می شود و اقدام به تیراندازی می کند و در حین تیراندازی خشاب های گلوله را یکی پس از دیگری تعویض می کند و به هیچ چیز جز پیروزی فکر نمی کند. این تحلیل گر صهیونیستی سخنان خود را با احساسات خاصی بیان می کرد.
  از سوی دیگر، ژنرال "آهارون فرانکو" فرمانده پلیس قدس اشغالی می گوید که شهادت طلب نزدیک ساعت هشت و نیم شب به وقت محلی وارد مدرسه دینی شد و سلاح خود را از درون جعبه بیرون آورد و اقدام به تیراندازی در کتابخانه این مدرسه کرد که مملو از تحصیل کنندگان بود و به تیراندازی خود ادامه می دهد تا این که در نهایت یک افسر پلیس وی را پس از کشته شدن 8 صهیونیست و زخمی شدن 40 نفر دیگر که حال 7 تن از مجروحان نیز بسیار وخیم است، به قتل می رساند.
  مراسم خاكسپار تروريستهاي كشته شده دراين عمليات
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است

  * عملیات در سطح عالی
  ابو العبد از فرماندهان مقاومت فلسطین در نوار غزه و یکی از افسران نظامی که تاکنون بارها با نظامیان صهیونیست در جنوب لبنان به مقابل برخاسته است، در مصاحبه با خبرنگار مرکز اطلاع رسانی فلسطین می گوید:«موفقت این مبارز در ورود به یک مدرسه دینی افراطی در قلب قدس اشغالی و شلیک 600 گلوله به طرف تحصیل کنندگان یهودی و نیز تعویض مکرر خشاب های گلوله به معنای آن است که وی از اعتماد به نفس بالایی برخورد بوده است. این مجاهد در حالی شربت شهادت را نوشید که ده های صهیونیست را به هلاکت رساند یا مجروح کرد.»

  * سردرگمی رژیم صهیونیستی
  عدنان ابو عامر تحلیل گر و کارشناس امور صهیونیسم نیز طی اظهاراتی به مرکز اطلاع رسانی فلسطین گفت:«ورود این جوان مصمم و خونسرد به این مدرسه دینی یهودی و رفتن وی به طبقات دوم و سوم و سپس تیراندازی و تغیرر مکرر خشاب های گلوله صهیونیست ها را شوکه کرده است.»
  وی در ادامه خاطرنشان می کند:«مهمتر از همه این که این شهادت طلب عملیات خود را با تیراندازی و نه منفجر کردن کمربند انفجاری انجام داد. این عملیات در مکانی صورت گرفت که شاهد برگزاری جشن خاخام های یهودی به مناسبت آغاز ماه مارس بود و این عملیات صهیونیست ها را بسیار ترسانده و متاثر کرده است و نشان داد که این شهادت طلب فلسطینی تا چه اندازه در انجام ماموریت خود قادر و توانا بود.»
  در پایان ذکر این مطلب ضروری است عملیات شهادت طلبانه اخیر قدس تنها بخشی از سلسله عملیات های قهرمانانه مقاومت است که به وسیله آن تاریخ مجد و عزت فلسطین از نو نگاشته می شود و افق های درخشان را آن گونه می گشاید که تنها فلسطینیان و نه دشمنان و مزدوران، آن را می خواهند

  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  * مدرسه نظام
  در اين مدرسه، صدها تن از دانش آموزان و دانشجويان اسرائيلي پس از پايان دوران تحصيلي خود وارد ارتش اسراييل مي شوند و اكثريت اين افراد در عمليات نظامي اسراييل عليه فلسطيني ها مشاركت مي كنند.رسانه هاي عبري نيز به نقل از مقامات آگاه اسراييلي اعلام كردند: حزب شاس از احزاب تندروي اسراييل پس از عمليات بيت المقدس كه گفته مي شود به كشته شدن 10 اسراييلي و مجروح شدن 35 تن ديگر منجر شده از دولت ايهود المرت كناره گيري كرد.اين منابع به نقل از ايلي يشاي رئيس حزب شاس، اعلام كردند، اين حزب در اعتراض به عدم اتخاذ تدابير امنيتي مناسب از سوي دولت اسراييل كه بوقوع حمله شهادت طلبانه فلسطينيان در بيت المقدس منجر شد، از دولت كناره گيري كرد.
  آوي ديچر وزير امنيت داخلي رژيم صهيونيستي نيز اخراج فلسطينيان ساكن بيت المقدس شرقي را از اين منطقه خواستار شد

