صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ریختن پول بی زبان در شکم آمون های وهابی

نوشته
    611
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

ریختن پول بی زبان در شکم آمون های وهابی

بنام حق
    سالانه میلیونها نفر برای مراسم حج (واجب و تمتع) وارد کشور وهابی عربستان سعودی می شوند که بیشترین آمار را ایرانیان دارند.
    پول هنگفتی از این جریان برای شکم گند ه های وهابی فراهم میشود.
    جای تاسف دارد که بعضی از حجاج نیز تحت تاثیر آمونهای وهابی قرار می گیرند
    شاید اگر بگوییم حج تحریم شود عده ای بلا فاصله بگویند که
    شما ضد دین هستید اینطوری دنیای اسلام از هم می پاشد و.......
    دنیای متحد اسلام: این دنیای میلیاردی هنوز نتوانسته حریف چند میلیون صهیونیست شود و شاهد
    کشتار مسلمانان انهم از نوع نسل کشی است.
    خوب حج را نمی شود تحریم کرد
    اما جالب این است که ارز مملکت و طلای مملکت ما را خارج می کنند حجاج عزیز که اجناس چینی و عربی بنجل
    را از این کشور وهابی نشین سوغات بیاورند.
    علمای ایرانی حوزه های علمیه
    اعلام کردند که چرا علمای حوزه اسلامیه مصر اعتراض نمیکنند که بزرگراه رفح(رفه) باز شود و کمک کنند به
    مسلمانان تحت اشغال یهود
    من سوالم این است؟
    شما چرا ملاحظه کاری میکنید و فتوی نمی دهید که
    خرید و فروش با وهابیون حرام باشد؟
    اخر این فهد و داردسته شراب خوارش که افتخارشلان نشستن پای میز مذاکره با سران صهیونیست هستش
    کسی است ما باید از اونها حساب ببریم که دنیای اسلام متحد بماند
    اگر این است
    پس علی (ع) هم نباید با خوارج می جنگید چون کتابشان قران بود
    جتگ جمل هم که زن پیامبرو در شش سالگی حافظ قران بود و فرمانده جنگ جمل نباید می جنگیدند
    امیدوارم حجاج لا اقل خودشان خرید و فروش را با فروشندگان سعودی کنار بگذارند
    به جنایت انها دقت کنید
    آفت تفکر تعصب است
    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین.
    ببخشید اینجا از حضور شما بزرگواران خداحافظی میکنم مدیر محترم سایت ترجیج دادند تاپیک خداحافظی بنده حذف شود. بهر حال بدی و خوبی بقول قدیمیها از ما دیدید حلال کنید.
    حق نگهدارتان دلهایتان پرامید و شاد باد.

2. تشکرها 2

3.  

نوشته
    611
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

جنایت کاران شکم گنده

گوشه اى از جنایات وهابیها
    اکنون که تا اندازه اى با ایدئولوگ و همچنین مؤسس آئین وهابیت آشنا شدیم بهتر است اشاره اى به بعضى از جنایاتى که وهابیان نسبت به بعضى از شهرهاى مذهبى خصوصاً شهرهاى مقدس شیعه نشین انجام دادند داشته باشیم.
    استاد سبحانى در کتاب خود "الوهابیة فى المیزان"گوید: ".... وهابیان جنگهائى در منطقه "نجد" و خارج "نجد" از قبیل یمن، حجاز و نواحى سوریه و عراق به راه انداختند، آنان هر نوع تصرف در شهرهاى اشغال شده را مباح کردند، اگر مى توانستند آن شهرها را به قلمرو خویش منصم مى کردند و اگر امکان این کار نبود آن شهرها را به غارت مى بردند، و هر کس به بیعت آنان گردن نمى نهاد قتلش واجب مى شد و اموالش به غارت مى رفت.
    و وقتى محمد بن عبدالوهاب مرد، پیروانش طریقه او را ادامه دادند و بدعتهاى او را تقویت و منتشر کردند. در سال 1216 امیر سعود وهابى لشکرى آماده کرد که از بیست هزار نفر تشکیل شده بود، سپس حمله سختى به شهر مقدس کربلاء کرد، شهرى مشهور و محبوب قلوب مؤمنین. وهابیون در شهر کربلا جنایات فجیعى مرتکب شدند که نمى توان آن را وصف کرد، آنان پنج هزار نفر مسلمان را به قتل رساندند و حتى بعضى ها کشتگان را تا بیست هزار نفر هم نوشته اند، بعد از آن به خزانه حرم حسینى حمله بردند و تمام مایملک حرم را به غارت بردند...."(11)
    و اخیراً وهابیون به برکت ثروتهاى هائل و بادآورده از راه درآمدهاى نفتى، و به قدرت رسیدن طرفداران خود فروخته جهان غرب، و عیّاشان از خدا بى خبر، سیطره خود بر حرمین شریفین و سرزمینهاى مقدس اسلامى را محکم کرده و درصدد تحمیل افکار پوچ خود بر تمامى مسلمانان برآمده اند.
    آنان هیچ عقیده اى به غیر از عقیده وهابى را صحیح نمى دانند، بد نیست در اینجا گفتگوى کوتاهى که بین این حقیر و یک جوان وهابى پر و پا قرص انجام شد را بیاورم.
    نزدیک اذان بود و صفهاى نماز فشرده شده بود و همگى به طرف خانه با عظمت کعبه متوجه بودند، جائى پیدا نمى شد بعد از جستجوى فراوان در کنار جوانى که حدوداً 20 سال داشت جاى مختصرى پیدا کردم و نشستم، با آن جوان سلام و تعارف کردم، پرسید: انت مسلم! من بدون اینکه جواب او را بدهم فقط به او نگاه کردم، دوباره سؤال کرد: انت سنى أو شیعى جواب دادم: أنا شیعى، گفت: الاسلام فقط اسلام محمد بن عبدالوهاب، گفتم پس اعمال آباء و اجداد شما که وهابى نبودند همه باطل بوده است!! با کمال وقاحت گفت: آرى!!!
    در موسم حج، مسلمانان از هر فرقه و مذهبى که باشند از دست این کاسه هاى داغتر از آشِ وهابى در امان نیستند و نمى توانند به راحتى مراسم حج و زیارت خویش را به جا آورند.
    هر جا که رو کنى، هر عبادتى که بخواهى انجام بدهى، ولو در مناطق دور افتاده باشد، ولو در مسجدى کوچک باشد چند نفر میرغضب وهابى بالاى سرت ایستاده اند و هم مأمور اجرا هستند و هم صاحب فتوى ، و على الدوام به شرک و ارتکاب حرام متّهمت مى کنند.‏
    در این بخش از نوشتار خویش به چند امر از امورى که وهابیها آنها را شرک و حرام مى دانند اشاره کرده جواب آنها را نیز مى دهیم، به امید آنکه خوانندگان گرامى به سلاح علم مسلّح شوند و بتوانند در مقابل این نامادرى هاى اسلام که درصدد خفه کردن اسلام هستند بایستند
    .
    آفت تفکر تعصب است
    ببخشید اینجا از حضور شما بزرگواران خداحافظی میکنم مدیر محترم سایت ترجیج دادند تاپیک خداحافظی بنده حذف شود. بهر حال بدی و خوبی بقول قدیمیها از ما دیدید حلال کنید.

نوشته
    611
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

بدعت از نظر شکم پرستان وهابی

1- عبادت خداوند در کنار قبور.
    2- تبرک جستن به قبور.
    3- اهداء ثواب.
    4- ایجاد بنا روى قبور.
    5- تعمیر قبور و روشن کردن چراغ نزد قبور.
    6- قبور را مسجد و عبادتگاه قرار دادن.
    7- بار سفر بستن جهت زیارت قبور.

اینها دشمن شماره یک امامان معصومند چه چیزهایی را بدعت میدانند
    اما در همین جریان غزه وارد فاز ساسی نمیشویم
    اما کشتار حدود 100 کودک بیگناه که تعبیری از هیچ سیاستی ندارند
    باعث شد عده زیادی از مسلمانان- مسیحیان- زرتشتیان- و حتی یهودیان و ....به این
    حرکت ناجوانمردانه اعتراض کنند(اگر دین ندارید لا اقل آزاد و جوانمرد باشید)
    اما یک نفر هم از این وهابیون که کتابشان قران است اعتراض نکرد و بلکه مفتی های مفت خور این جرگه تظاهرات را حرام دانستند.
    وقتی وهابیون با این اعتقاد وجود دارند اصلا نیازی به کافر نیست چون شاید بی دین مرام
    آزادگی داشته باشد اما اینها از هر دو محرومند
    چطور با یک فتوی تنباکو تحریم شد و قلیانها شکسته شد امروز واقعا از چه میترسند
    که با این آمونهای وهابی معامله را حرام نمیکنند.
    به حاشیه صحبت کردن هیچ فایده ای ندارد
    امروز جنگ با شمشیر نیست بلکه جنگ از نوع سردش است.
    امروز جنگ یعنی تحریم.
    به یاد آوریم سردار عاشورا را آن زمانی که در مراسم حج بود و دستور جهاد رسید
    دستور مرام رسید
    دستور آزادگی رسید
    و مراسم حجش را نیمه تمام گذاشت و رفت به تجلی کعبه که کربلا بود
    بیاد آریم انزمانی را که قرانها را بر سرنیزه کردند
    و مولای عاقلان دین فرمود:
    اینها بجز جوهر و پوست نیست قران ناطق من هستم.
    امروز شک نکنید
    که بدتر از خوارج وهابی ها هستند
    خوارج احمق بودند و اینان کمال احمقیت
    کسانی که با عملیات انتحاری بر خیل عزاداران حسین ابن علی حمله میکنند
    تا بقول خودشان بهشت را بر خودشان واجب کنند.
    ایا ریختن پول در شکم اینان حلال است؟

آفت تفکر تعصب است

نوشته
    168
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

شما ميخواهيد شيعيان را از بيت الله و عبادت حج و عمره جدا كنيد تا پول به جيب دولت و ملت عربستان نرود؟ فكر ميكنيد حج و عمره و اطاعت كردن از الله تعالي اهميتش كمتر از پولدار شدن عرب مسلمان آنجاست ؟ اين است دينداري و مسلماني شيعه ؟! آنوقت بگوئيد توحيدتان درست است و اسم موهومي به نام وهابيون چنين و چنانند
    بسم الله الرحمن الرحيم

وَمِنَ النَّاسِ مَن يَتَّخِذُ مِن دُونِ اللّهِ أَندَاداً يُحِبُّونَهُمْ كَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِينَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ وَلَوْ يَرَى الَّذِينَ ظَلَمُواْ إِذْ يَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّةَ لِلّهِ جَمِيعاً وَأَنَّ اللّهَ شَدِيدُ الْعَذَابِ

165- بقره

نوشته
    611
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط روشن بيان نمایش پست
    شما ميخواهيد شيعيان را از بيت الله و عبادت حج و عمره جدا كنيد تا پول به جيب دولت و ملت عربستان نرود؟ فكر ميكنيد حج و عمره و اطاعت كردن از الله تعالي اهميتش كمتر از پولدار شدن عرب مسلمان آنجاست ؟ اين است دينداري و مسلماني شيعه ؟! آنوقت بگوئيد توحيدتان درست است و اسم موهومي به نام وهابيون چنين و چنانند
    با سلام
    کاربر گرامی
    موهوم به معنای چه چیزی است؟
    و اسم موهومی به نام وهابیون منظورتان چیست؟
    ایا وجود وهابیون توهم است؟!
    پولدار شدن عرب مسلمان ذکر کردید؟
    کدام مسلمانی؟
    مسلمان هستند که در نوار غزه مسلمانان را قتل عام کردند و دم بر نیاورند
    اگر این تعریف مسلمانی است که کافر شرف دارد!
    فرهنگ مردم عربستان و دولت عربستان به جز شکم بارگی و عیش و نوش چه بوده؟
    لابد نماز سر وقتشان؟!!!
    بعد ار تسلط یزید اگر تاریخ اسلام را زحمت خواندنش را کشیده باشید بر بام مساجد دیگ باده می گذاشتند
    ایا نماز خواندن در ان مسجد با تسلط ظلم حلال و واجب است و یا مستحب؟!
    انچه که من مورد مطرح قرار دادنش داشتم همین بود
    بدلایلی حج را نمیتوان نادیده گرفت و مراسمش را انجام نداد.
    اما ایا خرید میلیونها جنس بنجل به بهانه سوغاتی متبرک از یکسری ادم شکم گنده وهابی که از واجبات حج
    نیست.
    انان که معتقدند با ذبح شیعه بهشت بر انها واجب میشود.
    انان که به مقدس ترین اعتقادات ما توهین می کنند
    انان که حتی شیعه را نجس میدانند.
    تفکر تشیع با غیرت همرا ه با تعقل است.
    من نظری دادم و خیلی خوشحال میشوم اگر اشتباه یکی از دوستان بفرماید کجا اشتباه است.
    اما جمله شما اگر دقت کنید
    می گویید حج مهمتر از جهاد است
    اما شیعه می گوید لازم باشد امام حسین هم مراسم حجش را نیمه تمام می گذارد و به جهاد علیه ظلم
    میرود.
    اگر خواستید بدانید کدام راه صحیح است. کدام مکتب درست است
    ببینید چقدر شما را با مبارزه با ظلم دعوت کرده است.
    نماز واجب است اما بر جای غصبی باطل است دین به این روشنی بیان کرده تعجبم چرا با تعصب میخواهیم
    خودمان را گول بزنیم.
    پس ابتدا
    1:بفرمایید ایا وهابیت در عربستان حرف اول و اخر را میزند یا نه
    که به تحقیق مطمئن جواب شما بله است
    و حالا ایا معامله با وهابی حلال است یا حرام؟ البته از دیدگاه تشیع تا ادامه بحث
    با تشکر

آفت تفکر تعصب است

نوشته
    611
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

حکو مت وهابی آیات جهاد و مبارزه با ظلم در کتابش ندارد

ملک عبدالله تظاهرات ضدصهیونیستی را ممنوع کرد

بنا به گزارش رسانه های عربی، درحالی که دستگاه اطلاعات و جاسوسی عربستان «شیخ عوض القرنی» را به اتهام صدور فتوای مباح بودن حمله به منافع اسرائیل در سراسر جهان دستگیر کردند، منابع خبری اعلام کردند: به دستور «عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان برگزاری تظاهرات در این کشور علیه صهیونیستها ممنوع اعلام شد.
    از سوی دیگر دو شهروند عربستانی به نامهای «خالد العمیر» و «محمد العتیبی» که در تلاش برای برگزاری تظاهرات ضدصهیونیستی در ریاض بودند، به اتهام سرپیچی کردن از اوامر پادشاه عربستان دستگیر شدند.
    همچنین فعالان عربستانی تظاهراتی را که قرار بود به منظور اعلام همبستگی با مردم غزه روزگذشته در ریاض برگزار کنند، درپی دریافت هشدارهایی از سوی وزارت کشور عربستان لغو کردند.
    این درحالی است که مصر، اردن و عربستان در بین کشورهای عربی به همدستی با رژیم صهیونیستی در حمله به غزه با هدف از بین بردن حماس متهم هستند.
    سریال جنایت کشتار مردم غزه از شنبه گذشته هفتم دی ماه ( 27 دسامبر ) با چراغ سبز کشورهای عربی و حمایت آمریکا آغاز شد. تاکنون این حملات وحشیانه، بیش از 600 شهید وسه هزار زخمی برجای گذاشته است.

آفت تفکر تعصب است

9. تشکر

نوشته
    168
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

جناب غريبه

عليكم السلام و رحمه الله

توحيد اگر مشكلي داشته باشد جهاد و قتال هم جهاد واقعي و في سبيل الله نخواهد بود ؛ شما گفتيد حج نروند تا پول ايراني به جيب سعودي نرود .

و اما شما در پست اولتان اين گلايه ها يا اعتراض ها را نسبت به حجاج ايراني و حكومت ايران داشتيد ؛ اين هم جملات شما:

"جای تاسف دارد که بعضی از حجاج نیز تحت تاثیر آمونهای وهابی قرار می گیرند
    شاید اگر بگوییم حج تحریم شود عده ای بلا فاصله بگویند که
    شما ضد دین هستید اینطوری دنیای اسلام از هم می پاشد و......."

"اما جالب این است که ارز مملکت و طلای مملکت ما را خارج می کنند حجاج عزیز که اجناس چینی و عربی بنجل
    را از این کشور وهابی نشین سوغات بیاورند."

"علمای ایرانی حوزه های علمیه
    اعلام کردند که چرا علمای حوزه اسلامیه مصر اعتراض نمیکنند که بزرگراه رفح(رفه) باز شود و کمک کنند به
    مسلمانان تحت اشغال یهود
    من سوالم این است؟
    شما چرا ملاحظه کاری میکنید و فتوی نمی دهید که
    خرید و فروش با وهابیون حرام باشد؟"

"ما باید از اونها حساب ببریم که دنیای اسلام متحد بماند
    اگر این است
    پس علی (ع) هم نباید با خوارج می جنگید چون کتابشان قران بود"

"امیدوارم حجاج لا اقل خودشان خرید و فروش را با فروشندگان سعودی کنار بگذارند"

البته من شما را و آن كساني را كه رفتند فرودگاه و خواستند مجوز بگيرند براي سفر به غزه و مقابله با اسرائيل درك ميكنم ولي چه جوابي از سران خود گرفتند؟

بهتر نيست به جاي انتقاد به حكومت يا ملت عربستان بيائيد كمي بر آنچه در داخل خود اين كشور ميگذرد فكر كنيد ؟ شما به جاي آنكه ناراحتي خود را بر سر سعودي ها بريزيد آن را كمي متوجه حكومت و ملت خود كنيد ؟ شما منتظر نشديد كسي براي پست اولتان جواب بنويسد و خودتان جواب هاي احساسي به خود داديد

واقعا من هم مثل شما ميخواهم جواب اين سوالاتي را كه مطرح كرده بوديد من باب اطلاع بدانم :

چرا سران ايران از حكومت عربستان حساب ميبرند ؟
    چرا اجازه جهاد در غزه را نميدهند؟
    چرا حج را تحريم نميكنند؟
    چرا ملاحظه كاري ميكنند و فتوا نميدهند كه اجناس بنجل عربي خريداري نشود؟
    چرا اي حجاج ايراني خريد و فروش با فروشندگان سعودي را كنار نميگذاريد؟ چرا ارز اين مملكت را به جيب سعودي ها ميريزيد؟

موفق باشيد
    ویرایش توسط روشن بيان : ۱۳۸۷/۱۰/۱۸ در ساعت ۱۲:۳۳
    بسم الله الرحمن الرحيم

وَمِنَ النَّاسِ مَن يَتَّخِذُ مِن دُونِ اللّهِ أَندَاداً يُحِبُّونَهُمْ كَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِينَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ وَلَوْ يَرَى الَّذِينَ ظَلَمُواْ إِذْ يَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّةَ لِلّهِ جَمِيعاً وَأَنَّ اللّهَ شَدِيدُ الْعَذَابِ

165- بقره

نوشته
    611
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام بر تمامی افراد در دنیا که بجز راه حق هیچ راهی را نمیروند
    جناب روشن
    جالب اینکه شما با تکرار پست من در اصل از جواب طفره رفتید.
    موهوم به چه معنایی است
    این سوال من بود.
    ایا وهابیت وجود دارد یا نه؟
    خدمت شما عرض شود من از حکومت ها طرفداری نمی کنم بلکه انچه هیچ جانب احتیاطی را
    در ان در نظر نمی گیریم کلام حق است(لا اقل نگاهی به تاپیک و پست های بنده اینرا نشان خواهد داد)
    بقول شما بنده مطرح کردم و این شبهه را پرسیدم و یکبار دیگر تمام جملات در پست هایم را
    تاکید میکنم.
    انچه از راه مولایم امیر مومنان علی(ع) یا دگرفتم این است.
    حق را بگویید حتی اگر به ضررتان تمام شود.
    2+2=4 است هر که میخواهد بگوید حتی اگر دشمن دین من و اعتقادات من باشد.
    اما لا اقل در حکومت ایران
    کسی که برای یک مشت مردم بیگناه و کودک تظاهرات کرد تحت حمایت قرار گرفتند.
    اما حکومت سعودی اعتراض مردم را به کشتار یک مشت بچه و کودک و پیر و....را
    ممنوع اعلام کرد چون مخالف با سیاست حمایت از منافع اسراییلش است.
    این حکومت نه حس دینی دارد نه حس ازادی نه حس جوانمردی نه حس انساندوستی و نه لا اقل حس ناسیونالیستی نمی گوید اینها اعراب هستند که دارند کشته میشوند
    و مصر هم به همین صورت
    به امید روزی که مکه معظم و مسجد الحرام و مزار مطهر بقیع از دست این حکومت
    ظالم رهایی یابد.
    مولا علی: ظلم پایدار نیست.

آفت تفکر تعصب است

نوشته
    611
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

جنایات هیولاهای وهابی

اينك جهت رعايت اختصار توجه خوانندگان ارجمند را به فهرست برخي از آثار و اماكن تاريخي اسلام كه بيانگر فرهنگ و تمدن اسلامي بود و به واسطه تحجر و كوته فكري فرقه ضاله وهابيت ويران شده جلب مي كنيم:
    1- بارگاه و مسجد حضرت حمزه سيدالشهداء در احد
    2- بارگاه ام المؤمنين حضرت خديجه كبري بنت خوليد عليها السلام.
    • بارگاه آمنه بنت وهب مادر پيامبر گرامي اسلام
    • بارگاه حضرت ابوطالب پدر گرامي اميرالمؤمنين
    • بارگاه حضرت عبدالمطلب جد پيامبر گرامي اسلام و اميرالمؤمنين
    • بارگاه حضرت حوا در جده
    • بارگاه حضرت عبد الله پدر پيامبر در مدينه
    • بيت الاحزان،خانه اي كه حضرت زهرا عليها السلام در آنجا در سوگ پدرش مي گريست.
    • مسجد سلمان در مدينه منوره
    • خانه حضرت زهرا عليها السلام در كوچه حجر در مكه مكرمه
    • جايگاه نفس الزكيه در مدينه منوره
    • خانه رسول الله در مدينه،خانه اي كه حضرت هنگام هجرت به مدينه در آنجا مستقر شد.
    • خندقي كه مسلمانان در جنگ خندق حفر نمودند
    • بارگاه پيامبر خدا،يسع عليه السلام،در روستاي اوجام در قطيف
    • مسجد جوانان در احساء،دومين مسجدي كه پس از مسجد رسول الله در آن نماز جمعه برگزار شد.
    • مسجد عباس بن علي در روستاي مطيرفي در احساء
    • زادگاه پيامبر اسلام،خانه اي كه در آن پيامبر گرامي اسلام در شعب هواشم در مكه مكرمه متولد شد
    • خانه ام المؤمنين حضرت خديجه بنت خويلد در مكه مكرمه
    • مسجد الشمس در مدينه منوره محل يكي از معجزات بزرگ رسول خدا
    • خانه حمزه بن عبد المطلب عموي گرامي پيامبر
    • خانه ارقم،كه پيامبر و يارانش در آغاز بعثت در آن گرد مي آمدند
    • بارگاه شهداي بدر و جايگاهي كه براي پيامبر در غروه بدر نصب نمودند
    • خانه حضرت علي عليه السلام كه امام حسن و امام حسين عليهم السلام در آن متولد شدند
    • ديوار اطراف شهر مدينه منوره
    • خانه حضرت امام جعفر صادق در مدينه منوره
    • محله بني هاشم در مدينه منوره
    • مسجد تنبه الوداع
    • مسجد البغله و بسياري ديگر از بقاع متبركه و اماكن مقدسه
    • قرستان المعلي در مكه مكرمه كه بارگاه و مقبره برخي از اهل بيت علهيم السلام و ياران پيامبر در آن قرار دارد.
    • نشانه ورود و خروج فاطمه بنت اسد مادر اميرالمؤمنين پس از تولد آن حضرت از كعبه
    • بارگاه هاي متعدد در قبرستان بقيع
    • بارگاه ملكوتي ائمه بقيع عليهم السلام
    نكته قابل توجه اينكه اين ويرانگري هاي آثار تاريخي اسلام در حالي صورت مي گيرد كه رژيم سعودي و وهابيان از آثار يهوديان در مدينه منوره حافظت و نگهداري مي كنند؛ و با نصب تابلوهاي هشدار دهنده مردم را از نزديك شدن به آنها باز مي دارند
    .

آفت تفکر تعصب است

نوشته
    46
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام عليكم
    با تاييد حرفهاي جنابعالي مواردي را به استحضار برسانم .
    1- امروز هم سلاحي بالا تر از تفهيم نيست .
    تفهيم اين مطلب كه عمله ظلم شدن مثل ظالمين شدن است .
    2- وقتي اين مطلب را شيعيان نمي فهمند هم تقصير دشمن است ؟؟؟
    3- يكي از افراد كه در دستگاه اموي خياطي ميكرد نزد امام معصوم رفت و از او پرسيد : آيا من هم از اعوان ظلمه هستم ( كمك كننده به ظالم ) امام فرمود : نه اعوان ظلمه آن كسي است كه به تو نخ و سوزن و پارچه مي فروشد و تو همان ظلمه هستي ؟؟
    4- اگر مي بينيم كه امام خميني رحمه ا لله عليه از سال 1342 فرياد ميزند كه هر چه ما گرفتاري داريم از اسرائيل و از امريكا است ، اعوان و انصار امريكا هم قاعد تا جزو آنها هستند .
    5- حال وقتي مي بينيم كه در بحبو حه كشتار مردم مظلوم غزه مسئو لين ما تازه به فكر مي افتند كه با شركتهاي صهيو نيستي معا مله نكنند و طبق روال معمو ل هم بعد از فرو كش كردن قضيه عزه اين حرفها هم به فرا مو شي سپرده مي شود .
    حالا چرا جنابعالي و من و امثال من توقع داريم كه حجاج محترم پولشان را به عمله صهيونيسم ندهند و آن ها را تحريم كنند .
    6- فرض كنيم حرف ما را علماء و مراجع و دولت جمهوري اسلامي پذيرفتند و آنها تحريم كردند و لي حجاج محترم هزار تا كلاه شرعي و عرفي و قانوني پيدا مي كنند تا همين عمل را به طريق ديگري انجام دهند .
    پس با يد به همان نكته فوق توجه كنيم كه تفهيم كا رائي اش بيشتر از تحريم است و البته اگر هردو با شد كامل خواهد بود .
    7- وقتي رهبر معظم انقلاب اسلامي مي فرمايند بايد حج ما حج ابراهيمي باشد و مسئو لين ما ازاين حرف فقط تعريف مي كنند و به به ميگو يند مي بينيم كه تفهيم برتر از تحريم است .
    8- وقتي يك مسئول اعم از وزير و وكيل ورئيس و مدير . . . براي حل مشكلات در حيطه مسئو ليت خودش فقط ابراز تاسف مي كند و مثل مادر بزرگ هاي محترم به ناله و نفرين اكتفا مي كند مي بينيم كه تفهيم برتر از تحريم است .
    9- وقتي امريكا مارا تحريم مي كند و بعد مشخص مي شود كه كالاي وارداتي از امريكا هر سال بيشتر مي شود و تاسف بارتر اينكه اغلب آنها كالاي مصرفي هستند و ميتوان يا نخريد و يا از كشور هاي ديگري كه حد اقل محارب با مسلمين نيستند تهيه كرد
    پي مي بريم كه تفهيم برتر تحريم است .
    10 - اگر تفهيم نباشد اصولا تحريمي واقع نمي شود تا بگوئيم كدام برتر است
    11- براي تفهيم مسلمين

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری