+ ارسال موضوع جدید
صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 81

موضوع: باطل کردن سحر و جادو

جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   
 1. #71
  دوست جديد
  تاریخ عضویت : جنسیت دی 1389
  نوشته : 1 تشکر : 0
  مورد تشکر: 1 بار در 1 پست
  حضور : نامشخص
  دریافت : 0 آپلود : 0
  گالری : 0 وبلاگ :
  hmmetallx آنلاین نیست.  با سلام خدمت شما دوست عزیزم واقعیتش من و همسرم رو سحر کرده اند البته من سحر خودم رو باطل کردم ولی همسرم به علت سحر از من بدون هیچ دلیلی ترسیده و کسی که زمانی عاشق من بود و به من پیشنهاد ازدواج داد اکنون بدون دلیلی البته به خواطر مادر زنم و امه ام که اورا سحر کرده اند از من بدش میاید در دستان وی گرفتار است و به هیچ صورتی توان دسترسی به ایشون رو ندارم برای اینکه بتوانم سحری که بر روی ایشون انداخته اند رو باطل کنم باید چه کار کنم از راه دور خلاصه اینکه من از خود خدا خواستار این موضوع شدم اما .... حال میخواهم بدونم که ایا میشود چنین کاری از راه دور انجام داد و اگر که میشود چگونه میشود با تشکر از شما دوست عزیزم(خدا وند ساحر و کسی که بدمبال سحر میرود را از روی زمین ریشه اش را برکند )

 2. تشكر : یوسف
 3. #72
  دوست جديد
  تاریخ عضویت : جنسیت فروردین 1390
  نوشته : 1 تشکر : 0
  مورد تشکر: 4 بار در 1 پست
  حضور : نامشخص
  دریافت : 0 آپلود : 0
  گالری : 0 وبلاگ :
  B.B.C آنلاین نیست.  با سلام خدمت دوستان عزیز

  راه باطل کردن طلسم و یا سحر و جادو چیست؟

  حقیقتش تا یک سال پیش در زندگی همه چیز داشتم اما نمی دانم چه شد که به یکباره همه چیز را از دست دادم و الان کلی هم بدهی دارم چون اکثر افراد فامیل ما حسود میباشند درست بعد از اینکه در همه فامیل صحبت از سن کم و پول من شده بود این اتفاقات افتاد و همه چیز به یکباره بدون اینکه چیزی بفهمم از دستم رفتند الان به طلا دست میزنم واقعا" از سنگ هم بی ارزش می شود دست به هر کاری میزنم آخرش ضرر می شود و ... فکر می کنم یک نفر از فامیلمان دست به همچین کاری زده و زندگی من را از این رو به آن رو کرده است لطفا در مورد باطل کردن آن کمکم کنید
  سپاس


  پ ن : لطفا دیگه این پستم رو پاک نکنید به خدا به جوابش نیاز دارم
  ویرایش توسط B.B.C : 28-01-1390 در ساعت 05:14

 4. #73
  کارشناس پاسخگوی احکام
  تاریخ عضویت : جنسیت دی 1388
  نوشته : 1,095 تشکر : 5,230
  مورد تشکر: 3,941 در 1,023 پست
  حضور : 3 روز 15 ساعت 11 دقیقه
  دریافت : 33 آپلود : 3
  گالری : 17 وبلاگ : 0
  پاسخگوی احکام 1 آنلاین نیست.  - جمع بندی بحث:

  به نام خدا و با عرض سلام و ادب خدمت دوستان
  وقت همگی بخیر

  این تاپیک، از موضوعات قدیمی سایت هست و دوستان هم سوالات بسیاری پرسیده و پاسخ های خوبی نیز بیان شده است.

  به نظر می رسد اگر به پست های سابق این تاپیک مراجعه نمایید، مطالب خوبی پیرامون سحر و جادو از نظر اسلام و راه های باطل کردن آن پیدا کنید.


  از جمله این پست ها:


  2 - 4 - 12 - 32 - 40 - 55 - 56 - 66


  ======================================


  اما به طور خلاصه عرض شود که:

  1) سحر و جادو و بسته شدن بخت از نظر قرآن کریم و احادیث واقعیت دارد. البته یادگیرى و یاد دادن آن حرام است. (مگر برای بطلان سحر.)

  به این امر در آیه 102 سوره بقره و 4 سوره فلق اشاره شده است. از این آیات و برخی روایات استفاده می شود که برخی از سحرها واقعا اثر گذارند. همچنان که آیه 102 سوره بقره می فرماید: مردم سحرهایی را فرا می گرفتند که میان مرد و همسرش جدایی می افکند.

  مرحوم علامه طباطبایی (ره) در وجود داشتن چنین اموری می فرمایند: «... در این میان افعال خارق العاده دیگری است که مستند به هیچ کدام از سبب از اسباب طبیعی و عادی نیست، مانند خبر دادن از پنهانی ها و مانند ایجاد محبت یا دشمنی و گشودن گره ها و گره زدن ها و خواب کردن و احضار و حرکت دادن اشیاء با اراده و از این قبیل کارهایی که مرتاض ها انجام می دهند که به هیچ وجه قابل انکار نیست، یا خودمان بعضی از آنها را دیده ایم و یا برایمان آن قدر نقل کرده اند که دیگر قابل انکار نیست».


  2) گرچه سحر، جادو و بسته شدن بخت واقعیت دارد ولی غالب آن چه امروزه در میان مردم در این باره شایع است، بى اساس مى باشد و اكثر كسانى كه به این امور مى پردازند كلاه بردارانى هستند كه از این طریق قصد اخاذى و پر كردن جیب خود را دارند.


  3) اما در مورد بسته شدن بخت و مشکلاتی که در خصوص خواستگار و امثال این گفته شد، اینطور هم نیست که لزوما ارتباط به سحر و جادو داشته باشد. بلکه ممکن است عواملی دخیل باشد که خود فرد مسبب ان بوده است.

  گاهی خواستگار كم است و یا برخى افراد، به خاطر عدم وجود این تناسب، پس از خواستگارى، پى گیرى نمى كنند و فرد گمان مى كند بخت او بسته شده است. پس این هم مى تواند یكى از عوامل جور نشدن باشد و نه بسته شدن بخت. بنابراین حل نشدن مشكل ازدواج مى تواند ریشه در عوامل و علل فوق داشته باشد.

  البته نمى خواهیم بگوییم سحر و جادو و بستن بخت، هیچ گونه واقعیتى ندارد، ولى از طرف دیگر نمى توان مطمئن بود كه مورد و مشكل لزوما ریشه در همین مسئله داشته باشد.

  وجود نیروهایى نظیر آن چه از سحر و جادو ناشى مى شود، به مقتضاى نظام دنیا مى باشد. در این نظام، تزاحم بین زشتى ها و پلیدى ها وجود دارد و همچنان كه انسان هاى شیطان صفت و زشت كار وجود دارد، جن هاى پلید و آزار دهنده نیز وجود دارد؛ ولى باید توجه داشت كه غالب آن چه امروزه در میان مردم در این باره شایع است، بى اساس است و بیشتر به افكار روانى، تخیلات، سوءظن ها، توهمات و مشكلات واقفى موجود در رفتار و اعمال آنها مربوط است.


  4) گرچه سحر و جادو واقعیت دارد چنین نیست كه هر كس ادعا كند ادعاى او پذیرفته باشد. اكثر كسانى كه به این امور مى پردازند كلاه بردارانى هستند كه از این طریق قصد اخاذى و پر كردن جیب خود را دارند. لذا همان گونه كه هر كسى نمى تواند ادعاى طبابت كند سحر كردن نیز كار هر كس نیست.

  در مورد دعا نویسى نیز اگر كسى خواهان دعاست باید با زبان خویش و با كمال توجه به مفاهیم و مضامین آن به درگاه خداوند دعا كند و از او حوائج خویش را طلب نماید نه اینكه فردی براى او چیزهایى بر روى كاغذ بنویسد که صحت و سقم آن معلوم و مشخص نیست.

  بله، بوده و هستند افرادی که واقعا عالم به علم بطلان سحر هستند و موثر هم هست، ولی باید توجه داشت که غالب افرادی که امروه ادعای این علم را دارند، اكثرا دعا نویس ها و شیادانى حرفه اى هستند.


  ولى اگر بر فرض موردى پیدا شد كه سحرى در كار بود، راه هایى براى بطلان آن وجود دارد:

  1- استعاذه به خداوند و خواندن سوره هاى فلق و ناس.
  2- خواندن و نوشتن آيات 75 تا 82 سوره يونس.
  3- قرائت آیات 54 تا 56 سوره اعراف
  4- دعا و تضرع به درگاه خداوند.
  5- درخواست دعا از اولياى واقعى خداوند.
  6- صدقه دادن
  7- مرحوم علامه طباطبایی (ره) هم در تفسیر المیزان جلد 20 صفحه 682 می فرمایند: «توکل بر خداوند و پناه بردن بر او و خواندن معوذتین (دو سوره آخر قرآن – ناس و فلق) هر آثار سوئی از این نوع را برطرف می کند.»


  ======================================


  به نظر می رسد امر پاسخگویی به سوالات موجود در این بحث به پایان رسیده باشد. غالب سوالاتی هم که اخیرا توسط دوستان مطرح شده است، بیان مشکلاتی هست که جهت رسیدگی و پاسخ لازم است با یک متخصص مشاوره مشورت نمایند و در حیطه پاسخگویی انجمن احکام نیست.

  لذا موضوع بسته می شود. اما اگر هنوز در خصوص اصل بحث سوالی باقی مانده که در این جمع بندی و همچنین در لینک های که ارجاع داده شد نیافتید، می توانید به صورت پیام خصوصی پیگیری بفرمایید تا در صورت لزوم مجددا موضوع باز شود.

  با تشکر از همه دوستان شرکت کننده در بحث

  .

 5. #74
  همکار قرآنی انجمن تفسیر و ترجمه قرآن
  تاریخ عضویت : جنسیت مهر 1392
  صلوات : 440 دلنوشته : 4
  سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر (عج)... کربلایی شدن همه عاشقای اهل بیت(ع)... شفای همه بیماران....
  نوشته : 5,200 تشکر : 23,754
  مورد تشکر: 25,230 در 5,352 پست
  حضور : 58 روز 20 ساعت 28 دقیقه
  دریافت : 1 آپلود : 0
  گالری : 409 وبلاگ : 0
  یوسف آنلاین نیست.  متأسفانه یک حرکت نامیمون و نامبارکی در بین افراد جامعه نفوذ کرده است که شاید به نحوی در همه کشورها مخصوصاً هند و کشورهای شرقی بیشتر رواج داشته باشد، پدیده رمالی و دعا نویسی است موضوع رمالی، طالع بینی و این گونه خرافات توجه عده کثیری از انسان ها را به سمت خود جلب کرده است. این پدیده آفتی سهمگین به جان و روح آدمی انداخته، که امروزه رو به گسترش است در فرهنگ لغت رمال یعنی «سنگ انداختن و فال دیدن. وطالع یعنی طلوع کننده – بخت و سرنوشت» در اصطلاح؛ رمال کسی است که با اشیاء مخصوص و حرکاتی از اشیاء، اخباری را از پس پرده به اطلاع مستمع میرساند. و طالع بین مدعی است که حوادث آینده و سرنوشت افراد را بازگو می نماید. این پدیده واقعیتی است، که مبانی اخلاقی، اعتقادی و ارزشی جامعه را مورد هدف قرار داده و علاوه بر خسارت های معنوی، هزینه های بسیاری را بر معتقدان به آن تحمیل می نماید. نگرانی های کاری، خانوادگی و اجتماعی و عدم اعتماد به نفس، فرد ضعیف را دچار اضطراب و استرس می نماید، به گونه ای که سعی می کند، جهت تسکین درد ها، نزد رمال یا فالگیر برود.

  بیشتر افرادی که به دعانویسان مراجعه می کنند در پی حل مشکلات و معضلات اقتصادی خود می باشند و یا به دنبال بخت و اقبال و شانس خود با دعا هستند و این را راه نجات خود می پندارند. بعضی از آن ها گفته اند: "در زندگی مشکلات زیادی گریبان گیر ما شده بود که هیچ راه حلی برای رهایی از آن ها و باز شدن دری به روی خودپیدا نکردیم و از آن جا که در اتاق رمالان را به روی خود باز دیدیم و برای رهایی از این مشکلات وارد آن شدیم. " برخی تصور می کنند راهی وجود دارد که ره یک ساله را یک شبه پیمود