  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است
  هنوز هم بهترین راه عملیات شهادت طلبانه است

  [SIGPIC][/SIGPIC]
  اللهم انی اسئلک بحق روح ولیک
  علی بن ابی طالب
  الذی مااشرک بالله طرفه عین ابدا
  ان تعجل فرج ولیک القائم المهدی
  --------------------------------------
  همه نام بسیج در گمنامی است و عزت او در مظلومیت او و افتخار او حضور در صحنه های حساس در روز های حادثه.... بسیجی دلگیر نباش ،تو خار چشم دشمنی....


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۷
  نوشته
  378
  مورد تشکر
  372 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0

  انتحاری
  من با اینکه ادم به خودش بمب ببنده وبره خودشو وعده ای دیگه رو بکشه مخالفم
  .


  ویرایش توسط سرباز اسلام : ۱۳۸۷/۰۹/۱۹ در ساعت ۱۴:۵۳
  محمد رسول الله

 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  455
  مورد تشکر
  1,000 پست
  حضور
  16 ساعت 38 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  1  من با اینکه آدم صد تن بمب به هواپیما ببنده و بره روی سر افراد غیرنظامی خالی کنه مخالفم.

 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۷
  نوشته
  378
  مورد تشکر
  372 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0  دوست اندیشمند ودانا
  اگر به عملکرد گروه هایی مثل حماس وجهاد اسلامی که بویی از اسلام نبردند نگاه کنید میبیند هدف انها هم افراد غیر نظامی هستند همین موشک هایی که به خاک اسرائیل شلیک میکنند به افراد غیر نظامی اسرائیلی ضرر میزند نه به ارتش اسرائیل

  محمد رسول الله

 5. #5
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۶
  نوشته
  793
  مورد تشکر
  2,216 پست
  حضور
  2 ساعت 12 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  13  جناب دهمرده تفکر شما تقریبا شبیه تفکراتیه که عملیات استشهادی روانتحاری ونوعی خود کشی می دونند.
  عملیات استشهادی درهر نوعی می تونه صورت بگیره که یه نوعش حمل بمب توسط شخص استشهادیه....این یعنی ایمان به عاشورا وراه امام حسین.....این یعنی کسی می دونه که حتما می میره ولی ادامه راهش رو وادامه حیات اسلام رو درمرگ خودش می بینه....این یعنی انتهای عشق....این یعنی سوختن مثل پروانه ودم نزدن.....دیگه نمی تونم کلمه ای زیبا ترازعشق برای توصیف این عمل ذکر کنم!!!
  درضمن عامل عملیات استشهادی به این نتیجه می رسه که مرگ کفار(نه کس دیگه ای ،جناب منصور)درگرو مرگ خودشه وبهترین راه برای مقابله باکفار را عملیات استشهادی می دونه.
  [SIGPIC][/SIGPIC]
  اللهم انی اسئلک بحق روح ولیک
  علی بن ابی طالب
  الذی مااشرک بالله طرفه عین ابدا
  ان تعجل فرج ولیک القائم المهدی
  --------------------------------------
  همه نام بسیج در گمنامی است و عزت او در مظلومیت او و افتخار او حضور در صحنه های حساس در روز های حادثه.... بسیجی دلگیر نباش ،تو خار چشم دشمنی....


 6. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۷
  نوشته
  378
  مورد تشکر
  372 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0  هزاران راه سیاسی ودیپلماتیک برای حل مشکلات یا اختلافات بین گروه های مختلف وجود دارد که دیگر دلیلی برای خودکشی یا پر پر کردن خود و چند ادم بی گناه و از سیاست بی خبر نیست.


  محمد رسول الله

 7. #7
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۶
  نوشته
  793
  مورد تشکر
  2,216 پست
  حضور
  2 ساعت 12 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  13  نقل قول نوشته اصلی توسط منصور دهمرده نمایش پست

  اگر به عملکرد گروه هایی مثل حماس وجهاد اسلامی که بویی از اسلام نبردند نگاه کنید میبیند هدف انها هم افراد غیر نظامی هستند همین موشک هایی که به خاک اسرائیل شلیک میکنند به افراد غیر نظامی اسرائیلی ضرر میزند نه به ارتش اسرائیل
  جناب منصور دهمرده اگر حماس بویی از اسلام نبرده است پس چرا رهبر معظم انقلاب باسران این گروه دیدار می کنه ودرتمامی سخنان خودش از کابینه مردمی حماس دفاع می کنه؟!!!
  درضمن به قول پدر یکی از شهدای استشهادی تمامی صهیونیست های غاصب سرباز این رژیم ومسلح هستند،حتی کودکان تعلیم یافته دراین رژیم!!!
  آیا منظور شما همان نشست های منافقانه بدون حضور دولت قانونی ومردمی فلسطینه؟آیا منظور شما همون نشست هاییه که شیخ الازهر دراون با رییس رژیم منفور صهیونیست مصافحه می کنه؟
  نه برادرهمیشه مذاکره بهترین راه نیست!همونطوری که برای امام حسین (ع)بهترین راه نبود!همونطوری که برای ما طی 10سال!!!جنگ تحمیلی راه خوبی نبود!
  ماه محرم نزدیکه برادر.مطالعه سیره عملی امام حسین روپیشنهاد می کنم.

  شهادت راه مردان خداست وفلسطین سرزمینی است کزان بوی خدا می آی.
  ویرایش توسط مرصاد : ۱۳۸۷/۰۹/۱۹ در ساعت ۱۵:۴۷
  [SIGPIC][/SIGPIC]
  اللهم انی اسئلک بحق روح ولیک
  علی بن ابی طالب
  الذی مااشرک بالله طرفه عین ابدا
  ان تعجل فرج ولیک القائم المهدی
  --------------------------------------
  همه نام بسیج در گمنامی است و عزت او در مظلومیت او و افتخار او حضور در صحنه های حساس در روز های حادثه.... بسیجی دلگیر نباش ،تو خار چشم دشمنی....


 8. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۷
  نوشته
  378
  مورد تشکر
  372 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0  در اسلام هر کس مسئول رفتار خودش است دلیلی نیست چون بچه هایی در اسرائیل بزرگ شدند غاضب ومزدور باشند در ضمن رهبر هم بخاطر مردم فلسطین با مسئولین حماس دیدار میکند چون قدرت دست حماس است ولی هیچ گاه نگفته اند از حماس راضی اند.
  محمد رسول الله

 9. #9
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۶
  نوشته
  793
  مورد تشکر
  2,216 پست
  حضور
  2 ساعت 12 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  13  نقل قول نوشته اصلی توسط منصور دهمرده نمایش پست
  در اسلام هر کس مسئول رفتار خودش است دلیلی نیست چون بچه هایی در اسرائیل بزرگ شدند غاضب ومزدور باشند در ضمن رهبر هم بخاطر مردم فلسطین با مسئولین حماس دیدار میکند چون قدرت دست حماس است ولی هیچ گاه نگفته اند از حماس راضی اند.
  اگر رهبربرای مردم فلسطین با رهبران حماس دیدار می کنه ،چرا یه بار بامحمود عباس که قدرت قانونی بیشتری داره دیدار نکرده؟؟
  رضایت از حماس همیشه درحمایت از حماس متجلی بوده.درضمن کمکهای ایران به گروه فلسطینی حماس روکه نمیشه انکار کرد!میشه؟
  پس بنا برگفتار شما حماس تروریسته وایران هم حامی تروریست!!!
  این حرفها خیلی برام آشناست!!!
  تواخبارا زیاد اینوشنیدم!!!
  ویرایش توسط مرصاد : ۱۳۸۷/۰۹/۱۹ در ساعت ۱۵:۵۳
  [SIGPIC][/SIGPIC]
  اللهم انی اسئلک بحق روح ولیک
  علی بن ابی طالب
  الذی مااشرک بالله طرفه عین ابدا
  ان تعجل فرج ولیک القائم المهدی
  --------------------------------------
  همه نام بسیج در گمنامی است و عزت او در مظلومیت او و افتخار او حضور در صحنه های حساس در روز های حادثه.... بسیجی دلگیر نباش ،تو خار چشم دشمنی....


 10. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۷
  نوشته
  378
  مورد تشکر
  372 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0  نه جمهوری اسلامی از حماس دفاع نکرده بلکه از مردم فلسطین بوده.
  خوب این به عنوان موضوع ربطی نداره میتونیم این بحثو تمام کنیم.

  محمد رسول الله

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود