دولت دست نشانده مصر از چشم تيز بين امام روح الله قدس سره
حسنی مبارک نسخه ای از انورسادات!!!
الف : نگاهی به زندگی نا مبارک حسني مبارک :
حسنى مبارك در سال 1928 ميلادى در استان المنوفيه مصر به دنيا آمده است. در سال 1947 ميلادى وارد دانشگاه علوم نظامى شد و دوران آموزش خلبانى را در آنجا گذراند، بعداً براى تكميل آموزش خود به شوروى رفت ..
در سال 1972 ميلادى وى فرمانده كل نيروى هوايى گرديد و در هنگام جنگ اكتبر اعراب و اسرائيل در سال 1973 ميلادى، حسنى مبارك فرمانده نيروى هوايى مصر بود .. وى يكى از نزديكان انور سادات، بانى قرارداد ننگين كمپ ديويد بود و در ملاقاتهاى مهم وى حضور داشت ..
درباره زندگى او گفتنى است كه وى با يك دختر انگليسى به نام سوزان ازدواج كرده است و داراى دو فرزند به نامهاى علاء و جمال مى‏باشد ..
مبارك پس از ترور سادات توسط سرهنگ انقلابى، شهيد خالد اسلامبولى در سال 1981 ميلادى، زمام امور مصر را به دست گرفت ..
وى پس از جايگزينى اعلام كرد كه تمامى سياستهاى سادات را در زمينه‏هاى داخلى و خارجى دنبال خواهد كرد و در سال 1982 در مصاحبه با شبكه تلويزيونى ان. بى. سى امريكا گفت كه:.دروازه‏هاى ما به روى دوستان اعراب باز است اما نه به قيمت از دست رفتن روابطمان با اسرائيل، ما مى‏توانيم نقش خوبى را براى رفع هرگونه تشنجى كه در هر زمان براى دوستان عرب و اسرائيلى ما به وجود بيايد ايفا كنيم.
گفتني است : حسنى مبارك، رئيس رژيم حاكم بر مصر. به همراه صدام حسين، ملك حسين وملك حسن، پس از واقعه خونبار مكه و شهادت صدها زائر ايرانى به دست عوامل و دژخيمان آل سعود، پيامهاى تبريكى براى ملك فهد، پادشاه عربستان سعودى فرستادند!

ب : هشدار امام روح الله قدس سره به دولت دست نشانده مصر
به دولتهاى نظير حكومت مصر هشدار مى‏دهم كه مبادا گول توطئه امريكا را بخورد... و در هر صورت، اگر مصر با دولت و ملتى مثل ايران كه براى بستن دست ستمكاران انقلاب نموده است بخواهد مقابله كند، بايد بداند كه ملتهاى مسلمان و انقلابى جهان او را محكوم نموده و ساكت نخواهند نشست. صلاح حال امثال مصر آن است سرنوشت خود را به دست امريكا و دوستانش ندهد و خود را بى‏جهت وارد معركه نكند ..
من نصيحت برادرانه به شما مى‏كنم كه كارى نكنيد كه قرآن كريم براى برخورد با شما تكليف نمايد و ما به حكم خدا با شما رفتار كنيم. و يقين بدانيد كه امثال حسنى مبارك‏مصرى و حسين اردنى و ديگر هم جنايتكارانِ آنان براى شما نفعى ندارند و دين و دنياى شما را تباه مى‏كنند. و اگر با نشستهاى خود بخواهيد طرح كمپ ديويد يا فهد را، كه مرده‏اند، زنده كنيد؛ كه ما خطر بزرگ براى كشورهاى اسلامى خصوصاً حرمين شريفين مى‏دانيم، اسلام به ما اجازه سكوت نمى‏دهد.
ج :وظيفه ملّت مصر در کلام امام روح الله قدس سره :
- رئيس جمهور مصر با رئيس جمهور اسرائيل با هم اتحاد كردند به اينكه اسلام را بكوبند . من اميدوارم كه ملتهاى ديگر هم توجه بكنند و اقتدا بكنند به اين ملت ايران. ملت مصر اعتنا نكند به اين حكومت جائرى كه اعلام مى‏كند كه ما هركس اسم از اسلام ببرد سركوب مى‏كنيم. بدانند كه اسلام در مصر در خطر است و واجب است بر زن و مرد مصرى كه قيام كنند و اين حكومت فاسد را، كه از اول اعلام جنگ با اسلام داده است، سركوب كنند.
- ملت مصر بايد اين مطلب را بداند كه اگر قيام كند برخلاف اين توطئه‏ها، همان طورى كه ايران قيام كرد، آنجا هم خواهد پيروز شد. ملت مصر از حكومت نظامى نترسد و به او اعتنا نكند و همان‏طور كه ايران حكومت نظامى را شكست و به خيابانها ريخت، آنها هم بشكنند و به خيابانها بريزند و اين تفاله‏هاى امريكا را بيرون بريزند. ملت مصر ننشينند تا اين قدرت از بين رفته دوباره دست و پاى خودش را جمع كند و نفوذ خودش را بر ملت تحميل كند. امروز روزى است كه ملت مصر بايد قيام كند. امروز روز ضعف دولت (مصر) است و قدرت ملت(مصر). بايد قدرت را نشان دهد و اعتناى به اين حكومت نظامىِ برخلاف همه موازين نكند و بشكند اين حكومت نظامى را و به خيابانها بريزد و اين دولتى [را] كه مى‏خواهد با سرنيزه با اسلام مخالفت كند و به صراحت مى‏گويد كه هركس كه به اسلام وفادار باشد او را سركوب مى‏كنيم، [از بين ببرد.] اين تكليفى است براى ملت مصر، براى علمايى كه وابسته به حكومت نيستند. اين تكليفى است براى علما. علماى مصر بپا خيزند و براى خاطر خدا، از اسلام دفاع كنند. چه عذرى است براى علماى مصر كه اعلام ضديت با اسلام را- اين حكومت قبل از آمدنش به سركار اعلام كرده است كه هرچه با اسلام ربط داشته باشد ما او را سركوب مى‏كنيم- چه عذرى است براى علماى اسلام درمصر كه نشسته‏اند و گوش مى‏كنند تا اينكه اينها دوباره غلبه كنند؟! امروز شما پيروزيد.
- ملت شريف مصر و ديگر كشورهاى تحت سلطه منافقان بايد قيام كنند و به بلندگوهاى فاسد كه اين جنايتكاران را مسلمان جلوه مى‏دهند، گوش فرا ندهند و از قدرتهاى پوشالى اين خائنان نهراسند.
- امروز اسرائيل و دوست صميمى‏اش مصر، در منطقه، در فكر ايجاد يك هسته مركزى براى نابودى مسلمانها و ارزشهاى عالى فكرى آنها مى‏باشند، اخيراً عراق و بعضى سران كشورهاى منطقه هم با اين طرح موافقت نموده‏اند. من نزديك به بيست سال است خطر صهيونيسم بين الملل را گوشزد نموده‏ام و امروز خطر آن را براى تمامى انقلابات آزاديبخش جهان و انقلاب اخير اسلامى ايران نه تنها كمتر از گذشته نمى‏دانم كه امروز اين زالوهاى جهانخوار با فنون مختلف براى شكست مستضعفان جهان قيام و اقدام نموده‏اند. ملت ما و ملل آزاد جهان بايد در مقابل اين دسيسه‏هاى خطرناك با شجاعت و آگاهى ايستادگى نمايند ..
- بر ملت و دولتهاى اسلامى و عربى است كه با برخورد قاطع... حسين اردنى،اين دلال دوره گرد خيانتكار كه تا دولتهاى منطقه را به دام شيطان بزرگ نيندازد از پاى نخواهد نشست؛ و چون «حسنى مبارك» نسخه دوم انورسادات و ديگر خائنين به اسلام را از خود برانند كه اينانند كه شما را بازيچه خود قرار داده‏اند
- چطور من به دولت مصر بگويم «دولت اسلامى»؟ اين دولتهايى كه در ممالك اسلام هستند، اينها را مى‏بينيم كه بر ضد مسلمين، بر ضد اين مسلمينى كه الآن در ايران مقابل امريكا و مقابل شوروى ايستاده‏اند، آنها پايگاه درست مى‏كنند براى امريكا.
- ملتهاى اسلامى و مستضعفان جهان مفتخرند كه دشمنان آنها حسين اردنى اين جنايت پيشه دوره گرد، و حسن و حسنى مبارك هم آخور با اسرائيل جنايتكارند و در راه خدمت به امريكا و اسرائيل از هيچ خيانتى به ملتهاى خود رويگردان نيستند.