  افرادي که در زندگي دچار مشکلات و معضلات خاصی مي شوند به سمت اين مسائل گرايش پيدا مي کنند مثلا وقتي سن ازدواج شان بالا مي رود و امکان تشکيل خانواده را ندارند، به سراغ رمال و دعانويس و فال گيرمي روند تا محبت ديگران را نسبت به خود جلب و ازدواج کنند. و یا در زندگی خود به اختلافات لاینحلی برخورد می کنند که هر یک از زن یاشوهر با آسان ترین راه، یعنی مراجعه به دعانویس یا فال گیر به دنبال ریشه یابی مسایل و حل آن می روند. امروزه صهیونیستها و یهودیان به پدیده هایی چون فالگیری، دعانویسی و رمالی دامن می زنند و با سوءاستفاده و بازیچه قرار دادن احساسات و عواطف مردم، آنها را نسبت به اعتقادات دینی و باورهای مذهبی سست و بی اراده می کنند تا به خیال خام خود از این راه، آموزه های دینی و الزامات اسلامی را محو نمایند. نشانه بارز این مسأله رواج خرافه گرایی و داستان های دروغین و ساختن آیین ها، دین ها و مذاهب جعلی مثل بهائییت است.
  ُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِیظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ كُلِّهِ وَكَفَى بِاللَّهِ شَهِیدًا«28»
  و خداوند است است که رسولش را با هدایت و دین حق فرستاده تا آن را بر همه ادیان ومکاتب پیروز کند؛
  امام صادق (ع) در تفسیر این آیه فرمودند « پیروزی حق یعنی ظهور امام زمان (عج) که بر همه ی مکاتب و احزاب پیروز شود و زمین را پر از عدالت کند

  یا مهدی ادرکنی عجل الله تعالی فرج الشریف 6. #75
  كاربر ويژه
  تاریخ عضویت : جنسیت اسفند 1388
  صلوات : 14 دلنوشته : 1
  تقدیم به عشقم,امامم,مقتدایم امام مهدی(عج)
  نوشته : 4,258 تشکر : 8,544
  مورد تشکر: 16,684 در 4,071 پست
  حضور : 43 روز 8 ساعت 21 دقیقه
  دریافت : 11 آپلود : 0
  گالری : 10 وبلاگ :
  سلمان 313 آنلاین نیست.  سلام
  منم دیدم!
  شادي روح شهداء صلوات
  هنر زمزمه مستی است و خود آگاهان را حاجتی بدین زمزمه نیست. سوزآتش درون است که در سخن می ریزد، و آن را که این آتش ندارد گو بسوزد که شعر سوز جگر است و آه دل و اشک چشم ... و این همه را جز به غریبان و شیداییان عطاء نکرده اند.
  سید شهیدان اهل قلم

 7. #76
  عضو ثابت
  تاریخ عضویت : جنسیت دی 1389
  صلوات : 180000 دلنوشته : 18
  لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
  نوشته : 893 تشکر : 1,266
  مورد تشکر: 2,283 در 806 پست
  حضور : 5 روز 8 ساعت 51 دقیقه
  دریافت : 5 آپلود : 0
  گالری : 0 وبلاگ : 0
  M.Javad آنلاین نیست.

  راهنما
  باسلام
  در مورد کف بینی و فالگیری این کوچکترین علمی هست که خدا از انبیاء به ارث گذاشته و در واقع اونایی که دین دار هستند این علم را دارند و با عبادت بالاترش هم بدست آوردند ولی عده ای که خودشناس نیستند از حقه و حیله این افراد دچار شده و بعد از اعتماد به آنها دچار مشکلاتی میشوند که چاره آن فقط استمداد از خداست و او بهترین ها را به کمکشان میفرستد چون خدا راه بنده پروری را میداند.
  لک الحمد
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه و سهل مخرجه
  لا یُکَلِّفُ اللَّهُ نَفْساً إِلَّا وُسْعَها
  فرمودند: بهترین اعمال انجام واجبات و ترک محرمات است
  جامعه اسلامی را خودمان بسازیم

  یا هادی المضلین
  یا خیرالحامدین

 8. #77
  عضو خودماني
  تاریخ عضویت : جنسیت اسفند 1391
  نوشته : 1,327 تشکر : 2,687
  مورد تشکر: 5,865 در 1,322 پست
  حضور : 28 روز 5 ساعت 55 دقیقه
  دریافت : 1 آپلود : 0
  گالری : 0 وبلاگ : 10
  راهیان عشق آنلاین نیست.  سلام...
  ی بنده خدایی دچار نفرت از عزیزانش شده -قبلا اینطوری نبوده اما بادیدن دعاهایی در خونشون شکه شده و بعدازنشون دادن اون کاغذها فهمیدیم ک دعاهایی واسه نفرت و جنون و غم و جدایی هستش -جالب اینکه از حروف ابجد استفاده شده بود دراین کاغذ اما نفهمیدم چیه - و شکل یک غول و حک شدن آیاتی درمیون این شکل بود- حتی آیه وجعلنا هم نوشته شده بود-حالا این بنده خدا دچار خشکی بدن میشه و حالت تهوع ونفرت واون چیزایی ک گفتم میشه-خودم اون کاغذ رو دیدم -و یک کارشناس مذهبی اون رو تفسیر کرد -آیاتی ازآتش و قیامت و.... بود...

  حال باید چ کرد ؟و چگونه ازینجور چیزا دوربشیم ؟
  پندار ما اینست که شهدا رفته اند و ما مانده ایم-اما حقیقت آنست که شهدا مانده اند و زمان ما را با خود برده است...

 9. #78
  همکار قرآنی انجمن تفسیر و ترجمه قرآن
  تاریخ عضویت : جنسیت مهر 1392
  صلوات : 440 دلنوشته : 4
  سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر (عج)... کربلایی شدن همه عاشقای اهل بیت(ع)... شفای همه بیماران....
  نوشته : 5,200 تشکر : 23,754
  مورد تشکر: 25,230 در 5,352 پست
  حضور : 58 روز 20 ساعت 28 دقیقه
  دریافت : 1 آپلود : 0
  گالری : 409 وبلاگ : 0
  یوسف آنلاین نیست.  سلام
  مدوامت بر تلاوت و قرائت قران.... وقت نشد 4 قل و ایت الکرسی
  دوری از رمال و فالگیری و.....
  توکل و توسل بخدا و اهل بیت برای حل مشکلات نه چیز دیگه....
  هر کی سراغ دعا نویس و رمال و فالگیر و.... بره خودش راه ورود شیاطین و اجنه و.... به زندگیش باز میکنه....

  .(إِنَّما سُلْطانُهُ عَلَی الَّذینَ یتَوَلَّوْنَهُ وَ الَّذینَ هُمْ بِهِ مُشْرِکونَ‌ ‍) (النحل، 100) تسلط شیاطین بر کسانی است که ولایت شیطان را پذیرفته ‏اند و بر کسانی است که به خدا شرک می‏ورزند. از طرف دیگر، طبق آیه قرآن قوای شیطانی، هیچ تسلطی بر اهل ایمان ندارند. (إِنَّهُ لَیسَ لَهُ سُلْطانٌ عَلَی الَّذینَ آمَنُوا وَ عَلی‏ رَبِّهِمْ یتَوَکلُونَ‌).
  ویرایش توسط یوسف : 16-09-1393 در ساعت 03:15
  ُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِیظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ كُلِّهِ وَكَفَى بِاللَّهِ شَهِیدًا«28»
  و خداوند است است که رسولش را با هدایت و دین حق فرستاده تا آن را بر همه ادیان ومکاتب پیروز کند؛
  امام صادق (ع) در تفسیر این آیه فرمودند « پیروزی حق یعنی ظهور امام زمان (عج) که بر همه ی مکاتب و احزاب پیروز شود و زمین را پر از عدالت کند

  یا مهدی ادرکنی عجل الله تعالی فرج الشریف 10. #79
  عضو خودماني
  تاریخ عضویت : جنسیت اسفند 1391
  نوشته : 1,327 تشکر : 2,687
  مورد تشکر: 5,865 در 1,322 پست
  حضور : 28 روز 5 ساعت 55 دقیقه
  دریافت : 1 آپلود : 0
  گالری : 0 وبلاگ : 10
  راهیان عشق آنلاین نیست.  نقل قول نوشته اصلی توسط یوسف نمایش پست
  سلام
  مدوامت بر تلاوت و قرائت قران.... وقت نشد 4 قل و ایت الکرسی
  دوری از رمال و فالگیری و.....
  توکل و توسل بخدا و اهل بیت برای حل مشکلات نه چیز دیگه....
  هر کی سراغ دعا نویس و رمال و فالگیر و.... بره خودش راه ورود شیاطین و اجنه و.... به زندگیش باز میکنه....
  سلام ممنون -گفتم این آیات رو بخونه اما یکسری از خدا بی خبر با نوشتن کلماتی چون الجنون و السلطان الابلیس 666 وچندستاره روی یک آهن فک کنم کنار آهنی درخونشون نوشتن و مدام سر دعا مینویسن -فکر اون بنده خدا حسابی مشغوله من میترسم بااین کارا دیوونش کنن -از خواستگارش احساس نفرت داره- حالت تهوع داره ....یکسری کلمات چون فراق فراق فراق مینویسن- یکسره هی دارن دعا مینویسن واسش حالااین بنده خدا هیچکاری نکرده....
  پندار ما اینست که شهدا رفته اند و ما مانده ایم-اما حقیقت آنست که شهدا مانده اند و زمان ما را با خود برده است...

 11. #80
  همکار قرآنی انجمن تفسیر و ترجمه قرآن
  تاریخ عضویت : جنسیت مهر 1392
  صلوات : 440 دلنوشته : 4
  سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر (عج)... کربلایی شدن همه عاشقای اهل بیت(ع)... شفای همه بیماران....
  نوشته : 5,200 تشکر : 23,754
  مورد تشکر: 25,230 در 5,352 پست
  حضور : 58 روز 20 ساعت 28 دقیقه
  دریافت : 1 آپلود : 0
  گالری : 409 وبلاگ : 0
  یوسف آنلاین نیست.  سلام
  اون اهن طلسم است که بوسیله ان جن و.... را موظف به ازار فرد مورد نظر میکنند
  مثل این
  و موارد دیگر که زیاد است
     


  از آیت‏ الله کشمیری (که مورد عنایت خاص امام خمینی بوده است) پرسیدند برای دفع شیاطین چه باید کرد؟ فرمود اگر آیةالکرسی و ناس و فلق بخوانند دفع گردند. (روح و ریحان، ص 137)

  اما یک توصیه عام از آیت ‏الله بهجت برای رفع خطر نیروهای ضمیمه‏ای و همین طور نیروهای آیینی وجود دارد که خود یک قرآن‏درمانی دقیق است. در این دستور شش‏گانه، پنج محورِ مجزا در باب قرآن وارد شده است (لازم است همه دستورات با هم عمل شوند):
  1. قرآن کوچک همیشه همراه داشته باشید.
  2. معوذتین [سوره‌های مبارکه فلق و ناس] را بخوانید و تکرار نمائید.
  3. آیةالکرسی را بخوانید و در منزل نصب نمائید.
  4. چهار قل [سوره‌های مبارکه توحید، کافرون، فلق و ناس] را بخوانید و تکرار نمائید، خصوصا وقت خواب.
  5. در موقع اذان با صدای نسبتا بلند اذان بگوئی..
  6. روزی 50 آیه از قرآن کریم را با صدای نسبتا بلند بخوانید(کتاب پرسش‌های شما و پاسخ‌های آیةالله بهجت – جلد اول)
  دستور فوق بخصوص در برای کسی که سحر شده و کسی که مبتلا به چشم زخم است راه‏گشاست.
  وی در دستور دیگری فرموده‏اند که برای دفع چشم زخم و طلسم، صدقه دهید و تکرار معوذتین و تکرار لاحول و لا قوه الا بالله را انجام دهید.
  همین طور در روایت وارد شده برای دفع شر جن و چشم زخم سوره یاسین را نوشته و همراه داشته باشید.
  جای دیگر آمده است به جهت باز کردن بسته شده بنویسید انا فتحنا لک فتحا مبینا و تا کلمه مستقیما ادامه دهید.(مفاتیح الجنان، باب سوم، باز کردن بسته شده)
  ُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِیظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ كُلِّهِ وَكَفَى بِاللَّهِ شَهِیدًا«28»
  و خداوند است است که رسولش را با هدایت و دین حق فرستاده تا آن را بر همه ادیان ومکاتب پیروز کند؛
  امام صادق (ع) در تفسیر این آیه فرمودند « پیروزی حق یعنی ظهور امام زمان (عج) که بر همه ی مکاتب و احزاب پیروز شود و زمین را پر از عدالت کند

  یا مهدی ادرکنی عجل الله تعالی فرج الشریفصفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •